Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:33

LOGOUT.hu

HTC ONE M8

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) secler07


secler07
tag

Nekem nagyon tetszik, nagyon vártam a tesztet pont jókor érkeztem az oldalra :D Kíváncsi leszek mennyiért kerül be a szolgáltatókhoz, de nem valószínű, hogy a közeljövőben lesz pénzem egy ilyen masinára :(

(#2) papi77


papi77
addikt

Ismét kiválóan optimalizálták a szoftot.
MM-ben kipróbáltam az S5.öt,az egy kicsit laggolt néhol,kíváncsi leszek mit tud majd a Z2 :U

Az első: NOKIA 1611

(#3) gery2123


gery2123
őstag

Háta teszt nagyon jó, de a készülék... Nekem annyira nem jön be ez a külső hogy az már fáj. Tudom mindenkinek más tetszik de ez nagyon nem. Már ez előd is olyan vegyes volt számomra, de itt... A prémium anyag hatalmas plusz pont, a felület rendben. Pedig milyen jó lenne ha egy kicsit visszamenne a design a desire HD irányába. Alul felül nem lenne ekkora üres tér.

-- PSN_ID: GerY2123

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember

"egyedül a masina tetején és alján láthatunk két fordított T betű alakot öltő kivágást"

Hol?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) Dr. Maci


Dr. Maci
tag

Köszönjük a tesztet. :R

Jó telónak tűnik, csak az a fránya kamera... De igazából, ahogy olvasgattam a korábbi csúcsmodellek tesztjeit azért lehet jobb a HTC a konkurenseknél, mert a telefonjai jobban egyben vannak. Tényleg az a helyzet, hogy el kell dönteni a telefon vásárlásakor, hogy kinek mi a preferenciája.

(#6) fateless válasza Graphics (#4) üzenetére


fateless
veterán

Hátlapon, felül T, alul vonal.
De ezt te is tudod... :U Inkább kérj helyesbítést

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7) Graphics válasza fateless (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:R erre gondoltam én is, csak még korán van

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) vicze


vicze
félisten

"Kicsit talán meglepő módon pontszámokban nem érződött az M8 fölénye"

A Dev opciókban van egy "performance mode" nevű opció, azzal max-ra lehet járatni a tesztekben is. (SGS5 (és a többség) ugye alapból priózza a teszteket és max órajelent tartja a SoC-ot közben.)

(#9) jagelo


jagelo
aktív tag

Ez a kamera szégyen és gyalázat elsemgondolkodnék ezen a telefonon :W

(#10) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Legendd, az 1 napos üzemidő a teló szerint hány óra kijelzőhasználatot jelent?

[ Szerkesztve ]

(#11) lcee79


lcee79
őstag

Ha jól beárazná (max 150e) a t-mobil
akárcsak egy hétre is :) akkor meglenne a követkető teló...

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#12) zdanee


zdanee
őstag

Ezt az Ultrapixelt nagyon nem kéne erőltetni. Szoftveres okosságnak elnézném, ha egy 16 MP-s optika pixelduplázással 4MP-es módjára azt írják a menüben, hogy 'Ultrapixel mode'. Ami voltaképpen pontosan így is van, ha egy 16 MP-s optikán 4MP-re állítod a felbontást, megkapod az Ultrapixelt...

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#13) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Pfej de csúnya ez a telefon...

(#14) Strengar


Strengar
tag

Hiányolom, hogy a kettős érzékelőben rejlő "bohóckodás" lehetőségeit nem mutattátok be jobban, majd a héten dobok fel pár képet ebben a témában is. Aranyos dolgokat lehet alkotni :). Egyébként jó lett a teszt. A benchmarkokra a magyarázat, hogy a HTC nem csal alapjáraton a tesztelő appokkal. /btw ezt be lehet kapcsolni, érdemes lenne úgy is lefuttatni egy tesztet/. Amivel nagyon nem értek egyet tapasztalataim alapján, az az akku idő. Folyamatos net kapcsolat mellett, több órányi telefonálással és netezéssel nálam hát ha nem is simán de úgy elmegy 2 napot, hogy a 2. nap este van benne cca 15% szufla és nincs kapcsolva energia takarékos mód.

[link]

Phonearena is az egyik legjobbnak értékelte. Sőt.

(#15) Danny750


Danny750
őstag

Szép, de a kiváló kijelzo miért csak 9pontos? :)

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#16) babkukta


babkukta
senior tag

"éppen ezért az M8-ba már egy 2800 mAh-s akkumulátort épített a tajvani gyártó" - nem 2600??
Egyébként köszi a tesztet!!! Az M9et ha megcsinálják 8 Mp-es kammal, ami szintén ilyen minőségű, és leveszik azt a HTC feliratot/sávot, ami csúnya (mondjon bárki bármit), esküszöm veszek 1et!! :D Úgyis jövőre tervezem az új telefon vásárlást, vagy HTC, vagy SONY, vagy NOKIA-t akarok venni. Ha a HTC kiérdemli addigra, azt fogom venni :)

Üdvözlettel, Tibi

(#17) nozs23 válasza jagelo (#9) üzenetére


nozs23
addikt

Valóban ocsmány képeket készít. Én nem értem miért kell ignorálni a vásárlók igényeit és az előző telefont ért legnagyobb kritikát: a kamerát. Mindenki tudta, hogy a One is fos képeket készít, tudták a felhasználók, a tesztoldalak is lehozták, ráadásul marketing szempontból is eleve halálra ítélt egy 4 megapixeles kamera. Erre ők mit csinálnak? Semmit, ugyanúgy belerakják a következő modellbe. Aztán csodálkoznak, hogy a csőd szélén állnak. A phonearena részletes kameratesztjében is az M8 került ki utolsóként. A fele ennyibe kerülő N5 is lekörözte.

[ Szerkesztve ]

(#18) SkyS1gn válasza babkukta (#16) üzenetére


SkyS1gn
félisten

De igen... az akksi 2600mAh

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#19) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

Hat nem tudom, ezek a kepek elegge ki vannak egve. Azt hittem ennel jobb lesz. Minden mas nagyon profi, elismeresem a HTC-nek.

(#20) a.sebi válasza nozs23 (#17) üzenetére


a.sebi
őstag

Ùgy van! Egy kamera ami nem ilyen szar, és hibátlan a telefon, annak ellenére hogy nekem az első jobban tetszett

(#21) spawn21


spawn21
veterán

Tegnap én is megfogdostam. Nagyon nagyon gyönyörű, nagyon gyors, hihetetlen prémium érzés.

iPhone 13p

(#22) leslien


leslien
nagyúr

következő nexus ig aszem kipróbálom csak úgy tiszta falból :) picit menjen lejjebb az ára...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#23) Sn00k


Sn00k
veterán

Jó meg szép is, de kár a kameráért, bár ez a szint is teljesen vállalható már egy telefontól , az más kérdés a konkurencia előrébb jár ezen a téren. Biztos meg lesz a vásárló közönsége. Mondjuk , ha nekem választanom kéne droid vonalon, akkor az S5 mellett tenném le a voksomat. Főleg az energia takarékos fícsör , ami vonzó számomra az S5-ben :DDD

3njoy the Lif3

(#24) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Kamera annyira nem érdekel, de az üzemidő miatt meggondolnám, hogy váltsak-e erre WP-ről. Jó lenne, +1000mAh az akksiba, akkor nem is lenne kérdés.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#25) lcee79


lcee79
őstag

Haverom vett múlt héten
minden szinkronizáció bekapcsolva, wifi, mobilnet bekapcsolva stb...
és délután 3kor 80%-on volt
előtte a one x ilyenkor kb 5%-on szokott neki lenni...
Nekem ez az 1 nap kevésnek tűnik a tesztben...

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#26) Oppenheimer válasza lcee79 (#25) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ha ez igaz, akkor nagyon jó hír.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#27) xperiasigi


xperiasigi
őstag

A telefon egesz szep az elodhoz kepest..viszont az a le fel lapozos baromsag a menuben hat ez nagyon gagyi.. :U
Kivancsi leszek h ez kihuzza e oket a szarbol

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s

(#28) nozs23 válasza lcee79 (#25) üzenetére


nozs23
addikt

Ez így nem túl reprezentatív. Mikor vette le töltőről, hogy 3-ra 80%-ra merült? Mennyit ment a kijelző? A szinkronizáció, wifi, 3G alapvetően nem fogyaszt sokat, ha nem használod közben a telefont.

(#29) Maxentius


Maxentius
addikt

Emelném a kalapom, ha a HTC ezt az Ultrapixel módot legalább 6 MP-es felbontással párosította volna, a jövőben jó lehet ez nagyobb felbontás mellett.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#30) S e t h


S e t h
nagyúr

Amikor megnyitottam a képeket, akkor azt hittem, hogy vmi alsó kategóriás telefon tesztjére dobott az oldal.
Hát ez elfogadható szint egy prémium kategóriás készüléktől, akkor emlékeztetném majd erre a teszt íróját, ha hasonlóan gyenge kamerával ellátott telefont tesztel, hogy ott se feledkezzen meg elfogadható szintnek titulálni a végeredményt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#31) lcee79 válasza nozs23 (#28) üzenetére


lcee79
őstag

Sokat volt használva :) Mindig nyomkodja :)
De pontos infókat nem tudok... Akkor írtam volna elsőre is.
De általában ugyanakkor veszi le e töltőről valamikor reggel... És a one x már full lemerült az idő alatt

ONE X-et ha csak egy pár telefon erejére használom és párszor bekapcsolom a wifit hogy lefrissítsen mindent
mert takarékoskodok, és nem érek rá amúgy sem egész nap ilyenre, akkor nekem van hogy az 70%-on van estére...
Veszek egy ilyet, nekem 2 hétig kibírja majd :D

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#32) spawn21 válasza S e t h (#30) üzenetére


spawn21
veterán

Miért? Nem szarok a képek, csak kicsi a megapixel szám. Nem tudom miért kell kötözködni.

iPhone 13p

(#33) panpeter92


panpeter92
tag

Ocsmány fotók. Ja, hogy a telefon kijelzőn még jól néznek ki? Erre egy 25k-s telefon is képes.

(#34) lcee79 válasza S e t h (#30) üzenetére


lcee79
őstag

Ha megnézed, azért van pár gép, aminek ha lekicsinyíted a képeit ekkorára akkor sz@rabb eredményt kapsz hiába 13 v 20 megapixel...

De akinek fontos a nagy megapixel szám és jó minőség az úgyse telefonnal fogja elkészíteni a képeit

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#35) cowk


cowk
tag

nagyon emlegetve van itt a polikarbonat, valaki elmagyarazza nekem, hogy az elozo one-on (M7?) hol alkalmaztak?

(#36) spawn21 válasza cowk (#35) üzenetére


spawn21
veterán

Az oldalsó csík pl :U (tudod, ami körbefut a kereten )

iPhone 13p

(#37) jacis


jacis
nagyúr

Nekem a kijelző körül ez a sok felesleges terület nem tetszik illetve az sem, hogy a telefon keskeny és rohadt magas :(

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#38) vittorio7


vittorio7
őstag

Szép telefon, nem vitás. De a kamerája nem az igazi. :((

[ Szerkesztve ]

(#39) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Valaki fotoshop-oljon össze már egy képet ahol el van tüntetve az alsó HTC-s sáv a telefonról!

(#40) cowk válasza spawn21 (#36) üzenetére


cowk
tag

jaham, az az 1mm-es csik nem fem? wow

mindenesetre tavaly nyaron minden kulonosebb problema nelkul birta, h szalonnat/tojast sutottunk rajta. ebbol erzekelheto is, mennyire kellemes volt tuzo napon hasznalni.

(#41) spawn21 válasza NeRo28 (#39) üzenetére


spawn21
veterán

Mit kell ezen lovagolni? nem mindegy az Neked? Nem kell megvenni, sem ránézni. Elmondtad,hogy nem tetszik rendben. Nekem meg igen

cowk: nekem is One van, pont annyira volt meleg, mint az összes többi telefon. Annyi különbséggel, hogy ezt lehet materiálnak nevezni

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#42) Ricardo823


Ricardo823
tag

Köszi a tesztet.Szép és jó telefon,de biztos hogy nem ilyen lesz a következő telóm.

(#43) Sragi


Sragi
őstag

Nagyon jó lett! Le a kalappal előttük :R
Pár dolog nem tetszik.A szoftveres gombok és a felesleges fekete terület alul, a kamera még mindig nem az igazi(de szerintem bőven hozza a szintet) és az akku-t még mindig kicsinek érzem.
De ettől függetlenül szerintem a dizájn meg minden egy Erős 10/9 :)
Az ára az nem érdekes szerintem.
Az S5 meg egy hányinger :D :P ;]

(#44) #01696768 válasza spawn21 (#32) üzenetére


#01696768
törölt tag

Hát azért ezek nem jó képek, akárhogy is nézem. :( Pocketnow csinált a telóról egy egész adást, és a 4 srácból (OK, az egyik hivatásos fotós) 3 volt úgy vele, hogy nem elég ez a felbontás. Egyet kell értenem velük, főleg azért, mert ha nem telefonon vagy facebookon nézi őket az ember, akkor azért elég gyér teljesítményt produkál az M8 kamerája. Nem vagyok a nagy számok híve, de azért ennél picit több kell ahhoz, hogy a 1080-as gépemen megnyitva nem hőköljek hátra tőlük. Hasonlítgattam a SGS3-mal lőtt képeimhez, és jó hogy nem automatán tolom, de nekem ez visszalépés. Nem fujjolok, amíg ki nem jöttek a tesztek, erre akartam idén cserélni. Most inkább Z2 vagy Nexus6, nekem ez a kamera kevés. Sajnálom pedig, nagyon állat vas lett mindne más szempontból.

(#45) nagylaci6417 válasza cowk (#35) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Oldalán körbe

(#46) cowk válasza spawn21 (#41) üzenetére


cowk
tag

en azota lecsereltem, kb 8 honapig hasznaltam, nem volt rossz, de ugy latom ez lesz a masodik felesleges vitam: eloszor par befordult hulye esett nekem, hogy a kameraja lever mindent a piacon (holott kozel hasznalhatatlan), most meg ez. ha azt mondod, hogy kiteszed egy kerti pokerezesnel az asztalra 32 fokban a napon, mikozben megy a kijelzo, es 15 perc utan a kezedben tudod tartani tiz masodpercig, akkor egyszeruen nem mondasz igazat :D

(#47) AS


AS
félisten

Nyáron majd veszek egyet , kiváló lesz a szabadban tojást sütni a hátlapon ;] :K

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#48) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

A telefonnal készült fotók most sokkal jobbak az átlagos értékelhetetlennél, de azért a lencsét megtörölhetnétek fotózás előtt.

Na és ez a mondat, ami nélkülözi a szakmaiságot: "...többen örültek volna egy nagyobb megapixelszámú optikának..." esetleg szenzornak, kamerának, modulnak?
Bocs, de ennél én többet várnék tőletek.

Maga a cucc, viszont jó! Kifejezetten tetszik. Még a végén lesz ismét HTC-m. :DDD

(#49) Paul119 válasza spawn21 (#41) üzenetére


Paul119
addikt

Anno egy nokia fem kasznis telefon utan el hataroztam hogy soha tobbe ,fel ora beszelgetes utan omlott a kezemrol a viz :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#50) S e t h válasza spawn21 (#32) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem szarok,értem, meg sem kérdezem nálad mi jelenti a minőséget. Nem kötözködés, nekem fontos a kamera, megértem ha vkinek más a prioritás, de attól még nem állítom vmiről hogy jó,mert-vélhetően- elfogult vagyok. Vagy csak nekem van más elképzelésem a prémium kategóriáról.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.