Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:33

LOGOUT.hu

HTC ONE M8

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) sveczo válasza s3nsitivity (#3998) üzenetére


sveczo
tag

Hali! Jártam hasonló cipőben csak én elhagytam-jó volt a buli:). Az még egy One x volt. Én is rendőrség, de nem tudtam sokáig várni így vettem másikat. Szintén One x. De kettő hónap múlva jött egy telefon hogy elő került és mehetek érte az őrsre. Ha tudsz várni szerintem érdemes.
Ha jól emlékszem azt mondták, hogy ne tiltsam le így be tudják mérni

[ Szerkesztve ]

(#4002) Chipses01


Chipses01
csendes tag

Sziasztok, két észrevételem volna:
1, a bedugott fülhalgató a készülék elforgatasaval inaktív lesz, és pl. a nézett film a hangszorot kezdi használni.
Ezt mi okozza, ki lehet kapcsolni?
2, az sd kartyan levo fajlokat pl. fotó, video nem engedi törölni, hibát ír, de pc—vel osszedugva a gépről torolhetem. Kipróbáltam több file kezelot minegyiknel jön a hiba.
Ez rendszer probléma, vagy én vagyok béna?

(#4003) sveczo válasza Chipses01 (#4002) üzenetére


sveczo
tag

A második kérdésre: nekem is volt ilyen. Meg formáztam a kártyát azóta nem volt ilyen probléma.

(#4004) Chipses01 válasza sveczo (#4003) üzenetére


Chipses01
csendes tag

Ezért vettem új sd-t, érdekes, hogy pl. a kamerakepeket a galeriabol törölve törli az sd-ről, de filekezelobol nem engedi törölni.
Lehet "loli" a ludas?

(#4005) Janaboy válasza Chipses01 (#4004) üzenetére


Janaboy
veterán

Ez eddig is igy volt, a 4.4 alatt is, annyi valtozas h a loli alatt kaphat a file kezelo vmi engedelyt, akkor majd fog tudni torolni..

Janaboy

(#4006) s3nsitivity válasza sveczo (#4001) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Hát reménykedek de az a baj, hogy eléggé csúnya arcok, csúnya módon tulajdonították el tőlem ,sőt még ahhoz sincsenek hozzá szokva, hogy mernek a rendőrséghez fordulni így azon se csodálkoznék, hogy ha ketté törve lapulna az egyik kukába már csak azért is mert elmertem menni a rendőrségre. :(
Szóval ezért keresek most valami hosszú távút és hétfőn pont érkezett egy szállítány a T be M8 ból.
Főleg, hogy egy x éves Galaxy minit használok ami 3 óránként lemerül szóval elég idegesítő. :DDD

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#4007) stilo18 válasza s3nsitivity (#4006) üzenetére


stilo18
addikt

"Hát reménykedek de az a baj, hogy eléggé csúnya arcok, csúnya módon tulajdonították el tőlem "

Hogy történt?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#4008) kirkri válasza Janaboy (#4005) üzenetére


kirkri
addikt

Abban bíztam, hogy ez automatikusan jön a Lollipop frissítéssel. Akkor csak a jövőben várható?

21 éve a Prohardveren! ™

(#4009) s3nsitivity válasza stilo18 (#4007) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Röviden összefoglalva, a helyi egyetemi klubb, alvilági kidobói miután(szintén jogtalanul) kiraktak a klubból majd az egyik pultos haverjuk kijött arcoksodni én meg gondoltam akkor szólok havernak, hogy tipli erre jól összevertek az „őrök” mikor elkezdtem telefonálni a telefonom természetesen a földön kötött ki amit utána fel is vett a drága személyzet és kérésemre se kaptam vissza.
A rendőrségen kiderült, hogy nem egyszer történt már ilyen eset és mivel a gorillák még mindig ott vannak így kétlem, hogy elérek valamit :(

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#4010) sveczo válasza s3nsitivity (#4009) üzenetére


sveczo
tag

Én tuti nem hagynám annyiban. Anno én sem fűztem hozzá sok reményt mikor elhagytam hogy meglesz. De elő került. Az elvesztett telóm bejárta fél Afrikát, Kazasztánt és még így is vissza kaptam.

(#4011) cashzoli válasza s3nsitivity (#4000) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Én anno a boltban IPhone 5, G3 és az M8 között vacilláltam.
Az elsőt kihagyva:
1) A G3 szerintem borzasztóan széles. Az M8 így is tekintélyes helyet követel magának a legtöbb férfi zsebben, plusz ha huzamosabb ideig netezel vagy egy kézzel csinálsz vele valamit, kezet kell váltani. A G3 pedig még ennél is nagyobb.
2) Műanyag nálam sosem érhet fel a fémmel.
3) A G3-nak előnye és hátránya a kijelzője, hamarabb merül és a proci még a menüket böngetve is meg tudott akadni (nem tudom most milyen). Az M8 soha, sehol nem laggol (a fórumot olvasva nem tettem rá a Loli-t). Néha jártam úgy, hogy a rádió nem indul el, vagy a kamera valamiért kilépett (restart mindkettőt helyreteszi), de itt meg is áll a hibalista. Én az akkuidővel is meg vagyok elégedve.
4) Ha a zene fontos: a hangszóró, az egy álom. Hogy miért nem figyel erre más gyártó?!
5) Az okosóra egyéni kérdés, szerintem el kell teljen még egy kis idő ahhoz, hogy értelme legyen venni egyet / lecseréljen egy hagyományos karórát. A legtöbb dolgohoz még a mostani szoftverrel is elő kell kapnod majd a telefont. Én kérdeztem egy ismerőst, akinek okos órája van (igaz az Sony), első mondata az, hogy nagyon szereti, második pedig, hogy valójában teljesen felesleges :D Én csak emiatt biztos nem venném meg a G3-at a helyedben.

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#4012) cashzoli válasza sveczo (#4010) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Ezt most retorikai fogás? Ha nem, kifejthetnéd, kíváncsivá tettél. :DD

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#4013) s3nsitivity válasza sveczo (#4010) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Hát a feljelentés meg lett téve épp várom az idézést, hogy elkezdjék keresni.. igazság szerint csak félek, hogy ketté törve egy kukába van valahol az 1+1 em mert ezek az állatok inkább eltűntetik és buknak 100+e pénzt mintsem, hogy rájuk lehessen bizonyítani bármit is. :(

Mást nem megkerül és eladom. :D

(#4011) cashzoli

Igen én is így gondolkozok plusz a szívem is igen az M8 felé húz. Elevate tag vagyok nagyon régóta így nem kétség, hogy mit is szeretek. :DDD
Csak hát jönnek a 64 bites SoC-ok és félek, hogy 1 év múlva ilyenkor már édes kevés lesz az M8 tudása. :(
Ha már 2 év részletre veszek valamit akkor azt a 2 évet végig használnám vele. :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#4014) cashzoli válasza s3nsitivity (#4013) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Ha csak a teljesítmény érdekel, akkor szerintem jobban jársz az M8-al. Nagyon izzasztja a G3-at az a kijelző... Nagyon elenyésző még a 64 bites telefonok száma a többihez viszonyítva. Egészen addig nem is lesz ez fontos szempont, míg a fejlesztők nem kezdenek el direkt ilyen architektúrákra szoftvert írni - addig csak reklámfogás.

[ Szerkesztve ]

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#4015) spawn21 válasza s3nsitivity (#4013) üzenetére


spawn21
veterán

Árul még egyáltalán a T m8-at?

Bármikor megyek fel, már az van, hogy nem kapható

Ha választanom kellene, én is az M8 mellett tenném le a voksom. Sokáig jó telefon lesz még. Az pedig, hogy folyton jönnek az újabbak..... Sose lesz álom telefonunk, vagy maximum 1,5 évig :DDD

iPhone 13p

(#4016) s3nsitivity válasza cashzoli (#4014) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Háát ez egy konkrétan nem igaz de hagyjuk most ezt a 64 bit témát. .D

(#4015) spawn21

Ritkán de árul, bár most pont kiszaladtam egy készletből mert hétfőn érkezett és már nincs is belőle. :D
Rákérdeztem a T-nél és elvileg lesz még. :K
Csak ugye a készlet érkezéséig elkéne döntenem, hogy mi is legyen. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#4017) Red Bull fan


Red Bull fan
aktív tag

[link]
Ez már azért nem rossz, urak. :K

(#4018) Tomeeka28 válasza Red Bull fan (#4017) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Én cserélem az tuti... szerintem áprilisban kapható lesz.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#4019) sveczo válasza cashzoli (#4012) üzenetére


sveczo
tag

A teló "útjára" vagy kíváncsi? :)

(#4020) Red Bull fan válasza Tomeeka28 (#4018) üzenetére


Red Bull fan
aktív tag

Valószínű,hogy április lesz.
Reméljük nem lesz csillagászati ára.

(#4021) 0Hagyma0 válasza Red Bull fan (#4017) üzenetére


0Hagyma0
csendes tag

Én azt nem értem miért nem lehet a telefon aljára tenni az irányító gombokat, miért kell, hogy a kijelzőről helyet foglaljon?

www.youtube.com/c/hagymatvgamer

(#4022) migabi24 válasza Red Bull fan (#4017) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez is csak álmodozás

(#4023) s3nsitivity válasza 0Hagyma0 (#4021) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Én személy szerint az on screen gombokat preferálom.. maga a fizikai méret kisebb (kisebbnek kéne lennie) tőle és az olyan helyeken ahol igazán szükség van a kijelzőre ott nem látszanak, de akár a PIE is helyettesítheti. :K

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#4024) Red Bull fan válasza 0Hagyma0 (#4021) üzenetére


Red Bull fan
aktív tag

Szerintem meg lehet szokni.

(#4025) johnny82


johnny82
őstag

Hali!

Ma voltam bent vodánál, néztem a telót, KK volt még rajta. Nagyon tetszik, villámgyors, de haverommal észrevettük, hogy mikor a kijelzőn megáll a scroll, akkor mintha bevibrálna a kijelző. Ez mitől lehetett? Vásárláskor mire kell figyelni? Mik az előnyei/hátrányai? Nincs összefoglaló hsz, ezért kérdezem.

Köszi!

(#4026) stilo18 válasza s3nsitivity (#4009) üzenetére


stilo18
addikt

Jobbulást akkor! Soha nem értettem mikor egy nagydarab ember péppé ver egy nála kisebb embert, az miért tölti el örömmel, büszkeséggel... Kb mintha lenne egy Ferrari-m és azt élvezném hogy legyorsulom az 1.4-es astrakat...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#4027) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Jo dolog ez a tap to wake es tap to sleep, de jobb is lehetne.
Kioldott kijelzore van vmi gyari megoldas?

N7en double tap az ertesitesi savra es kikapcsol a kijelzo.
Jo lenne erre is vmi hasonlo.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4028) s3nsitivity válasza stilo18 (#4026) üzenetére


s3nsitivity
addikt

:R

(#4027) Edenyke

Van ilyen Xposed modul. :K

Más,

Gari vesztés nélkül megoldott a Root? Esetleg bl unlock gari vesztés nélkül? :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#4029) Janaboy válasza s3nsitivity (#4028) üzenetére


Janaboy
veterán

Asszem sunshineal igen, de az fizetos..

Janaboy

(#4030) Zirowe válasza s3nsitivity (#4028) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Xposed nem gyari+meg nincs 5.0ra.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4031) s3nsitivity válasza Zirowe (#4030) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Hát a paramétereidről nem tudtam, bocsi :B

Egyébként rövidesen lesz, rovo múltkori közleménye szerint már működik és lassan publikálva lesz. :K

(#4029) Janaboy

:R

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#4032) spawn21 válasza Zirowe (#4027) üzenetére


spawn21
veterán

Tap to sleep? Valamiről lemaradtam? :Y

iPhone 13p

(#4033) Zirowe válasza spawn21 (#4032) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Lezart kijelzon ket tappantas.

s3nsitivity: irtam, hogy gyari.
Mindegy, engem a root nem mozgat ennel, mert nem fogok ezert fizetni annak az elszallt bandanak vagy unlockolni.
Htcnel gondolhattak vokna alapbol erre, mert a lock screenes kikapcsnak alig van ertelme ehhez a funkciohoz kepest.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4034) Latency válasza Zirowe (#4027) üzenetére


Latency
senior tag

A Knock Lock nevű app-al ki tudsz jelölni a kijelzőn egy pontot, ahová duplán kattintva elalszik a teló.
[link]

(#4035) s3nsitivity válasza Zirowe (#4033) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Jajj bocsi, gyorsan olvastam és átsiklottam fölötte. :B

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#4036) dejvid8


dejvid8
őstag

Na,kidobta nekem is hogy elérhető a frissítés.
Frissítsem / ne frissítsem? Kommentek alapján nem tűnik valami meggyőzőnek az 5.0...

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#4037) gyuri2008 válasza dejvid8 (#4036) üzenetére


gyuri2008
veterán

Erre én is kíváncsi vagyok.

(#4038) blt.62


blt.62
őstag

Tegnap kaptam üzenetet,hogy új frissítés érhető el Android5 lollipop. Elkezdtem letőlteni és kiírta,hogy 17 óra a végéig. Nektek is eddig tartott? Ráadásul reggel azt írtad,hogy nem sikerült mert sérült volt a fájl. Egyáltalán megéri letőlteni? Javít sokat?

MegtorloXp

(#4039) kirkri válasza blt.62 (#4038) üzenetére


kirkri
addikt

Nem tűnt fel az a szerencsétlen piros hullámvonal kétszer is? ;] ;) (letőlteni)

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#4040) karldergroße válasza dejvid8 (#4036) üzenetére


karldergroße
senior tag

Végül mégis befrissítettem. Igazából alig van különbség. Az új betűtípus elegansabb, mint a régi. Ami változott, az a feladatkezelő, tehát a futó programok. Mivel egyszerre nem lehet kilőni itt a feladatokat,ezért rögtön visszaállítottam a régit. Itt viszont eltűnt az ikon, ami egyből a beállításokba vitt korábban, ezt nehezebb elérni. A másik probléma a zárképernyő. Én mintát használok a feloldáshoz. Most ezt nem lehet a két koppintás után rögtön elérni,hanem ott csak először az értesítéseket mutatja. Fel kell oldani a kis lakattal és csak utána jöhet a minta. Túl sok hasznosat nem vettem észre a lollipopban, igaz, nagy kárt sem okozott.

(#4041) Nuada herceg válasza dejvid8 (#4036) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Miért ne töltenéd?
Nincs vele semmi gond! Inkább abból, hogy az adott appok még nem kompatibilisek vele.
De folyamatosan jönnek a frissítések és egyre több Lolli támogatás van.
Ennyi erővel maradhattunk volna a bevált 2.3.4-nél is..
Gyári visszaállítást tolj rajta, miután telepítetted, ennyi.
Nekem jobb lett a telefonom tőle!

(#4039) kirkri:
Igazából nekem is szúrta a szemem! :)
De 1 külön kommentet nem áldoztam volna rá. :D

(#4040) karldergroße:
Későn reagáltam! :) Sok változás a motorháztető alatt történt. (Art)

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#4042) blt.62 válasza kirkri (#4039) üzenetére


blt.62
őstag

Neked mennyi idő alatt töltötte le?

MegtorloXp

(#4043) kirkri válasza blt.62 (#4042) üzenetére


kirkri
addikt

Kb 5 perc alatt jött le nekem, mert mobilnetről nyomtam.

21 éve a Prohardveren! ™

(#4044) spawn21 válasza blt.62 (#4042) üzenetére


spawn21
veterán

10 perc volt wi-fi el

iPhone 13p

(#4045) karldergroße válasza Nuada herceg (#4041) üzenetére


karldergroße
senior tag

Hát jobb semmiképpen sem lett. Szerencsés esetben ugyanolyan, mivel addig tökéletes volt. Furcsa, ha megnyomom az x-et az az utolsó programoknál, sokkal lassabban zárja be őket, mint korábban. Előjön a "homokóra", ami eddig ennél a telefonnál nagyon ritkán volt észlelhető. Az új értesítési rendszer inkább melléfogásnak nevezhető, főleg az, hogy a beállítási vezérlőgombok az értesítések aljából jönnek ki további húzásra. Szerintem nem túl nagy ötlet. Az animációk inkább bénák és a nagyobb baj, hogy kikapcsolhatatlanok.Sok más változás meg nem történt. Hogy a motorháztető alatt mi ment végbe, persze jó kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#4046) sveczo válasza karldergroße (#4045) üzenetére


sveczo
tag

A fejlesztői beállításokba ki lehet kapcsolni az animaciót. Nekem is ki van.

(#4047) karldergroße válasza sveczo (#4046) üzenetére


karldergroße
senior tag

Valószínűleg béna vagyok, de én nem találom a fejlesztői beállításokat.

(#4048) Loboda válasza karldergroße (#4047) üzenetére


Loboda
senior tag

Mert el van rejtve.
Beállítások,névjegy, szoftver információ,egyéb, itt tapogasd a build számot míg ki nem írja hogy fejlesztő vagy.
Ezután benn lesz a beállítások között.

(#4049) karldergroße válasza Loboda (#4048) üzenetére


karldergroße
senior tag

Köszönöm, megvan... Itt érdemes még valamit átállítani? Igazából a beállítások nagy része számomra elég kínai volt.

(#4050) blt.62


blt.62
őstag

Sikerült letölteni az új programot viszont azóta az ACR hangrögzítőm (hívásokat vesz fel) ami előtte tökéletesen működött most azt írja ki,hogy nem rögzíti a hívásokat. Ki-be kapcsoltam a mobilt de továbbra se működik. Azt írja,hogy ha nem megy akkor a mobilom nem támogatja ezt az alkalmazást. De előtte igen támogatta. Ez most elszállt az új programmal?

Remélem a hívásblokkolási programomat nem befolyásolja.

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.