Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:33

LOGOUT.hu

HTC ONE M8

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) spawn21 válasza ulmikukac (#3000) üzenetére


spawn21
veterán

Miért? Kell a OHD? Mire?

iPhone 13p

(#3002) hurrikan válasza ulmikukac (#3000) üzenetére


hurrikan
addikt

Szerintem meg ésszerű volna.
Teljesen felesleges a 2K ezen a kijelző méreten.
Csak lassításra, és akku fogyasztásra jó.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#3003) Nazara


Nazara
őstag

Srácok, az mitől lehet, hogy az M8-am néha connection errorral nem tölti be a Play áruházat? 4.4.4 gyári rendszeren vagyok, internet biztosan van, mert más appokkal tudom használni. Viszont elég zavaró, mert ritkán nyitom meg (heti 4-5 alkalommal max.) ebből legalább 2-szer nem jön be. :(

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#3004) ulmikukac válasza spawn21 (#3001) üzenetére


ulmikukac
tag

Szerintem ha nem akarnak még több vásárlót elveszíteni, akkor muszáj lesz haladni a piaci trendekkel. Nekem is elég a FHD félre ne érts, csak lépniük kell mert lemaradnak és senki nem veszi a telefonjaikat.

#3002 Hurrikan: Felesleges szerintem is 5 inchen a QHD, de ha emelnek a kijelző méretén akkor indokolt lesz. Márpedig emelni fognak, hogy a phabletre vágyók is vigyék a csúcskészüléküket.

Pixel 8 Pro bay

(#3005) FeRRaR1 válasza ulmikukac (#3000) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Én remélem marad, megtámogatva egy viszonylag nagy akksival.

(#3006) spawn21 válasza ulmikukac (#3004) üzenetére


spawn21
veterán

A helyzet az, hogy ezt a márkát azok veszik. Akik valóban a felhasználói élményt részesítik előnyben.

Remélem hamarosan kiadjàk. Mert már spórolok :D

iPhone 13p

(#3007) Skorpio.59 válasza ulmikukac (#3004) üzenetére


Skorpio.59
aktív tag

A phablet szerepét nem az m8 tölti be.......Spawn 21:..+1

[ Szerkesztve ]

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#3008) ulmikukac válasza Skorpio.59 (#3007) üzenetére


ulmikukac
tag

Ez igax, arra ott a one max.

Ha a pletyka igaz és a CES-en lesz bemutatva, ami ugye január, és sense 7-tel jön, akkor szerintem az m8 lollipop frissitese is a 7-es verzióval érkezik.

Pixel 8 Pro bay

(#3009) ferob


ferob
őstag

Rábólintott a Google a GPE Lollipop jelenlegi verziójának a kiadására, szóval ma déltől indul a dolog és elérhető lesz az OTA frissítés.

(#3010) ferob válasza ferob (#3009) üzenetére


ferob
őstag

AZ M7-re már kijött a frissítés hajnalban és arra már fel is raktam, a verzió 5.0.1, szóval ez a pár nap késedelem, amit eljátszottak, bőven megérte, hogy a legfrissebb verzióval jöjjön a HTC telefonokra.

[ Szerkesztve ]

(#3011) karldergroße válasza ulmikukac (#3008) üzenetére


karldergroße
senior tag

Én nem várom. A KItKattal annyira jól optimalizált a készülék, és minden annyira flottul megy, hogy szerintem a Lollipop csak rosszabb lehet.Ez így egy tökéletes telefon, logikus, gyors és - mégis jó az üzemidő. Annyi újdonságot pedig nem is hoz, hogy érdemes legyen vágyni rá.

(#3012) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, azt mas is tapasztalta mar, hogy ha a Dalvik kernelrol atvaltok ART-ra, qrvara laggol a telo. Visszvaltva Dalvik-ra minden Ok.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3013) reggi válasza Balinov (#3012) üzenetére


reggi
aktív tag

Hát én kb.egy hónapig használtam ART vel, de nem laggolt....

(#3014) Balinov válasza reggi (#3013) üzenetére


Balinov
félisten

erdekes, valszeg jobban jartam volna, ha nem Dalvik alol lakom be a telefont, hanem egybol mentem volna ART kernelre.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3015) reggi válasza Balinov (#3014) üzenetére


reggi
aktív tag

Pedig én is belakas után állítottam át jóval. Valami viszont egy idő után merítette az aksit, ha vissza állítottam akkor is. Csak a gyári reset használt és mivel érdemi különbséget nem találtam a kettő között, már nem állítottam újra ART re

(#3016) mumk1


mumk1
addikt

Megérkezett az 5.0.1 Lollipop a GPE változatra. :))

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#3017) HUNgabus válasza mumk1 (#3016) üzenetére


HUNgabus
senior tag

Tud vki eladó HTC M8 GPE telefont? Nem akarnék kintről rendelgetni első körben. Köszi

(#3018) mumk1 válasza HUNgabus (#3017) üzenetére


mumk1
addikt

Bármelyik "hagyományos" M8-ból lehet csinálni házilag. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#3019) Dr. Maci


Dr. Maci
tag

Kedves Kollégák!

Sajnos nálam is előjött a lencse megkarcolódása, pedig nagyon vigyáztam a telefonra.
A fogkrémes, vagy a körömlakkos megoldás a jobb? Kinek mi a tapasztalata?

Üdvözlettel:

Garai Imre

(#3020) kazanka válasza Dr. Maci (#3019) üzenetére


kazanka
őstag

A fogkrémmel tökéletes és ha van elektromos fogkeféd még egyszerű is.Állítólag nem szabad ezért szervízbe küldeni mert hosszadalmas és csak kókányolják.

(#3021) Dr. Maci válasza kazanka (#3020) üzenetére


Dr. Maci
tag

Bármilyen típusú fogkrém megteszi?

(#3022) kazanka válasza Dr. Maci (#3021) üzenetére


kazanka
őstag

Én a Blend.a.med 3D white fogkrémet használtam de szerintem amelyik nem extra nagy szemcsés mind megfelel

(#3023) Dr. Maci válasza kazanka (#3022) üzenetére


Dr. Maci
tag

Köszi szépen, akkor nekiállok sikálni.

(#3024) kisbéci


kisbéci
tag

Sziasztok! Egy Németországban vásárolt vodafonos (kártyás 600€ volt) One M8-ra él itthon is a garancia? Minden papír meg van. Nincs baja semmi csak érdekel.

“On the first day, man created God” ― Daniel Delgado F.

(#3025) spawn21 válasza kisbéci (#3024) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem nem. Mondjuk ha mem a voda intézi a garanziáztatást, akkor talán. Viszont minden más esetben (média markt stb) igen, itthon is él

iPhone 13p

(#3026) HUNgabus válasza mumk1 (#3018) üzenetére


HUNgabus
senior tag

köszi, azt vágom, csak akkor ugrik a garancia, azért keresek gyári GPE-t

(#3027) mumk1 válasza HUNgabus (#3026) üzenetére


mumk1
addikt

Ha a Sunshine-vel S-OFF-olod, akkor nem kell a HTCdev-el bootloadert nyitni, tehát megmarad a garanciát. Viszont ez így fizetős.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#3028) HUNgabus válasza mumk1 (#3027) üzenetére


HUNgabus
senior tag

aha, ezt nem ismertem, 25$, az nem semmi azért, de ha működik...

(#3029) kazanka válasza kisbéci (#3024) üzenetére


kazanka
őstag

Én megkérdezném Imei szám alapján a HTC-t pár nap alatt válaszolnak.

(#3030) kirkri válasza kazanka (#3029) üzenetére


kirkri
addikt

Telefonon egyszerűbb, 10 perc alatt megvan az infó.
Vagy megoldás még az online chat, ha nem akarsz telefonálni. Az ugyan angol nyelvű, de ott is rögtön megmondják IMEI alapján.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#3031) mumk1 válasza HUNgabus (#3028) üzenetére


mumk1
addikt

Ez a garancia ára. :DDD
Különben, akivel eddig beszéltem és ezzel csinálta, mindenkinek működött, úgy hogy megbízhatónak tekinthető.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#3032) HUNgabus válasza mumk1 (#3031) üzenetére


HUNgabus
senior tag

köszi, akkor már csak egy M8 kellene hogy kipróbáljam, nem sok eladó van, azok is horror áron, annyiért már újat is kapok néhol

(#3033) migabi24 válasza HUNgabus (#3032) üzenetére


migabi24
nagyúr

Én is azt néztem, hogy jobban tartja az árát mint egy iphone

(#3034) Skorpio.59


Skorpio.59
aktív tag

Árkérdésben valamit ne felejtsünk el!;...a világ legjobb droidos készüléke 2013..2014.

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#3035) mumk1 válasza HUNgabus (#3032) üzenetére


mumk1
addikt

Megéri az árát! :K

Különben azt kell mondjam, piszok jó lett ez az 5.0.1, nem gondoltam hogy lehet még fokozni a gyorsaságot.
Itt van elöttem egy 4.4.4-es Samsung Galaxy Alpha, amit nem neveznék éppen lassúnak, de bizony köröket ver rá az M8. Mindkettő belakott, de ONE-on minden azonnal történik, az Alpha azért el-elgondolkodik.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#3036) Nazara válasza mumk1 (#3035) üzenetére


Nazara
őstag

+1,

Nálam van most egy S800-as procival szerelt Galaxy S4 is, de inkább hadd ne hasonlitsam össze az M8-al, pedig ezen csak 4.4 van. :DDD

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#3037) Red B


Red B
tag

Mivel sajnos nem sikerült szolgáltatótól vennem ilyen telefon ezért fölöslegessé vált számomra teljesen új M8 Dot View ezüstszínű tok, ha valakit érdekel, privátban jelezzen!

(#3038) rodman73


rodman73
aktív tag

Baj van... Este még telefonáltam, most viszont azt vettem észre hogy nincs térerőm. A telefon azt írja hogy korlátozott szolgáltatás. Újraindítottam a telefont, kivettem a kártyát, de nem lett jó sajnos. Van valami tippetek esetleg vagy csak a sim kártya csere segíthet rajtam?

Lenovo Legion 5 17Ith6H i5-11400 RTX 3060

(#3039) Tomeeka28 válasza rodman73 (#3038) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Hol vetted a telót? Nem lehet hogy tiltották? Ha nem ez akkor SIM csere az ötlet nekem is...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#3040) ferob


ferob
őstag

A GPE 5.0.1 mellé már elérhető a lyapota modPack, ha valakit érdekel.

longpress backkey kill app
advanced power menu
menu navbar persist
show battery %
ambient display
change navbar size (48/42/36/32 dpi)
sweep 2 sleep

(#3041) spawn21 válasza rodman73 (#3038) üzenetére


spawn21
veterán

Korlátozott akkor szokott lenni, mikor kilövik. Próbalj ki egy másik simet

iPhone 13p

(#3042) rodman73 válasza Tomeeka28 (#3039) üzenetére


rodman73
aktív tag

Speedshopban vettem. Fura módon reggelre magához tért... Nem tudom mitől lehetett, esetleg hálózatkarbantartás?

Lenovo Legion 5 17Ith6H i5-11400 RTX 3060

(#3043) Latency válasza rodman73 (#3042) üzenetére


Latency
senior tag

Esetleg ez? [link]

(#3044) rodman73 válasza Latency (#3043) üzenetére


rodman73
aktív tag

Akkor ez volt a hiba oka, ugyanis Győrben lakom. :) Köszi!

Lenovo Legion 5 17Ith6H i5-11400 RTX 3060

(#3045) Koris válasza Red B (#3037) üzenetére


Koris
aktív tag

Dot View ezüst színű??? Kiváncsivá tettél ,azt hittem minden színt kipróbáltam :) Privi ment.

(#3046) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Sziasztok! Érdeklődési körömbe került ez a telefon.
Pár kérdésem lenne róla, például, az usernek hány GB érhető el? Játékokat tud futtatni a telefon SD kártyáról root nélkül? Akkuidő folyamatos 3G mellett milyen?

LG G3

(#3047) dejvid8


dejvid8
őstag

Sziasztok, van itt véletlen olyan, akinek HTC One E8 illetve Butterfly 2 van ,vagy esetleg próbálta?
Ezek közül akarom valamelyiket venni,és jó lenne valami személyes véleményt is hallani róluk (főleg az E8-ról) :)

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#3048) Tomeeka28 válasza H.Bencike (#3046) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Játszani nem játszok, de az aksi 2 napot bír nekem, úgy hogy folyamatos 3G, 3 levélfiók, sok hívás napi 1-2 óra Spotify, böngészés...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#3049) Cypresss válasza Cypresss (#2983) üzenetére


Cypresss
senior tag

Sziasztok,

Köszönöm mindenki segítségét, a hibának sokkal prózaibb oka volt, mint gondoltuk. Egész pontosan a csomagváltás során nem sikerült a Telenoros kollégának aktiválnia a 4G-t. Ez szóvá tettem az ügyfélszolgálaton, ahol öt nap után sikerült megoldani a problémát. Tegnap reggeltől már aktív a 4G és szépen hasít mint látható. Az eddigi legjobb értéket Budán mértem a XI. kerületben, az átlag inkább 50-55 körül mozog.

Lacy6: Köszi a linket, el is mentettem szükség esetére.

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#3050) Janaboy


Janaboy
veterán

Sziasztok!

Mostanában sűrűn látom, hogy a telón felvillan a gps ikon, pedig nem használok semmi progit erre, aztán pár másodperc villogás után eltűnik..szerintetek mitől lehet? Ha progi használja, hogy találhatom ki hogy melyik?

Köszi!
üdv

Janaboy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.