Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18651) malnabokor


malnabokor
senior tag

88%-on vettem le a töltőről, 23 órája, most van 41%-on. Szinte mindig 75-100% fényerő, 3 Email fiók szinkronizál folyamatosan, ami lehet be van kapcsolva (Wifi, GPS, NFC, mobilhálózat) folyamatosan, a Bluetooth7/24-ben egy Huawei Watch-ra szinkronizálja az értesítéseket, és többek között a BBM, Messenger, Skype, Cortana, Android Wear folyamatosan fut, nem engedi lekapcsolni. Eddig van ez a képernyőidő, csak mindjárt rátöltök, de meg akartam osztani, hogy kevésbé takarékosan mennyit bír (kb meglenne a 4-4.5 óra). B389 természetesen.

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#18652) Dwatti válasza sajp63 (#18650) üzenetére


Dwatti
addikt

Fő verzió váltás után ajánlott, ha gond van vele akkor is ajánlott , ha nincs gond akkor elég a cache törlés. De ha nem gond egy újra belakás akkor érdemes megtenni.
Van akinek enélkül is jó van akinek meg csak ez segített.
Ha nincs vele gondod akkor felesleges. :D

[ Szerkesztve ]

(#18653) sajp63 válasza Dwatti (#18652) üzenetére


sajp63
tag

Koszonom. B389 frissites utan csak FR volt, de ugy veszem eszre az aksi kicsit gyengebb mint B381en. Ez meg csak elso toltes utan. Meg varok par toltest hatha beall. B381en nalam jo volt az aku.

[ Szerkesztve ]

(#18654) TaRka94 válasza Corsa02 (#18637) üzenetére


TaRka94
senior tag

Jaa én csak 2 samsung tv-n tudtam tesztelni, bár tesómnal lg tvje van, majd holnap átszaladok hozzá :D

(#18655) Szita


Szita
csendes tag

Na ez a 2. töltés utáni "teljes"kihasználtság B389en.Nekem a B381hez képest ez nagy javulás szinte mint 360on,eddig ez a tapasztalat.Ha így marad én elégedett leszek vele,nem merül ha nem nyomkodom éjjel 2% repülősmódban,naközben sznte egész nap Wifi kis mobilnet messenger van használva szóval átlagnál egy kicsit intenzívebb módon használtam a telót.Itt egy akku merülés fotó

Smartphone superuser,nem várok el sokat csak azt tudja amire kitalálták..........

(#18656) dave0825 válasza Sanki (#18598) üzenetére


dave0825
őstag

:)
Följebb írtam, hogy pont az a lényeg, hogy maradjon a root, twrp, ha lehet, akkor adatok is, és legyen B389. Megoldható ez? Nem tudom, hogy működik-e vele a B380-as root, twrp, ezért nem szívesen csinálnék FR-t, és 0-ról újra mindent. Szóval rootolt, twrp-s B380-ra megoldható a B389, hogy maradjon minden?

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#18657) Sanki válasza dave0825 (#18656) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Szerintem nem, de utána járok.

(#18658) Bass válasza Quqesz (#18613) üzenetére


Bass
addikt

Nagyon szeretem,főleg hogy nem kell pw bankot cipelnem magammal :-) Röhögve kibír 1,5 napot 4,5-5 óra sot-al kb 80%-s fényerőn. (G4 ugyan ekkora akkuval 12 óra készenlét 1,5 óra sot :-) )Az 1.8-s lencse képstabival hiányzik de nappal semmi gondom vele,marha jó képeket lő. Gyakorlatilag olyan mint a H6-m volt unalmasan stabil :-)

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#18659) Quqesz válasza zzola (#18634) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ne aggódj én is futottam ilyen hibába. LG G4-en megjött a frissítés(már nem emléksze hogy ota v az lg bridge programmal(kb pc suite)) és nem volt jó, akadozott, xar aksi,stb....volt az lg bridge programban egy frissítési hibajavítás opció, amikor a program letöltötte újra a teljes romot pc-re és újrahúzta vele a telót. Sőt lg g2-n is volt ilyen.....

Bass
Én is imádom és nem bánom a gyártó váltást...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#18660) 7Heads Drago válasza zzola (#18601) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Tegnap én is egy kicsit elszúrtam a telot. Sima FR-t akartam nyomni. Mivel nekem se ment a 2 gombos indítás. És addig nyomkodtam hogy 3 gombos lett. A 3 gombossal meg a B389-re felrakta a B381-et. Fent marad az sd-n a dload mappa. De azt nem vágom hogy mivel visszafelé nem kéne hogy engedje. De ezek után a leírás szerint rollback volt. Aztán mentek rá a frissítések. Most szépen megy. Este 10-től reggel 7-ig 1% ment le.
De ez nem a telo hibája volt.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#18661) Sanki válasza dave0825 (#18656) üzenetére


Sanki
Topikgazda

A rootot és a twrp-t meg kell szüntetni, utána fel lehet rakni a kívánt romot és az adatok is megmaradnak.

(#18662) zzola válasza Quqesz (#18659) üzenetére


zzola
félisten

Nem aggódom! :)

(#18663) Zsolt112


Zsolt112
tag

Az alkalmazásoknál a fényerő csökkenés másnál is jelen van még ugye?
Böngészőnél nagyon idegesítő.

(#18664) mumtaz válasza Sanki (#18657) üzenetére


mumtaz
senior tag

Nem lehet. Ha van TWRP akkor nem jön be a gyári recovery, ami viszont az egyetlen, amivel megy a B389-re frissítés. A TWRP csak bejön, ha a telón rányomunk a frissítésre, de nem csinál semmit. Ha meg direktbe akarunk TWRP-ben egy telepítést nyomni a ZIP-ekre, akkor hibát dob.

Rendszer menüs és 3 gombos módszer szintén nem játszik, mert a 3 zipból csak az update.zip-ben van update.app. De van még a zipekben egy csomó minden más is.

Ugyanakkor, ha a frissítés el is indulna, tök mindegy, mert ugye a recovery-t és a kernelt is frissíti, tehát a TWRP és root is megy a csatába.

Ha meg nem frissítené a kernelt, akkor eleve magának a rendszerfrissítésnek sem lenne értelme.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#18665) Quqesz válasza Zsolt112 (#18663) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igen jelen van....chrome,üzenetek tuti.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#18666) Zsolt112 válasza Quqesz (#18665) üzenetére


Zsolt112
tag

Én azt vettem észre ha automata fényerőszabályzásnál már elérte a minimumot amit beállítottál neki, például most este sötétben, akkor már nem veszi lejjebb.

(#18667) dave0825 válasza Sanki (#18661) üzenetére


dave0825
őstag

És utána hogy lesz megint root-om és twrp-m? :F Ezzel van gondom, nem a frissítéssel.

(#18664) mumtaz: hogy tudtam akkor korábban fölrakni twrp-ből valamelyik gyári ROM-ot? Emlékszem, hogy fölment mindkét .zip, utána reboot után pedig már az a rendszer fogadott.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#18668) nrg_52 válasza dave0825 (#18667) üzenetére


nrg_52
addikt

Megadtad a valaszt. Az azert ment fel, mert az 2 fajlos volt.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#18669) Pystyke válasza Sanki (#18648) üzenetére


Pystyke
tag

Nem szolgáltatónál vett telefonra céloztam...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#18670) mumtaz válasza dave0825 (#18667) üzenetére


mumtaz
senior tag

nrg_52 válaszolt a kérdésedre. A korábbi romokból a két zip-es változatokat lehetett TWRP-ből felrakni. Azokból is akadt három zipes változat, amit twrp-ből szintén nem lehetett felrakni. Általánosságban elmondhatjuk, hogy a két zip-es, PV változatok mind felmennek twrp-ből, a három zipesek nem.

Mi bajod van vele, hogy újra fel kell rakni a twrp? kb 3 perc.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#18671) Sanki válasza mumtaz (#18664) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ezért kell a gyari boot.img és recovery.img-t visszarakni. Utána tud frissíteni.

dave0825: a frissítés utáni rootot is megkérdezem.

[ Szerkesztve ]

(#18672) Sanki válasza Pystyke (#18669) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nekem az opciók nem világosak.
Viszont Neked kell dönteni, hogy gyári garanciás telefont veszel (amit postán
fel tudsz adni, ha baj lenne vele) vagy pedig valami zuggsm-es verziót, amire rendes garancia nincs!

[ Szerkesztve ]

(#18673) mumtaz válasza Sanki (#18671) üzenetére


mumtaz
senior tag

Jahh. Nem is arra gondoltam, hogy a frissitéshez kell. Én arra, hogy nem tud úgy frissíteni, hogy a twrp és a root megmaradjon. Frissítés után újra kell rakni a twrp-t és újra kell rootolni.
twrp csak akkor tudna megmaradni, ha twrp-ben lehetne frissíteni a rendszert, mert akkor a három zip után azonnal fel lehetne rakni a twrp-t is. A rootolás viszont nem menne. Ahhoz egyszer el kell indítani az új rendszert. Próbáltam már korábban.

[ Szerkesztve ]

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#18674) Sanki válasza mumtaz (#18673) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ja, akkor ugyanazt mondjuk. :)

(#18675) mumtaz válasza Sanki (#18674) üzenetére


mumtaz
senior tag

De egyébként nem értem, mi a gond azzal, ha frissítés után újra fel kell rakni a TWRP-t.

[ Szerkesztve ]

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#18676) Samus


Samus
addikt

Kezdem úgy érezni, hogy direkt szivat a telefon. B360on ragadtam... Lejött nagy nehezen az FF B381, full OTA mf pv. A hitelesítés sem volt egyszerű, mert arra panaszkodott, hogy a szerver nem érhető el. Sokadjára összejött neki, erre közli, hogy nem hiteles a csomag, törölve lesz.

Aki esetleg kérdezné, még nem használom aktívan a telefont, azért akarok az aktuális frissítéseken túlesni, hogy FR miatt ne kelljen újra kezdeni mindent...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#18677) Sanki válasza Samus (#18676) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Sim kártya van a telefonban?

(#18678) mumtaz válasza Samus (#18676) üzenetére


mumtaz
senior tag

FF-ből nagy ritkán sikerült a frissítés eddig. Például nekem még soha nem sikerült.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#18679) nrg_52 válasza Samus (#18676) üzenetére


nrg_52
addikt

Ha van benne sd kartya, esetleg otg kabellel pendrive, akkor letoltes utan, ne nyomj a frissitesre, hanem szakitsd meg. A letoltott zipeket egyesevel kicsomagolva sd/pendrive dload mappaba szervizmenubol feltolod. Update majd eus zip sorrendben.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#18680) dave0825 válasza mumtaz (#18670) üzenetére


dave0825
őstag

és (#18668) nrg_52: köszi, már értem.
Csak az a bajom vele, hogy nem vagyok benne biztos, hogy a B380-hoz való TWRP és root működik-e B389-en is. :F

Sanki: köszi, közben én is nézegetem, csak melózok, tegnap meg nem volt időm rá. Az összefoglaló Root-olás részében egyébként nincs leírva, hogy melyik gyári ROM-okhoz jó a root, így ha nem mindhez, akkor megtévesztő, ha viszont igen, akkor oda kéne írni szerintem. Az ott van, hogy 7.0-hoz, de hogy konkrétan melyikhez, vagy mindhez-e, az nincs.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#18681) Samus válasza Sanki (#18677) üzenetére


Samus
addikt

Nincs. Kellene bele?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#18682) parfish válasza Samus (#18681) üzenetére


parfish
csendes tag

igen az kell. legalábbis nekem sem frissitett addig ameddig nem vágattam bele csak egy darabig. irta valaki egyébként valamelyik hsz-ben hogy ez szükséges. innnen tudom h nekem is ez volt az oka.

(#18683) Kimmuriel válasza Samus (#18681) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Igen, B360-ról csak akkor enged frissíteni. :K

(#18684) r0by válasza parfish (#18682) üzenetére


r0by
addikt

Nekem még nincs benne sim - de remélem délben már igen - és minden gond nélkül felment az összes frissítés. A legutolsó B389 is.

(#18685) mumtaz válasza dave0825 (#18680) üzenetére


mumtaz
senior tag

Nem kell ebből nagy ügyet csinálni.
Tolj fel egy gyári recovery-t. Vagy csomagold ki a jelenlegi rendszered update.zip-jében található update.app-ból, vagy csak simán told újra a jelenlegi rendszert. Utóbbi egyszerűbb. Csak simán told rá akár twrp-ből. Akkor lesz a meglévő rendszered, csak már gyári recovery-vel és root nélkül. Utána indítsd el az OTA frissítést a B389-re. Ha frissített és elindult a rendszer, tedd rá EZT a TWRP-t. Ez egy módosított TWRP kiegészülve egy "OpenKirin" menüvel.
Ha ez meg van, akkor jöhet a root, amire most már 3 lehetőség is van:

1. Official SuperSU 2.82 Ezt az új TWRP-ből fel lehet rakni, de ki kell pipálni a "Keep vendor partition mounted" pontot az OpenKirin beállításoknál és utána lehet felrakni a SuperSu-t

2. Fel lehet rakni az összefoglalóban is linkelt SuperSU 2.79-et is. Bár ezzel lehetnek gondok

3. A Magisk. Ezt sem túl bonyolult felrakni. Én ezt használom. Előbb TWRP-ből kell felrakni a Magisk-ot, majd a Magisk Manager-t.
A Magiskban az a jó, hogy alapból van benne BusyBox is és fasza modulok vannak hozzá. Olyasmi, mint az XPosed.

Én az utóbbi megoldást választottam, mert egyéb lehetőségeket is ad a kezembe és a sima SuperSU-kkal ellentétben nem kell külön BusyBox-ot felrakni, mert bele van integrálva. Meg a beépített rootja a SuperSU-n alapszik, csak sokkal egyszerűbb. Kb. annyira bonyolult felrakni, mint a SuperSU-t, mert itt is csak egy ZIP-et kell TWRP-ben felrakni.

[ Szerkesztve ]

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#18686) Sanki válasza Samus (#18681) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Igen, anélkül hibára fut.

(#18687) dave0825 válasza mumtaz (#18685) üzenetére


dave0825
őstag

Köszi. Viszont ha ráflashelem ugyanezt a rendszert, az nem törli a jelenlegi adatait? Pl. mivel felülírja a jelenlegi fájlokat, így mintha adatok törlését nyomtam volna az appokon, nem? Szerintem inkább marad a gyári recovery flash, majd twrp+root, azok nem törlik az adatokat talán. Azért voltam bizonytalan, mert korábban írták xda-n a root-hoz, de talán a twrp-hez is, hogy csak az verzió jó az adott rendszerre, amit ott linkeltek, de lehet, hogy a főverzió váltás miatt volt különböző.
Xperia SP-n, de pláne Galaxy Ace-en régen nem féltem a ROM-olástól, valami nem sikerült, ment egy másik ROM, azt kész, azokat nehezebb volt téglázni, mint ezt. 10p alatt 3 különböző ROM is megfordult az Ace-en, ott nem volt gond semmivel. :DDD

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#18688) Pystyke válasza Sanki (#18672) üzenetére


Pystyke
tag

Mobilcorner, vagy Telenor

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#18689) ult1mate


ult1mate
tag

Az valami bug hogy nem frissíti a levelező kliens az almappákat?
Nem is találom, hogy hol lehetne beállítani, hogy egyáltalán frissítse, plusz csak ha belelépek manuálisan csak akkor frissíti.
Felhasználói profilképek is szintén hiányoznak egy exchange-s vállalati fióknál pedig be van kapcsolva hogy megjelenítse őket...

[ Szerkesztve ]

(#18690) Quqesz válasza Pystyke (#18688) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha vidéki vagy, akkor tnor. A mobilcorner sem rossz, de ott már neked kell gondoskodni az eljuttatásról, míg tnor bolt van a közelben gondolom leadni.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#18691) mumtaz válasza dave0825 (#18687) üzenetére


mumtaz
senior tag

Nem az van, hogy csak egy adott verziójú twrp, vagy root a jó hozzá.
Amit linkeltem TWRP, az az összes Nougatra jó, tehát B360-tól felfelé jó mindre.
A SuperSU lehet macerásabb. A fenti TWRP-vel a leírt módon a linkelt 2.79 az összes Nougatra jó, a 2.82-es SuperSU és a Magisk csak B380-tól felfelé.

Ha rárakod a jelenlegi komplett rendszert a recovery miatt, az FR-t fog csinálni. Ha találsz kicsomagolt 'recovery.img'-t, akkor ok, azt felrakhatod TWRP-ből.

Kicsomagoltam Neked a recovery-t B380-ból. Ezt felrakhatod TWRP-ben, de a 'telepítés'-nél jobb alul: 'Képfájl telepítése' és értelem szerűen 'Recovery' partícióra.

De vigyázz, mert ezzel valóban téglázhatod a telefonod, ha nem jó partíciót pipálsz ki!!!

B380 Recovery.img

[ Szerkesztve ]

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#18692) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Üdv. Az lenne a kérdésem, hogy OTA frissítettem B389-re. Nem full csomagot, hanem gyors frissítést, ez mennyit befolyásol, illetve ezután meg lehet-e oldani egy full frissítést. Annyit megjegyeznék, hogy semmi gondom nincs a rendszerrel (eddig sem volt), csak ha esetleg van olyan része a frissítésnek, ami hiányozhat emiatt, meggondolnám, hogy felteszem a Full csomagot.

(#18693) west76 válasza Mátésum (#18692) üzenetére


west76
aktív tag

Semmi nem fog hiányozni, ha jól működik a rendszered, akkor nem kell tenned semmit, csak élvezd a használatát.

(#18694) Mátésum válasza west76 (#18693) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Szuper, köszönöm.

(#18695) dave0825 válasza mumtaz (#18691) üzenetére


dave0825
őstag

Értem, köszi. Délután meg is csinálom majd. Recovery-t fastboot-tal szoktam fölrakni, azzal biztos nem rontom el, mit pipálok ki. Szal vissza gyári recovery fastboot-tal, ROM frissítés, majd twrp vissza, és a root is, amiket linkeltél, azt már max megcsinálom az újabbal, a Magisk-kel. Így akkor az adatok maradnak.

Egyébként most nézem, hogy írtad, hogy a Magisk olyasmi, mint az Xposed. Ha már olyan, van hozzá valami olyasmi, mint a Rootcloak az Xposed-hez? Nekem az kéne nagyon, de más alternatívát nem találtam, az Xposed meg nem megy még Honor 8-on elvileg, legalábbis xda-n nem találtam semmit, csak hogy fejlesztés alatt van. :U

Itt találtam egy ilyen leírást, ezt megnézem majd:

How To Hide Root From Apps
• Open Magisk App
• Swipe From Left And Click On Settings.
• Check Mark (Enable) Magisk Hide
• Press back button .
• You will now see Magisk Hide option in side navigation bar.
• Click on It.
• Select app from list from which you want to hide root.
• You are done .

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#18696) mumtaz válasza dave0825 (#18695) üzenetére


mumtaz
senior tag

Ami leíráat nymtál a Magisk-ról, az fasza lenne, csak egyelőre a legutolsó stabil Magisk a V12, amibel jelenlge gond van a hide-al, mert, ha újraindítod a telót aktív hide-al, akkor nem működik az ujjlenyomat olvasó. Ilyenkor ki kell kapcsolni a hide funkciót, majd vissza.
Egyébként a Magisk-ben van xposed modul is. :)

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#18697) Sragi


Sragi
őstag

Egyelőre a B389 se valtotta meg nálam a vilagot. Viszont a kamerát rendbe rakta :)
Mondjuk a minap volt egy 4 óra SOT de az főleg wifin.

(#18698) sharp4 válasza Sragi (#18697) üzenetére


sharp4
őstag

Nekem a fényerőszabályozás nem a legjobb. Este nagyon sötétre leveszi, ami nekem már nagyon zavaró.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#18699) Sragi válasza sharp4 (#18698) üzenetére


Sragi
őstag

Az soha sem volt tökéletes ennél a a telefonnal. Még b131 alatt javult elvileg. De néha nálam is "tulzasokba" esik. De ez a legkisebb gond. Abszolút nem zavart anno es most sem.

(#18700) Quqesz válasza Sragi (#18697) üzenetére


Quqesz
nagyúr

50h aksi és 5h sot nálam...nekem így ok.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.