Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19651) Sanki válasza phoenix64 (#19650) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Akkor ott valami nem stimmel, lehet vissza kell vinni.
Neten rendeltetétek vagy személyes vásárlás?

(#19652) phoenix64 válasza Sanki (#19651) üzenetére


phoenix64
őstag

Szemelyesen, telekomnal. 72 oras meghibasodas eseten valo gyors csere sztem ilyenkor is el.

(#19653) Sanki válasza phoenix64 (#19652) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Mindenképp vigyétek vissza.
Bontatlan volt a doboz?

(#19654) phoenix64 válasza Sanki (#19653) üzenetére


phoenix64
őstag

Igen, mi bontottuk ki.

(#19655) TaRka94 válasza rakodok (#19643) üzenetére


TaRka94
senior tag

Factory reset neki. Milyen rom van rajta? B...? beállításokon belül telefonról menüben meg tidod nézni.

(#19656) Dwatti válasza phoenix64 (#19652) üzenetére


Dwatti
addikt

Akkor vidd vissza !

(#19657) Quqesz válasza phoenix64 (#19652) üzenetére


Quqesz
nagyúr

3 munkanap alatt lehet kicseréltetni. Vigyétek vissza. Amúgy menüben vagy a gyorsgomboknál nem lehetett ki/be kapcsolni?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19658) phoenix64 válasza Quqesz (#19657) üzenetére


phoenix64
őstag

Szia. Minden letezo helyen megprobaltam bekapcsolni. :D Annyi eredmenye lett h a lehuzhato allapot savban bekekult a tobbi helyen szurke lett es utana ra se lehetett nyomni. :DDD

(#19659) Quqesz válasza phoenix64 (#19658) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem dob felfrissítést? Ha igen kehet azt meg kellene csinálni, hát ha jó lesz. Melyik rom van rajta? B... A vége

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19660) rakodok válasza TaRka94 (#19655) üzenetére


rakodok
újonc

B389
Factory reset megtortent kozvetlen az atvetel elott.
Tehat ugy tapasztaltad hogy szinte 0 hasznalattal, kikapcsolt wifi es mobilnettel, kilőtt alkalmazasokkal nem kellene 20 szazalekot merulnie 12 ora alatt?

Ha a szoftver kézzel fogható lenne, akkor nem kellene kézzel ütni a hardvert.

(#19661) 7Heads Drago válasza rakodok (#19660) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nem lehet hogy ez is már egy használt készülék? Volt már rá példa. Az a gyanús, hogy eleve b389 van rajta. Ott bontotta ki az orrod előtt?
B131 szokott rajtuk lenni újonnan.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#19662) Csabikavagyo válasza 7Heads Drago (#19661) üzenetére


Csabikavagyo
tag

Bátyám ma vett a telekomnál egy fehéret és B120 volt rajta. :C Pedig én februárban vettem szintén ott és már B131 volt rajta. :))

(#19663) dave0825 válasza 7Heads Drago (#19661) üzenetére


dave0825
őstag

De, az övé használt, ő írta is, hogy fél éves, és kéz alól vette. :DD
phoenix64 vette újan, ő még nem írta, hogy melyik ROM van neki rajt. Összekeverted őket. :DD

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#19664) 7Heads Drago válasza dave0825 (#19663) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hogy a francba... :R :R :R

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#19665) RobAgaTob válasza nak0n (#19612) üzenetére


RobAgaTob
csendes tag

Én úgy tudom, hogy a TMX csak személyesen veszi át a készüléket, futárral, postai úton küldött készüléket átvétel nélkül visszaküldi. Telefonon kérdezz rá a TMX-nél.

(#19666) Sanki válasza RobAgaTob (#19665) üzenetére


Sanki
Topikgazda

?
Ennek mi értelme lenne? Én az LG-t Debrecenből küldtem a TMX-hez.

(#19667) zzola válasza RobAgaTob (#19665) üzenetére


zzola
félisten

Rosszul tudod! Postán is fel lehet adni, de nem mindegyiken...

(#19668) RobAgaTob válasza zzola (#19667) üzenetére


RobAgaTob
csendes tag

Legyen igazatok. Nekem az év elején javítottak egy Samsung Galaxy Alpha-t és januárban még ez volt az álláspontjuk. Lehet, hogy átcsesztek, de Egerből személyesen kellett elvinni, majd javítás után menni érte, mivel nálunk még átvevő pontjuk sincs. Szóval személyes tapasztalatból merítettem, nem légből kapott ötlet. Annyit pontosítanék, hogy telefonon nem tudtam beszélni velük, emailben "beszélgettünk".

(#19669) Sanki válasza RobAgaTob (#19668) üzenetére


Sanki
Topikgazda

1. Az enyém is személyes tapasztalat, bevittem a helyi kijelölt szervizbe, onnan pedig elküldték.
2. Akkor szerinted mire találták ki a huawei komfort szervizt?

[ Szerkesztve ]

(#19670) zzola válasza Sanki (#19669) üzenetére


zzola
félisten

Ő Samsungról beszél....ott lehet nincsen bepostázási lehetőség.

(#19671) Sanki válasza zzola (#19670) üzenetére


Sanki
Topikgazda

De ezt akkor írja bele az első hsz-be is, mert így félrevezető.

(#19672) nrg_52 válasza RobAgaTob (#19668) üzenetére


nrg_52
addikt

Akkor teged atvertek szerintem, mert a galaxy alphahoz premium gari jart, elvileg hozzak-viszik. 😊

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#19673) badrian250


badrian250
tag

Sziasztok!

Mobilcornerről szeretném megrendelni a telót, olvastam a hsz-ekben, hogy ott is gyári garit adnak, illetve a bolt is azt írja, viszont a "garancia" fülön ez van kiírva:
"Huawei (2 év, ha fődarab cserés a készülék, akkor nekünk kell visszaküldeni és mi küldjük az európai márkszervizbe, ellenkező esetben javít mindent az itthoni Huawei )"
Az lenne a kérdésem, hogy ha máshonnan vásárolom a készüléket (pl Mediamarkt), akkor is ilyesmi a folyamat fődarab csere esetén, vagy ez a mobilcornerre vonatkozik csak?

Köszi!

(#19674) zzola válasza badrian250 (#19673) üzenetére


zzola
félisten

Nem. Mobilcornerre sem ez érvényes-elvileg. HA rajta van az IMEI a számlán és EU modell (és nincs garijegy), akkor a TMX gond nélkül szervizeli, mindig! Tehát alaplap csere esetén is!

(#19675) #16820480 válasza RobAgaTob (#19668) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az nem lehet, hogy arra gondoltak, hogy csak tehermentesített csomagot vesznek át, szóval utánvéttel nem küldheted?

(#19676) RobAgaTob válasza Sanki (#19669) üzenetére


RobAgaTob
csendes tag

Szürke importos, 1 év garis, valami francia mobilszolgáltatós GSM Vonalas beszerzés volt, amiben főpanelt cseréltek gariba, majd garancia lejárta után újra lehasalt. 2016. októbertől leveleztem az eladóval, majd a TMX-el és januárrá "megjavult" - gariba újra - el is adtam gyorsan, hogy legyen Honor 8-am ;)
Az alábbi idézet a TMX-től származik, ez az én tapasztalatom:

"A készüléket leadhatja javításra a vásárlás helyén, a szervizpontokon, illetve budaörsi ügyfélszolgálatunkon is.
Postai úton, vagy futárszolgálattal érkezett csomagokat nem tudunk fogadni, így azokat a szállító átvétel nélkül el is viszi."

Nem akartam ilyen részletekig belemenni a dologba. Célravezető segítségként írtam illetve iránymutatásnak, hogy, ha a készülék "beragadt szállítás alatt van"...
Viszont az nem derül ki, hogy szervizpont postázta, vagy pedig egyéni úton küldte el a kolléga...

(#19677) ADAM1337 válasza dokee78 (#19625) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Minden topikba leírom, hogy messziről kerülni a módszert, de sok topikba 1.hsz-be benne van. (Nem láttam még embert akinek ment volna...)
P8 Lite-nál se működött, és nem öltem meg a kártyákat szerencsére.
Én ezért választottam 64gb-s modelt, és így nem kell berhelni a kártyákat.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#19678) ocecica


ocecica
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom másnak van e ilyen baja, vagy beszéltetek e már róla korábban (nem győztem annyit visszaolvasni :D )
Megkaptam OTA-n a B389-es ROM-ot és azóta azt csinálja a drágám, hogy amikor feljön egy akármilyen ablak, leginkább, amikor valamihez engedélyt kér a telefon és nem tudok rányomni az engedélyezésre, csak az elutasításra. Aztán bele kell mennem a beállításokba külön az engedélyekhez és ott engedélyezni, azután működik. Na csak most éppen egy olyan problémába futottam bele, ami nem engedélykéréses, (teamviewert akartam volna elindítani, ahhoz is kérdezi a távoli hozzáférésnél, hogy biztos elindítom - e és egyszerűen nem tudok rányomni, az indításra. :((( :W :W :W
Valaki járt már így? Esetleg lehet vele valamit csinálni? Nemrég volt FR, nem oldotta meg a problémát :(

(#19679) Sanki válasza RobAgaTob (#19676) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ja, hogy sufni GSM. Az más.
Illetve így érthető a válasz.
Ezt nem is javasoltuk, hogy közvetlen legyen elküldve.

[ Szerkesztve ]

(#19680) 7Heads Drago válasza RobAgaTob (#19676) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Tudtommal ezeken a pontokon leadható minden Huawei készülék is: [link]
Megyeszékhelyen lévő nagy postákon a csomagleadó pontot kell keresni. Nálunk Kecskeméten ki volt rakva a Huawei és a Samsung logó a falra.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#19681) Quqesz válasza ocecica (#19678) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ezt én is észrevettem, mármint ha a "ne jelenjen meg többé" pipát beteszed, akkor csak a mégse opció marad elérhető. Ezt nem értem én sem, csak vmi bug lehet.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19682) badrian250 válasza zzola (#19674) üzenetére


badrian250
tag

Sajna ez így már nem igaz, az előbb beszéltem a Mobilcornerrel.
A Huawei kb 2 hete hozott egy olyan döntést, miszerint a főalkatrész cserés telókat a központi szervizükben csinálják, ha nem hivatalos magyar beszállítótól veszed, csak a kisebb hibákat javítja a TMX.

5000 Ft-tal drágábban van most a notebook.hu-n, és ők hivatalos magyar beszállítótól szerzik, nekem ezt a plusz pénzt megéri, hogy itthon csinálják rövidebb idő alatt és kevesebb postával meg macerával...

(#19683) zzola válasza badrian250 (#19682) üzenetére


zzola
félisten

Nem a mobilcornerrel kell beszélni, hanem a Huawei-vel...

(#19684) 7Heads Drago válasza badrian250 (#19682) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ingyenesen hívhatók: [link]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#19685) Quqesz válasza badrian250 (#19682) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Olvasom én is, de ha nem nézik meg szervizben hogyan derül ki, hogy fődarab cserés? Te találod ki, hogy pl alaplapot kell cserélni? Ez nem életszerű.....mert kijelzőnél ok, azt észreveszed. És mi számít főalkatrésznek? Alaplap, kijelző ok és még? Nem teljesen tiszta a dolog,.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19686) sayCet


sayCet
aktív tag

Sziasztok,

egyik ismerősöm sikeresen összetörte a telefonját. Az érintőpanel nem sérült, működik, de a kijelző ripityára tört. Egybe van ragasztva az érintőpanel a kijelzővel?
Tudtok magánszemélyt aki foglalkozik ilyennel itt PH!-n? Mikor még S4-em volt, volt egy srác aki ilyen hibákat javított, viszonylag olcsón. Vagy ha nincs ilyen, akkor hová tudjuk küldeni? Gondolom 40k-ba benne lesz neki, ha beküldi Szervízbe.

Előre is köszi,
S.

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#19687) Quqesz válasza sayCet (#19686) üzenetére


Quqesz
nagyúr

ment pü

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19688) 7Heads Drago válasza sayCet (#19686) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nekem 43 k volt hivatalosan. Viszont ha nem ott csináltatod ugrik a garid a telora. Nekem a speedshopban adtak egy 22k ajánlatot is. Csak ugye nem lehet tudni milyen alkatrészeket raknak bele.
Nekem így nézett ki:

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#19689) dokee78 válasza ADAM1337 (#19677) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi többször nem is fogok.

(#19690) badrian250 válasza Quqesz (#19685) üzenetére


badrian250
tag

Nekem sem tiszta, ezért nem is akartam ezzel a részével tovább foglalkozni...

(#19691) ADAM1337 válasza dokee78 (#19689) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Tapasztalat, amúgy én A-data uhs 1-et használok illetve samsung evo uhs-1 et azokkal jól el van a telefon.
Legalábbis teszteltem őket, most ugye dualsim-et használok céges+privi kártya, 2-3 hétig filóztam a 32gb-s variánson de kevés lett volna nekem.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#19692) gery2123


gery2123
őstag

Használ itt valaki AOSP romot? Vagy nem EMUI romot? Kezdem megunni az EMUI desing-t.... :D
4 év nexus után hiányzik a stok android stílusa és egyszerűsége. Ha lenne hivatalos CM rom akkor nem is gondolkodnék rajta de mivel még nincs így nem is tudom....

-- PSN_ID: GerY2123

(#19693) ADAM1337 válasza gery2123 (#19692) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

XDA-n viszonylag sokan föznek rá ahogy elnéztem.
Én csak dual 4g módot kerestem a telefonhoz, ami hiányzott egy csöppet H6-nál volt opció build.prop írás után.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#19694) badrian250 válasza 7Heads Drago (#19684) üzenetére


badrian250
tag

Beszéltem a Huawei központtal és azt mondták, hogy az EU régiósat azért nem tudják itthon csinálni minden esetben, mert vannak olyan alkatrészei (pl alaplap), amik eltérnek a magyar régiósétól és nem tartják raktáron, ezért szükséges kiküldeni a központba...

(#19695) nrg_52 válasza badrian250 (#19694) üzenetére


nrg_52
addikt

Egyre erdeksebb ez a sztori. Ugyanaz a modellszam, de eltero alaplap. 😂

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#19696) #95687424 válasza ADAM1337 (#19677) üzenetére


#95687424
törölt tag

nekem már többször is sikerült, egyáltalán nem kockázatos, ha odafigyelsz

(#19697) ADAM1337 válasza #95687424 (#19696) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem tudom ez a mód működik-e itt ?
Ha igen lehet root-olom, de AL10-hez még romot se találtam gyári stock-ot.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#19698) fdisk


fdisk
őstag

A múlt héten be kellett kapcsolom az ultra takarékos módot.
Azóta ezeket nem tudom kapcsolgatni.


Mint látszik az automatikus szinkron és a töltöttségi szint szürke.
Volt már vkinek ilyen?
Mitől lehet?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#19699) Sanki válasza fdisk (#19698) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Volt nálam is ultra takarékos mód, viszont nálam jó.
Ha lehúzod töltőről akkor sem lehet kapcsolni?

(#19700) bohoc71 válasza fdisk (#19698) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Esetleg kapcsold ki az alacsonyfelbontást is.

Meghajlás...Puszi...Taps....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.