Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19901) nrg_52 válasza Quqesz (#19898) üzenetére


nrg_52
addikt

Jah, hogy az. Az gyari temaval is pontosan ugyanott van nekem, ha bekapcsolom az energiatakarekos modot. Nem az en felvetesem volt, Red B kollega kerdezte, mi a plussz jel en csak mondtam neki, hogy nalam az energiatakarekos mod teszi ki. Csak mivel ketelkedett a valaszomban, megtamogattam a felvetesemet egy screenshoottal.☺️Valoszinuleg azert nem lattatok meg igy, mert nektek az akkumlator szazalekos kijelzese az akkumlator ikon mellettre van beallitva, nem bennere, mint nalam. Ha atallitom, az akkumlatorban jelenik meg a plussz jel nekem is.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#19902) Sanki válasza frewwy (#19899) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Jobb lett volna kézzel felraknia a gyari boot.img és recovery.img-t.
Mivel rakta fel?
Illetve honnan szedte le a romot?

(#19903) Sanki válasza tami92 (#19900) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ha gyári állapotra visszaállítottad akkor baj nem lehet.

(#19904) gery2123 válasza frewwy (#19899) üzenetére


gery2123
őstag

Ha csak e recovery van akkor elég szívás....
Esetleg p9 fórumban kérdezz rá cunaja fórumtárstól hátha tud valami ötletet. De szerintem ebből szervíz lesz.

(Én is szívtam a minap hasonló miatt olvass vissza egy kicsit, de nekem nyitva volt minden hála az égnek így működött a fastboot.)

-- PSN_ID: GerY2123

(#19905) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Nekem is megjött a 2db cafele fóliám.
Mivel nyaralni voltam ahol jól vizsgázott a H8 kamerája, így már nyaralás elött rádobtam egy fóliát és azzal teszteltem a folyadékot, teljesen eltüntette a levegős részeket, ami kb körbe 3mm vastag lehetett teljesen kitöltötte az üveg a belső részt.
Szóval csak ajánlani tudom, a spigen copy tokkal és így már jó védelemben van a telefon.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#19906) espista


espista
senior tag

Akinek gondot okozott Nova Launcher alatt a közvetlen tárcsázás, annak mondanám, hogy a True Phone Dialer & Contacts által engedi létrehozni a közvetlen tárcsázást a kezdőképernyőn és működik is szépen. Korrektül kezeli a Dual SIM tárcsázást is (a kontaktokhoz hozzá lehet rendelni a SIM1-es vagy a SIM2-t).

[ Szerkesztve ]

Romani ite domum!

(#19907) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Pár fotó H8-al nyaralni voltunk cenzúra után :DDD : [link]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#19908) Yasuo


Yasuo
aktív tag

Megjött a bumper a telefonomhoz. Eddig jónak tűnik, hétvégén lövök nektek képeket róla. :)

S9+

(#19909) frewwy válasza Sanki (#19902) üzenetére


frewwy
tag

Flashify volt az alkalmazás neve. Onnét feltette a gyárit, felülírta az egyetlen mentsvárat, a twrp-t és ezzel a hibás boottal a rendszert és a recoveryt is elrontotta. C432b389 romot keresett, talált, de a frissítő pedig nem frissített le vele, és zsákutca, mert nem tud mit tenni.

(#19910) Sanki válasza frewwy (#19909) üzenetére


Sanki
Topikgazda

A B389 tudtommal nem telepíthető még 3 gombossal, korábbit kellene megnézni (B360).

(#19911) donciccio


donciccio
csendes tag

sziasztok. rendeltem egy ilyen tokot a telcsimhez: [link] a kérdésem az lenne azokhoz,akik vettek még ilyen tokot,hogy küldtek hozzá fóliát is,vagy nem. én nem kaptam hozzá. igaz nem akkora gond,mert van rajta egy előlapi fólia. szépen felfekszik mindenütt. kellemes a tapintása. a képek minőségéért elnézést kérek. :)

[ Szerkesztve ]

(#19912) Yasuo válasza donciccio (#19911) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Szia,
én is vettem egy ilyen tokot(bár nem aliexpressről), de én sem kaptam hozzá fóliát. :)

S9+

(#19913) donciccio válasza Yasuo (#19912) üzenetére


donciccio
csendes tag

köszi a választ.

(#19914) daver88 válasza donciccio (#19911) üzenetére


daver88
aktív tag

hát kövezettek meg, de nekem ez a tok nem tetszik...teljesen átalakítja a telefon "prémium" kinézetét, és nem a jó irányba...az rendben van, hogy talán kicsit jobban védi a telefont, mint mondjuk egy MSVII, de egyébként más pozitívumot nem látok benne..

(#19915) Yasuo válasza daver88 (#19914) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Igazából nekem sem tetszik, csak próbának rendeltem. :)

S9+

(#19916) donciccio válasza daver88 (#19914) üzenetére


donciccio
csendes tag

igazad van. nem lesz tőle szebb,vagy valami ilyesmi,de legalább kap némi védelmet. van egy samsung galaxy s3-asom. ahhoz ilyen tokot használtam: [link] :) ettől sem lett szebb,viszont bármit kibírt. :D :DD ehhez is vennék ilyen love mei tokot,csak éppen nem kapni. az egyik ismerősömnek honor 6-a van. ahhoz lehet kapni ilyen brutál tokot. [link]

[ Szerkesztve ]

(#19917) tfery válasza ORCA58 (#19485) üzenetére


tfery
tag

Nap közben többnyire az íróasztalon van, hívás fogadásra meg a BT fülest használom, sőt sokszor hívás indításra is. És nekem bizony hiányzik a dupla koppos feloldás. A zárképernyőre meg nincs szükségem.

Ma kezdődik életem hátra levő része.

(#19918) r0by válasza tfery (#19917) üzenetére


r0by
addikt

Erre szerintem bármelyik asztali tartó jó lehet e-célra. Én is ilyet használok, nekem teljesen jó így az újjlenyomattal feloldani.

(#19919) ADAM1337 válasza donciccio (#19916) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én vízálló tokot akartam venni a telefonra de semmi.

A fém bumperrel amúgy vigyázzatok nyesi a telefon festékét nem ajánlott.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#19920) Újbuda válasza donciccio (#19911) üzenetére


Újbuda
csendes tag

Én kaptam :C

Honor 8

(#19921) tfery válasza r0by (#19918) üzenetére


tfery
tag

A dupla kopp hiányába már beletörődtem, de nekem a zárképernyő felesleges. A G 8-on törölhető volt és volt dupla kopp is. Viszont nem volt dual activ SIM ez nekem fontos. Ezektől függetlenül a Honor 8 jobb telefon.

Ma kezdődik életem hátra levő része.

(#19922) Ricardo válasza donciccio (#19911) üzenetére


Ricardo
félisten

Elég sima a felülete. Mennyire csúszik?

(#19923) r0by válasza tfery (#19921) üzenetére


r0by
addikt

Ez okés. De ha újjlenyomattal oldod fel a telefont, akkor nincs zárképernyő. Ha ráteszed egy asztali tartóra a telót, akkor könnyen fel tudod oldani az újjaddal. Tehát ugyanott vagy, mintha dupla koppolnál.

(#19924) frewwy válasza Sanki (#19910) üzenetére


frewwy
tag

Hát ez az, másikat viszont már nem lehet rátenni, mert se rendszer alól, sem recoveryvel sem ADB-vel nem tudom elérni a telefon tárolóját. :(

(#19925) Sanki válasza frewwy (#19924) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Esetleg sd kártya vagy OTG + pen drive?

(#19926) frewwy válasza Sanki (#19925) üzenetére


frewwy
tag

Otg pendrive kombó működhet? Ha a B389-es reco és boot van fent, melyik firmwaret flashelhetem fel dloaddal? Egyáltalán FRP lockkal engedi a procedúrát? Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#19927) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na meg volt az első szívinfarktus! Van itthon egy hama kicsi állványom, aminek a befogató része leesett a többiről. Telefon kb 1,2 méter magasból kőre.....a Nillkin Nature tpu tok megvédte! A bal szélső kamera fölé érkezett a tetejére. Üveg nem repedt, csak a tokon van nyoma(mintha szétrepedt volna)
Szerk
A fém kereten pici benyomódás lett, de alig észrevenni...lehetett volna rosszabb is.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19928) tfery válasza r0by (#19923) üzenetére


tfery
tag

Autós tartóban picit körülményesebb az ujjlenyomat érzékelő elérése, de a bt füles hívás indító gombjával így is feltudom éleszteni, csak a VSD-ből kell kilépni utána. Végül is minden megoldható. Valószínűleg én lihegem egy kissé túl a dolgot.

Ma kezdődik életem hátra levő része.

(#19929) r0by válasza tfery (#19928) üzenetére


r0by
addikt

Autóban meg ilyet használok. Igaz ezt még a korábbi telóhoz vettem, de ezzel is tökéletesen használható És újjlenyomattal könnyen nyitható, ha kell :)

(#19930) zzola válasza Quqesz (#19927) üzenetére


zzola
félisten

Vigyázni kell rá, mint egy hímestosjásra! Én tok nélkül használom, párszor nálam is landolt már a földön, de eddig mindig puhára (szőnyeg, parketta, kocsiban a földön)...nincsen rajta külsérelmi nyom.

[ Szerkesztve ]

(#19931) Sanki válasza frewwy (#19926) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Vagy a b360-at kellene megpróbálni vagy esetleg egy teljes rollback-et végrehajtani.

(#19932) babeltornya


babeltornya
csendes tag

Sziasztok!
Lett egy elég nagy problémám a telefonnal és sehogy sem sikerül megoldanom a hibát :(
Amikor bekapcsolom a wifit akkor felmegy max 1percre a wifi hálózatra,majd egyből le is kapcsolodik, aztán 1-2 perc mulva vagy visszamegy magától újra, vagy nem, de ha vissza megy a wifi hálózatra akkor nagyon rövid időn belül újra elvesziti a wifi jelet :( Különféle routerekkel is próbáltam, de egyikkel sem működik jól. A wifi alvás irányelve jó, akkukímélés nincs bekapcsolva elvileg. Mi lehet a hiba? Hogyan tudnám megoldani,hogy újra megfelelően működjön a mobilom? A mobilon az FRD-L09C432B389-es szoftver verzió van.
Köszi szépen a segítséget!

(#19933) Sanki


Sanki
Topikgazda

Srácok! Úton vagyok Szlovákiába, ha lesz net a szálláson akkor este felnézek, ha nem, akkor majd csak csütörtökön leszek legközelebb.

(#19934) miroon válasza Sanki (#19933) üzenetére


miroon
aktív tag

Jo pihenest! :R

iPhone 13 Midnight Black

(#19935) Quqesz válasza babeltornya (#19932) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mentett hálózatokból törölted majd újra hozzáadtad?
Bár hirtelen nem találom, de volt olyan menüpont, hogy gyenge wifi esetén kússzon vissza mobilnetre, ezt nézd meg még.....

zzola
Mérges is volt az első sokk után, mert nem bénáztam, hanem a tartó adta meg magát. Ha én vagyok a hülye, akkor tudomásul veszem, de az ilyen "véletlen" esetek bosszantanak. Pedig előtte vagy fél óráig használtam az állványt.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19936) stickermajom


stickermajom
addikt

Nillkin Super Frosted tok két hét használat után:

Semmi extra nem történt vele, csak használtam..

(#19937) miroon válasza stickermajom (#19936) üzenetére


miroon
aktív tag

Nilkin oldalán csekkoltad a kaparós matricát,hogy biztos eredeti-e? :)

iPhone 13 Midnight Black

(#19938) Willie válasza stickermajom (#19936) üzenetére


Willie
őstag

Hát ez tuti hamis, az enyém február óta makulátlan.

(#19939) babeltornya válasza Quqesz (#19935) üzenetére


babeltornya
csendes tag

Amint ujra wifi közelében leszek megpróbálom a törlést, az összest letörlöm majd :D
A gyenge wifit nem hinném,ert eouter közelében vagyok végig, és nagyon sok routernél csinálja,igazábol az összesnél :(
Köszi a segitséget,majd irom,hogy jobb lett-e :D

(#19940) stickermajom válasza Willie (#19938) üzenetére


stickermajom
addikt

Nillkin oldala eredetinek írja a sorszám alapján.

(#19941) Dwatti válasza babeltornya (#19932) üzenetére


Dwatti
addikt

WiFi + is ki van kapcsolva?

(#19942) Dwatti válasza stickermajom (#19936) üzenetére


Dwatti
addikt

Nilkinre szerintem van kb 6 hónap garancia.

(#19943) ADAM1337 válasza stickermajom (#19936) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem a szilikon lazult meg egy picit alig észrevehetően mozog benne a telefon, de kb 0,1mm a mozgása.
Bár műszerfalon volt, és kapta a napsütést.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#19944) tibi970307


tibi970307
tag

Sziasztok! Hívásrögzítés működik valakinek?
Két appot is próbáltam, mindkettő csak a mikrofont rögzíti, a másik felet nem hallom, csak nagyon halkan.

(#19945) ADAM1337 válasza tibi970307 (#19944) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem gyárilag van benne, és rögzít jól.
De csak .amr-ben.

[ Szerkesztve ]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#19946) tibi970307 válasza ADAM1337 (#19945) üzenetére


tibi970307
tag

Ezt hol találom? Kerestem már, a minőség nem annyira számít, csak érthető legyen.

(#19947) ADAM1337 válasza tibi970307 (#19946) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem kínai variáns van, ott nem tiltott ez a funkció mint a magyar illetve eu-s telefonokban.
Amúgy hívásközben van egy felvétel gomb középtájt.

[ Szerkesztve ]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#19948) tibi970307 válasza ADAM1337 (#19947) üzenetére


tibi970307
tag

Ja, értem, akkor hiába keresem. Appokban pedig nem működik jól.

Nekem naptár van ott.

[ Szerkesztve ]

(#19949) tfery


tfery
tag

Szevasztok! Van valakinek ötlete arra, hogy csoportokhoz lehessen csengő hangot rendelni. Egyenként beállítani elég macerás.

Ma kezdődik életem hátra levő része.

(#19950) donciccio válasza Ricardo (#19922) üzenetére


donciccio
csendes tag

kicsit azért érdes a felülete. nem igazán csúszik.van egy szilikon tokom is hozzá. érdesített az is. az talán egy kicsit jobban tapad,viszont az vastagabb is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.