Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19951) donciccio válasza Újbuda (#19920) üzenetére


donciccio
csendes tag

és sima fóliát,vagy vlmi üveg félét kaptál hozzá? gondolom az üveg már nem férne el a tokban.

(#19952) babeltornya válasza Dwatti (#19941) üzenetére


babeltornya
csendes tag

Próbaltam kikapcsolva is és bekapcsolva is, egyiknél sem müködött :(

(#19953) mati12 válasza tfery (#19917) üzenetére


mati12
senior tag

A BT füles használatakor nem opció az " intelligen feloldás bluetooth eszközzel"?

(#19954) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,

más használja gyakran a repülő módot? Én be szoktam tenni néha a telót, de vmi nem kerek ilyenkor, előfordul hogy mikor kilépnék belőle, akadozni kezd majd dob egy restartot a teló és a bluetooth meg bekapcsolódik magától...
A másik, hogy a Gmail appban véletlenül rossz megnyitó alkalmazással társítottam (pl hogy excel csatolmányt is a Dropbox nyisson meg), ezeket a társításokat hol tudom törölni?
Előre is köszi!

(#19955) ADAM1337 válasza Orgi (#19954) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

beállítás- alkalmazások - (alul kis fogaskerék) beállítások - alapértelmezett alkalmazások és letudod szedni amit nem szeretnél oda.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#19956) mati12 válasza Orgi (#19954) üzenetére


mati12
senior tag

Az első passz. A második meg beállítások-alkalmazások-alkalmazás kiválaszt- megnyitás alapértelmezés szerint.

[ Szerkesztve ]

(#19957) r0by válasza Orgi (#19954) üzenetére


r0by
addikt

Én minden este repülőbe teszem, aztán reggel pedig ki. Nem tapasztaltam olyat, amit írsz. Nálam minden frankón működik.

(#19958) kislaci


kislaci
senior tag

Sziasztok, szeretném megkérdezni, hogy milyen gyakran van frissítés a telefonhoz? Gondolok itt a havi biztonsági frissítésre és az android frissítésre is, köszi

(#19959) tfery válasza mati12 (#19953) üzenetére


tfery
tag

Nekem úgy van beállítva, hogy a BT füles hívásgombja elindítja a Voice Speed Dialt. Igy tudom ahasználnui a hang tárcsázást, illetve ha kilépek belőle a főképernyőre kerülok, sőt a VSD-vel programot is tudok indítani.

Ma kezdődik életem hátra levő része.

(#19960) Orgi


Orgi
őstag

Köszi a válaszokat, ezt megtaláltam, de nem erre gondolok :(

Konkrétan Gmailba gyakran kapok csatolmányokat, pl excel, docx fájlokat. Mikor először megnyitottam, megkérdezte mivel tegye és én véletlenül a Dropboxot választottam, ez baklövés volt. De az általatok írt menüben nincsen szó erről, ennek hol lehet szerintetek a beállítása? :(

(#19961) Quqesz válasza Orgi (#19960) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Kikeresed a beáll/alkalmazás/dropboxot és ott nézd át, lesz ott is egy alapértelmezett beáll és töröld.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19962) Dwatti válasza kislaci (#19958) üzenetére


Dwatti
addikt

Eddig úgy 3 havonta jött valamilyen formában frissítés.

(#19963) kislaci válasza Dwatti (#19962) üzenetére


kislaci
senior tag

köszi, és most jelenleg 7.0 vagy 7.1 a rendszer?

(#19964) jatszo válasza kislaci (#19963) üzenetére


jatszo
aktív tag

7.0

(#19965) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

A virtuális főgombot hosszan nyomva nekem a goole jön be. Ezt át lehet állítani másra vagy ki lehet valahogy lőni? Mert én nem találtam rá opciót. (b389)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#19966) nrg_52 válasza 7Heads Drago (#19965) üzenetére


nrg_52
addikt

Google alkalmazast tiltod, en mas modot nem ismerek ra.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#19967) jatszo válasza 7Heads Drago (#19965) üzenetére


jatszo
aktív tag

Beállítások, alkalmazások, balra lent beállítások, alapértelmezett alkalmazások, segítség és hangbevitel.

(#19968) 7Heads Drago válasza jatszo (#19967) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Zsííír!!!! :R :R :R
Ha keresek valamit én közvetlenül a böngészőben szoktam. Ez itt tök felesleges volt és csak zavart.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#19969) fdisk válasza tibi970307 (#19944) üzenetére


fdisk
őstag

Én ezt használom.
Tökéletesen rögzít mindkét irányból.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#19970) Quqesz válasza babeltornya (#19932) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ezt nézd meg:beáll/fejlesztői lehetőségek/agresszív wifi-mobiladat átváltás

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19971) Csabikavagyo válasza tfery (#19949) üzenetére


Csabikavagyo
tag

Pont ezt akartam én is kérdezni. Van valami megoldás esetleg rá? :U

(#19972) Diák66


Diák66
őstag

Üdv!

Nektek mennyire melegszik a készülék? Feltettem ma az autóban a szélvédőn lévő autós tartóba és közben ment egy menetrögzítő alkalmazás. A szoftver a hőmérsékletre nem panaszkodott, csak a magas akkumulátor használatra.

Kicsit aggódok, mert igen csak forró volt 15 perc rögzítőzés után. Közel 60 C fokosra melegedett fel az érzékelők szerint. Ezen a hőmérsékleten nem enged el a ragasztás? Vagy ahhoz azért több kell? (ha jól tudom ragasztott a kijelző)

Nektek mi a tapasztalatotok?

(#19973) zzola válasza Diák66 (#19972) üzenetére


zzola
félisten

Melegszik mint állat! Főleg ha megy a gps és közben mobiladat forgalom van...

(#19974) Yasuo válasza Diák66 (#19972) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Nekem is hamar melegszik...

S9+

(#19975) tfery válasza Csabikavagyo (#19971) üzenetére


tfery
tag

A telefonban nincs, vagy legalábbis én még nem találtam meg, se a Honorban se a G8-ban.

Ma kezdődik életem hátra levő része.

(#19976) ADAM1337 válasza Diák66 (#19972) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én külön kamerát használok dvr-nek, a telefonról a waze fut csak de az a klíma szellőzőjére van rakva, így kapja a klímából 20-24 fokot és általában kicsit hűvösen veszem ki a telefont.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#19977) Csabikavagyo válasza tfery (#19975) üzenetére


Csabikavagyo
tag

Igen tudom,én sem találtam az enyémben. Viszont a főnökömnek megtetszett a teló,miután kipróbáltuk enyémben az active dual sim előnyeit,és lecserélte H8-ra az S7 EDGE-t. Jó igaz azért is mert látta rajtam mennyire elégedett vagyok egyébként a telefonnal. ..és most én vagyok a hibás mert nem tudja gyárilag a csoportokhoz rendelni a csengőhangokat... :C

(#19978) ORCA58 válasza tfery (#19949) üzenetére


ORCA58
addikt

(#19979) tfery válasza ORCA58 (#19978) üzenetére


tfery
tag

Köszönöm. Kipróbálom.

Ma kezdődik életem hátra levő része.

(#19980) Narkoka


Narkoka
újonc

Sziasztok egy nagyon nagy segitseget szeretnek kerni.
Honor 8 m van unlock bootloderel rootolt. Rendben van a keszulek. Csak mar ideje lenne ujra raknom es ket hete szenvedek vele. Twrp recovery van rajta es nem engedi a gyari vissza allitast otr meg a gyari rendszert se tudom azzon felrakni. Jo gondoltam magamba felteszem a gyari recoveryr hatha ugy csinal valamit de hat a gep felismeri csak eppensegel egyetlen egy recoveryt se rak ra. Failedet ir ki. Olyan mintha lelenne tiltva hogy ne lehesen ujra rakni! Emlekszem egyszer allitottam egy ilyet be hogy blokolja az ujra rakast csak mar nem tudom hogy hol valakinek valami megoldas vagy tip?!

(#19981) nrg_52


nrg_52
addikt

Van esetleg valakinek ebbol a cafele szilikon tokbol feketeben? Nekem most jott egy szurke es marhara tetszik. Az erdekelne, hogy a fekete is atlatszo-e valamennyire?

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#19982) ADAM1337 válasza nrg_52 (#19981) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Képek alapján igen, ami a hirdetésben van mindegyik átlátszó a logónál.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#19983) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Sziasztok! Nektek milyen a gps erőssége a telón? A Waze minden alkalommal alig talál jelet, olyan 1-2 perc után stabilizálódik. A gps test is elég gyengén, bár az utóbbit csak lakásban teszteltem.

[ Szerkesztve ]

(#19984) Corsa02 válasza FrankMonzano (#19983) üzenetére


Corsa02
őstag

Hali! Én hetente többször használom a Waze-t, időnként a Maps-et, hibátlanul működik, sosem dobálta még a jelet, poziciót is gyorsan talál. Persze a lakásban nem próbálgattam :D

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There --->

(#19985) miroon válasza Corsa02 (#19984) üzenetére


miroon
aktív tag

Én is viszonylag sokat használom a Waze-t meg a Mapset, néha az igo-t, és hibátlanul megy, mindig gyorsan talál nekem is pozíciót. :)

iPhone 13 Midnight Black

(#19986) TaRka94 válasza Diák66 (#19972) üzenetére


TaRka94
senior tag

Én írtam nem rég hogy németbe jöttem ki vele (gps mobiladat) tölteni sem tudta már telefont olyan meleg volt nekem is.

(#19987) TaRka94 válasza Orgi (#19954) üzenetére


TaRka94
senior tag

Beállítások, spec beállítások, helyhozzáférés, fent 3 pötty és kikapcsolod azt a kettőt.

(#19988) ADAM1337 válasza FrankMonzano (#19983) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Tökéletes, napi szinten használom a waze-t és az endomondo-t, és visszanézve is jó utakat mutat.(endomondo)

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#19989) Hoorus válasza TaRka94 (#19986) üzenetére


Hoorus
őstag

A telefonra sütött a nap menet közben?

(#19990) ult1mate


ult1mate
tag

Az auto magazin képeket lehet valahogy frissíteni ? Nekem ugyanazok vannak mindig hiába vagyok "előfizetve" pl egy autósra, olyan képeket nem ad és nincs is a letöltöttek között.
Ha meg rányomok a frissítésre azt mondja nincsnek képek az előfizetéshez...

(#19991) Zoona


Zoona
aktív tag

Sziasztok!

Van olyan ablakos flip tok (ez a smartcase) amely mágneses és nem libeg, hanem tényleg rajtamarad a képernyőn?

Köszi előre is!

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#19992) Quqesz válasza ult1mate (#19990) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem 5 hónapja ugyan azok vannak...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19993) babeltornya válasza Quqesz (#19935) üzenetére


babeltornya
csendes tag

Miután kitöröltem a mentett hálózatokat újra jó lett a wifi. Köszi szépen!

(#19994) sharp4 válasza Willie (#19938) üzenetére


sharp4
őstag

Igen, enyém sem kopik.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#19995) sharp4 válasza miroon (#19985) üzenetére


sharp4
őstag

Én naponta sokszor használom a WAZE-t Budapesten, egyedül az Alagútban veszti el a jelet, de ott nincs az a készülék, ami megtartaná.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#19996) ORCA58 válasza ult1mate (#19990) üzenetére


ORCA58
addikt

Kézzel kicseréled a képeket.

(#19997) peti85 válasza nrg_52 (#19981) üzenetére


peti85
senior tag

Nekem "szürke" van ami igazából szerintem kicsit barnás. Legalábbis a fehér telefonon úgy tűnik.
A fekete viszont nem átlátszó. Én innen rendeltem, itt látszik fehér telefonon. Nem mellesleg olcsóbb is kicsit és eredeti, nem bóvli.

Üvegfóliával kapcsolatban lenne kérdésem. A Cafele mennyire tükröződik, illetve mennyire gyűjti az ujjlenyomatokat?
Én vettem egy "full cover" MOFi üvegfóliát. Már az nem tetszett benne, hogy nem teljesen átlátszó, hanem a telefon színében kell választani. Azt hittem ez görbített, de nem! Az "ablak" kisebb mint a kijelző. Úgy tükröződik, hogy nem lehet látni a kijelzőt és az ujjlenyomatok is azonnal beterítik. Megreklamáltam, visszaadták a pénzem, így nem bánt annyira a dolog, de akkor is kell valami mást vennem.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#19998) nrg_52 válasza peti85 (#19997) üzenetére


nrg_52
addikt

Koszi, nekem is a szurke van, de akkor nem is eroltetem a feketet. ☺️ Egyebkent fekete telefonon is inkabb barnasnak hat picit a szurke, de egyebkent marha jo tok.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#19999) rosejbli válasza nrg_52 (#19998) üzenetére


rosejbli
senior tag

Nekem is ilyen tokom van kékben, többször ejtettem zsebből betonra, járólapra. Mindig a sarkára esett és semmi baja nem lett a telefonnak. Pedig még tp sincs rajta.

(#20000) nrg_52 válasza rosejbli (#19999) üzenetére


nrg_52
addikt

:R

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.