Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) paolinho válasza szente (#450) üzenetére


paolinho
őstag

Feltételezem, mágnes van az anyagban, mert a tok - mint ahogy az látszik a képeken is - teljesen más képet ad híváskor, ébresztéskor, vagy nem fogadott híváskor. Az időjárást még nem tudtam életrekelteni, de majd hétvégén macerálom egy kicsit, csak rájövök. :)

Mellesleg EZZEL a webshoppos hirdetéssel ovatosan bánnék. Ha csak a csomagolás képét nézem is, felettébb gyanús a cucc. Nekem mattabbnak tűnik, és hiányzik az eredetiségi matrica a jobb alsó sarokból. Persze ha valaki vállalkozó kedvű.....

[ Szerkesztve ]

(#452) Markyxx


Markyxx
tag

Sziasztok,

Lenne két láma kérdésem:
Ha a kínai 64GB-os változatot veszek az Oppomart-ról akkor azon is lesz alapból magyar nyelv választási lehetőség?

Illetve lehet különbség a gyári frissítések és majd az Android 6 érkezése között az EU példányokhoz képest?

Honor 90

(#453) 77Kilroy válasza szente (#450) üzenetére


77Kilroy
csendes tag

Én is ezen a tokon gondolkodtam... és eddig feketét szerettem volna, de most elbizonytalanodtam, hogy más színben talán nem látszik meg rajta ennyire az ujjlenyomat és a használati karc.(?)

Innen tudja:

[ Szerkesztve ]

(#454) Black&White válasza Markyxx (#452) üzenetére


Black&White
addikt

Lesz magyar nyelv.
Az idáig megjelent Honorokból kiindulva szerintem nyugodtan ki lehet mondani, h az ázsiai típusoknál sokkal jobb a szoftveres támogatottság.
Persze ez még idővel változhat.

(#455) 77Kilroy válasza Markyxx (#452) üzenetére


77Kilroy
csendes tag

Sőt, engem a bekapcsoláskor magyarul fogadott.
A billentyűzet viszont kínai volt... némelyik gomb tippelgetős volt, amíg át nem váltottam a magyar Swype-ra.

Vannak különbségek most is a frissítésekben.
Már 3 frissítés volt, amióta megkaptam (első a bekapcsolás után). Jelenleg nálam a PLK-AL10C00B173 -as szoftver van.
Ha jól tudom az EU-s még nem tart itt. Szvsz, lehet, hogy 6-os is más időben fog megjelenni a különböző régiókban.

(#456) coldfirexx válasza 77Kilroy (#455) üzenetére

Szia!

Neked Kínai van?

(#457) Protector válasza paolinho (#449) üzenetére


Protector
csendes tag

Köszi a beszámolót valóban jól néz ki a tok nagyon. Gondolkodom is hogy vegyek egyet.

iPhone 11 Pro

(#458) szente válasza 77Kilroy (#453) üzenetére


szente
addikt

A menüpontot megtaláltam már én is, de ez nem válasz arra a kérdésre, hogy honnan tudja a tok, hogy fel van e helyezve vagy sem. :)

paolinho: Mennyire nehéz bele, meg kivenni belőle a telefont?

(#459) 77Kilroy válasza coldfirexx (#456) üzenetére


77Kilroy
csendes tag

igen... PLK-AL10
Ez a "kínai" 64GB-os Prémium kivitel... NFC, asztali tartós doboz... +nem tudom még mi... - nincs benne voda 4G. (eddig nem hiányzott)

(#460) Golota válasza szente (#458) üzenetére


Golota
aktív tag

Mágnes.

(#461) paolinho válasza 77Kilroy (#453) üzenetére


paolinho
őstag

Erre csak az tudja a választ, aki kipróbál más színt is. De mint azt az autók esetében is tudjuk, a sötétebb autókon mindig jobban látszik a por, valószínűleg ennél a telefontoknál is így igaz. De azt is hozzátenném, hogy pikk-pakk letörölhető akár az ingeddel is. :)

Viszont az időjárási beállítást (és még ott néhány mást is) én is köszönöm. :R

(#458) szente egész biztos, hogy mágnes van a tokban, és arra reagál a képrnyő behajtáskor

Betenni nagyon egyszerű a telót a tokba, kivenni se túl bonyolult. Ujjal, körömmel óvatosan ki lehet lehet billegtetni, de azért csak óvatosan, ne hogy elpattanjon valami.

Ami különösen tetszik még benne, hogy 180 fokos visszahajtásból is úgy hajlik vissza előre a helyére, mint ha rugó húzná. Ergo nem fog kinyúlni és lifegni.

[ Szerkesztve ]

(#462) pietrrr válasza paolinho (#461) üzenetére


pietrrr
aktív tag

A kihajtott állapotról is tudnál feltenni képet? 360-ban is kihajtható? Ha nem, akkor a mindennapok során mennyire praktikus?
Köszi! :R

(#463) janston válasza 77Kilroy (#459) üzenetére


janston
aktív tag

Vajon a Kínai ROM-ot rá lehet flash-elni az EU-sra?

(#464) paolinho válasza pietrrr (#462) üzenetére


paolinho
őstag

Ha hazaérek délután, csinlok kinyitva is képet róla, bár úgy semmi extra igazán vele.

Ami a fokokat illeti, elcsesztem egy kicsit az előbb, mert 360 fokra gondoltam, amikor azt írtam, hogy nem nyújtja meg a hajlítóélt. Így akár egy kézben tartva aláfordítva is lehet vele, mondjuk pl. Net-ezni. Ha elengedem visszahajlik patenra zárt állapotába. Nekem maximálisan teszik, pedig volt már néhány fliptokom az évek sora alatt.

(#463) janston . a véleményem szerint nem, mert a legjobb, ami történhet vele ilyenkor, hogy a telepítés "FAILED"-del leáll, ami legrosszabb, hogy téglává válik. Én nem tenném a helyedben.

[ Szerkesztve ]

(#465) szente válasza janston (#463) üzenetére


szente
addikt

XDA-s topikban volt róla szó, pont az előbb olvastam. Bár nem álltam neki lefordítani, szóval nem tudom, hogy mi volt a válasz. :D

(#466) igali


igali
tag

Sziasztok!
Most már én is boldog Huawei Honor 7 (kínai változat 64GB-os) tulaj vagyok. :)
Az első furcsa, és problémába ütköző (bár szerintem nem teló függő), hogy mikor azzal a gmail fiókkal jelentkeztem be, amelyiken mentve van a címtár (szinkronizálási beállításokban nem látom), nem tölti be. :(
Mit ronthattam el? Ti miként léptetek be a gmail-es fiókotokba, hogy a címtárat is szinkronizálja?

(#467) Black&White válasza igali (#466) üzenetére


Black&White
addikt

[link]


Ezt a két app-et telepítsd manuálisan a telóra (ismeretlen források legyenek engedélyezve).

(#468) igali válasza Black&White (#467) üzenetére


igali
tag

Uhhh, köszi, de így sajnos nem tudok rákeresni ( túl kínai :D )
Esetleg tudsz linket küldeni?

Más: ti találtatok olyan alkalmazást, amivel az elülső led villog, ha jön valamilyen értesítés (email, nem fogadott hívás, Facebook)?

(#469) Black&White válasza igali (#468) üzenetére


Black&White
addikt

Esetleg, ha rányomsz a linkre is... :DDD

(#470) igali válasza Black&White (#469) üzenetére


igali
tag

Az a baj, hogy az oldal főoldalára dob, keresem keresem a listában, de nem lelek rá.
A mellékelt oldal képe fogad. :(

(#471) Black&White válasza igali (#470) üzenetére


Black&White
addikt

Ja, hogy mobilról vagy!
Akkor App Center és keresőbe: google sync

(#472) igali válasza Black&White (#471) üzenetére


igali
tag

Köszönöm, sikerült. :)

A hatékonyabb/ feltűnőbb értesítést (pl led villogtatás) megoldható valahogy?

(#473) Black&White válasza igali (#472) üzenetére


Black&White
addikt

Beállítások/Megjelenítés/Jelzőfény?
Ugyan nem H7 tulaj vagyok, de EMUI3.1 alatt ennek itt kellene lennie.

Vagy: [link]

(#474) igali válasza Black&White (#473) üzenetére


igali
tag

Természetesen be van kapcsolva a telefon beállításokban, és jelez is, de nagyon kicsi az értesítő villogó, amit nappal valószínű nem igen lehet làtni.
Sajnos a linkelt app (free version) nem jelez.
Valami olyasmire gondolok, mint ahogy az iPhone jelez ( félre értés ne essék, nem akarok olyan telefont), sőt, ha lehet, akkor beállítanám, hogy a led milyen értesítéseknél milyen színnel villogjon, jelezzen.

(#475) alexander12


alexander12
aktív tag

Kapható a telekomnál :)

kíváncsi, OP8T

(#476) nimba1 válasza alexander12 (#475) üzenetére


nimba1
aktív tag

Igen és leírás szerint.

extrák = 1,5 m-ig, édes vízben 30 percig védett alumínium váz digitális zajcsökkentés infra távirányító funkciók :D

(#477) capri79


capri79
csendes újonc

Sokan (gyakorlatilag mindenki) dicséritek a fényképezőt. Nekem Galaxy S3 volt eddig, és nagyon úgy érzem, hogy az szebb képeket csinált... Nem vagyok egy fotóművész, mindkét mobilt az automatikus beállításokkal használom. Lehet, hogy a telómmal nem oké valami?

(#478) paolinho válasza pietrrr (#462) üzenetére


paolinho
őstag

Kérted, hogy a kihajtott állapotról is tegyek fel képet. Ahogy azt korábban is írtam, sok nem derül ki szerintem belőle, de ha kérted, ám legyen:

Kinyitva

...és egy új profillal, ami nekem nagyon tetszik :) :

még egy kép

Ma nagyon sokat nyúztam a 360 fok-ra visszahajtott állapotában. Azt kell, hogy mondjam, eddig hibátlanul teszi a dolgát, azaz a visszaengedéskor, szinte csapódna a zárt állapot felé. Nem tudom, mi van az oldalélbe építve, de rendkívül rugalmas anyag lehet, és ahogy elnézem, nem olyan egykönnyen elfáradós.

(#479) csajszi29


csajszi29
tag

Sziasztok!
Már nekem is a kezemben van a teló:) Tetszetős! Ezen nem lehet közvetlenül a netről témákat letölteni, mint a Honor 6-nál?

Xiaomi Redmi Note 10

(#480) szente


szente
addikt

Lőttem egy pár képet hazafelé melóból, egész jók lettek. Még a végén lehet, hogy beszerzek egy ilyet:[link]
A képek pedig:



(#481) janston válasza szente (#480) üzenetére


janston
aktív tag

Egész jó képek. Milyen beállításon?

Más: Itt van egy olyan mondat, hogy lehetséges, hogy a nemzetközi verziójú telefonok nem kapják meg a frissítést. Nem tudom honnan vették ezt. Azt mondják, hogy ez a lista, amit kiadtak csak a kínára érvényes.

(#482) szente válasza janston (#481) üzenetére


szente
addikt

Csak az éjszakai módot kapcsoltam be, amúgy full auto.

(#483) Golota válasza capri79 (#477) üzenetére


Golota
aktív tag

Próbálj visszavenni a felbontásból, mert a 20 mp képek tényleg nagyon zajosak és a színeik sem OK-k. Állítani lehet rajta és maga a hardver egyébként asokkal fejlettebb, mint az S3 fényképezője, csak még a szoftver nem teljesen hozza az elvárt szintet. Erről már én is írtam, szóval nem vagy egyedül. Lehet vele jó képet csinálni, csak nem a jelenlegi firmware alatt, auto beállításokkal. Ezek az éjszakai módban lőtt képek viszont nagyon jók.

(#484) igali


igali
tag

Segítséget szeretnék kérni tőletek!

Nekem a kínai (64GB) változat van meg, abban sehol sem látom az okosvezérlő ikont/ alkalmazást. Talán elrejtették, vagy külön le kell tölteni?
A beállításokban sem látom az infra beállítási lehetőséget, azaz nem tudom a TV-t irányítani a telóval.
Lehet, hogy az App Centerből kell valamit letölteni, mint a gmail-es címtárhoz is? Én már kerestem Smart control, IR control-ként is, de eddig nem leltem rá.
Philips 32PFL3158H/12 TV-t szeretném távirányítani, de eddig sikertelenül. :(

A kijelző felső sáv lehúzásakor látható az értesítés és a gyors parancsikonok (wifi, mobilnet, zseblámpa, bluetooth stb...) azok ikonjainak a sorrendjét hol lehet megváltoztatni?

A gyári launhert használom, és bizonyos ikonokat nem tudok mappába helyezni, mert mindig mellé ugrál :/ El lehet valahogy rejteni/ láthatatlanná tenni ikonokat?

(#485) szente válasza igali (#484) üzenetére


szente
addikt

Töltsél le a playről egy random IR Controlt.

(#486) igali válasza szente (#485) üzenetére


igali
tag

Attól függetlenül még nincs kapcsolat. Nem észlel semmilyen TV-t, és nem is reagál a TV. :(

(#487) Black&White válasza igali (#486) üzenetére


Black&White
addikt

-Gyári launcherben nincs egy eszközök mappa (amiben kellene lennie egy okos vezérlő app-nek)?
-Alternatív program: ZaZaRemote
-Rejtett alkalmazások: főképernyőn két újjal kicsinyítés gesture, H6 Developer ROM-ok alatt ez előhoz egy rejtett alkalmazások menüpontot.Passz, h nálatok van e... :F

(#488) szente válasza igali (#486) üzenetére


szente
addikt

[link]
Ugyan ez H6-hoz van, de hátha működik.

Vagy kérj meg valakit, akinek rootolva van a telefonja, hogy küldje el neked az apk-t. :)

[ Szerkesztve ]

(#489) kerxy válasza alexander12 (#475) üzenetére


kerxy
senior tag

Én nem találom a honlapon :F

(#490) Scarface_ válasza kerxy (#489) üzenetére


Scarface_
csendes tag

(#491) undersance válasza igali (#484) üzenetére


undersance
tag

A gyors parancsikonokat függőlegesen lehet görgetni, és legalul van a Szerkesztés gomb. Ott lehet beállítani a sorrendet.

(#492) igali válasza szente (#488) üzenetére


igali
tag

Köszönöm a segítséget, felraktam az okos vezérlés alkalmazást, de elindításkor hiba történik az SDK-ra hivatkozik.

Telón természetesen fent van, és nincs letiltva, és a linkelt változatot nem is engedi telepíteni. Viszont amit Black&White linkelt be alkalmazást, az gond nélkül működik, azaz a ZaZaRemote app. :)
2 Philips (1viszonylag új, 1régi) és egy nagyon régi Samsung TV-n is kipróbáltam, működik. :)

undersance Köszi, rá nem jöttem volna, hogy azt is lehet görgetni, s majd lent szerkeszteni.

Köszönöm a segítséget!

Akinek van ötlete, tapasztalata, hogy melyik alkalmazással lehet a kijelző felöli led-et villogtatóvá, értesítővé tenni, kérem ne tartsa vissza!
Valamint hogy hogyan lehet root-olni e készüléket ( amit davidsz írt a #418-ik hozzászólásban, sajnos a linkek nem élnek) ?

[ Szerkesztve ]

(#493) kerxy válasza Scarface_ (#490) üzenetére


kerxy
senior tag

Köszi!

(#494) BOBAKILL válasza igali (#492) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Hali. A Light Manager nevü appal tudod a led értesítéseket állítani. Nálam frankón működik.

(#495) paolinho válasza igali (#492) üzenetére


paolinho
őstag

A root davidsz leírása szerint pedig egész jól kivitelezhető. Én párhuzamosan még igénybe vettem az XDA idevonatkozó anyagát is, ahonnan letölthető a szükséges TWRP és a SuperSU. Valóban hiányzik egy két link, én pl. ezt az ADB Toolkit-et használtam a parancsok beírásához. (Ha esetleg visszafjetési kulcsot kér, akkor ez lesz az: !kmqosG4vtsFSTiZzu7qSmvqkaR6oTEuuvnnzlQxXens )

A root után én még a leírásban is szereplő Huawei Update Extractor segítségével lementettem a gyári recovery-t is, amit visszatettem a custom recovery helyett, mert később nem szeretnék lemaradni az esetleges OTA frissítésekről.

[ Szerkesztve ]

(#496) janston válasza Black&White (#487) üzenetére


janston
aktív tag

Honor 7-hez hogyan lehet hozzájutni a Developer Rom-okhoz? Xiaomi-nál pl sokkal jobbak voltak a stabil változatoknál, itt is örülnék, ha van ilyen :)

(#497) Black&White válasza janston (#496) üzenetére


Black&White
addikt

Developer ROM-ok csak a kínai modellekhez érhetőek el.Ha neked ilyen van, akkor az emui.com-on biztos megtalálod.

(#498) janston válasza Black&White (#497) üzenetére


janston
aktív tag

Komolyan mondom, kezdem bánni, hogy nem Kínából rendeltem a telót...Egyáltalán mi az előnye annak, hogy itthoni verziós a garancián kívül?

(#499) BOBAKILL válasza janston (#498) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Mi a probléma az itthoni verzióval? Nem hinném hogy jobb lenne a kínai. Ott a hálózat miatt talán más lehet a modem benne. De sokban nem különbözhet.
Ugyanúgy megjön erre is a frissítés mint a kínaira. Ha jön rá egyáltalán. Ha azon lesz akkor ezen is.

[ Szerkesztve ]

(#500) szente válasza janston (#498) üzenetére


szente
addikt

Tudod itthon használni a 4G-t

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.