Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10001) petyametyo válasza bkiky01 (#10000) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Szerintem az a kis folt ugyan ott van

(#10002) choco01 válasza petyametyo (#10001) üzenetére


choco01
addikt

Lehet nem akartak már annyi csereutalvanyt kiadni.. :D

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#10003) qbeer666 válasza petyametyo (#10001) üzenetére


qbeer666
tag

Hát ha továbbra is hibás a készüléked vidd vissza újra.

'However bad life may seem, while there is life, there is hope and only death have none.' (Theocritus)

(#10004) petyametyo


petyametyo
aktív tag

Tegnap néztem 58% rol 71% re 1 óra 16 percig töltött :U

[ Szerkesztve ]

(#10005) Szilasi70


Szilasi70
csendes tag


Tegnapi "mérés" eredménye:
Reggeltől délutánig használtam is valamennyit, kb 40 perc képernyő, néhány üzenet, le is ment 50-60 %-ra. Feltöltöttem, 100%-ra, 16:10 kor levettem a töltőről és mentem dolgozni. 8 óra alatt lement 51%-ra, ebben 12 perc kijelző volt, néhány kapott és gyorsan elolvasott Viber és WhatsApp üzenet, többre nem volt időm mert dolgoztam. Letöltöttem a CPU Spy alkalmazást, mert egyes helyeken azt olvastam, hogy néha nem megy Deep Sleep-be használaton kívül a telefon... na az enyém az aludt szépen.

[ Szerkesztve ]

(#10006) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

amikor töltőn van a telefon és elérte a 100%-ot, elkezd súgni a töltő.
Rendszeresen erre kelek éjjel és már eléggé meguntam, hogy nekem az éjszaka közepén ezzel kell foglalkoznom.

Ez egy általános jelenség vagy a töltő hibája? Ha az utóbbi, akkor veszek újat, de csak úgy vaktában nem szeretnék.

Köszi!

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#10007) qbeer666 válasza kovacsroli (#10006) üzenetére


qbeer666
tag

Nekem is szokta csinálni. Főleg akkor amikor nincs rádugva a telefon, vagy ahogy te mondod, amikor már feltöltött.

'However bad life may seem, while there is life, there is hope and only death have none.' (Theocritus)

(#10008) x.pet válasza Szilasi70 (#10005) üzenetére


x.pet
tag

Én a helyedben csak megnézném a sim kártyákat. Fél napig csak az egyik legyen benne, fél napig csak a másik. Ha így is merül, akkor szervíz.

(#10009) choco01 válasza Szilasi70 (#10005) üzenetére


choco01
addikt

Szerintem vidd el szervizbe.. nem normális ennyi kijelzőidővel.. :(

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#10010) Szilasi70 válasza x.pet (#10008) üzenetére


Szilasi70
csendes tag

Ki nem vettem belőle még, de próbáltam úgy, hogy a "két kártya kezelés"-nél kikapcsolom a 2. kártyát (az a magyar, ami itt roamingban van) de érdekes dolog ez, egyrészt mert ugyanúgy merül egy kártyával is, a másik meg az, hogy este kikapcsoltam a sim 2-t és reggelre a "cella készenlétben" volt a legnagyobb fogyasztó, abból is "hálózat keresése 7 óra" tehát úgy néz ki, hogy hiába kapcsoltam ki, mégis kereste a hálózatot (?)
A másik ami érdekes, hogy tegnap vettem egy Honor Band Z1 karperecet, egész nap bekapcsolva, BT összekötettés, stb... Huawei Wear app, és így sem fogyaszt többet, kb ugyanannyit merül így is óránként.

(#10011) choco01 válasza Szilasi70 (#10010) üzenetére


choco01
addikt

Nem gondolkoznek ennyit a helyedben.. Vidd be szervizbe ha tudod..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#10012) Szilasi70 válasza choco01 (#10011) üzenetére


Szilasi70
csendes tag

Hát ez az, ami nem egyszerű... Olaszországban vagyok (dolgozom) a papírok otthon a dobozában, és itt augusztusban a vendéglátás kivételével (amiben én dolgozom) leáll az élet, nagy az esélye, hogy szeptember előtt rá se néznek. Mellesleg előbb vennem kell egy másik telefont... és a legközelebbi hely a weboldal szerint Verona (30km) ami még nem lenne gond, de ugyanaz a cím ahol 10 évvel ezelőtt a Nokia hivatalos szervíz is volt. Vagyis nem egy szervíz, hanem egy átvevőhely, amolyan multi márka, és onnan küldik majd el a Huawei-hez, mint anno a Nokiához. Akkor 2 hónap alatt jött vissza... ezért próbálkozom minden más módszerrel.

[ Szerkesztve ]

(#10013) Gyee válasza noto (#9992) üzenetére


Gyee
újonc

Köszönöm Szépen!!! :) :)

(#10014) odipapa


odipapa
senior tag

Sziasztok!

Képernyő feloldott állapotban nem látszik az értesítési sávom. Úgy emlékszem hogy ez nem így volt régebben, de volt egy magától újraindulásom, és lehet, hogy akkor állítódott el vmi. Viszont nem tudom hogyan lehetne állandóra állítani az értesítési sávot.
Valaki?

(#10015) mateglaj


mateglaj
tag

Sziasztok!

Most jutottam hozzá, újonnan a telefonhoz.
Mennyire van mögötte fejlesztői közösség? Értem ezalatt az xda-s romokat.

Előre is köszönöm!

(#10016) csako válasza odipapa (#10014) üzenetére


csako
veterán

Esetleg valami app állíthatja teljes képernyőre a telefont, ami miatt eltűnik az értesítési sáv.
Saját kezű újraindítás azóta volt?

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#10017) mazsa


mazsa
csendes tag

Sziasztok! Visszaolvastam és ahogy látom, elég gyakori a világos foltos kijelző probléma. Én olyan 3 hete küldtem be szervizbe a majdnem egy éves készülékem (a kijelző jobb alsó sarkában 2 világos folt volt, világos háttérnél szembetűnő). Cserélték a kijelzőt és visszaküldték. Viszont tegnap óta megint 2 folt, szinte ugyanott... Az elképzelhető, hogy ezt valami a kijelzőtől függetlenül okozza, más alkatrész hibájából? Mert nem akarom ezt a végtelenségig eljátszani, pláne azért, mert ez a munkakészülékem is egyben, és elég sok dolgot kell átmozgatni a tartalék telóra, majd szerviz után vissza (a legnagyobb szívás a kb 20 tételes Google Hitelesítő).

(#10018) GardaY


GardaY
tag

Sziasztok, egy éves múlott a Honor 7-esem és van a kijelzőn pár folt, ill. a kamera nem fókuszál rendesen. Telekomos a készülék (tudom hogy független) viszont a garanciát nem tudom letölteni mert már törölték a pdf-eket. Ilyen esetben mi a garanciáztatás menete?

Asus Z87 Plus, Intel i5 4670K, 20gb DDR3, R9 280x, 120gb SSD, WD 2tb, 550w Chieftec /// P30 Pro 256gb ///

(#10019) choco01 válasza GardaY (#10018) üzenetére


choco01
addikt

Dobozzal, számlával, gari jeggyel vidd be Szervízközpontba.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#10020) petyametyo válasza GardaY (#10018) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Nekem ugy küldték vissza hogy meg se csinálták ,rendesen. Most vihetem vissza csak nincs rá időm :W

(#10021) choco01 válasza petyametyo (#10020) üzenetére


choco01
addikt

Szerintem már túl sok csereutalványt adtak ki.. lehet megszorítások vannak, és csak próbálkoznak. :U :(

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#10022) petyametyo válasza choco01 (#10021) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Örülök neki :W

(#10023) qbeer666 válasza choco01 (#10021) üzenetére


qbeer666
tag

Nos, én kaptam csereutalványt szerencsére. Lett egy Honor 8-asom. Pesten lakom, ha valakinek kéne 4 tok, meg 2 kijelző védő fólia, akkor 4000 Ft-ért megkaphatja őket. Ha nagyon kell csinálok egy hirdetést. Tudom, hogy nem szokás itt ilyenek írni és ezért elnézést, de szinte ajándékba adom, mert nekem már nincs rá szükségem. ;) [privétban lebeszélhetjük]
Amúgy akkora mázlim volt, hogy én a 7-est 130-ért vettem és visszaadták a lóvét. Kijött belőle egy JBL bluetooth füles, egy H8-as, meg egy tok is rá, meg egy fólia is félig. :D Mázli.

[ Szerkesztve ]

'However bad life may seem, while there is life, there is hope and only death have none.' (Theocritus)

(#10024) petyametyo válasza qbeer666 (#10023) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Az enyémet meg se csinálták :( Mikor volt ez ? :R

(#10025) qbeer666 válasza petyametyo (#10024) üzenetére


qbeer666
tag

Pénteken adtam le, tegnap már megvettem a 8-ast.

'However bad life may seem, while there is life, there is hope and only death have none.' (Theocritus)

(#10026) bkiky01 válasza qbeer666 (#10025) üzenetére


bkiky01
senior tag

Most nem tudom nélkülözni a telefont, de sztem szeptemberben én is leadom..

(#10027) Szilasi70 válasza qbeer666 (#10025) üzenetére


Szilasi70
csendes tag

Én is várok még, mert nincs időm és még nem vettem helyettesítő telefont... de ha ennyit bír egy Honor (szeptembertől májusig) akkor nem fogok mégegyszer azt venni, hiába voltam elégedett 7-8 hónapig. Az a baj, hogy dual active készülék ritka, mint a fehér holló.

(#10028) andor.mirity


andor.mirity
újonc

Üdv

Android 6 alatt nem látja a telóm a bluetooth egeret. B380 és B390 alatt sem. Azt írja, hogy kapcsolódva van de nem működik. Valami ötlet?

(#10029) petyametyo válasza qbeer666 (#10025) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Az nagyon gyorsan ment . Nekem most küldtek emailt hogy javított készüléke átvehető. Kiváncsi vagyok hogy jól csinálták e meg . Gondolom ha utalvány lenne akkor azt írták volna.

(#10030) choco01 válasza petyametyo (#10029) üzenetére


choco01
addikt

Nem azt írják.. Tmx honlapja imeivel es munkalapszammal jelentkezz be ott latod a jegyzőkönyvet.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#10031) petyametyo válasza choco01 (#10030) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Köszönöm megnéztem, megjavították:)
Cserélték a kijelzőt is

[ Szerkesztve ]

(#10032) petyametyo


petyametyo
aktív tag

Megcsinálták,nem foltos a kijelző és úgy tűnik akku idő is rendben van ,cserélték mind a kettőt :R

(#10033) 19Petya83


19Petya83
tag

Szerintetek mitől függ, hogy valakinek javítják és valakinek cserélik (utalvány) a telefont?

(#10034) petyametyo válasza 19Petya83 (#10033) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Gondolom hogy van e hozzá alkatrész éppen raktáron vagy nincs . Most bent azt mondták hogy mindent tudnak rajta javítani :R

(#10035) 19Petya83 válasza qbeer666 (#10023) üzenetére


19Petya83
tag

Te milyen hibával adtad le a szervizbe a honor 7-est?
Egyszerűen hihetetlen, hogy egyik nap van alkatrész, másik nap nincs.

[ Szerkesztve ]

(#10036) petyametyo válasza 19Petya83 (#10035) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Kijelző foltos, és melegedett, néha újra indult. Igen ez érdekes

(#10037) qbeer666 válasza 19Petya83 (#10035) üzenetére


qbeer666
tag

Srácok lehet azt mondták, hogy nincs alkatrész, de a szervízben meg megnézték és javíthatatlan volt. Lehet ez az általános indok. Elvileg a kijelzőt meg az akksit együtt cserélik. Nekem is foltos volt a kijelző, de a mobil 30%-on rendszeresen fogta magát és kikapcsolt pl. Tehát ki tudja milyen bajai voltak. Azért ne feltételezzük már, hogy idióták és csak úgy szórják ki a pénzt az ablakon. Ha meglehet valamilyen telefont javítani biztos, hogy megcsinálják, ameddig megéri nekik persze.

'However bad life may seem, while there is life, there is hope and only death have none.' (Theocritus)

(#10038) Csontikka


Csontikka
aktív tag

Sziasztok,

segítséget szeretnék kérni, adott egy készülék:
Honor 7 PLK-L01, PLK-L01C432B390

TWRP, majd SuperSU-val rootolva (2.82),

minden OK, viszont így a Gr*nit B*nk appja nem indul el.

A rootolásnak egyetlen egy oka van / volt, hogy a build.prop-ba bekerülhessen a
net.tethering.noprovisioning=true. (ami szintén remekül működik is)

Viszont így a legfontosabb app nem megy, tudnátok valami jó tippet adni mit csináljak?

olvastam Xposed Framework, RootClock irányban, de ahol leírás van mindenki csak kérdez, nem találok olyan leírást ami működött is ezen a verzión.

SuperSU-t próbáltam inaktiválni, de akkor is látja az alkalmazás hogy root-olt a készülék

Teljesen Custom ROM-ot nem igazán szeretnék, 1-2 korábban próbáltam, de nem működött minden funkció a telefonon azokkal (ujjlenyomat, fényképező, mikor melyik...)

Valahogy le kellene szedni / rejteni a rootot, hogy az app elinduljon ez lenne a feladat. (úgy hogy az említett beállítás-módosítás megmaradjon)

(akár az is jó lehetne, nem tudom hogy járható-e, hogy vissza állítom az eredeti ROM-ot, majd a módosítást valahogy a teljes rendszer rootolása nélkül megtenni? (nem tudom ez lehetséges-e))

Segítségeteket előre is köszönöm

Üdv,
Csontikka

[ Szerkesztve ]

(#10039) Csontikka


Csontikka
aktív tag

illetve, SuperSu leszedésénél feltesz egy kérdést:
Megpróbálja visszaállítani boot image állományt?
Ahhoz hogy ez sikerüljön OTA szükséges. Ha manuálisan próbálja visszafejteni, vegye figyelembe, hogy ez a megoldás megakadályozhatja a készülék indítását.
NEM / MÉGSE / IGEN
Itt nem mertem tovább menni, mert nem értem, hogy melyik mit csinálna, illetve, hogy mit kellene választani...

Vajon ha itt simán uninstallálnám a SuperSU-t, akkor megmaradna a módosítás a build.prop-ban és a bankos app is működne? (tovább igazából nincs szükségem a root-ra)

[ Szerkesztve ]

(#10040) piocasember


piocasember
tag

Sziasztok! Mennyi idő után érdemes csinálni egy gyári beállítás visszaállítást? Igazából komoly bajom csak egy van a készülékkel, hogy mostanában sokkal gyorsabban merül a GPS-Mobilnet-Wazze tró használatakor. Eddig egy óra alatt 100-ról ha 60 százalékra lement az aksi, most 20-30-ra. Egyáltalán segít egy visszaállítás, vagy csak az aksi nem bírja már. Nem forrósodik. Másfél éve gyúrom a készüléket. Azóta még nem volt visszállítva, csak frissítve az új romokra.

[ Szerkesztve ]

(#10041) bkiky01 válasza piocasember (#10040) üzenetére


bkiky01
senior tag

Sztem a meleg miatt is lehet, amúgy nálam kisebb lassulás van a gyári reset hiánya miatt..

(#10042) choco01 válasza piocasember (#10040) üzenetére


choco01
addikt

Vidd vissza szervizbe.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#10043) piocasember


piocasember
tag

Köszönöm nektek! Gondoltam szervíz előtt még megpróbálnék egy resetet, de akkor ezek szerint nincs túl sok értelme?

(#10044) choco01 válasza piocasember (#10043) üzenetére


choco01
addikt

Hol vetted a telót? Egy próbát megérhet..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#10045) piocasember válasza choco01 (#10044) üzenetére


piocasember
tag

Edigital-os!

(#10046) x.pet válasza Csontikka (#10038) üzenetére


x.pet
tag

Ezt a két alkalmazást már próbáltad?
Cydia Substrate
Hide my Root
Forrás: Three Ways to Hide Root Access from Apps on Android
Nekem nincs tapasztalatom velük, Google ezt dobta.

(#10047) Csontikka válasza x.pet (#10046) üzenetére


Csontikka
aktív tag

Köszönöm szépen a tippet, próbáltam pár root hide-ot, de nem jártam sikerrel és nem is tetszett az "irány".
De sikerült megcsinálnom végül, SuperSU uninstall után a bankos alkalmazás már nem reklamál, a build.prop on végzett módosítás pedig megmaradt. Ez így nekem tökéletes, a root-ra amúgy sem lett volna szükségem napi szinten. :R

(#10048) S.Csaba


S.Csaba
csendes tag

Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi. Az én telefonom kijelzőjén is van egy apró fehér folt, ami igazából nem zavar engem. Lassan két éves lesz, lejár a garancia. Ha nem javíttatom meg, várható, hogy rosszabb lesz? Ha megcsináltatom, az új kijelzőn nem lesz folt? Mennyi garanciát adnak az új kijelzőre? Tényleg cserélnek a kijelzővel akkumulátort is?
Köszönöm!

(#10049) choco01 válasza S.Csaba (#10048) üzenetére


choco01
addikt

Tényleg kicserelik akksival együtt, de ha makod van akkor vissza adjak az árát.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#10050) petyametyo válasza S.Csaba (#10048) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Javítják ,mint ahogy a családban 1 hete leadatod is javították,kaptak hozzá alkatrészt,amit az ügyintéző is meg erősített :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.