Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) James67 válasza csajszi29 (#749) üzenetére


James67
aktív tag

Köszi, az Árkádban is van + ott még van telenor is a nanosimkártya csere miatt.

Redmi Note 8 4/64

(#752) csajszi29 válasza James67 (#751) üzenetére


csajszi29
tag

Akkor hajrá:)

Xiaomi Redmi Note 10

(#753) Xanyi


Xanyi
tag

A töltő sistergős problémához...

Én egyszerre kettő telót vettem a MM-ben. Egy feketét egy fehéret...
Mindkettő töltője hangosan zavaróan sistergett amig a menüből ki nem kapcsoltam a gyorstöltést. Azóta jó.
Más telóval szintén nem sistereg.

(#754) -ZsoLi- válasza Xanyi (#753) üzenetére


-ZsoLi-
tag

Köszi kipróbálom énis ha kikapcsolom a gyorstőltést.

(#755) biggamer


biggamer
veterán

Xprotector by XPRO™
Valakinek van ezzel tapasztalata ?
Kis hazánkból rendelhető ... elég ütősnek néz ki.
XPRO™ Tempered Glass - edzett üveg kijelzővédő felhelyezés és törésteszt.

A kijelzők védelme egyre fontosabb, de milyen lehetőségek vannak ?

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#756) lkereki válasza Golota (#750) üzenetére


lkereki
tag

Néhány percig nekem is megőrzi.

OnePlus 8 Pro 12+256 Gb

(#757) coldfirexx válasza biggamer (#755) üzenetére

Kicsit marketing szagú volt ez a hozzászólás :C

(#758) coldfirexx válasza njnl (#728) üzenetére

Köszi a választ, ez azért biztató. Bár én nem hinném hogy azért csináltak egy márkát hogy egy éven belül kinyírják.

(#759) biggamer válasza coldfirexx (#757) üzenetére


biggamer
veterán

mitől az ?
mert új infókat tettem fel ?
senkit nem biztattam arra, hogy ezt vegye ... csak összeszedtem róla dolgokat ... vagy zavar a posztom ?

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#760) James67 válasza biggamer (#759) üzenetére


James67
aktív tag

Nekem hasznos volt, köszi.

Redmi Note 8 4/64

(#761) biggamer válasza James67 (#760) üzenetére


biggamer
veterán

szívesen :) ... nekem is az .. én is ezen a telón vacillálok ... és ha ezt venném ilyen védőt is vennék hozzá ... meg egy tokot ami védi a külsejét ... és akkor már biztonságban van
Itt vannak jó tokok.
Ez is M.o.-ról / ez itt a reklám helye / :)

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#762) James67


James67
aktív tag

Ez a telefon gyönyörű, nem ztennék rá tokot max egy üveget a kijelzőre. Sosem ejtettem még le telefont és a tok elrontja szvsz a szépségét. :)

Mennyire érzitek az optikai képstabilizátor hiányát? Bár nekem még P6 van szerintem abban sincs és nincs igazából gondom vele, talán 10 képből egy ha nem jó.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 8 4/64

(#763) szente válasza James67 (#762) üzenetére


szente
addikt

Hát az éjszakai módot nem igazán lehet használni normálisan állvány nélkül. Ezt leszámítva nekem még nem hiányzott.

(#764) James67


James67
aktív tag

Milyen erős a rezgőmotorja? Sokat használom a telefont csak rezgőn, szeretném ha jó erős lenne....
A fekete előlapos H7 hivatalosan : szürke?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 8 4/64

(#765) paolinho válasza James67 (#762) üzenetére


paolinho
őstag

Igazad van, szerintem is gyönyörű a telefon. Ami a tokokkal kapcsolatos véleményedet illeti, én azt is megértem, hisz tokban nem látja más a szépségét. Én azonban féltem annyira, hogy inkább ne lássa a nagyvilág - azaz tokban tartom -, csak ne eshessen baja. Bár véleményem szerint a fellelhető (flip)tokok közül egyedül csak a gyári HONOR tok rendelkezik valamire való külsővel, a többi nálam nem éri el a tetszésszintemet.

Ami a rezgőmotort illeti, hát lehetne szerintem egy kicsit erősebb. Nadrágzsebben mozgásban én nem szoktam észrevenni, ha hívnak, mondjuk ez arra is jó, hogy a főnököm sem hallja ha rezeg a zseben :)
Asztalra kitéve azonban észrevehető.

(#766) gabika318


gabika318
aktív tag

Üdv! Beléptem én is, illetve a feleségem a Honor7 klubba. Egyenlöre ismerkedübk az EMUIval, amitől régen úgy ódzkodtam, eddig csak jót tudok a telóról, így kemény egy nap használat után. :)

na igen, szerintem is a gyári tok a legjobban kinéző, furcsa mód itthon csak utángyártottat találtam, így megrendeltem aliról plusz még egy edzett üveget, biztos ami biztos alapon.

[ Szerkesztve ]

[Phone: Jiayu S3 (2GB)][Sys: JIAYU.DE 5.1 RC1][Recovery: TWRP 2.8.7.0]

(#767) undersance válasza James67 (#764) üzenetére


undersance
tag

Kifejezetten erősnek tűnik a rezgőmotor, szerintem ilyen erős eddig még egyik telefonomban sem volt.
És igen, szürke, pontosan mistery grey.

(#768) James67


James67
aktív tag

Nos, most értem haza... Egy Honor 7-el a zsebemben :))
Beléptem a klubba :C :K

Honnan tudok letölteni magyar nyelvű használati utasítást?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 8 4/64

(#769) paolinho válasza James67 (#768) üzenetére


paolinho
őstag

Isten hozott :C

Állítsd át magyar nyelvre a rendszert, és mindent megtalálsz a Beállításokban. Az extra dolgok Intelligens asszisztens alatt leledzik, mint pl. az okosgomb (bár én azt semmire nem használom) az ujjlenyomat azonosító, vagy az Intelligens tok. De szerintem már rájöttél Te mindenre, miközben lakod befelé a telót :)

(#770) -ZsoLi-


-ZsoLi-
tag

Nálam ugyanúgy hangos ha kikapcsolom a gyorstöltés funkciót is. Viszont 1.5 óra alatt feltölti.

(#771) paolinho válasza mrskynet46 (#742) üzenetére


paolinho
őstag

Nem terheli ilyenkor semmi plusz az árut küldéskor.

(#772) James67


James67
aktív tag

Átraktam az új telefonba az sd kártyát. Eőtte csináltam egy bizt.mentést. Az új telefonon viszont amikor újra telepítettem az appokat a beállítások, beírt adatok (pl. note) nem jelennek meg....
Mi lehet a gond? :F

Redmi Note 8 4/64

(#773) fjudors válasza James67 (#772) üzenetére


fjudors
aktív tag

emulated/0//android/data mappát átraktad?
a /system és a /data adatai nem lesznek meg...

(#774) ORCA58 válasza biggamer (#755) üzenetére


ORCA58
addikt

Ascend G6 -re rendeltem tőlük, 1 nap alatt itt volt, de még nem raktam fel, mert a fólia ami az új telón volt már több mint 15 hónapja karcmentes. A minőségről így nincs infóm.
Fóliát is rendeltem náluk 2 másik telefon típusra.
A csomag minden esetben mindent tartalmaz. Alkoholos kendő puha kendő kis por eltávolító ragacsok.
A nem üveg fóliákkal nem voltam 100%ban elégedett.
-Mindkét telefonnál fent nem kilyukasztották a fóliát, hanem körbevágták akkora területen, amekkorán az érzékelők és a hangszóró vannak. Ez ronda is, és "nagy" felületen maradt szabadon az üveg.
-Az egyik fóliát le kellet szednem mert azt hittem alá került valami, de mint kiderült a védő fólia és a felső fólia között volt kosz. Újra visszaraktam, de sajna leszedésnél megsérült a széle, nem látszik, de így egy kis foltban ott nem tapad. Ráadásul ekkor és egy kis szálló pihe sajna alulról rátapadt a fóliára. Ez csak lekapcsolva látszik egy picit, így maradt. (ez az én hibám)

Az üveg "fólia" egyébként rendesen van kivágva. A kamera helye viszont nincs, állítólag más készüléknél sincs, de azt olvastam ez nem zavarja a selfi készítést.

(#775) James67 válasza fjudors (#773) üzenetére


James67
aktív tag

Nem találok ilyet az sd kártyán :(

Redmi Note 8 4/64

(#776) James67


James67
aktív tag

Na mindegy.... :B
Sony Micro-SDHC memóriakártya, 32GB, Class 10 + Adaptor SD, ilyet találtam 7.600.-ért, ez jó hozzá?
Most egy 16 GB-s van benne, de tegnap ahogy beletettem kiírta, hogy az sd kártya régi és lassulást okozhat... vagy valami ilyesmit ;)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 8 4/64

(#777) BOBAKILL válasza James67 (#776) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nekem is kiírta az sdre hogy lassú, pedig class10es. Lehet kapni drágábban sokkal gyorsabb kártyákat is, bár én ezért nem ruházok be rá. De ha vennék most akkor egy gyorsabbat vennék.
De nem lesz vele problémád az biztos. ;)

(#778) biggamer válasza ORCA58 (#774) üzenetére


biggamer
veterán

szia ... köszi a precíz tájokoztatót :)

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#779) stickermajom


stickermajom
addikt

Sziasztok!

Valamelyik budapesti MM-ben vagy Edigitalban ki van mostanában rakva a teló, hogy megnézzem a színválasztás miatt? Ha valaki esetleg mostanában járt arrafele.. :)

Üdv

(#780) -ZsoLi- válasza stickermajom (#779) üzenetére


-ZsoLi-
tag

Stop shop buda fehér ki van rakva de megmutatják a feketét is ha kéred.

(#781) ThorsHUN válasza stickermajom (#779) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Westend MM-ben ki volt rakva az ezust szinu. Feher/ezust
(Csodalkoztam h alig nagyobb a HTC M7-esemnel)

(#782) bbandi válasza stickermajom (#779) üzenetére


bbandi
tag

Mamutban lévő edigitálban nekem azt mondták mikor vettem, hogy nem is lesz kirakva.

Garanciát nem tudja valaki mekkora macera? (mint fentebb látszik, edigitalban vettem) Nem szorul bele az enyémbe a jack dugó, de gondolkoztam azon is, hogy hagyom a francba és bluetooth-tal használom.

(#783) -ZsoLi-


-ZsoLi-
tag

Original Huawei Honor 7 Fence Case Smart PU Leather Phone Cases Flip Cover Case For Honor7 with Retail Package
http://www.aliexpress.com/item/Original-Huawei-Honor-7-Fence-Case-Smart-PU-Leather-Phone-Cases-Flip-Cover-Case-For-Honor7/32455869137.html
(from AliExpress Android)
Ha valakit érdekel rácsos gyári tok ma akciós.

(#784) James67 válasza stickermajom (#779) üzenetére


James67
aktív tag

Én tegnap vettem az Árkádban (Örs vezér tere) feketét, hivatalosan mistery grey. Meg is mutatta a srác. Tegnap 6 db. volt én elhoztam belőlle egyet. A micro sim kártyámat körbe is vágták 1000.-ért, így nem kellett vele vacakolnom.

Az ujjlenyomat azonosító menüben be van írva hogy a funkció csak pin és jelszavas védelemmel működik. Akkor ujjlenyomat után még kéri a pint?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 8 4/64

(#785) gabika318 válasza James67 (#784) üzenetére


gabika318
aktív tag

azért kéri a kódot is az ujjnyom olvasó mellé, hogy ha levágod az ujjad, ki tudd nyitni a telót kóddal is.... :)

[ Szerkesztve ]

[Phone: Jiayu S3 (2GB)][Sys: JIAYU.DE 5.1 RC1][Recovery: TWRP 2.8.7.0]

(#786) James67 válasza gabika318 (#785) üzenetére


James67
aktív tag

:Y :R :DD ... mert még marad másik ujjam amivel beírjam :K

Redmi Note 8 4/64

(#787) XDModesty


XDModesty
aktív tag

Sziasztok!

Vásárolta valaki innen a telefon a vmall.eu-ról? 300 euróért lehet most kapni, viszont nem tudom, hogy a szállítás mennyi, illetve a garancia akkor hogy érvényes. Valaki tud segíteni?

(#788) Tangerine válasza XDModesty (#787) üzenetére


Tangerine
senior tag

Én vettem ma egyet, bár én az angolról. A szállítás 20 font vagy 28 euro. 225 GBP (~98e HUF) volt a "flip cover"-rel együtt.

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#789) Tangerine válasza -ZsoLi- (#783) üzenetére


Tangerine
senior tag

Vettem én is egy ilyet.

Érdemes rá pluszban védőüveget venni? Ha igen, akkor van valami bevált fajta?

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#790) James67 válasza Tangerine (#789) üzenetére


James67
aktív tag

Nekem elöl gyári fólia van még rajta, szinte észre sem venni még - jó még csak 1 napos :)

Itt ír az üvegről (#755) biggamer fórumtárs. Azt hiszem egy ilyenre fogom cserélni a fóliát.

Más: a Viber üzenetnél másnál sem villog az értesítő led?

Redmi Note 8 4/64

(#791) BOBAKILL válasza James67 (#790) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Sajnos még külső applikációval sem tudja kezelni a viber a ledet. :(
Talán lesz valami megoldás erre is, de root nélkül biztos nem. Hacsak Honornál nem csinálják meg ezt. De erre kevés esélyt látok.

(#792) James67 válasza BOBAKILL (#791) üzenetére


James67
aktív tag

Sajnos. Köszi akkor nem kisérletezgetek.

Redmi Note 8 4/64

(#793) -ZsoLi- válasza Tangerine (#789) üzenetére


-ZsoLi-
tag

Én egyenlőre csak a tokot vettem gyári fólia sokáig jó szokott lenni. Honor 6om 7-8hónapos azon is a gyári van semmi hiba nincs rajta.

(#794) James67


James67
aktív tag

A makro fotozást hogy kell beállítani?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 8 4/64

(#795) njnl


njnl
aktív tag

Normál FÉNYKÉP mód és ÉJJELI mód közötti különbség.

Mindkettő automatikusra állítva. Nekem fantasztikus az éjszakai kép.
Annyi a lényeg hogy a telefon mozdulatlanul legyen.

Buszsofőr leoltotta a lámpákat... :((( :DDD

James67

Nem kell állítani. 6-8 centire teszed a tárgyhoz és a képernyőn fókuszálsz. Teszi a dolgát. ;)

[ Szerkesztve ]

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#796) James67 válasza njnl (#795) üzenetére


James67
aktív tag

Oké, köszi.
Jó képet lőttél.

Redmi Note 8 4/64

(#797) njnl válasza James67 (#796) üzenetére


njnl
aktív tag

Köszi :))

Akinek ez nem elég, vegyen tükörreflexeset :P

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#798) James67 válasza njnl (#797) üzenetére


James67
aktív tag

Így van. Mindig azon megy a nyekergés, hogy a kamera így meg úgy....
Ki van már találva a fényképezőgép is kérem..... :)

Redmi Note 8 4/64

(#799) Tangerine válasza James67 (#790) üzenetére


Tangerine
senior tag

Köszi! Ez elég drága sajnos. :(

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#800) szokeherceg


szokeherceg
tag

Holnaptól megint lesz media marktban 8%-os huawei kupon. Kíváncsi leszek most elfogadják e.

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.