Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Tangerine


Tangerine
senior tag

Tudna valaki egy fotót csinálni a töltőfejről? Olyat amin jól látszik a konnektorba menő villa. Reklamáció miatt kéne, hogy milyet kellett volna küldeniük.
Sajnos UK verziót kaptam annak ellenére, hogy megígérték, hogy EU-sat küldenek.
Sajnos megrendelés után jöttem rá, hogy valószínűleg UK lesz, ezért rögtön szóltam, hogy EU-s kellene, és meg is ígérték, hogy az lesz. Persze így is tudom használni, mert van itthon átalakítóm, de így együtt elég behemót, nem túl mobilis. Szeretném elérni, hogy küldjenek egy natív EU-sat.
Köszi előre is.

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#952) BOBAKILL válasza paolinho (#950) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Azoknak való akik értenek a fényképezéshez. Minden féle beállítást tudsz vele saját magad állítgatni. Záridő, fókus stb..
Ha nem értesz hozzá akkor használd az automatikus módot. Úgy is jó képeket csinál. ;)

(#953) EAndrew


EAndrew
aktív tag

Sziasztok!

Nálam is érik egy ilyen kis csoda jószág a Z1C helyett. Tudtok segíteni, hogy hogyan tudom átvarázsolni a névjegyeket és üzeneteket a leggyorsabban a Z1C-ről erre? Nem lenne baj ha nem google eszközt mondanátok hanem valami más alternatívát. :)
Akku időről mit tudtok mondani?

Előre is köszönöm!

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#954) kirusz1 válasza EAndrew (#953) üzenetére


kirusz1
őstag

Vagy a google cimtárba felszinkronizálod és onnan vagy vcf fájlba lemented a névjegyzéket és ezt másolod az új telefonra

[ Szerkesztve ]

(#955) ktomee válasza njnl (#946) üzenetére


ktomee
csendes tag

A Google playpen egy app. Adsz neki hozzáférést a Facebook fiókodhoz, és utána összeszinkronizálja a telefonkönyveddel.
Gyakorlatilag ugyanaz amit korábban simán lehet csinálni androidon

(#956) kinzo


kinzo
csendes tag

Szevasztok!

Amennyiben megérkezik a telefon, hogyan lehet a leggyorsabban (egy 2.3-as androidról zte u-960, ami nincs rootolva, semmi mahina, nincs google app...:S) átmásolni a névjegyeket a H7-re?

Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv

kinzo

(#957) EAndrew válasza kirusz1 (#954) üzenetére


EAndrew
aktív tag

Köszi, és az üzenetek?

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#958) csajszi29 válasza EAndrew (#957) üzenetére


csajszi29
tag

SMS backup+ alkalmazás.

Xiaomi Redmi Note 10

(#959) EAndrew válasza csajszi29 (#958) üzenetére


EAndrew
aktív tag

Ez lesz az!! Köszi! :R
Vajon ezzel offline is áttudom menteni az üzeneteket és nem kell hozzá semmilyen tárhely, vagy a google alapból kell neki?

[ Szerkesztve ]

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#960) ORCA58 válasza EAndrew (#959) üzenetére


ORCA58
addikt

Én még nem találtam olyan app-ot, ami mindent át tud menteni Root nélkül. Kihagyják az MMS-t, a névjegyekbe berakott dátumokat nem mentik, a beépített képeket lehagyják, stb.stb.
A névjegyeket eddig nekem csak a google mentette hibátlanul.
Az Huawei Ascend G6-L11 ben van egy tökéletes mentés. Mindent ment és vissza is állít, kivéve a névjegyeket, ha azok a Google fiókhoz tartoznak. (Kínai vezetés nem engedi?)
Kár, hogy ezt nem tudom kiszedni belőle.

(#961) paolinho válasza BOBAKILL (#952) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi :R

(#962) apezka


apezka
tag

Tapasztalt már valaki hasonlót:
Bluethoot hangszóró csatlakoztatásakor még nem, de a zene hangszóróra küldésekor (lejátszás indításakor) lecsatlakozik wifi-ről. A leállításakor viszont nem csatlakozik vissza...
Nem az a problémám, hogy miért nem csatlakozik vissza, hanem hogy miért állítja le a wifi-t?

[ Szerkesztve ]

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#963) Tangerine válasza Tangerine (#951) üzenetére


Tangerine
senior tag

Erre valaki? :F :R

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#964) apezka válasza Tangerine (#963) üzenetére


apezka
tag

Nem tudom honnan rendelted, én Oppomart-ból, ha az megfelelő lesz neked akkor este csinálok egy fotótrólla neked (ha addig senki).

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#965) Tangerine válasza apezka (#964) üzenetére


Tangerine
senior tag

A vmall.eu/uk-n. A vmall.eu/de-n kellett volna, csak nem tudok németül. :( Megrendelés után ugrott be csak, hogy baj lesz a töltővel. Pont ezért szóltam is rögtön, hogy ne UK töltőt küldjenek. Meg is ígérték, aztán mégis UK jött. :((

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#966) vasn


vasn
tag

Használ vki ehhez a telóhoz Mi Band karkötőt? Ha igen SMS jelzést be tudta állítani?

(#967) Tangerine válasza apezka (#964) üzenetére


Tangerine
senior tag

Eddig senki. :U

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#968) elin válasza Tangerine (#965) üzenetére


elin
tag

Szia!
Hogy lehet itt a vMall-on beállítani a szállítási címet? Magyaro-it nem fogad el. Vagy te kintre rendelted?
Van ez az 50 Eurós kuponos akciójuk, jó lenne kihasználni, bár ez sem sima ügy nekem. Regisztráltam, de nem küldik még mindig. :((

[ Szerkesztve ]

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#969) elin válasza elin (#968) üzenetére


elin
tag

A kuponok már megérkeztek, de a szállítási cím még mindig DE vagy GB... :Y
Segítség!!

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#970) Tangerine válasza elin (#968) üzenetére


Tangerine
senior tag

Nem emléxem pontosan. A profilodban nem lehet valamiért MO-ot beállítani, de mikor megrendeled, akkor már engedi Magyarországra is. Én is itthonra kértem.

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#971) elin válasza Tangerine (#970) üzenetére


elin
tag

Jaj, de köszönöm, h itt kuvikkolsz még!
:R

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#972) Tangerine válasza elin (#971) üzenetére


Tangerine
senior tag

Sikerült?

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#973) elin válasza Tangerine (#972) üzenetére


elin
tag

Egyenlőre a PayPaomra utaltam pénzt.
Holnap meg Cyber Monday lesz, és ennek keretében lesz beváltható a kupon 9.30-tól, ha jól (nem) értem a németet.
Klassz, én meg melózok.

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#974) Tangerine válasza elin (#973) üzenetére


Tangerine
senior tag

Remélhetőleg marad későbbre is.
Ez már a 3. ilyen kuponos akció az utóbbi 2 hétben. Volt 11.11-én (singles day) amikor én vettem, most pénteken BF, holnap CM.

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#975) Femat05 válasza vasn (#966) üzenetére


Femat05
csendes tag

Üdv!
Én használok hozzá, működik rendesen minden értesítés szépen..

(#976) elin válasza Tangerine (#974) üzenetére


elin
tag

Megrendeltem!!!! :DD
Hány nap alatt ért ide neked?

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#977) Tangerine válasza elin (#976) üzenetére


Tangerine
senior tag

2 hétig nem volt készleten "awaiting stock" szerintem teló volt, csak a tokra kellett várni. Mikor végre "shipped"-re váltott, másnap délelőtt(!) itt volt.

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#978) elin válasza Tangerine (#977) üzenetére


elin
tag

Tokot azt nem vettem...itt
MOst nézegetek rá, meg üveg kijelzővédőt az Ebay-en.
Nagyon várom!!

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#979) Tangerine válasza elin (#978) üzenetére


Tangerine
senior tag

Gondold meg, mert nagyon tuti a gyári rácsos tok: https://www.youtube.com/watch?v=mSWT7uNWZLE
Most a fekete le is van árazva, 7 fontért ajándék.

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#980) lezuvius


lezuvius
őstag

Sziasztok!

Büszke tulaja lettem egy Honor 7-nek :)
Kérnék egy kis segítséget, hogyan tudok gari vesztés nélkül gyári EU-s ROM-t felrakni?

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#981) paolinho válasza lezuvius (#980) üzenetére


paolinho
őstag

A legbiztosabb módja ha OTA-n helyi frissítéssel intézed.
Itthon vásárolt a telód (Speedshop, Edigital), vagy külföldről? Persze az sem mindegy, hogy külföldről EU kompatibilis helyről vetted (pl. vmall.eu), vagy Kínából.
Én azt mondom, hogy bármilyen is legyen a telód, a gyári rom-nál nincsen jobb. A Kínából beszerzett is hibátlanul teszi a dolgát, legfeljebb a 4G-vel lehet probléma egyes területeken, és a csirkelábas alkalmazásokat kell eltávolítani róla. Magyarán ez nem MTK-s teló, hogy állandóan a romokat kelljen csereberélgetni. Egyszerűen csak frissíts.

(#982) lezuvius válasza paolinho (#981) üzenetére


lezuvius
őstag

Innen vettem és igazán csak arra voltam kiváncsi,hogy mennyire lenne egyszerű egy EU-s ROM-ot rátenni.

Köszi a segítséget :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#983) gabika318


gabika318
aktív tag

Végre megérkezett a gyári tok. Mivel itthon nem találtam eredetit, aliról kellett megrendelnem az asszonynak.

[Phone: Jiayu S3 (2GB)][Sys: JIAYU.DE 5.1 RC1][Recovery: TWRP 2.8.7.0]

(#984) elin válasza Tangerine (#979) üzenetére


elin
tag

Szia újra!
Neked számoltak fel postaköltséget? Mert most írtak rám, hogy igazoljam vissza a vásárlást (mert a kifizetés az nem elég nekik?) és akkor küldenek PayPal fizetéskérést vagy mit 37€.-ról :Y
Nem ingyenes x összeg fölött?
Gratis-Versand:
Für alle Bestellungen über 99 € ist der Express-Versand kostenfrei. Da lohnt es sich doch, ein paar Tage zu warten!

[ Szerkesztve ]

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#985) Tangerine válasza elin (#984) üzenetére


Tangerine
senior tag

Én nem olvastam, hogy ingyenes lenne a kiszállítás, ennek ellenére nem számolták fel. Meg is lepődtem, hogy kevesebb lett a végösszeg (225 font), mint amire számítottam. :C
Paypallal fizettem én is, de nem kérdeztek/kértek utána semmit.

Ezek vannak a számlán:

£220.82 Honor 7 (Mystery Grey) + View Flip Cover (Grey)
£33.33 voucher (Net of tax)
£0.00 Shipping
£37.50 VAT
---------
£224.99 total

Aztán pár pár napja mindenféle kérés nélkül kaptam £5.80 GBP refundot is. Nem tudom mire, de valószínű a tok olcsóbb lett.

És most ha minden igaz küldenek egy EU-s töltőt is végre. :R

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#986) Richie86


Richie86
senior tag

Hali mindenkinek!

Bár pár hónapja vettem új telefont (Lumia 640), mivel nem jött be a WP rendszer, most megint új eszköz beszerzésén töröm a fejem :D Már-már elkezdtem gondolkodni az Iphone-okon, mert IOS rendszerű telóm még nem volt, de nézegetve a Honor 7-et és a Huawei P8-at eléggé elcsábultam... Szerintem a kettő közül valamelyik lesz, ha egyszer el tudom dönteni. Tudnátok segíteni melyik lehet a jobb választás? Kinézetre talán a P8 szebb szerintem, de a Honor 7-ben meg van ujjlenyomatolvasó. Ti akik Honor 7-et birtokoltok, a gyakorlati életben hasznát veszitek ennek vagy ez is csak "parasztvakítás"? Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#987) feketepeti válasza Richie86 (#986) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Ha engem kérdezel akkor H7, nem véletlenül vettem azt. P8 nak a fényképezője jobb.

Az ujjlenyomat olvasó nagyon hasznos, nyilván nem a CIA távol tartására, de vicces kollegák és gyerekek ellen tökéletes. Marha gyorsan működik és tökéletesen kézre áll.

Most sem vennék más telefont, max ebből a 64 gigás kivitelt.

(#988) James67 válasza Richie86 (#986) üzenetére


James67
aktív tag

Nekem kb. 3 hete van meg a H 7. Az első este belaktam - legalábbis igyekeztem - beállítottam az ujjlenyomatot, azóta csak azt használom, elsőre reagál mindig, pontos, nagyon megszerettem, kényelmes.
Nagyon megszerettem. És oldalról is működik, vagy átlósan. Ha játszol akkor nekem a modern combat 5, asphalt, need for speed vidáman fut. Mást nem próbáltam. Nem a gyári kamerát használom, de ezt mindenki eldönti saját maga.
Itthon vettem, MM-ben.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 8 4/64

(#989) sompetike válasza Tangerine (#970) üzenetére


sompetike
aktív tag

,hogy sikerült neked MO-t beállítani szállítási címnek,nekem nem jön össze sehogysem... :O

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#990) sompetike válasza James67 (#988) üzenetére


sompetike
aktív tag

Én is először az ujjlenyomat olvasó ellen voltam míg ki nem próbáltam...
Nagyon jó,hogy alkalmazásokat lehet vele zárolni,igy csak te félsz hozzá(OTP,tumblr,stb)amit nem akarod,hogy más is lássa...

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#991) elin válasza sompetike (#989) üzenetére


elin
tag

Én PayPallal fizettem és ahhoz ott van a szállítási cím, így azt adta meg automatikusan.
Ha kártyával vagy átutalással fizetsz, ahhoz nem tudok segíteni

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#992) Tangerine válasza elin (#991) üzenetére


Tangerine
senior tag

Lehet, hogy nekem is csak azért sikerült, mert én is a PP-lal fizettem. :F

Szerintem megjegyzésbe vagy e-mailben elküldve a magyar címet is meg lehet utólag adni, ha máshogy fizet az ember.

Átutalással butaság lenne fizetni, mert annyira drága. Akkor inkább kártya, vagy kell csinálni egy PP-t az a legjobb.

[ Szerkesztve ]

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#994) Tangerine válasza piocasember (#993) üzenetére


Tangerine
senior tag

Az első valami kamu utánzat. A második gyárinak tűnik.

Ja, és az első fedele simán ki van perforálva, azaz minden dzsuva belemegy, míg a rácsos, legalábbis a gyári biztosan, teljesen zárt. Attól rácsos, hogy minden második 'léc' vékonyabb, de nincs átvágva tejesen. A belső oldala (ami a képernyőre fekszik becsukáskor) teljesen sík. Ahol a vékonyabb lécwk vannak, ott viszont átlátszik.

[ Szerkesztve ]

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#995) piocasember válasza Tangerine (#994) üzenetére


piocasember
tag

Köszi szépen! És azt is, hogy kimásoltad a linket, mert látom, nekem nem sikerült rendesen bemásolnom! :R

(#996) apezka válasza apezka (#962) üzenetére


apezka
tag

#962:
Tapasztalt már valaki hasonlót:
Bluethoot hangszóró csatlakoztatásakor még nem, de a zene hangszóróra küldésekor (lejátszás indításakor) lecsatlakozik wifi-ről. A leállításakor viszont nem csatlakozik vissza...
Nem az a problémám, hogy miért nem csatlakozik vissza, hanem hogy miért állítja le a wifi-t?

Még senki? :(

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#997) Tangerine


Tangerine
senior tag

Miért van az, hogy a telefonkönyvben nem lehet állítani a rendezési elvet?

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#998) paolinho válasza piocasember (#993) üzenetére


paolinho
őstag

Szerintem mind a kettő gagyi.
Az első linken egy noname gyártó terméke látható, vele kapcsolatban még nem olvastam referenciát, de bevallom, nekem nem is tetszik.
A második linken pedig szerintem az eredeti koppintott mását árulják. Nekem egy valóban eredeti Huawei van, és pl annak a dobozán megtalálható az eredetiséget igazoló hologram, amely az említett linken hirdetettén nincs rajta. Persze, ha valaki vállalkozó kedvű, kipróbálhatja a kamugyanúsat is, aztán megoszthatná vele kapcsolatos tapasztalatait akár kedvcsinálóul, akár elrettentésül.

(#999) BOBAKILL válasza apezka (#996) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Este letesztelem a dolgot és megírom hogy nekem is csinálja-e vagy nem.

#Tangerine: Próbáld ki úgy hogy a névjegyzéket rámásolod a telefonra. Hátha úgy sikerül. Nekem a google fiókól van importálva, nem szoktam telefonra másolni. Lehet ez a baj.

[ Szerkesztve ]

(#1000) ORCA58 válasza BOBAKILL (#999) üzenetére


ORCA58
addikt

A jelenlegi Huawei G6-L11 telefonom is külön értelmezi a telefonon lévő és a goggle fiók telefonszámait. Az igaz, hogy rendezni engedi, de mentést csak a telefon névjegyeiről készít. A Googl névjegyeket a mentés nem is látja. Gondolom ez is a kínai elvárás miatt van, ahol a google nem kívánatos dolog.
(Az Alcatel ezzel szemben együtt kezelte azokat)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.