Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Bferibörs válasza Sanyi.mTs (#495) üzenetére


Bferibörs
addikt

Köszönöm!

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#502) Tyer


Tyer
őstag

Sziasztok!
A keresésben tud valaki segiteni, mert néha nagyon nem találja ahová menni akarok...
Köszi

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#503) Kbali válasza Tyer (#502) üzenetére


Kbali
nagyúr

Próbáld nem hazai logika szerint keresni, azaz a települést a végére rakni, ill. ha van lehetőséged, használd a Foursqare-t és ott helyszínre keress, ne címre, házszám szerint úgysem fog sikerülni.

(#504) e=mc²


e=mc²
őstag

Sziasztok!

Talalkozott mostanaban valaki ezzel a hibaval/feature-el(?): menet kozben, pl benzinkuton, vagy boltba, ha beugrok, akkor viszem magammal a telot, es ilyenkor a kijelzot lezarom, telo zsebre rak. Amikor befejezem a dolgom, es mennek tovabb veszem eszre, hogy egyszeruen nem fut a progi, indithatom el ujra.

Par hete csinalja csak ezt. Eloszor azt hittem, hogy android kilovi a hatterben futo progikat, de nincs beallitva Waze-re.

Ambulimax Provider

(#505) Sanyi.mTs válasza e=mc² (#504) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ez érdekes, mert én pl ha hosszan megyek autópályán kikapcsolom a kijelzőt, majd amikor le kell térni az autópályáról, akkor visszakapcsolom. és működik minden tovább rendesen.

milyen telód van?

(#506) e=mc² válasza Sanyi.mTs (#505) üzenetére


e=mc²
őstag

Moto Defy+

Ambulimax Provider

(#507) SZATA válasza e=mc² (#504) üzenetére


SZATA
senior tag

Hát igen mi sem tudjuk, hogy hiba vagy feature, megoszlanak a vélemények. Ha hiba, akkor egyes készülékeken a kevés RAM miatt lép ki, vagy kerül lelövésre, ha funkció, akkor energiatakarékosság miatt lép ki ha nincs GPS fix és ki van kapcsolva a kijelző X ideje.

(#502) Tyer: Felfedeztünk egy hibát a keresésben, valószínűleg az ékezetes betűkkel lesz a gond. Utánajárunk, rákérdezünk.

[ Szerkesztve ]

(#508) axioma válasza SZATA (#507) üzenetére


axioma
veterán

Az ekezetes betuk kozul nemelyik _kell_, nemelyik _tilos_, ez az eddigi tapasztalat. Multkor Pecsen jartunk, es csak akkor volt talalat, ha jol emlekszem, ha a Pecs-ben ekezetet irtunk, de a Ko:ves ko:z neveben meg nem. Vagy forditva... (most nem tudom kiprobalni). De egysegesen nem ekezet vagy minden ekezet eseten nem megy. (Szerencse, hogy Budapesten ilyen gond nincs, max. az utcanevekkel lehet szivni, de azokkal lehet.)
Nem biztos, hogy mindig igy volt, de juli eleji napokban igen.

(#509) Tyer válasza Kbali (#503) üzenetére


Tyer
őstag

Ez lesz a megoldás, ma valahol láttam ilyet, és megprobáltam, egyböl talált...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#510) Watt25 válasza SZATA (#507) üzenetére


Watt25
veterán

Valahol a fordítások között úgy rémlik, volt egy ilyen szöveg, hogy ez egy új feature. Takarékoskodik az aksival.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#511) Kbali


Kbali
nagyúr

Sziasztok! Aki felelős az OKtogonért, az tegye már meg, hogy átrajzolja a kanyarodást, ugyanis a Hősök tere felől nem lehet balra fordulni a körútra a Petőfi híd felé, ahogy eddig.

(#512) Pulsar válasza Kbali (#511) üzenetére


Pulsar
veterán

megtörtént. Vagyis egy szerver hiba végett elég sok kanyarodás engedélyeződött, így vissza állították a térképet egy nappal frissebbre

Illetve pontosan hol nem lehet? Mert ott valami villamos pálya felújítás folyik éppen ha jól tudom?! És az akadályoz valamit?

[ Szerkesztve ]

(#513) Kbali válasza Pulsar (#512) üzenetére


Kbali
nagyúr

A körúti villamossínt újítják, pont az Oktogon közepén, emiatt nem lehet szokásosan a szervizútról balra kanyarodni, hanem onnan is csak az Andrássyn lehet továbbmenni a túloldali szervizútra.

(#514) sanyirigo


sanyirigo
senior tag

Üdv.:

Csak egy kérdésem lenne: A minap mentem Velencére, és a fehérvári Auchan-t is útba ejtettük Győrből. Beállítottam, hogy ne vigyen fizetős útra, de a program mégis a M7-es pályára akart vinni az Auchan-tól.

Ott ingyenes a pálya, vagy a program tévesztett?

Amúgy szuper, és sokszor segített már.

Pixel 7

(#515) SZATA válasza sanyirigo (#514) üzenetére


SZATA
senior tag

Szia! Örülök, hogy tetszik! Úgy emlékszem ingyenes. Más nagyváros környékén is van ilyen, ahol kvázi elkerülőként lehet használni a pályát.

(#516) sanyirigo válasza SZATA (#515) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Igen, Győr mellett is elkerülőként szolgál a M1-es, csak nem tudom,, hogy Székesfehérvárnál mi a helyzet.

Valaki ott lakó megírhatná majd.

Pixel 7

(#517) Jadro válasza sanyirigo (#516) üzenetére


Jadro
veterán

Ugyan nem lakom a környéken, de ott is ingyenes a várost elkerülő szakasz. Okos a waze. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#518) sanyirigo válasza Jadro (#517) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Köszönöm!

Akkor feleslegesen kerültem vissza a város felé. :(((

Pixel 7

(#519) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Sziasztok!
Frissítette a telefonom a WAZE-t, azóta angol nyelven műxik. , hogy tudom magyarítani ? A nyelv beállítsa üresen jelenik meg, nem állítható semmi ott sajna.
Magyar nyelvet nem tölt le valamiért, egyenlőre.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#520) Bferibörs válasza Bferibörs (#519) üzenetére


Bferibörs
addikt

leszedtem,újra pakoltam,most magyar nyelvű.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#521) Watt25 válasza Bferibörs (#519) üzenetére


Watt25
veterán

Elsődlegesen próbáld azt, hogy olyan helyen indítod el a programot, ahol van GPS vétel.
Ha ez nem segít, akkor csak az segít, hogy letörlöd a programot és az SD kártyáról is a Waze könyvtárat, majd újra feltelepíted az egészet.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#522) Bferibörs válasza Watt25 (#521) üzenetére


Bferibörs
addikt

GPS volt , a letörlés újra pakolás használt,köszönöm !

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#523) axioma


axioma
veterán

Ket allandobb forgalomvaltozas, amit ugy tunik csak adott napra ir be a waze, de most valaki felvihetne allandora (bocs, nekem most nincs idom megnezni, egyaltalan jogom van-e).
1. a Deli elott villamospalya-felujitas miatt a Moszkva utan egy sav eltunik, eltunt a balra kanyarodasi lehetoseg, hgoy a Deli bal oldalan menj el, stb. aki arra el, magyarazza el reszletesebben... ezt a waze nem tudja, csak torlodast jelentenek idonkent ha jartak mar elottunk szorgalmasok arra (es meg csak nem is csucsidoben jartunk ott), helyben nem is lehet mindent jelenteni egymas utan.
2. a Sziget miatt az Auchan teljes kornyeke le van zarva: delrol erkezve a budai also rakparton az eszakabbra levo szigeti atjaronal nem lehet egyenesen menni, a balra kanyarodva a Szentendreire atvezeto uttol egyetlen jobbra kisutcaba se lehet behajtani, a feluljaro labanal levo utcaba benezve a felenel kint van a zsakutca, a tobbit nem tudom mert nem neztuk, de talan a rendezoseg vagy obuda rakott errol valahova terkepet.

Persze ha nem, hat nem, csak gondoltam szolok.

(#524) SZATA válasza axioma (#523) üzenetére


SZATA
senior tag

Köszi az infót, minden ilyen jöhet, csak még nem volt időm és energiám "feldolgozni".

(#525) -v-


-v-
addikt

Azt nem lehet valahol allitani, mikor pofazzon, milyen esemenyeknel vagy pontoknal?
Pl. allando trafinal csak kirakja de nem mond semmit.

(#526) SZATA válasza -v- (#525) üzenetére


SZATA
senior tag

Fix trafinál akkor jelez, ha jól emlékszem, ha túlléped a szerkesztőben a kamerára beállított limitet.
Más beállítási lehetőség nincs, csak a navigációs hangokat tudod némítani.

[ Szerkesztve ]

(#527) Zsombe válasza SZATA (#526) üzenetére


Zsombe
senior tag

Nekem meg hang nincs még mindig. :O Hiába állítom át angolra, majd utána vissza magyarra, mégsem beszél. :W

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#528) SZATA válasza Zsombe (#527) üzenetére


SZATA
senior tag

Ugye a média hangerő nincs 0-n és nincs kikapcsolva a hang a kliensben? Tedd át angolra, úgy sem beszél?
Ha ezek mind nem jöttek be, akkor azt tudom javasolni mint Bferibörs-nek, hogy uninstall, waze könyvtár törlés, majd újratelepítés.

(#529) Zsombe válasza SZATA (#528) üzenetére


Zsombe
senior tag

Azt hiszem megártott a meleg, mert a média hangerő volt 0-ra levéve. :DDD Mi scusi. :B

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#530) SZATA válasza Zsombe (#529) üzenetére


SZATA
senior tag

Előferdülnek ilyenek, azért kérdeztem rá. :))

(#531) -v- válasza SZATA (#526) üzenetére


-v-
addikt

Tényleg, most szólt.
És olyat se lehet (kikapcsoltam ne mutassa a wazereket a térképen), hogy csak az ismerőseimet mutassa?

(#532) SZATA válasza -v- (#531) üzenetére


SZATA
senior tag

Sajnos nincs.

(#533) Tyer


Tyer
őstag

Mán megin csusznak a drive megjelenések...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#534) SZATA válasza Tyer (#533) üzenetére


SZATA
senior tag

Szerintem nem. Eddig csúszásba voltak, most pontosak. A délutáni utam is fent van.

(#535) Tyer válasza SZATA (#534) üzenetére


Tyer
őstag

Hát nekem nagyon nem.
Pénteken is kimaradt 2 ut, vasárnap 1, tegnap 2, ma 2.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#536) SZATA válasza Tyer (#535) üzenetére


SZATA
senior tag

Nem tudom, nekem ma reggel jelentek meg. Lehet, hogy akkor még nem értek el a T betűhöz. :)

(#537) Tyer válasza SZATA (#536) üzenetére


Tyer
őstag

Lehet:D
Föleg,hgoy w-s vagoyk, mert nem tudtam, hgoy ha Face-szel regelek, akkor szivás lesz...

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#538) SZATA válasza axioma (#523) üzenetére


SZATA
senior tag

A Sziget kész, a Délihez nincs jogom. Hogy a Mozaik utcai lezárások mikor jelennek meg a kliensben, azt nem tudom, mert sajnos 21-e óta adatbázis hiba miatt nem volt térképfrissítés, és nem tudni mikorra várható.

(#539) axioma válasza SZATA (#538) üzenetére


axioma
veterán

Koszi, a nep neveben, mert mi ismerosok vagyunk arra, nekunk nem gond... (es ilyenkor keruljuk is a kornyeket). De pont a szigetre biztos sokan akarnak eljutni, talan wazerek is.

(#540) Jacak


Jacak
senior tag

Üdv. :) A Waze jellegénél fogva egyáltalán nem jó offline navinak,ugye?

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#541) axioma válasza Jacak (#540) üzenetére


axioma
veterán

Ha indulaskor wifin peldaul megtervezteted vele az utvonalat, akkor az adott pillanatnak megfelelo modon vegigvisz. De ha nem kap netet, es letersz, akkor me'sz az uressegben, hiszen azt nem ismeri.
Szoval igazabol nem, de ha nincs mas, egy otletnek jo. Bar ennyit sztem a googlemaps is tud. En csak mikor kulfoldre mentem, akkor hasznaltam igy, jobban hittem neki, mint a nem friss terkepu offline navimnak. Bar mondjuk ott sok extra nem volt benne, par autopalya-atteres de azt siman jol ki is tablaztak, meg a celpont megkozelitese az meg jo volt.

(#542) Jacak válasza axioma (#541) üzenetére


Jacak
senior tag

Értem,köszönöm szépen. :) Tehát ez inkább egy abszolút "live"-jellegű dolog,viszont így bizti,h. nem elavult a térkép. :)

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#543) Tyer válasza axioma (#541) üzenetére


Tyer
őstag

ŰUgy is számolta a pontyaid?:D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#544) Watt25 válasza Jacak (#542) üzenetére


Watt25
veterán

Nézőpont kérdése. Waze szinten nézve a dolgot elavult, mert június 25-én volt utoljára frissítve. Sajnos megint valami gond volt és sokáig csak június 22-i volt, tegnap előreléptünk 3 napot, de nem tudni, hogy mikor áll vissza normális kerékvágásba a dolog.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#545) Jacak válasza Watt25 (#544) üzenetére


Jacak
senior tag

Értem... És tényleg kevés netet eszik?

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#546) Tyer válasza Jacak (#545) üzenetére


Tyer
őstag

1800 km-re nekem evett 80 megát. Nekem ez a Junius 1-töl összesen.

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#547) Jacak válasza Tyer (#546) üzenetére


Jacak
senior tag

Ez szerintem nem hangzik abszolúte rosszul... :)

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#548) Tyer válasza Jacak (#547) üzenetére


Tyer
őstag

Tudom, hogy nem, azért is használom azóta is, és ajánlom mindenkinek

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#549) Jacak válasza Tyer (#548) üzenetére


Jacak
senior tag

Tényleg jól hangzik,akármennyit is gondolkodom rajta... :)

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#550) Tyer válasza Jacak (#549) üzenetére


Tyer
őstag

Tegyed fel, kocsikázz kicsit, aztán majd ha megnézed a fogyasztást jön ez: :Y Csak ennyi?
Én egy 2x10km utána 1,32 mega fogyasztással inditottam, és ennyi volt a reakcióm:
"Jó, hát akkor ez az app marad..." Azóta ha kocsiba ülök 1km-nél hosszabb távra, már nyomom is a vigyorgo buborékot...

Akikkel beszéltem nagy fogyasztók, ök is azt mondták, hgoy akármit csináltak, még nem sikerült 100 mega fölé menni egy honapban.

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.