Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) puttputt


puttputt
őstag

Kérnék egy apró rang-korrekciót ("rang korrság" ;] ):

a KBK "Birodalmi Csatakiáltás" megalapítója, Jelszóőr-Inventor

Köszönöm, elnézést a kései reakcióért és kellemetlenségért... :B :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#52) geprombolo válasza puttputt (#51) üzenetére


geprombolo
senior tag

Még egy bocsánatkérés és Grietux tábornok kopogás nélkül fog az ajtódon belépni! Hogy mersz te éntőlem bocsánatot kérni? Jujjdefeldühítettél!
Korrekció applikálva, nem volt semmi gond. Akkor se kérj többet bocsánatot! Dikmá! Miféle kellemetlenség? Nem értem. :N

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#53) Fadam


Fadam
csendes tag

Szóval Galaktikus Pingvinbirodalom mi? F@sza. :DDD

(#54) geprombolo válasza Fadam (#53) üzenetére


geprombolo
senior tag

Igen, és itt a főhadiszállás, vagymi.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#55) Vakegérke válasza Fadam (#53) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lyally, ne mondd, hogy legtitkoltabb álmaidban nem akarsz pingvin lenni. Szárnyakat adunk vágyaidnak, és meg repcsire sem kell ülnöd. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#56) Eastman


Eastman
őstag

:R

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#57) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Talán nem ide kéne, de húsba, vagyis pecsétbe vágó kérdés.
Kéne a pecsét, hiszen csak akkor van értelme a Pecsétnök titulusnak.
Tervezze már meg valaki, jó?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#58) puttputt válasza Vakegérke (#57) üzenetére


puttputt
őstag

Megszületett! :))

Mi más is lenne a dolga egy "Inventornak"... :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#59) geprombolo válasza puttputt (#58) üzenetére


geprombolo
senior tag

Csodás! :C Gyorsan megmutattam a topiclakóknak is, mert én egy ilyen önzetlen uralkodó vagyok. Cikkbe is beraktam, a végére, hogy könnyen meg lehessen találni. Mégegyszer gratula neked puttputt :R :C

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#60) Badman 4ever válasza puttputt (#58) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nagyon jó, dolgozik a pingvingépezet.... :C

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#61) Vakegérke válasza puttputt (#58) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az alsó, vagy felső latin szöveg helyett nem kéne inkább a "Ping Win!" felirat?
Egységben az erő, ez tetszik. :K

Más észrevételem is van. Szerintem egy birodalmi pecsétről nem hiányozhat a ":L". Úgy lenne brilliáns, ha középen lenne, tehát úgy nézne ki, mintha a pingvinek védőgyürüt húztak volna köré.
Szerintem ez a véleményem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#62) puttputt válasza Vakegérke (#61) üzenetére


puttputt
őstag

A "P és W" természetesen a "Ping Win" rövidítése, azaz titkosítása. :DDD
(Egy jelszóőr így dolgozik... :)) )
A kis pingvin pedig kyrabaybee személyesen, pingvinbőrben. Ezerszer szebben mutat, mint egy ronda ":L", meg átszerkeszteni sincs most kedvem. :P :D

Mi van, nem tetszett az ajándékom? :P :D

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#63) geprombolo válasza puttputt (#62) üzenetére


geprombolo
senior tag

Kicsit fel lett tuningolva. Ki tudja, mikor éri el végleges formáját? :U

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#64) puttputt válasza geprombolo (#63) üzenetére


puttputt
őstag

"Jól teszi!" Nekem már csak az az apró megjegyzésem van a "főtopikban" hozzá... apró, de fontos. :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#65) Vakegérke válasza puttputt (#62) üzenetére


Vakegérke
veterán

No, akkor tisztázzuk pusztán azért, hogy bárki rákérdez, el tudjuk neki mondani.
Mit jelent a P. és megin P.?
Mit jelent a KB.?
Mit jelent a KR.?

Amennyiben a filmre gondolsz ajándék alatt, akkor jelentem, hogy codec-re vadászom. Nincs hangja.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#66) Gergő_ válasza Vakegérke (#65) üzenetére


Gergő_
őstag

ac3filter!

[ Szerkesztve ]

(#67) Vakegérke válasza Gergő_ (#66) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem megy... Feltelepült, hang akkor sincs.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#68) Gergő_ válasza Vakegérke (#67) üzenetére


Gergő_
őstag

küldtem péüt

(#69) puttputt válasza Vakegérke (#65) üzenetére


puttputt
őstag

Remélem meg tudtad oldani a hangot...! Milyen (jegecesedő) gépeken dolgoztok ti, kedves északi sarkkörbéli barátaim? :))

A "P és P" továbbra sem jelent semmit, a "P és W" már annál inkább:
Ping Win felkiáltás jelszavasított formája.

A KBKR-t tisztelt uraságod találta ki...; KyraBaybee... a KR-ben magam sem vagyok biztos, de tőled ered, úgy hiszem.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#70) puttputt válasza Vakegérke (#67) üzenetére


puttputt
őstag

Az ajándékod linkelem még egyszer (8 napon belül gyógyuló/érvényes "sérülés", mármint a szülinap :D ):
Egyik
Másik

Nem csoda, hogy elkeveredett ebben a galaktikus szélrohamban... :)) /,amit a hsz.-ek élesztenek... (hű, de "költői" valék... :) )

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#71) Badman 4ever válasza puttputt (#69) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Maradjon KBK, azt az R-t nem értem mit keres ott... :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#72) puttputt válasza Badman 4ever (#71) üzenetére


puttputt
őstag

zRt. vagy nyRt, ugye? :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#73) Badman 4ever válasza puttputt (#72) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Pont ez jutott eszembe, hogy Kyrabaybee Baráti Kör Részvénytársaság.... :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#74) puttputt válasza Badman 4ever (#73) üzenetére


puttputt
őstag

Igazán "barátian" hangzik! Olyan hívogató! :DDD --- Esetleg piacra is dobhatnánk, tőzsdézhetnénk vele... :))

Látod, látod! A tollasoknak egy rugóra jár a csőrük! :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#75) Badman 4ever válasza puttputt (#74) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Van már tapasztalt biznices a topicban, mégpedig a Hercegnőnk: Klikk! :C

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#76) geprombolo válasza Badman 4ever (#75) üzenetére


geprombolo
senior tag

Már volt szó róla valamikor régen, hogy árulhatnánk kyrabaybee, meg :L pólókat, bögréket, kegytárgyakat. Egyelőre még mindig megvalósításra vár, de ami késik, az nem múlik. Mostmár van logónk is, azt is lehetne árulni.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#77) Badman 4ever válasza geprombolo (#76) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Logót nyomathatnánk a pólóra meg a bögrékre, jó ötlet... :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#78) Atis707


Atis707
tag

Mennyi pingvin b@szki :DDD

Pingvinbirodalom :C :R :DDD

(#79) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

hat ez jo (felkialtojel) Ping Win 'ugyanaz) :C :C

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#80) Vakegérke válasza Atis707 (#78) üzenetére


Vakegérke
veterán

Volna kedved játszani? Semmi akadálya.
Titkos vágyad, hogy pingvinné válj? Semmi akadálya.

Látogasd meg a topicot, amelynek ez az egyik tartománya, és légy a társunk.
A hogyan megtalálható az írásban, ha érdekel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#81) Atis707 válasza Vakegérke (#80) üzenetére


Atis707
tag

Ping Win hm? :) Amúgy csak szemlélőként kísérem a birodalmat, annyira pörög a topik, hogy 1 nap kihagyás már pff :D

[ Szerkesztve ]

(#82) Vakegérke válasza Atis707 (#81) üzenetére


Vakegérke
veterán

Valóban, értékeset adtál már a Birodalomnak. Nem emlékeztem Rád, ne haragudj. Betudható élemedett koromnak. :)

Való igaz, hogy egy nap kihagyás, és elveszti az ember a fonalat. Az viszont tény, hogy pár tizes tételekre bontva is önálló szórakoztatást nyújtanak a hozzászólások. Talán éppen ez az, ami vonzerőt képez.

Hirtelenjében ezt a képet találtam. A karikában lévő "L" betű az érdekes.
A Birodalmi Logisztikai Miniszter, gamerkiller barátunk ezt megfejelte szépen, így a faterja kamionja nemzetközi szinten hirdeti, hogy szeretjük kyrabaybee-t, és büszkén hordozza az ":L" ismertetőjelet. Olvasd csak, majd fénykép is lesz, ha visszatér miniszterünk. :K .

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#83) Atis707 válasza Vakegérke (#82) üzenetére


Atis707
tag

Ez a kamion :D :R Bearanyoztad a reggelem :)) Majd olvasgatok a tuxok felé is :)

(#84) geprombolo


geprombolo
senior tag

Örülök, hogy itt is zajlik az élet. Több, mint 1100 lehívása volt már ennek a cikknek. Nem rossz. Sőt, jó! :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#85) Vakegérke válasza geprombolo (#84) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gondolod, hogy elhanyagoljuk a tartományokat? Egy fityiszt. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#86) csimav


csimav
senior tag

Szevasztok:)
Lépek aludni! Jó éjt pingvinek!

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#87) Vakegérke válasza csimav (#86) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem fájni fogsz éjszaka a pótvizsga után. :K

Szép álmokat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#88) geprombolo


geprombolo
senior tag

Gergő_ beiktatva hivatalába. Mától ő a Birodalmi Titoknok. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#89) csimav válasza Vakegérke (#87) üzenetére


csimav
senior tag

Fúúú, ne is mond.
Most keltem fel, izomlázam van minden testrészemben :Y

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#90) csimav


csimav
senior tag

Szevasztok Birodalomlakók! :)
Szeretnék belépni a birodalomba:)
Ki tudnátok találni nekem valami jó rangot? ;)
:R

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#91) vwpolopg válasza csimav (#90) üzenetére


vwpolopg
őstag

A Birodalom Tornatanára:DDD? (szigorúan az előzmények tükrében)

[ Szerkesztve ]

(#92) csimav válasza vwpolopg (#91) üzenetére


csimav
senior tag

Nem is rossz:D

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#93) csimav


csimav
senior tag

Szevasztok Birodalomlakók!
Elkapott titeket ez a fránya pingwin influenza?
Vagy miért nem irtok?:) Leharapta a cápa a nyelveteket? :DDD

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#94) csimav válasza csimav (#93) üzenetére


csimav
senior tag

Ne tegyétek ezt velem. :O :O :O :O :))

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#95) Badman 4ever válasza csimav (#94) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Pingvinsztrájk lehet, de én sztrájktörő vagyok. :DD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#96) puttputt válasza geprombolo (#88) üzenetére


puttputt
őstag

Nyem sikerült implantálni a videót?

Üdvözlöm a tornatanár urat, egyébként! :) (200 méter repülés? :DDD )

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#97) geprombolo válasza puttputt (#96) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ahhoz kéne némi idő, most krízisben vagyok vele. Csak arra futotta eddig, hogy Tornatanár barátunkat beiktattam hivatalába. Nekem jobban tetszene a Testnevelésügyi Miniszter, de ahogy akarjátok. Változtatni bármikor lehet, bárkinél. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#98) csimav


csimav
senior tag

Jó reggelt gyerekek!
Ma 100 méter repüléssel kezdünk, majd 4000 méter úszás.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#99) Vakegérke válasza geprombolo (#97) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem szóltam...

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#100) csimav


csimav
senior tag

Nah, hogy tetszett nektek a tesióra? ;)
Ennyire elfáradtatok, hogy írni sem tudtok :))

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.