Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) geprombolo válasza Vakegérke (#649) üzenetére


geprombolo
senior tag

Neked már megírtam privátban, hogy úgy tűnt, hogy már nincs Birodalom, amit bölcsen vezessek. Igenis van :L, van KBK, van Birodalom! Lehet, hogy megcsappant a létszám, de kötelességem (ti mondtátok) a megmaradt csapatot győzelemre vinni. Ping Win!.
Pszi, amikor láttam, hogy már nem tartod magad birodalmi psziho-rockernek, egy világ omlott össze bennem. Az viszont jól esik, hogy itt vagy. Köszi. Ez itt csak egy átmeneti szállás, várok mindenkit vissza, mert a játék odaát van.
Badman: ne lopd el a nagynéném kedvenc szövegét! :DDD :DDD :DDD
Fellelkesültem, mert vagytok. Mert itt vagytok. Mert mégiscsak szerettek játszani, az meg olyan, mint a drog, nem lehet róla leszokni. Hát akkor toljuk a játék szekerét! Mutassuk meg mindenkinek, hogy igenis méltó az :L régi hírnevéhez!

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#652) geprombolo


geprombolo
senior tag

Most itt köszönök el. Jó8 mindenkinek!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#653) Psychonaut válasza geprombolo (#651) üzenetére


Psychonaut
addikt

Majd ha úgy gondolom, visszarakom. ;)

(#654) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ébresztő!

Hova ez a lanyhulás? Mire ez a negatív hangulat?
Megszűnt létezni az anya-topic? Nem! Hát akkor?

Tény, hogy Psychonaut barátunk már nem büszke birodalmi posztjára. Részemről sajnálatosnak tartom, de ha ő így véli jónak, tartsuk tiszteletben véleményét.

Javíthatatlanul optimista vagyok, és örökre gyerek maradok. Nem akarok felnőni, nem akarom, hogy kutacsaim beforrjanak.
Nem. A kevesek egyike, amelyet tagadok. Nem kell felnőni. Minek? Azért, hogy gondok ráncolják homlokunkat? Azért, hogy mások véleményét muszáj legyen magunkénak tudnunk? Azért, hogy mások véleményének hatására egycsapásra semmivé váljon mindaz, amiben hittünk?

Hiszek egy Istenben...
Nem, kyrabaybee közel sem istenség. Ám lehet hinni benne...
Benne? Inkább nem.
Bennünk. Mindannyiunkban. Bennünk, akik megteremtettük azt a légkört, amelyben jól érzi magát mindenki, aki veszi a fáradságot, hogy megismerjen minket.

Semmi ok a letargiára.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#655) Psychonaut válasza Vakegérke (#654) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem az a probléma, hogy nem vagyok büszke rá. A Birodalomban lázadás zajlik, két párt ütközik meg egymással. Forradalmi a hangulat, mindenképpen valamely oldal pártjára kell állni. Ezekben az időkben nem a címek a fontosak, hanem hogy a Birodalom egyáltalán túlélje ezt a vészterhes időszakot, és ne szűnjön meg létezni. Megfontolom még, maradjak-e a Birodalom tagja, avagy emigráljak, de ebben a topicban jelen leszek.

Psychonaut

A rocker

[ Szerkesztve ]

(#656) puttputt válasza Psychonaut (#655) üzenetére


puttputt
őstag

Kb. hasonlóan vagyok, de inkább időhiány miatt...
Ezért, mostanság csak itt leszek inkább fellelhető, bár fene tudja.
Lehet, hogy az Anyatopikba is beköszönök, ha tudok.
Addig is, hogy legyen egy kis vidámság:

[link]

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#657) Vakegérke válasza Psychonaut (#655) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha most azt mondom, hogy korántsincs lázadás, elhiszed?
Ha azt mondom, hogy nincs két párt, elhiszed?

A topic konstans. Állandó, és ez így is marad, amíg én itt leszek. Márpedig itt leszek a végső zárásig. Hitem töretlen.

Maradj, én (is) így szeretném. Ám ha menni akarsz, szíved joga.

Adok feladatot, hogy gondolkodásra ösztönözzelek.
Kin, kiken múlik a topic, na meg persze a Birodalom jövője? Azokon, akik kitartanak mellette.
Te mit gondolsz erről?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#658) Badman 4ever válasza puttputt (#656) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Tényleg jók! :C Lázadás nincs, csak páran morognak. Jah és geprombolo, nem ismerem a nagynénit. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#659) geprombolo válasza Psychonaut (#655) üzenetére


geprombolo
senior tag

Béke van az :L-ben. Mindig is az volt, mindig is az marad. Sokan lakunk ott, nem lehet mindenkinek ugyanaz a véleménye, nem játszhat mindenki ugyanazt. Néhányan ráuntak a birodalmisra, játszanának mást is, más meg győzködi őket, hogy a birodalmozás a világ legfrankóbb játéka. Ennyi. Itt mindenki gyerek, mintha már említettem volna. Csak annyi kell, hogy mindenki azt játsszon, amit tetszik és vonzóbb lesz az :L, mint valaha.

Játszani és játszani hagyni!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#660) geprombolo


geprombolo
senior tag

Cikk frissítve, a Pecsét utáni rész változott, néhány, puttputt kollégával kapcsolatos bejegyzéssel. Köszi neki :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#661) puttputt válasza geprombolo (#660) üzenetére


puttputt
őstag

Én köszönöm!
Þakka þér fyrir :R :D (Hogy stílusos legyek. :) - Lehet felfejteni, hogy milyen nyelven van és mit jelent! ;) )

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#662) puttputt válasza geprombolo (#660) üzenetére


puttputt
őstag

Túl aktív vagyok gyűjtések terén, most látom csak. ;] :DDD
Lassan már Kodályt meg Bartókot is leelőzöm ezzel a lendülettel. :))

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#663) geprombolo válasza puttputt (#662) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ez miért OFF?
Lehet, hogy megérdemelnél egy Birodalmi Gyűjtögető és Felfedező rangot is, a többi mellett. :K
Egyszer össze kellene jönni az újonnan szerzett gyarmaton. Csak még kéne pingvineket verbuválni.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#664) puttputt


puttputt
őstag

Azért, mert csak rejtve, halkan odamondtam. :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#665) geprombolo válasza puttputt (#664) üzenetére


geprombolo
senior tag

Légy büszke magadra! :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#666) Móci


Móci
addikt

Frenetikusan jó lett az új kiegészítés! Ping Win! A videót meg majd otthon megnézem valamikor...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#667) Badman 4ever válasza Móci (#666) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Milyen videót? :U
Móci te a pokolból jöttél, csak, mert elvitted a 666. hozzászólást. ;]

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#668) Móci válasza Badman 4ever (#667) üzenetére


Móci
addikt

Ma olyan napom van, igen! ;]

"Itt a bizonyíték, az első 30 másodpercet, 8:40-től, majd 18:30-tól érdemes nézni." Ez a mondat lenne az, nem?

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#669) geprombolo válasza Badman 4ever (#667) üzenetére


geprombolo
senior tag

Csak nézd meg a haját, alulról a pokol tüze világítja pirosan ;] ;] ;]
Móci: igen, ráböksz a mondat elejére és láss csodát! :DDD

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#670) Badman 4ever válasza geprombolo (#669) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Jah már megtaláltam. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#671) geprombolo válasza Badman 4ever (#670) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ügyes vagy!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#672) geprombolo


geprombolo
senior tag

Frissült a cikk! Az alját érdemes nézni, ott van a legfrisseb hír. :C :C :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#673) Vakegérke válasza geprombolo (#672) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kíváncsi leszek, hogy mekkora küzdelem lesz. Mert hogy lesz, az tuti. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#674) geprombolo válasza Vakegérke (#673) üzenetére


geprombolo
senior tag

Lesz bizony! Pszi keményen rástartolt, nagyon azon van, hogy úgy fogalmazza meg a mondandóját, hogy abból pont legyen. Még egy-két hasonlóan lelkes egyén és iszonyú nagy buli lesz! :C :C :C
Már csak 57 óra 30 perc a kezdetig! :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#675) Ice!?


Ice!?
őstag

+1 jelentkező a személyemben, de ez már alap.:P

(#676) talmida válasza Ice!? (#675) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Je:Lentkezni ke:L:L? :Y OK. I wi:L:L je:Lentkezni. :DDD

Egyébként meg nem így ke:L:Lett vo:Lna ezt írni?

December 1-e 0:00 és 31-e 24:00 között fog zajlani.
ehelyett:
December 1-én 0:00 és 31-én 24:00 között fog zajlani. :U

A birodalmi pénzzel kapcsolatban meg: az a piros kör különösen bóvlivá teszi a pénzt. Az igazi arany pénzen nincs piros festék, meg semmilyen... :DDD

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#677) geprombolo válasza talmida (#676) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem kell jelentkezni. Csatlakozni kell a játszókhoz. :C Várunk!
Ja, hát a píízz?? Hátazolyan. Belül réz, mert ez a majdnem alap verzijóóó. Még azóta se készült el a végleges. Pedig szívesen lecserélném....

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#678) gamerkiller válasza talmida (#676) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ne bóvlizd le a pénzemet.. :) Azt én csináltam, és rengeteg munka volt vele:)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#679) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

A birodalmi Télapó miért nincs fent a listán? :U

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#680) geprombolo válasza Badman 4ever (#679) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem kérte e nemes rangot. Én meg eleget tettem óhajának. Sóhajtva. :O

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#681) geprombolo


geprombolo
senior tag

Cikkem meghaladta a 10000 letöltést! Juhééé!!!!!!!!!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#682) stangli válasza geprombolo (#681) üzenetére


stangli
senior tag

és nem kopott el? :F ;] :DDD

(#683) Vakegérke válasza geprombolo (#681) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gratula! :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#684) geprombolo


geprombolo
senior tag

Frissült a cikk az elmúlt egy év eseményeivel!

Érdemes elolvasni. :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#685) molnarpeter válasza geprombolo (#684) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Jelentekeznék birodalmi sámlinak, amíg nem lesz meg az egyéni avatarom ;]

mp

(#686) geprombolo válasza molnarpeter (#685) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jó, és ki fog rádülni? Az Uralkodó? Vagy valaki más, aki éppen nagyon elfáradt? Mert hogy az Uralkodó már startból ül. Egyébként jó ötlet, de mi lesz, amikor megkapod az új arcodat? Megszűnsz sámlinak lenni? Nekem úgy is jó. Vagy akkor LSD-sámli leszel? Na jó, pihent vagyok én már ehhez ebben az órában. Még meglátjuk, mindenképpen illet téged is egy rang, lelkes tagja vagy a Birodalomnak! :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#687) geprombolo


geprombolo
senior tag

Meglett puttputt kyra-imája, olvasható a bejegyzésben. Jó olvsást mindenkinek! :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#688) Shallamea


Shallamea
újonc

Valami megmagyarázhatatlan okból eltűnt a marslakó-tux! :Y
Vagy a hiba az én gépemben van? :F

[ Szerkesztve ]

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#689) EczkE válasza Shallamea (#688) üzenetére


EczkE
addikt

Napi régész.

Asszem mindenféleképpen!

(#690) Shallamea válasza EczkE (#689) üzenetére


Shallamea
újonc

Hee!?

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#691) huntermati válasza EczkE (#689) üzenetére


huntermati
tag

Napi Troll

(#692) Shallamea válasza huntermati (#691) üzenetére


Shallamea
újonc

Most kajak engem sértegettek?? :((

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#693) darál0w válasza Shallamea (#692) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#694) huntermati válasza Shallamea (#692) üzenetére


huntermati
tag

Nem. EczkE kolléga sem sértegetett. Csak ezt szokták írni mikor valaki felhoz egy régi témát :B

De darál0w igen ;]

[ Szerkesztve ]

(#695) hoffman_ válasza Shallamea (#692) üzenetére


hoffman_
nagyúr

A napi troll pedig nem neked, hanem EczkE kollegának szólt. Megjegyzem, találó :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#696) Shallamea válasza huntermati (#694) üzenetére


Shallamea
újonc

Ja, most már vágom. :B
Am. lehet, hogy a kép, ami eltűnt régi, de maga az iromány mostanában volt frissítve.
darál0w: Honnan tudtad, hogy így szoktam vigyorogni? Szeretem, ha az elől lévő fogaim befesti a csoki. :DD

[ Szerkesztve ]

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#697) Vakegérke válasza Shallamea (#688) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálam is eltűnt, de szerintem ez csak ideiglenes probléma.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#698) Shallamea válasza Vakegérke (#697) üzenetére


Shallamea
újonc

Az meglehet.
Viszont így is érdekes! Egy fehér háromszög a közepén egy felkiáltójellel, mint marslakó. :D

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#699) Vakegérke válasza Shallamea (#698) üzenetére


Vakegérke
veterán

Figyelmeztetés, hogy nagyon veszélyes még a látványa is. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#700) geprombolo válasza Vakegérke (#699) üzenetére


geprombolo
senior tag

Igen, egy ideje én is felfigyeltem rá, de valahogy nem volt lelkierőm megkeresni az eredetit.
Ő az, máris pótolom. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#701) geprombolo


geprombolo
senior tag

Van két új hivatalnoka a Birodalomnak, meg kell nézni. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#702) Vakegérke válasza geprombolo (#701) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már meglestem. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#703) Geri Bátyó válasza geprombolo (#701) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Gratula az új hivatalnokoknak! :C :DD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#704) geprombolo válasza Geri Bátyó (#703) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szaporodunk. És már van egy újabb jelentkező egy újabb funkcióra. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#705) Shallamea válasza geprombolo (#700) üzenetére


Shallamea
újonc

De jó, hogy újra megvan! :D
A legutóbbi bejelentkezésem óta beavatottaknak meg gratula! :C

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#706) moonlight115 válasza Shallamea (#705) üzenetére


moonlight115
tag

Köszi, régi-új játszótárs! Örülök, hogy visszatértél! :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#707) Shallamea válasza moonlight115 (#706) üzenetére


Shallamea
újonc

Én is örülök, hogy újra vagyok. :D Jó veletek "lenni", marhulni!

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#708) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gratulálok netpeti98-nak, a legújabb tisztségviselőnknek! :K :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#709) moonlight115 válasza Vakegérke (#708) üzenetére


moonlight115
tag

Énisénis! :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#710) Vakegérke válasza moonlight115 (#709) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az aláírásában is benne lesz a titulusa, büszkélkedni fog vele, mint mi. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#711) moonlight115 válasza Vakegérke (#710) üzenetére


moonlight115
tag

De jó, és majd őt is megkérdezik, mijazaz :L topic! :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#712) Vakegérke válasza moonlight115 (#711) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ő a Birodalmi Pingvinkereső, majd talál köztük olyant, aki örömmel csatlakozik hozzánk. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#713) moonlight115 válasza Vakegérke (#712) üzenetére


moonlight115
tag

Én is fogtam már egy-két szép példányt, gyarapodunk, sokasodunk! :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#714) Vakegérke válasza moonlight115 (#713) üzenetére


Vakegérke
veterán

Érdemeid elévülhetetlenek. Nem véletlen vagy hódrém aligbátor. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#715) moonlight115 válasza Vakegérke (#714) üzenetére


moonlight115
tag

Ez jóóóó! :DD
Köszi az újabb titulust, Galacsinos Békakővivő Űr!

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#716) Vakegérke válasza moonlight115 (#715) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kisbetűvel írtam, bocs. :B
Hódkrém, a Cifrátor. Ehhez mit szólsz? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#717) moonlight115 válasza Vakegérke (#716) üzenetére


moonlight115
tag

Ez már cifra! :D
Kőfújó Szófejtő Béka Uraság! :C
Fújjunk egy követ?

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#718) Vakegérke válasza moonlight115 (#717) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem menjünk az :L topicba viccelődni, mielőtt össze nem vonja szemöldökét bölcs uralkodónk. :K

Ami azt illeti, fújhatunk. Vagyis már fújhatjuk. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.