Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

No, fiúk, lányok! :)

Ügyesek voltatok! Most mennem kell, örültem, hogy segíthettem, további jó Fórumozást mindenkinek!! :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#602) Psychonaut válasza Racecam (#601) üzenetére


Psychonaut
addikt

Köszönjük szépen a segítséget. :K

Pihenj, mert lesz még dolgod a moderálással, beillesztésekkel. :))

(#603) Gergő_ válasza Racecam (#601) üzenetére


Gergő_
őstag

köszönjük!
várunk vissza a 20000-re! :D ;)

(#604) Badman 4ever válasza Racecam (#601) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Szia Ice!?, Racecam!
További kellemes napot, köszönjük, hogy segítettél, nélküled nem ment volna... :R

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#605) Hasek válasza Badman 4ever (#598) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nagy volt bizony. A legnagyobb volt, mert nem csak estétől-reggelig tartott, hanem reggeltől-reggelig. HATALMAS! Valahogy úgy hívták, hogy Munka. De nem biztos. :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#606) Badman 4ever válasza Hasek (#605) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ütős vizet osztogathatnak ebben a munka izében, ha már nem is emlékszel a nevére se. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#607) Hasek válasza Badman 4ever (#606) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Áhh. ki volt plakátolva valami, de szerinted figyeltem azt? Dereng valami, hogy ott emlegették a srácok, hogy "munka, munka, munka", de nem tudom mit akartak vele... :DDD

Üdv. H

(#608) Vakegérke válasza Hasek (#607) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rábótáty, rábótáty, rábótáty, szkázál plakát... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#609) geprombolo válasza Hasek (#607) üzenetére


geprombolo
senior tag

Fő a jókedv.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#610) geprombolo


geprombolo
senior tag

Hihi, hirtelen mindkét topicon átsüvít a szél... Csend mindenütt. Hamar kiütött mindenkit az ünneplés :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#611) Psychonaut válasza geprombolo (#610) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ááá, most már tanulni is kell, holnap 2 dolgozatot írok. :D

(#612) Ice!?


Ice!?
őstag

sziasziasziamindenkinek!:DDD

[ Szerkesztve ]

(#613) Badman 4ever válasza Ice!? (#612) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Beléd is... :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#614) Móci


Móci
addikt

Gyerekek, használjuk az :L-t, hiszen akkor hogy lesz meg az 50 000? :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#615) geprombolo válasza Móci (#614) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nyugi, meglesz az! Csak meg ne lepődj, hogy milyen hamar! :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#616) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Azannyaaa! 5.800 letöltés? mennyivel gyarapodott tegnap reggel óta?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#617) geprombolo válasza Vakegérke (#616) üzenetére


geprombolo
senior tag

5832 eddig. A hétvégén jól megugrott, olyan 4000-el. :C
Srácok, lehet az enyém az 50000? Plizzzz!!!! Szeretném majd én lezárni a "függő" korszakot és megnyitni a függetlent, hogy tényleg mienk legyen a Kyrabaybee Birodalom!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#618) Vakegérke válasza geprombolo (#617) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó helyen lenne nálad az 50.000-es, mondom én. Csak kérdés, hogy ki vágyik még rá. Szerintem hangoztasd pázrenként, hogy beleivódjon az agyakba.
Én legközelebb a 100.000-esre tartok igényt, utána a milliósra. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#619) geprombolo


geprombolo
senior tag

Volt a tegnap egy merész gondolatom és szeretném megvalósítani. (Racecam, kérlek hunyd be egy kicsit a szemed, mert meglepi készül nekednek). Arra gondoltam, hogy Mikulás barátunk, házigazdánk akkora lelkesedéssel és odaadással segített nekünk a #10000 körüli hajcihőben, (nem beszélve az ideiglenes topiczáró hsz-ről, ami abszolút kyrabaybee-kompatibilis volt), hogy megérdemel a Birodalomban egy abszolút spéci rangot. Jómagam nem vagyok túl sok fantáziával megáldva, így titeket kérlek, hogy javasoljatok rangokat a számára, amit majd felterjesztek nála, ha eljön az ideje és lesz miben válogatnia. Remélem elfogadja valamelyiket, számomra nagy megtiszteltetés lenne. Gondolom mindenki így van vele, elvégre az ő hathatós segítsége nélkül lehet, hogy nem jött volna össze a nagy buli. Köszi mindenkinek. :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#620) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A Birodalom Jószelleme

A Birodalom "Apukája"

A Birodalom Tiszteletbeli Atyja

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#621) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Sziasztok, visszatértem..
Lehet hogy depressziós vagyok :F

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#622) talmida válasza gamerkiller (#621) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Szerintem enm vagy az, és ha nem akarsz az lenni, akkor nem is leszel az, mert a szemléletmód (de maga a boldogság is) választás kérdése is. Aki boldog akar lenni, az eseményekben a jót is meglátni, a jövőre reménységgel nézni, az boldog is lehet.., mert a boldogság nagy mértékben tőlünk függ. .

IN GOD WE TRUST!

(#623) geprombolo válasza Vakegérke (#620) üzenetére


geprombolo
senior tag

Teccik. Mééégggg!!!!!! Mindenki szálljon be, várok sok zseniális 5letet.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#624) Badman 4ever válasza geprombolo (#623) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Még, még, még, még, még. Ennyi nem elég! :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#625) geprombolo válasza Badman 4ever (#624) üzenetére


geprombolo
senior tag

Igazad van! Még egy pingvin. Mert a sok nem elég :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#626) geprombolo


geprombolo
senior tag

Érdemes elolvasni a cikk végét, átírtam. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#627) Vakegérke válasza geprombolo (#626) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elolvastam.
A BAP ugyan még nem végleges formátumú, de jó, hogy kiraktad.

"Mivelhogy olyan híres lettaz :L,..."
Egy szünet hiányzik. Csak azért, hogy kötözködjek. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#628) geprombolo válasza Vakegérke (#627) üzenetére


geprombolo
senior tag

Köszi a kötözködést, majd javítom. A lista előtti részt is olvastad? Teljesen átírtam, ahogy a lista is átalakult.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#629) Badman 4ever válasza geprombolo (#628) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Megjelent egy újabb 1 BAP-os variáció Hasek kollégától. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#630) geprombolo válasza Vakegérke (#627) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hiba kiküszöbölve. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#631) Vakegérke válasza geprombolo (#630) üzenetére


Vakegérke
veterán

Természetesen az egész fejezetet elolvastam. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#632) geprombolo válasza Vakegérke (#631) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szólj, ha valami kiegészítésre szorul, vagy nem úgy van, ahogy leírtam. Azt hiszem beírom magamnak a Birodalom Krónikása címet. :DD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#633) Vakegérke válasza geprombolo (#632) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csutkára megillet a cím. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#634) geprombolo válasza Vakegérke (#633) üzenetére


geprombolo
senior tag

Köcce :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#635) geprombolo


geprombolo
senior tag

Beiktattam magam a Krónikus...öööööööööö Krónikási rangba. :B

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#636) Vakegérke válasza geprombolo (#635) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megérdemelten. :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#637) geprombolo


geprombolo
senior tag

Hihi, itt behalt a dolog. Kéne valamit produkáljak, de xar a kedvem.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#638) geprombolo


geprombolo
senior tag

Móci és Picur220 frissítve. Széépeek!!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#639) Móci válasza geprombolo (#638) üzenetére


Móci
addikt

Köszönöm, én is tetszem magamnak! :DDD :R

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#640) picur220 válasza geprombolo (#638) üzenetére


picur220
veterán

Hamár benéztem ide, megköszönöm! Kösz, felség:R:DDD

(#641) geprombolo válasza picur220 (#640) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szívesen. Uralkodói kötelességemnek tettem eleget. :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#642) Badman 4ever válasza geprombolo (#638) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Főleg Móci, mármint az avatarja. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#643) geprombolo válasza Badman 4ever (#642) üzenetére


geprombolo
senior tag

Tudom, hogy csíped ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#644) Ice!? válasza Badman 4ever (#642) üzenetére


Ice!?
őstag

Móci még mindig nem csaj.:DDD

(#645) puttputt válasza Ice!? (#644) üzenetére


puttputt
őstag

"Még". ;] :DDD :N

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#646) Ice!? válasza puttputt (#645) üzenetére


Ice!?
őstag

:DDD
Mit tudsz amit mi nem?;]

(#647) geprombolo


geprombolo
senior tag

Volt egyszer egy :L

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#648) Psychonaut válasza geprombolo (#647) üzenetére


Psychonaut
addikt

Miért temeted? Azért, mert ma kevés hsz született? Azért ezeket az eseményeket mindenkinek meg kell emésztenie. És eldöntenie, hogy játszik-e még, avagy sem. Lesznek, akik játszani fognak. Nem fog meghalni a Birodalom, ez biztos. ;)

(#649) Vakegérke válasza geprombolo (#647) üzenetére


Vakegérke
veterán

A temetés jogát hagyd meg nekem, ha kérhetem. Majd ha én mondok nekrológot, akkor hal meg a topic.

Te dolgod, hogy elvesztetted a lelkesedésed, bár ezt a tényt nehéz elfogadni attól, aki uralkodónak tartja, esetleg tartotta magát.
Egy uralkodó legyen képes arra, hogy egyben tartsa birodalmát akár külső, akár belső veszélyeztetés esetén.

Képes vagy rá? Én hiszek benne.

Tessék szépen nem temetni, hanem éltetni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#650) Badman 4ever válasza geprombolo (#647) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Kitartás, lesz ez még így se. ;)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.