Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) geprombolo válasza Csakénvagyok (#249) üzenetére


geprombolo
senior tag

Amire nincs jelentkező, elviheted. Jó?

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#252) Csakénvagyok válasza geprombolo (#251) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ha jól értelmezem az kapja meg aki először kéri?

(#253) Vakegérke válasza Csakénvagyok (#249) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nézd, az már elárul valamit, hogy átjöttél ide tracsizni. Nem vagy Te olyan erőszakos, amilyennek mutatni akarod Magad.
Értjük mi a tréfát, elhiheted.

Játsszunk.
Játsszuk azt, hogy elviszed mások elől az áhított mágikus számot.
Buta kis játék...
Tényleg buta kis játék.
Nyersz vele valamit? Az égvilágon semmit.
Veszíthetsz inkább. A megbecsülésünket.

Nélküled is megy az élet tovább, nélküled is élni fog a topic.
Amennyiben elrontod örömünket, kétlem, hogy örömtüzek gyúlnak nicked láttán.

Az ellentettje is igaz. Nélkülünk is élni fog a topic.
Vagy mégsem?
Persze ha képes vagy éltetni a hagyatékot, akkor igen.

Szépen kérlek, ne köpj a levesünkbe.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#254) geprombolo válasza Csakénvagyok (#252) üzenetére


geprombolo
senior tag

Igen, a9989-et még nem kérte senki. De a 10002-t sem! Akarsz a második lenni, aki Vakegérkének gratulál? Meg az egész társaságnak, hogy ilyen jól összehoztuk, mert ilyen jó csapat vagyunk.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#255) Csakénvagyok válasza Vakegérke (#253) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Átjöttem ide, mivel nem akarom telefloodolni a topikot. De ha eljönnek a kérdéses HSzek, természetesen beszállok én is a versenybe, mint a hogy gondolom mások is megteszik, mert ha a sültgalamb a nyitott szánba repül nem is olyan finom mint amit mi vadászunk le.

(#256) picur220 válasza Csakénvagyok (#252) üzenetére


picur220
veterán

Szerintem inkább kérj egy hszt, ne velünk szórakozz, mert nem lesz jó vége számodra.

(#257) Hasek válasza Csakénvagyok (#255) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Ez nem sültgalamb reptetés, ez egy cél. Eddig is ez volt, már az eleje óta. Mindenki tisztában volt vele(és tiszteletben tartja), hogy a 10k az Vakegérkéjé. Ha nem az övé, töröltetjük a 10k-t. Ennyi... Senki nem nyer semmit sem az ellopásával, maximum haragosokat, és most már bátran mondhatom, hogy ilyen sok haragosd szerezni, ráadásul egyszerre, nem egy vicces dolog. ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#258) Móci válasza Hasek (#257) üzenetére


Móci
addikt

Én is egyetértek... kár lenne összeveszni, vagy elrontani az örömünket. De tényleg.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#259) Csakénvagyok válasza Hasek (#257) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Arra azért kíváncsi vagyok milyen indokkal töröltetitek?

(#260) Hasek válasza Csakénvagyok (#259) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Flamekeltés? Szerinted mekkora flame kerekedik abból, ha ellopod a 10k-t? ;)

Meg szerintem a moderátorok sem kőszívűek, és ők is látják ám, hogy már lassan 1 éve, hogy erre készülünk, nagy buzgósággal. Nem hinném, hogy sokáig kellene nekik magyarázni, hogy mi is a szituáció. :K

Üdv. H

(#261) Vakegérke válasza Csakénvagyok (#255) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tényleg nem érted?
Nincs verseny! Niiincs!!!

Lista van, amelyre még ma kora délután is fel lehetett iratkozni. Hol a fenében voltál?

Tényleg azt hiszem, hogy csak ugratsz minket.
Elmondanám a miérteket, nem teszem. Azért nem, hogy amennyiben nem ugratás, akkor ne okozz nagyobb kárt a mostaninál.

Figyu!
Átadom a tízezrest, és kiszállok a topicból. Ellentétként kérem, hogy hagyd meg mindenki másnak lefoglalt hozzászólását.
Megjegyzem nem kizárt, hogy amennyiben bárki elől elviszel foglalt számot, nagy ívben beletojok ebbe az egészbe.
Hogy miért?
Édesanyám becsületre nevelt. Ennek értelmében nem kedvelem azokat, akik nem ismerik a szó jelentését.

Átadom a tízezrest. Kell?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#262) Ice!? válasza Csakénvagyok (#259) üzenetére


Ice!?
őstag

Én meg arra lennék kíváncsi, hogy ezzel mit akarsz elérni?
Megbeszéltünk egy sorrendet, az utolsó 10 hsz.-ra. Miért akarod ezt a rendet felborítani?
Ha ilyen harcos kedvedben vagy, menj galambokat vadászni más topicokba.

(#263) Csakénvagyok válasza Vakegérke (#261) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nem kell itt a mártírt játszani, senki sem kérte. Sőt egyáltalán nem is mondtam kifejezett számot, hogy ez vagy az. Csak azt jeleztem hogy a versenybe én is besszálok.

Mikor volt az hogy nem volt verseny? Ha emlékeim nem csalnak mindig is verseny volt, néhány esettől eltekintve.

(#264) Ice!? válasza Vakegérke (#261) üzenetére


Ice!?
őstag

Remélem, hogy nem gondoltad komolyan. :F
Ha annyira akarja, átadom neki az enyémet, de te nem adhatod ki a kezedből a 10000.-et.

Csakénvagyok: "néhány esettől eltekintve." - Pl a mostani helyzet?:U

[ Szerkesztve ]

(#265) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Egy zene levezetőnek.
Szeretem Szekeres Adrienn hangját. Pillanatnyi állapotomban ha vígaszt nem is nyújt, mégis "van kihez hozzábújnom".

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#266) Csakénvagyok válasza Vakegérke (#265) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Akkor ez is tetszeni fog. Nem vagyok én azért annyira rossz (exem kedvence)

[ Szerkesztve ]

(#267) picur220 válasza Vakegérke (#261) üzenetére


picur220
veterán

Na nehogy már!!! Álljunk már meg egy szóra! A #10000 a Te hszed, és ne hagyd, hogy *** ****** elvigye!

A sorrend adott, senkinek sincs joga beleszólni! Ez a hsz Vakegérke tulajdona, már egy jó ideje. Max feliratkozni lehet, az lenne a legtisztább, ha miszter Csakénvagyok is feliratkozna. Mondjuk #10002-re. Az közel van a 10k-hoz.

Egyébként csak most olvasom, hogy vasárnap 15:00-kor lesz a nagy ünnepély. Ott leszek.

[ Módosította: Racecam ]

(#268) Móci


Móci
addikt

Én is remélem, hogy csak egy vicc volt, s hagy minket szórakozni, s készülni a kis 'ünnepünkre'. Remélem.
Vakegérke, az a hozzászólás a tiéd, senki nem veheti el. Vita nincs.

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#270) Vakegérke válasza Csakénvagyok (#263) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem mártírkodás. Kell a tizes? Szólj, és a tiéd.

Mások levesébe beleköpni csúnya dolog. Ugyanis nincs verseny. Megegyezés van, ahogy az egy baráti társaságnál megszokott.

Kell az a kib@szott tizes? Nagyot arathatsz vele. Tiéd, egy szavadba kerül. A többit hagyd békén, csak ennyit kérek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#271) Hasek válasza picur220 (#267) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Ácsi-ácsi. Nincs szükség veszekedésre. Ezt itt és most hanyagoljuk. Csak tisztán! :K

Csakénvagyok: Hagyd már a dolgot, tudod jól hogy mi a szituáció, én pedig tudom jól, hogy megvan a 4 kereked. Kiidegeled itt az embereket. :N

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#272) Racecam válasza picur220 (#267) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ide is leírom, mindenkinek joga van beleszólni. A topic nem a "Tiétek", hanem a PH! egy topicja, amelybe az ír, aki akar. Az, hogy ez nem vall úriemberhez méltó viselkedésre, tény. De megakadályozni nem tudjuk.

Viszont azt nagyon megköszönném, ha nem személyeskednél, és a moderált kifejezéshez hasonlóakat mellőznéd!

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#273) picur220 válasza Racecam (#272) üzenetére


picur220
veterán

Ok, meglesz, moderálom magam.

Nem is arról van szó, hogy a topik a miénk, hanem arról, hogy tartsa tiszteletben néhány ember által közösen megszavazott sorrendet. És amint te is melítetted, nem vall úriemberhez méltó viselkedsre az, amit csinál (Te finoman fogalmaztál, ellentétben velem).

(#274) Vakegérke válasza Racecam (#272) üzenetére


Vakegérke
veterán

Privit küldtem, kapok választ?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#275) Csakénvagyok válasza Racecam (#272) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Köszönöm hogy én kaptam igazat, viszont egy dolgot azért kifogásolnék a kérdéses HSz moderálásában. Tudom ez nem modker sem a jogmod, vagy mi a neve az utódtopikjának, de engedd meg hogy tegyem fel a kérdést? Mit szólnák ha egy negatív hangvételben azt írnám hogy Racecam egy ....... ......., ....... moderátor!. Ugye érthető voltam?

[ Szerkesztve ]

(#276) Csakénvagyok válasza Vakegérke (#270) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Kéremszépen, veled nem lehet beszélni? Mégha egy játékról is van szó ahol nem szükségesek érvek, normális beszélgetésre azért még törekedni kéne. Főleg hogy én már linkeltem, barátkozásképpen, egy zenét.

(#277) Vakegérke: Ember, write onlyban vagy? Olvass is már mielőtt lelősz!

[ Szerkesztve ]

(#277) Vakegérke válasza Csakénvagyok (#275) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezt ne. Kérlek ne.

Ez a topic nem erről szól.
Ez itt kyrabaybee "anyánk" második szentélye, ne tapossuk össze sáros bakanccsal.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#278) geprombolo


geprombolo
senior tag

Gyerekek, ha ebből botrány lesz egy-két olyan ember miatt, akik nem képesek és nem is akarnak megfelelni közösségünk-csapatunk egyöntetű kívánságának, akkor azon emberek mellett mi is megszívjuk, de nagyon. Kezdek félni, hogy 10K után 100-at nem érünk meg és bezáratik a topic, mert elharapóznak az indulatok. A flame előnytelen nekünk is, de a flamekeltőknek is.
Mindenkit újra megkérek, nyomatékkal, hogy hagyjanak minket játszani, ha nekünk úgy tetszik, akkor rendezzük magunknak az utolsó 10 hsz-t. Ez mindenki érdeke, azoké is, akik odakinn leskelődnek és várják, hogy lecsaphassanak a legzaftosabb hsz-re. Ha valaki beleköp a levesünkbe, amit hónapok óta főzünk, akkor tényleg flame lesz a vége, senki nem jön ki belőle jól. Nem lesz 11000, sem 20000, amit elvigyen, mert a topicot a modik bezárják, mert képtelenek vagyunk uralkodni az indulatainkon. Odakint Leskelődő, hidd el, nem érdeked ezt csinálni, nem leszel ettől jobb, nagyobb, szebb. A hsz törlésre kerül, te a feledésbe merülsz. Gondolom senki nem olyan hülye, hogy a saját ellensége legyen.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#279) Racecam válasza Csakénvagyok (#275) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Egyetértek, módosítottam.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#280) Csakénvagyok válasza geprombolo (#278) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Én remélem hogy az odakint leselkedő az nem énrám utal, mert nagyon megsértődnék ha én nem mondhatnám magam a csapat tagjának.

Köszönöm

Race: Akkor már röpüljön a HSzem is az örök bitmezőkre, így már tárgytalan . Ja és még mindig tudom hogy ez ne ma modker :U

[ Szerkesztve ]

(#281) Vakegérke válasza Csakénvagyok (#276) üzenetére


Vakegérke
veterán

De lehet. Velem lehet beszélgetni, mint ahogy bizonyára Veled is.

Értékeltem a zenét, szeretem. Köszönöm.
Nincs gond a barátkozással sem. Aki engem elfogad, az nem csalódik bennem. Megkapja a tiszteletet, és soha, ismétlem soha nem leszek vele szemtelen, nem válok érdemtelenné kinyilvánított bizalmára.

Játék? Valóban játék. Fakocka.
Ám a játékokban is vannak szabályok. Le vagynak írva, ahogy mi is leírtuk a szabályokat.
Leírtuk.

Ami pedig a barátként linkelt zenét illeti, örömmel fogadtam.
Fogadd hasonló szeretettel ezt a zenét.
Ha nem szereted, ám dobd szemétbe.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#282) Mr.Csizmás válasza Csakénvagyok (#276) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tessék példát venni rólam, és átváltani read-onlyba.

vagy a csizmámmal foglak továbbítani a fellegekbe :DDD ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#283) Gergő_


Gergő_
őstag

hát én nem értem minek lett ez itt
mint írtam a modkerbe is szerintem nem tudtad frissíteni a lapot ezért írtál hsz-t 3 perccel az "utolsó hsz" után ennyi téma lezárva! nem ellened kérvényeztem a takarítást, mindinkább a forma miatt.

nem szeretném hogy egy modinak "kelljen" elvinni a dekamilleniumot, legyen béke :)

(#284) geprombolo válasza Csakénvagyok (#280) üzenetére


geprombolo
senior tag

Minden ezresre leselkedett valaki, aki vagy elvitte, vagy sem. Volt olyan is, hogy se azelőtt, se azután nem láttuk. Őrájuk gondoltam. Te tagja vagy a Birodalomnak és remélem, szeretnél is az maradni. Itt a közösség minden tagja a #10000-et várja, hogy Vakegérke elvigye. Az én bamba 5letem volt, hogy előtte mindenki kapjon egy hsz-t, hogy így emeljük az ünnepi pillanat magasztosságát, és mindenki elmondhassa, hogy ott volt és letette a kézjegyét. Mint említettem, a lista bővülhet, bármelyik, eddig nem foglalt számot megkaphatod, vagy akár valamelyik foglaltat is, ha az illető nincs jelen. Ha részese akarsz lenni az ünneplésnek, pezsgőbontásnak, üdvrivalgásnak, össznépi összeborulásnak, várunk szeretettel. Ha nem, akkor minden tag RÁD fog haragudni, amennyiben sikeresen elviszed Vakegérke elől a hőn áhított és megérdemelt hsz-t. A TE döntésed, hogy szeressünk, vagy utáljunk. Tényleg nem verseny, hanem örömünnep. Várunk, kérünk. :R
Kand Úr, kicsit több türelmet! Remélem Csakénvagyok is érző lélekkel van megáldva és ő sem szereti, ha mások elrontják a játékát. Együtt játszani sokkal jobb!
Peace!

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#285) Móci válasza Gergő_ (#283) üzenetére


Móci
addikt

Így van, ne veszekedjünk, felesleges. Mindenkit szívesen látunk, csak ne tegyen nekünk keresztbe.

BÉKE! :R

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#286) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Na, itt vagyok én is. Most tudtam feljönni, elolvastam mindent a topikban is, itt is, előreláthatólag itt leszek Az Esemény idején. Jó ötlet volt addig ide áttenni a társalgást. :R

Holnap elmegy a cserecsajom, és újra lesz idpőm, nem 8-kor érek majd haza minden nap. Meg amúgy is hétvége lesz. :)

Csakénvagyok: menjél már más topicokba keménykedni. Mit kell itt szórakoznod? Legalább 5 topicot találhatsz, ami közel van a 10.000-hez. Menj oda, ha kerek számot akarsz vinni... :(

SZERK: Na, a PH! szerver kicsit lassú volt, nem láttam pár hsz-t, látom időközben lecsillapodtak az indulatok, rendeződtek a dolgok. Helyes, helyes.

[ Szerkesztve ]

(#287) Mr.Csizmás válasza geprombolo (#284) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Oké, de ha nem boldogultok vele, kezelésbe veszem szívesen ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#288) geprombolo


geprombolo
senior tag

Race teljesítette kívánságunkat! Hódolatom Mikulás! és még a topic szellemiségében is fogalmazott, naggyon jóóó. Köszönjük, Racecam! :R :R :R :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#289) Mr.Csizmás válasza geprombolo (#288) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

A topicot, a topicnyitó kérésére zártam

topicnyitó...aki nem más mint...

vagyis itt akkor egy naagy összeesküvés van... :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#290) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vágyam meghallgatásra találtanddatott.

Az anyatopic zárva!
Köszönet Racecam barátunknak.
Vasárnap 15 órakor kinyittatik a topic, amikor is mindenki megteheti választott bejegyzését.

Az enyém már írásba vagyon öntve, és ha nem happolja el senki a tizest, meg is jelenik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#291) geprombolo válasza Vakegérke (#290) üzenetére


geprombolo
senior tag

Az életben nem mosod le magadról, hogy te vagy kyrabaybee anyánk... ;]
Két órája erre a pillanatra vártam, hogy ezt kimondjam. ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#292) Mr.Csizmás válasza geprombolo (#291) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lehet hogy vakegérke, és kyra ismerik egymást :))

joccak :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#293) geprombolo válasza Mr.Csizmás (#292) üzenetére


geprombolo
senior tag

'cakát neked is!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#294) Gergő_


Gergő_
őstag

Meghallgattattak imáink. Én mégis hiszek a Mikulásban! :)
Köszönjük Race! :R

(#295) Dany007


Dany007
veterán

ööö azt nemtom, észrevettétek-e, hogy a topicban a hsz-ek száma más, mint amit a fórum oldalon kiír! Gondolom azért, mert pár hsz törölve lett időközben. Vagyis, amikor eléritek a 10k-et :U akkor kint a fórumban még mindig csak 9 ezer valamennyi lesz, mivel ennyi az össz hsz. a törölt hsz-ek miatt...

(#296) Gergő_ válasza Dany007 (#295) üzenetére


Gergő_
őstag

nem biztos törölve vannak :N legfeljebb mi nem látjuk :D

(#297) Racecam válasza Dany007 (#295) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Így van, a törölt hozzászólásoknak is van sorszáma. És azok a hozzászólások megtörténtek, függetlenül attól, hogy törölve lettek, vagy sem. Ezért én úgy gondolom, hogy a 10K sorszámú hozzászólás az valóban a 10.000. hozzászólás lesz függetlenül attól, hogy a Fórum gyűjtőben mit mutat a számláló. (Azt fel lehet úgy is fogni, mint a "látható, olvasható hozzászólások" száma.) :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#298) Móci


Móci
addikt

Kellemes szép reggelt!
Én is megköszönöm Racecam tettét, jót derültem a záró poston! :D
Lassan vasárnap lesz, már nem kell sokat kibírni...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#299) Dany007 válasza Racecam (#297) üzenetére


Dany007
veterán

Ja, hát nekem végülis mind1, csak felhívtam rá a figyelmet... Kérdés, hogy mi lesz a nagy cél elérése után :) ?
Átnevezzük játszótérnek a topicot?: )

btw még csak most olvasgattam ezt a topicot, hát ku***a nagy :D
Főleg az ima... Szép lett :)

[ Szerkesztve ]

(#300) geprombolo válasza Racecam (#297) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jó reggelt! Nagyon korán keltél ma. Mit tudsz a RIOS gyengélkedéséről? Sikerült megoldani a problémát, hogy stabil legyen? Gondolom nem én vagyok az első az elmúlt két napban, aki kérdezősködik... Engem főleg az érdekel, hogy vasárnap délutánra hibátlan legyen. :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.