Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Vakegérke válasza csimav (#100) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már bocs, de a repülés is gondot okoz, úszni meg sohasem tudtam.
Úszás tanulás okán ittam már szinte mindegyik fürdő, uszoda vizéből, amelyek Budapesten találhatóak. És bizony ittam a Duna, Tisza, és sok más folyó, patak vizéből.

Adj repcsit, repülni fogok. Adj valamit, amiben megkapaszkodhatok, és úszni is fogok.
Ott a bibi, hogy kalimpálok, haladok is, de egyszerűen nem tudom kiemelni a fejem, hogy levegőt vegyek.

Akkor most tornából egyes, tanár úr? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#102) Badman 4ever válasza csimav (#100) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Csak útközbe lezuhantam a repülés részénél a dolognak, mint Ikaruszbusz a hegyoldalról.... :D Most meg kórházban ápolnak. Így jár a pingu, ha repülni próbál. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#103) csimav válasza Vakegérke (#101) üzenetére


csimav
senior tag

Nem kapsz egyest, én rendes vagyok:) 5-ös:)
És mivel próbálkoztál a repüléssel, ezért megajándékozlak egy ilyennel.
Úszni pedig megtanítalak, pár hét alatt belejössz. ;)

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#104) csimav válasza Badman 4ever (#102) üzenetére


csimav
senior tag

Jobbulást!
Szereztem neked 2 ápolónőt, íme:
Egyik, másik. :))

(#105) Vakegérke: De, lehetséges az is:) :K

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#105) Vakegérke válasza csimav (#103) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tanár úr, nem lehetne, hogy az úszást kihagyjuk?
Ez a repcsi tutkó, köszönöm, és inkább élvezném a légtér szabadságát, minthogy kapálózzak egy darab vízben.
Bizonyára vannak olyanok, akik úszni akarnak, én felmentést kérek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#106) Badman 4ever válasza csimav (#104) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ezeknek az ápolóknak a társaságában hamar meggyógyulok... :C :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#107) geprombolo válasza csimav (#104) üzenetére


geprombolo
senior tag

Lezuhanás nélkül nem lehet a két ápolónőt igénybe venni? Mondjuk nekem most a lelkem fáj, azt gondolom meg tudnák kezelni, nem?

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#108) csimav válasza geprombolo (#107) üzenetére


csimav
senior tag

Dehogynem:) egyiket megkapod, válassz a 2 közül. ;)

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#109) puttputt válasza geprombolo (#97) üzenetére


puttputt
őstag

Persze, én sem azért, csak hogy el ne felejtődjék.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#110) geprombolo válasza csimav (#108) üzenetére


geprombolo
senior tag

A második nagyon aranyos. Az kell nekem.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#111) mikado


mikado
tag


:D

A politikusok a javadat akarják. Ne add oda nekik!

(#112) geprombolo válasza mikado (#111) üzenetére


geprombolo
senior tag

Elvitted a 111-es hsz-t. Gratula :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#113) Vakegérke válasza geprombolo (#112) üzenetére


Vakegérke
veterán

Viszont adott is valamit. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#114) geprombolo válasza Vakegérke (#113) üzenetére


geprombolo
senior tag

Egypár hibbant pingut, akiknek mindig sikerül valahogy kimászni a slamasztikából. Még jól jöhet a Birodalomnak egy ilyen társaság :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#115) csimav


csimav
senior tag

Tulipanti csinált nekünk egy Ping Win-t:


Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#116) Vakegérke válasza geprombolo (#114) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nézd a pofijukon a vidámságot, hát nem csodás? A bal felső duci mellén ott virít egy "K" betű. Véletlen lenne?
Jó brancs, jöhet(ne). :K

csimav: Meglestük, hozzá is kotnyeleskedtünk. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#117) mikado válasza Vakegérke (#116) üzenetére


mikado
tag

Keviiiiiiiiin... :DDD

A politikusok a javadat akarják. Ne add oda nekik!

(#118) Vakegérke válasza mikado (#117) üzenetére


Vakegérke
veterán

Brühühü, sírásra késztetsz.
Hadd legyen már Kyrabaybee...

Nekemnek az és kész. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#119) Tulipanti


Tulipanti
tag

Ha már pingvin birodalom:

:DD

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#120) geprombolo válasza Vakegérke (#118) üzenetére


geprombolo
senior tag

Igazad van. Kyrabaybee sál

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#121) geprombolo válasza Tulipanti (#119) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem akarsz velünk játszani a Birodalomban? Tök édi ping winjeid vannak. Meg amúgy is férfi túlerő van a topicban, egy nőnemű lény mindig szívesen látott vendég mifelénk.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#122) csimav válasza geprombolo (#121) üzenetére


csimav
senior tag

:K :B

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#123) Badman 4ever válasza geprombolo (#121) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Pontosan... :K

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#124) [balu]


[balu]
tag

Úgy látszik, a Birodalom átvette az uralmat az oktatás felett. [link] :))

(#125) csimav válasza [balu] (#124) üzenetére


csimav
senior tag

Hoppá, ez államtitok volt :DDD

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#126) Tulipanti válasza geprombolo (#121) üzenetére


Tulipanti
tag

Hát végülis miért ne? :) De mi is a játék célja és/vagy lényege? :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#127) csimav válasza Tulipanti (#126) üzenetére


csimav
senior tag

Jeee:)

Annyi a dolgod, hogy legyél jelen a topikban :B

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#128) Tulipanti válasza csimav (#127) üzenetére


Tulipanti
tag

értem! :) Ez nem túl bonyolult dolog. :D

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#129) Vakegérke válasza Tulipanti (#128) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az első százast azért olvasd el. Tuti kedved kapsz. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#130) puttputt


puttputt
őstag

Kedves geprombolo PingWinatya! :)
Jobb szeretném a következőt: "KBK csatakiáltás" helyett legyen "Ping Win" csatakiáltás. Csak a nem megtéveszthetőség miatt. (Nem olyan lényeges, csak gondoltam...)
No és a film linkjét valami kis szövegezéssel, illetve a nemrég inventált kódjelezőt ("hóba-írót")... :D
:R :R :R

Tulipanti! Ugye a "p" nem pingvint jelent a neved közepén? "Tuli-pingvin-anti".
Mint jelszóőrnek, kötelességem megkérdezni. :))
Amúgy, üdvözlet körünkben!

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#131) Tulipanti válasza Vakegérke (#129) üzenetére


Tulipanti
tag

Huuu rendben. :) Amint annyi időm lesz nekilátok. :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#132) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nekem is van kérésem, hadd bővüljön az írás.
Be kéne applikálni, hogy a Csipet Csapat is csatlakozott.

Mit mondjak, ha ez így folytatódik, fél év múlva három napra való hideg élelem kell, hogy egyhuzamban végig lehessen olvasni az írást. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#133) Badman 4ever válasza Vakegérke (#132) üzenetére


Badman 4ever
őstag

És hogy a két topikot is mellé elolvassák, az még 2-3 hét lenne, de ez így jó... :K Márciusban még alig párszáz hsz volt, mostmeg, több ezerre duzzadt, mert van a lököttségre igény. :)

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#134) Vakegérke válasza Badman 4ever (#133) üzenetére


Vakegérke
veterán

A birodalom él, mert éltetjük, és egyre nagyobb vonzerővel bír. :K
Két tartományát sem hanyagoljuk el, de nem ám. :N

Szerk: Eredetileg nem akartam, mégis leírom.
Mindenki szeretne lökött lenni. Ha tagadja, akkor is. Ugróiskolázni öltönyben, tátott szájjal mesét hallgatni, nyelvet nyújtani valakire, szamárfület mutatni valakinek.
Nekem nincsenek ilyen vágyaim.
Lökött vagyok, és csókolom. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#135) geprombolo válasza puttputt (#130) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nos, a megnevezést átírtam, remélem így már tetszeni fog. Ami a birodalom terjeszkedésének dokumentálását illeti, kérlek, priviben küldd el a linkeket, meg a többi kívánt dolgot, hogy egyben lássam az egészet, mert kezdek szétesni.
Ezentúl kérek mindenkit, hogy a rang, cím, bővítés és egyéb, a cikkel kapcsolatos mondandóját ne csak itt, meg a Birodalom főhadiszállásán tegye közhírré, hanem nekem küldje el priviben, mert eddig voltam szabad, jövő héttől megint dolgozom, nem tudom, hogy mikor tudok egy adott dologra időt szakítani, de ha ott van a privik között, legalább nem veszítem el.
Vakegérke: Csipet Csapat beírva az Intermouse mellé. Jó így? :R
Ja, és nagy népszerűségnek örvend a cikk, már túlment a letöltések száma az 1500-on! :C Szóval Ping Win!

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#136) puttputt válasza geprombolo (#135) üzenetére


puttputt
őstag

Tökéletes, remélem, nem okoztam gondot... :F :B
Akkor megy a privát.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#137) Vakegérke válasza geprombolo (#135) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tökély. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#138) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Nos úgy gondolom elég régóta vagyok a birodalom tagja ahhoz, hogy rangot kérelmezhessek magamnak a felsőbb köröktől. Ötletek?

(#139) rarri válasza Psychonaut (#138) üzenetére


rarri
senior tag

Rólad nekem a Rock zene jut eszembe. :D :DD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#140) Psychonaut válasza rarri (#139) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ez igazán megtisztelő. De tényleg. :K
Köszönöm.

Lehetnék pl. a Birodalom Rockere! :))

(#141) Vakegérke válasza Psychonaut (#140) üzenetére


Vakegérke
veterán

Cifrázzuk.

Birodalmi Psychotikus Rocker?

Ez eléggé titokzatos, egyben sokat mondó. Mit szólsz?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#142) Psychonaut válasza Vakegérke (#141) üzenetére


Psychonaut
addikt

Birodalmi Psychotikus Rocker....tökéletes. :))

Köszönöm.

SZERK: ha lehet, egy módosítást eszközölnék. Ne hanyagoljuk szép nyelvünket. Birodalmi Pszicho-Rocker. A Psychotikus nagyon angolos, nem illik a képbe. :B

[ Szerkesztve ]

(#143) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kéretik Psychonaut barátunkat a Birodalmi Psycho-Rocker titulussal bejegyezni a nagykönyvbe.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#144) geprombolo válasza Vakegérke (#143) üzenetére


geprombolo
senior tag

Kérés teljesítve. :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#145) Psychonaut válasza geprombolo (#144) üzenetére


Psychonaut
addikt

Köszönöm! :R

(#146) geprombolo válasza Psychonaut (#145) üzenetére


geprombolo
senior tag

Uralkodói kötelességemet teljesítettem. Enyém a megtiszteltetés :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#147) puttputt


puttputt
őstag

Kéretik iktatni a "himnuszt" eme topikba! - A már /privátban is/ küldöttekkel együtt...-persze, csak ha időd/időtök engedni fogja!

Ilyen sem nagyon volt még..., meg elvégre vasárnap van... :U :D
Lehet "hódolni"...

Társoldalak:

[link]

[link]

:DDD :N

sry.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#148) geprombolo válasza puttputt (#147) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nahát, ott vagyok szívem kyrabaybeeje mellett! Az ima természetesen beszúrva a cikk végére, zárszó gyanánt. Egyelőre. Majd következik a többi elmaradt dolog is, csak legyen időm.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#149) Badman 4ever válasza puttputt (#147) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ámen... :C

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#150) WD40


WD40
aktív tag

Jaj úristen! Csak most találtam meg ezt a bejegyzést. Áááá, fájdalomcsillapító kéne! :DDD :N

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.