Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Vegha


Vegha
senior tag

Jóbarátomnak akkucserére lenne szüksége, valamint a hátlapos is pótolni kellene. Ugyan garanciális még a készülék (akku természetesen nem), de hátlap miatt felmerült a nagyobb kapacitású akku beszerzése is. Honnan érdemes ilyet szerezni ? Magyarország ? eBay ? És egyáltalán: végülis melyik sw verzió tudja jól kezelni a nagyobb akku kapacitást ? (nincs feltétlenül szükség a nagyobb akkura)

(#552) mazsi


mazsi
senior tag

Sörért randevúznék aktív tulajjal.

Eladósorba került a drágaságom, de nem vesz fel töltést :( Kipróbálnám másik aksival, vagy a gyári kábellel. Nem lennék hálátlan - zaklassatok bizalommal! ;)

Jól rémlik, hogy 2 év garancia volt a készülékre?

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#553) IldiH válasza Vegha (#551) üzenetére


IldiH
aktív tag

Kifutott termék, nem lesz könnyű beszerezni. Viszont mindenképpen a gyárba megy ki (ha már egyszer garis + a cserék), a nagyobb akksihoz a szoftvert meg úgyis ők rakják fel. Esetleg előre meg lehet kérdezni őket, hogy van-e a gyárnak még készleten. (Nekem egyszer onnan küldtek fülest, mert éppen nem volt kapható ...)
A legfrissebb szoftver egyébként nem alkalmas ahhoz az akksihoz (legalábbis ez volt az utolsó infóm).
Javaslom, hogy majd valamelyik átvételi ponton legyen leadva, ne a kriminális Telemaxnál ...

(#554) Petyku


Petyku
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék kérni egy kis segítséget.
Adott egy Strongphone Q4.
Bekapcsoláskor az alábbi szöveget írja ki: Unfortunately, system.tool has stopped.

Próbáltam recovery modban helyreállítani, de nem tudtam.

Van esetleg valami tippetek, hogy hogyan tudnám működésre bírni?

Köszönöm előre is!

(#555) BzySid


BzySid
csendes tag

Sziasztok. Talán egy kis segítséggel tudok szolgálni az itt hozzászólókhoz. Ugyanilyen telefon vírusos lett, de olyan szinten, hogy hardreset-tel is felugró ablakok jöttek százával. Szóval csak rom csere jöhetett szóba. Persze egy ilyen support mellett ez szervizzel jár. De aztán szereztem hozzá bő 3 óra internetezés után. Csak 1.3-as van nekem, de ez esetben nem az volt a lényeg, hanem a működés. Szóval a rom egy rövid regisztráció után itt elérhető: http://www.needrom.com/download/evolveo-strongphone-q4/ Teszteltem, feltettem a telefonra. Sajnos nem egyszerű, de ebben vannak rutinosabbak is nálam itt a fórumon. SP Flash Tool-al helyezhető fel a telefonra, és tökéletesen működik. Remélem segíthettem többeknek. Ha kérdés merülne fel, üzenjetek. Az előttem szólónak is megoldaná a problémáját.

(#556) mazsi válasza BzySid (#555) üzenetére


mazsi
senior tag

Hardreset után is megmaradó vírusfertőzésnél csak a felhasználó szoft resete, vagy cseréje segít. #nooffense

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#557) Kovalic


Kovalic
csendes tag

Sziasztok!

A q4-em hosszu ido ota rendetlenkedik, a feltoltes. Csak keserves igazitgatasok aran talalom meg a kapcsolatot. Erintkezesi hiba?

(#558) katica007


katica007
újonc

Sziasztok, van valakinek egy eladó példánya vagy alkatrésze? Betörött, az érintő képernyő kéne.

[ Szerkesztve ]

(#559) alfi1 válasza katica007 (#558) üzenetére


alfi1
csendes tag

írtam privátba

(#560) zutyu


zutyu
csendes tag

Sziasztok! Egy EVOLVEO Q4 strongphonem van, és néha újra indításnál ki írja, hogy memóriakártya sérült, törölni kell. Emellett sajnos nem tudok semmit rá tenni, mert mindig azt mondja nincs elég hely pedig a kártya 16 GB, és hely van rajta vagy 14GB. mi lehet probléma?

(#561) katica007 válasza zutyu (#560) üzenetére


katica007
újonc

Kezdj el gyűjteni egy márkás telefonra.
Olyanra, aminek van szoftveres támogatása és lehet frissíteni a rendszert és van magyarországi szervize.
Az enyém nincs egy éves és rendszeresen eltűnnek a mobilkapcsolatok.
Ennyit az evolveoról.

[ Szerkesztve ]

(#562) punky10 válasza zutyu (#560) üzenetére


punky10
addikt

Lehetséges, hogy sérült a kártya.Ki kellene próbálni egy másik telefonnal, esetleg egy újraformázást is meg lehetne ejteni.A tárhely-hiány pedig nem a kártyász vonatkozik,a telefon tárhelye kezd megtelni.
Ez akkor is elő szokott fordulni, ha sok alkalmazást frissítettél.A frissítésnél előfordul, hogy a már SD-re áthelyezett alkalmazások újra a telefon memóriájába kerülnek.

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#563) Horváth Istv


Horváth Istv
tag

Eladó egy

EVOLVEO Strong Phone q4

kártyafüggetlen telefon . Minden gyári tartozékán felül , plussz egy 16Gb-os microSD-kártyával , és egy profi , bajonettes felfogású tartóval együtt , valamint Igo navigációs szoftverrel telepítve . Azért tettem ide , mert anno , megcsináltam a motoros felfogatását , és ez egy vízálló telefon , igy telefon , és navigáció is egyben ! ráadásként 2-szim kártyás...
A telefon 2-éves , tökéletes új állapotú . Csak hosszabb utazásokkor , minimális internetezésre volt használlva akkuja jól tartja az áramot ! Nekem egy tablet , job lenne a netezésre , ezért ezt eladnám...Telefonálni meg nem szeretem az okostelefonos , menüben mászkálós dolgot , ezért telefonból egy kicsi nyomógombosat használok . Már amikor , néha bekapcsolom....
Érdeklődni , a ( 6903as@gmail.com ) címen lehet . Ár 60000-Ft[L:/dl/upc/2016-04/28/435002_xychrujyiukav82y_dscn2200-2.jpg](IMG:/dl/upc/2016-04/28/435002_xychrujyiukav82y_dscn2200-2.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2016-04/28/435002_qkscxjxtp9qjlxcc_dscn2201-2.jpg](IMG:/dl/upc/2016-04/28/435002_qkscxjxtp9qjlxcc_dscn2201-2.thumb.jpg)(/IMG)[/L](/IMG)[/L]

(#564) Wolfskin


Wolfskin
őstag

sziasztok, ma vetem egy ehhez hasonlót, a D2-t.
a kérdésem, hogy azt meg lehet oldani, hogy a szoftveres gombok (home, vissza, menő) háttérvilágítása ne kapcsoljon ki? ergonómiai szempontból eleve óriási visszafejlődés maga az érintőgomb is, de ha még nem is látszik, akár mintha nem lenne. csak sejtem, merre lehet, tapogatom, míg eltalálom a helyét. a note-3-on opció, hogy ki lehessen kapcsolni (bár nem tudnék rájönni, annak mi értelme van), de ezen az idióták olyanra tervezték, hogy 3 mp után eltűnnek. ez valami user szívató cucc? vagy mi értelme?

eddig sajnos nem sikerült állandóra kapcsolnom... megoldható?

amúgy tetszik a cucc, biztos vagyok benne, hogy hardveresen is és szoftveresen is sokkal erősebb, mint bármelyik nyomógombos telefon (pl. az X1). és végre vannak rajta telefon gombok (zöld és piros). nem is értem, miért akarja ezt bárki kikapcsilni, nekem olyan, mintha valaki azt kérdezné, hogy vett egy TV-t, de hogyan tudja eltüntetni róla a képernyőt meg a hangszórókat, mert nagyon zavaró? végső soron ez egy telefon. van akinek nem az internet- és kütyüfüggőség csillapítására kell, hanem telefonálni: felvenni, beszélni, letenni.

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#565) punky10 válasza Wolfskin (#564) üzenetére


punky10
addikt

Tabletten használtam egy ideig egy alkalmazást ,kapacitiv gombok volt a neve,de ugy emlékszem,hogy root kellett hozzá.De ez nem biztos,nekem mindig az elsők kozott szerepel a root megszerzése.Az emlitett alkalmazás bekapcsolása után folyamatos volt a világitás,egészen addig,amig ki nem kapcsoltam.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#566) Wolfskin válasza punky10 (#565) üzenetére


Wolfskin
őstag

Köszi,
kipróbáltam szinte az összes ilyen progit, sajna root nélkül nem mennek.
Van arra tapasztalat, hogy evolveo Q4-et, evolveo D2-t mivel érdemes rootolni?

1. Mivel tudok lementeni egy backupot, a jelenlegi állásról (biztonság miatt)
2. Mivel rootoljam?
3. A root nem befolyásolja a hardveres gombok (piros-zöld) működését? Végül is ezért ezt vettem.

A telefon evolveo D2/ Android 4.2.2

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#567) punky10 válasza Wolfskin (#566) üzenetére


punky10
addikt

Szia.Mivel a két telefon belseje nem egyezik, így nem biztos, hogy hasznát veszed, de én a Framaroot nevű alkalmazást használtam.De a Q4--nél is az újabb buildszámú FW-k már nem engedték magukat egyik Framarot -nak sem( a Framaroot 3 -féleképp próbálja rootolni,mindhárom egy-egy Gyűrűk ura szereplőtől lett elnevezve)Egy ismerősöm újabb szoftverét a Kingroot nevű alkalmazással sikerült rootolni.A root nem befolyásolja a fizikai gombok működését.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#568) Wolfskin válasza punky10 (#567) üzenetére


Wolfskin
őstag

szia, bocsi, csak közben lecseréltem egy q4-re. akk ezt legalább lehet rootolni.

van egy másik is, csak nincs hangja. a hátlapi hangszóró lehalkulása az tipikus hiba? javítható? milyen költséggel? (egészen halkan, cincogva szól)
az USB fedő kis ajtó pótolható?

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#569) kreten67


kreten67
senior tag

HOGY.Egy elégedett vásárló is olvasható legyen....
Lassan 2 éve használom és semmi bajom nem volt még vele.
Most cseréltem a gyári akkut (2800) a nagyobb (4500 mAh-s) akkura.
Mindkét akkut normálisan használja ,a 2800 2-3 nap a 4500-as 3-4 napot teljesít.
Egyszer kétszer elázott és el is ejtettem néhányszor,de ezeknek nyoma sincs a készüléken.
Lassan eljár felette az idő,de nincs mire cserélni a kategóriában,mert egyre nagyobbak a készülékek.
Habár egy Kyocera Torque KC-S701 készülékre szívesen beruháznék,de itthon most kapható sajnos.

(#570) IldiH válasza kreten67 (#569) üzenetére


IldiH
aktív tag

Én most Blackview BV6000-re cseréltem: [link]

(#571) kreten67 válasza IldiH (#570) üzenetére


kreten67
senior tag

Én is nézegettem,de végül a mérete miatt lemondtam róla.

(#572) Sz-gabor70


Sz-gabor70
újonc

Sziasztok ha valakinek kell egy q4 alkatrésznek írjon (gabor.szabo70@hotmail.hu ) a hátlap törött,kijelző karcmentes,a készülék bekapcsol....

[ Szerkesztve ]

(#573) kreten67 válasza Sz-gabor70 (#572) üzenetére


kreten67
senior tag

--

[ Szerkesztve ]

(#574) Sz-gabor70


Sz-gabor70
újonc

Eladó q4 alkatrészként a hátlapot eltörtem, cserére szorul....[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#575) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Se a wifi se a blu nem működik pedig volt már reset :(

(#576) DigiG


DigiG
tag

Valakinek elado alkatresze? Vagy teljes telo alkatresznek?

(#577) IldiH válasza DigiG (#576) üzenetére


IldiH
aktív tag

Teljes telóm van, de nem tudom mi működik benne. Leesett, innentől se kép, se hang, megcsináltatni nem érdemes, van már jobb strapa. Beszéljük meg

(#578) Wolfskin válasza kreten67 (#569) üzenetére


Wolfskin
őstag

én is használom egy ideje, de nálam mindig rezeg a léc, hogy egyszer leteszteljem a törésállóságát. (izomból földhöz). amúgy ha asztali készüléknek használnám, csak bejövő hívások fogadására, akkor tökéletes lenen az ergonómiája. de...

a funkciógombok kialszanak használat közben (home, back, menu). a felrajzolt piktogramok csak nagy fényben, bizonyos szögből látszanak. ekkora ostobaságot még telefonban nem láttam. már gondoltam fehér festékkel rápingálom valahogyan. (ha valaki több készüléket is használ, pláne szívás, mert a gombokat sokszor felcserélik egyes gyártók, így csak véletlen találni meg a helyét és a funkcióját).

zsebben nem lehet hordani, mert a kikapcsolt képernyő ellenére a segélyhívó és a fényképező megkerüli a képernyőzárat és bekapcsol (kulcs, test közelsége stb.) így zsebre téve kb 20 mp múlva éles visongásba kezd és nem is hagyja abba a tárcsázást, amíg ki nem veszem és találok neki valami más, külső tárolót. vagy bekapcsolja a fényképeződ és vadul videózza a zsebem belvilágát. gratulálok a tervezőjének.

az egyedi méretű usb aljzat csak hab a tortán, simán meg lehetett volna oldani szabvány usb-b-vel is. más gyártóknak legalábbis sikerült.

a gyenge fényereje napfényes un. outdoor használatát lehetetlenné teszi. ez is csak szobában outdoor.

amúgy elég sokszor fagy le, vagy hagy cserben az az app, amit épp használnék. (a tárcsázó Rocket dialer néha nem keres pl.)

A nokia here map nem tudja, csak a belső memóriát és belső tárhelyet használni (nehezen jöttem rá, melyik másik) a térképek lementésére, az SD kártyát nem ismeri fel opciónak. így csak egy ország térképe tölthető le egyszerre. amúgy sem lehet sd kártyára telepíteni semmit.

a figyelmeztető hangjai annyira élesek, mintha kést vágnának az agyamba. a töltöttség, a wifi észlelés hangja ordenáré bántó, és nem is lehet kikapcsolni. sanszos, hogy ez okozza egyszer a telefon vesztét is... (valamelyik este a note3-ra ébredtem hajnali 3-kor, hogy folyamatosan csipog, mert merül az aksija. félálomban nem is tudtam kikapcsolni, csak letéptem a hátulját, aksi ki, földhöz vágtam és próbáltam visszaaludni. csak később vettem észre, hogy az sd kártya kiesett belőle egy moszkvai szálloda szőnyegpadlójára... utólag már bánom, mindig az első gondolat a jó: simán ketté kellett volna törni... :W )
erre csak a root lenne megoldás, de az meg garanciavesztő. üdv a gyártóknak és azok felmenőinek!

nekem ez a kijelző már nagyon miniatűr, a telefonáláson kívül minden aktivitás csak kényszermegoldás rajta.

ami jó benne, a piros meg zöld gomb. ha lenne egy fizikai home gombja is, tökéletes lenne (röviden home, hosszan képernyő kikapcs).

kb ennyi. a legjobb telefonom ever a nokia 5800 volt c6 szoftverrel.

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#579) Wolfskin válasza Wolfskin (#578) üzenetére


Wolfskin
őstag

a töltése külön rémálom, ha hozzáérsz abbahagyja, ha nem akkor úgy kb kétpercenként eldobja, majd felveszi a töltést és mindez egy olyan okádék, idegesítő, sipító hang kíséretében teszi, hogy tölteni tényleg csak lenémítva lehet.

kár, hogy nem gyártanak ma már olyan telefonokat, amiknek telefon funkciójuk van, legalábbis fizikai funkciógombjuk, hogy telefonáláshoz ne kelljen képernyőt vakarászni, ha pedig gyártanak, akkor ilyen átgondolatlan, elnagyolt szar felülettel vágják agyon
igazi kapufa... :(

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#580) punky10 válasza Wolfskin (#578) üzenetére


punky10
addikt

Én már rég eladtam,havernak,aki még azóta is köszön.... :D
Az általad leirt problémák közzül én kevéssel találkoztam.
Hevedertokban hordtam sokáig,de zsebben sem önállósodott.Nova Prime launchert használtam,WidgetLocker appal.Piros telefon feléleszti a kijelzőt WidgetLocker pedig felold.A funkciogombok világitásának hiánya nem bug,hanem kinai telefonok ficsőre.... ;] De legalább értesitési LED van...Ez szokott a másik "ficsőr"lenni...
Az USB általában igy szokott lenni a ruggedphone-oknál.Cat,többféle Evolveo,többféle Blackview használat után már természetesnek veszem...
Nekem szerencsére nem fagyott,igaz nema legfrisseb szofttal használtam.
Nekem,meg ahaveromnak bevállt,Neked ugy látszik hibás jutott...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#581) evolveo


evolveo
újonc

Sziasztok! Sikerült betörnöm a q4-es kijelzőjét, körbe futottam a várost sehol nem tudnak hozzá rendelni, és a neten se találtam eddig. Ha valakinek van egy eladó, vagy tudja honnét lehet rendelni, kérem vegye fel velem a kapcsolatot. Előre is köszönöm

(#582) IldiH válasza evolveo (#581) üzenetére


IldiH
aktív tag

A gyártót keresd meg, nekem többször cserélték :DDD

service support: evolveo.hu@vspdata.com vagy dobo@vspdata.cz (Dobó Tamás)

[ Szerkesztve ]

(#583) broks


broks
újonc

Üdv! Leesett ez a kis aranyos,kikapcsolt azóta se kapcsol be.Persze garancia már nincs rá,elkerült a megvételi helyre ahol 4300ft ellenében megnézik mi a baja és akarom-e javíttatni...hát ennyit a strapa telóról....

(#584) evolveo válasza IldiH (#582) üzenetére


evolveo
újonc

Köszönöm ! Megpróbálom. :)

(#585) rmartin94


rmartin94
aktív tag

Sziasztok!
Egyik ismerősömnek van egy ilyen típusú telefonja. Az a problémája, hogy hívásnál csak rezeg, nem csöng, beszéd közben minden rendben van vele, őt hallják, ő is hallja a hívott felet. Lehet valahol ehhez a telefonhoz csöngő hangszórót szerezni? Ebayen, Aliexpressen néztem, ott nem találtam.

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#586) Adami83 válasza SteveJobs (#575) üzenetére


Adami83
tag

Üdv!

Ugyanez a problémám. Időnként sokadik újraindításra visszajön, de max 1-2 napig utána megáll.

Sikerült valamit kezdened vele?

(#587) Adami83


Adami83
tag

Sziasztok!

Tud esetleg valaki segíteni?

Hiba lista:
Wifi + BT halott
Ha újra kell indítani csak 1 óra kapcsolgatás után indul el android képernyőnél megáll. Ha mégis elindul akkor induláskor első üzenet: az e-mail szolgáltatás leállt. (nem mintha lenne jelentősége, mivel a wifi el se indul)
Gépre nem tudom rádugni, mert nem ismeri fel a hardvert. (Bár tölteni tölti róla)
A gyári naptár vagy lefagy indításkor vagy vagy ha megnyílik akkor az új esemény felvételkor hal meg.

Az USB gond miatt nem tudom fölrakni a neten lévő mentett romot, mert ahhoz sp flash tools kell
Valakinek valami 5lete vagy egy sd kártyáról újrarakható rom?

[ Szerkesztve ]

(#588) Adami83


Adami83
tag

Na teljesen megadta magát. Így van egy alkatrésznek eladó darabom.
viszonylag jó állapotú, gyári aksi + 4500-ös aksi is van hozzá, bár a nagyobb aksi hátlapját már ragasztani kellett.

Ha valakit érdekel küldjön privátot

(#589) Adami83


Adami83
tag

Esetleg valakinek van 5lete, hogy a biztonsági mentését, hogyan ehet másik telefonra átvinni, mert lementettem a haldoklás alatt sd kártyára, csak az új teló azt nem tudja betölteni, és jó lenne visszanyeri az sms-eket

(#590) TechData


TechData
tag

Sziasztok.

Ma hívtam a szervizt a következő telefonszámon.:

Ügyfélszolgálat telefonszáma: (belföldi díjas) +36 1 815 6387

Állítólag a VspData javítja a készülékeket kint Csehországba.De a hölgy aki felvette (Timea Tusková) nem beszélt tisztán Magyarul csak össze vissza beszélt, mintha betanult volna egy szöveget. Tényleg egy vicc kategória. Kértem a hölgyet, hogy kapcsolja át a vonalat egy másik kollégájának...erre a következőt mondta.:" Kedves uram,nem kapcsolhatom át a vonalat,mert a kollégám annyira sem beszél Magyarul mint én,és ha jól láttam akkor elment wc-re ,ha baja van azt nekem mondja,mert rajtam kívül nem tud segiteni Önnek senki uram" .... WTF? :D És több ehhez hasonló fergeteges kötő mondatok egyvelege...Szinvonal a javából. Komolyan mondom azt hittem fejbe lővöm magam de végül jót nevettem a butaságán és hogy legalább igyekszik...Nem értem,hogy komolytalan és buta embereket miért alkalmaznak ügyfélszolgálaton? Soha nem fogom meg érteni,hogy vették egyáltalán fel erre a pozícióra mikor beszélni sem tud rendesen.

Ma megyek a Telemaxba és leadom a készüléket javításra. De már előre félek,hogy ilyen emberek közzé küldik ki Csehországba javítani. Másoknak esetleg volt szerviz tapasztalat? :F

[ Szerkesztve ]

LG G Flex 2 (Titan Silver)

(#591) nekemindegy válasza DigiG (#576) üzenetére


nekemindegy
újonc

Evolveo StrongPhone Q4 - erődemonstráció

szia!

nem tudom aktuális-e az alkatrész keresésed!?!


5db "telefonmaradék " jelképes 1000 Ft/db áron, együtt eladó

Hiányos, törött, stb. készülékek,(lásd a képeket) hátha valaki bányászna magának belőlük valami használható panelt vagy bármit.....

0630 3911129

(#592) szózat


szózat
újonc

Üdv! Valaki tud-e megoldást a : Beállítások alkalmazás sajnos leállt problémára ?
A kikapcsoló+halkító verzióra csak kijelzőképet készít.

+ plusz kérdés 5-ös androidra frissítést próbálta valaki.? köszönettel

(#593) Milejani válasza nekemindegy (#591) üzenetére


Milejani
csendes újonc

Üdv. Elérhető még ezekből valami?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.