Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Cseh Evolveo, lengyel Overmax... Magyarországnak miért nincs telefonmárkája? :)

Nem rossz cucc, de a bunkó formával sajnos nem tudok megbarátkozni...

Minden szavam magánvélemény!

(#2) #13110016


#13110016
törölt tag

Hát, akinek ilyen kell az vegye:D

A procin viszont meglepődtem. Ára viszont kezdőárnak nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#3) Kasya


Kasya
nagyúr

Komolyan egy olcson beszerezheto, vagy mar meglevo MicroSD kartya hianya miatt nem kapott megakanlottat? :) Azt hittem azert lesz, mert retegtermek.

A rendszer lassucska. Kellene egy ilyen nekem, csak erosebb vassal, vagy wp-vel. A kameraban viszont kellemesen csalodtam a teszt alapjan.

(#4) DarknessHope válasza tothmaxy182 (#1) üzenetére


DarknessHope
senior tag

ez jó kérdés most nem lenne olan vészes piacra lépni... androidos mobilokkal vagy olcsó gombsorosok.. néhány kétkártyás..

egyébként ez a cseh gyártó meg kármilyen gyártó... nos szerintem az apple sem amerikai... az öszes alkatrészt amíg nem ott gyártják a elgutolsó kis biszbaszik addig nem teljesen. már pedig procikat vagy atok alegységeit tudtommal nem amcsiba készítik hanem valahol keleten kína japán korea stb.

amúgy tetszetős.. nagyon vagány külső bár én ilyen külsővel már IP/(-at szeretnék akkor már elgyen ténylegesen vízben is használható dedikált fotó gombbal. nem rossz elképzeni hogy strapakamera és telefon egyben.. persze ettől jobb kamerával. amilyen drágák a vízálló kompaktok már alap hogy legalább akkor telefon is legyen :)

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#5) Nigér


Nigér
őstag

Összességében véve ez egy egész jó készülék.
Az ára sem eltúlzott, és lesz ez még olcsóbb is.

(#6) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Egész ügyesen összelegózták, mind külsőleg, mind hardveresen. Jól tették, hogy erősítettek a strapatelefonos felhozatalon.

<< Heimdal >>

(#7) velizare válasza #13110016 (#2) üzenetére


velizare
nagyúr

igazából kettő is kéne. egy asszonynak (azt hiszem, ez nem szorul különösebb magyarázatra), egy meg faternak. elég változatos módon nyírja ki a telefonjait. estek már bele szennyvízvezetékbe, gyorsan kötő cementágyba, borult már rá fa, stb.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#8) Graphics válasza tothmaxy182 (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

MyAudio...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) domerator válasza tothmaxy182 (#1) üzenetére


domerator
veterán

Van: MyAudio

(hogy milyen minoseg es support azt hagyjuk)

kestem egy percet :DDD

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#10) helixP


helixP
nagyúr

Túrástelefonnak első lenne nekem. De talán még a mindennapokra is elfogadnám :)

(#11) tothmaxy182 válasza DarknessHope (#4) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Én úgy gondolom, hogy ahol a profit legnagyobb része marad, az a márka székhelye. Valószínűleg hiába kínaiak az Overmax alkatrészei, ha a profit valószínűleg Lengyelországba vándorol, mert a cég maga lengyel.

#8; #9: Nem is tudtam, hogy az magyar. Ezesetben inkább ne lenne... :( Amúgy meg ha már magyar, akkor miért nincs valami normális magyar neve, pl Betyár, Kuruc, Orbán, vagy ilyesmi, amiről a külföldiek rögtön tudnák, hogy ez magyar. :D

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#12) xtibi


xtibi
tag

Igen, a MyAudio magyar. Belépő szint, amihez képest azért nem olyan rossz. Tabletben ismerem, nem business masina, minden másra (net, játék és videó a gyereknek, stb.) jó.

Ez a vas pedig gáz, szerintem. A Moto Defy is tudja az IP67-et, ezért nem kell feleslegesen drabális gumiházba tenni semmit. A törhetetlen műanyag azt hiszem nagyjából magyar találmány (lásd sörösüvegek vagy Defy bevonat). A Motorola évekkel ezelőtt bebizonyította, hogy nem kell kompromisszumot kötni a kinézet és az ellenállóság között és kortársaihoz képest legalább ilyen képességekkel vértezték fel. Az 1 GB memóriából megmaradó 400 MB ma már semmit se ér, pár hónap és sír a masina, hogy kevés a memória, majd lassul és elkezd fagyni.
Röviden: ronda, nagy és a hw sem nagy szám ráadásul gigahiba, hogy nem fér be minden töltő. :(

A többi ízlés kérdése, hogy valaki a basic Android-ot szabja testre vagy szereti élvezni a gyártói gondoskodást.
És itt már az is kérdés, hogy a cseh "sajátmárka" mennyire fog a frissítésekkel és rendszer fejlesztésekkel foglalkozni...

Az egyetlen változatlan az örökös változás

(#13) osztraksajt válasza tothmaxy182 (#1) üzenetére


osztraksajt
őstag

A ConCorde is magyar.

(#14) Maxentius


Maxentius
addikt

Egészen kiváló lett, később best buy is lehet akár. :R

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#15) Gerasz válasza xtibi (#12) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Az IP67 csak por- és vízállóságot jelent, nem ehhez kell a gumiház.

(#16) Graphics válasza Maxentius (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megcsalod Önmagad. :D, MTK-s azt nem szereted. :P

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) Graphics válasza xtibi (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

15db Defy üveget adtam el.. annyira volt ellenálló... üveg, nem műanyag..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) Maxentius válasza Graphics (#16) üzenetére


Maxentius
addikt

Lehet, hogy ez lenne az egyetlen kivétel... ami erősíti a szabályt. ;]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#19) Csapoati válasza xtibi (#12) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Boven eleg az 1 giga, ha nem vagy durva power user, aki mindent egyszerre akar hasznalni.
Amugy kivul-belul korrekt a cucc, az ar is jo nagyjabol. A kamera is jonak tunik, de kerhetnenk egy vakus kepet is? Kivancsi vagyok mennyire tre.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) WinPho


WinPho
senior tag

Biccs plíz! :D

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#21) takacsbotond válasza tothmaxy182 (#1) üzenetére


takacsbotond
őstag

Dehogy nincs: MyAudio!!

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#22) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Tetszetős strapamobil, a hardver munkára bőven elég szerintem.

(#23) moleculez válasza velizare (#7) üzenetére


moleculez
veterán

Gyerek mellé is alap...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#24) Johnny194


Johnny194
aktív tag

Én lehet inkább egy "butatelefont" vennék munkahasználathoz, meg mellé mondjuk egy tabletet

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#25) gipsztigris


gipsztigris
addikt

Egy dolgot hiányolok a tesztből eggyel pedig vitatkoznék! :)

Hiányolom a készülékben lévő szenzorok felsorolását! Egy ilyen telefonban szinte alapnak kell(ene), hogy legyen barometrikus szenzor és hőmérő is. Lehet, hogy van benne, de akkor viszont ki kellett volna térni rá.....szerintem.

A másik amivel pedig vitatkoznék, hogy MTK-s telefonban nem láttam még Glonass támogatást. Ha lehetne egy bizonyíték erről akkor nyugodtabb lennék. Ez a legegyszerűbb Glonass teszt. [link]
Ha Glonass képes akkor azonnal fogja mutatni.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#26) malnabokor válasza Johnny194 (#24) üzenetére


malnabokor
senior tag

Attól hogy buta, még nem lesz por-ütés-vízálló :)

Ha viszont valaki olyan területen dolgozik, hogy kell neki egy ilyen védelemmel ellátott készülék, akkor nem fog magával vinni egy még törékenyebb (és nem mellesleg jóval nagyobb) tabletet - de ha szeretné néha megnézni a beérkező emailjeit, netán leelenőrizni valamit a neten, akkor ez a telefont tökéletese megoldás :))

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#27) #06658560 válasza tothmaxy182 (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nincs olyan nagy telefon, amire felfér egyes betűmérettel a Nemzeti Mobiltelefongyár kifejezés. Meg a szarbarna hátlap sem lenne túl kelendő a nemzetiszín pántlikával a kamera körül.

(#28) Johnny194 válasza malnabokor (#26) üzenetére


Johnny194
aktív tag

butatelefonból sokkal olcsóbb a strapabíró, ráadásul könnyebb pótolni
a tabletet meg nem kell feltétlenül munka közben magadnál tartani, de sokkal kényelmesebben használható, mint mondjuk egy ilyen készülék

de csak kötekedek, elismerem, hogy van, akinek ilyenre van szüksége ;)

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#29) xmaas


xmaas
őstag

Kamerat belenyomoritani egy ilyen keszulekben meg mindig vicc plane az ilyen szir-szar minosegueket, hosszu akkumulator ido,GPS, alap telefonalas, sms,esetleg egy kis emailezes + legyen tererod az isten hata mogott is ezeken kivul nem is lene szukseg masra vagy esetleg muholdas telefonalas veszhelyzetekre ,minden mas folosleges sallang

(#30) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...ez is nem egy szép darab... Még mindig nem.

Ezen a képen az az IPS sem brillírozik...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#31) Csapoati válasza mrlujoak (#30) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mi a baj vele? Nem olyan kek a feherje, mint a Sony-nak? ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#32) HawerKing


HawerKing
őstag

Elfogadnam komolyan mondom, elegem van mar az ugyan ugy kinezo telefonokbol :DDD ez legalabb nem hasonlit a tobbire :D

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#33) nextman


nextman
aktív tag

Nekem tetszik, kiraly lenne , ha lenne egy ilyenem.

(#34) Fall-N válasza xtibi (#12) üzenetére


Fall-N
veterán

Fagy???? Ez nem Win95! Amúgy meg az Android memória menedzsmentje előbb kilövi az appokat, mint fagyna a rendszer. A rosszul megírt, gányolt programok miatt tud csak fagyni.

A telefon meg jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#35) mrlujoak válasza Csapoati (#31) üzenetére


mrlujoak
veterán

grat. :(((

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#36) Kasya válasza Fall-N (#34) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az Android (OFF)(akar mas rendszer)(/OFF) nem csak a rosszul megirt, ganyolt appoktol tud fagyni...

(#37) Csapoati válasza mrlujoak (#35) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Viccet felreteve: nagyon nagy problemat nem latok. Nyilvan ips-en es tft-n belul is van jobb es rosszabb panel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#38) #13110016 válasza mrlujoak (#35) üzenetére


#13110016
törölt tag

:DDD

Év hsz-e:D

(#39) habo70


habo70
csendes tag

Sziasztok én már három hete nyuzom ezt a telot semmi gondom vele .....az usb töltésnél én is pofára estem csak a gyári kábel jó hozzá,és való igaz vakuval nem lehet közeli képet késziteni.
az én egyetlen problémám hogy nem találok olyan forumot ami kifejezetten evolveokkal foglalkozik ,szeretném rootoltatni.....

(#40) osztraksajt válasza habo70 (#39) üzenetére


osztraksajt
őstag

Ha négymagos MTK procis akkor ez kb 1 perces művelet. ;)

(#41) sirkan13


sirkan13
aktív tag

Honnan tudnám megrendelni?Köszönöm a választ előre is

(#42) korcsillio


korcsillio
őstag

Melós telefonnak tökéletes lenne nekem!

(#43) Radeon_5


Radeon_5
aktív tag

franko

Son of a Bit

(#44) Retekegér válasza sirkan13 (#41) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Akár több helyről is: [link]

<< Heimdal >>

(#45) sirkan13 válasza Retekegér (#44) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Ok megvan.Mégegyszer köszönöm a segítséget.

(#46) batai15


batai15
félisten

Kifejezetten jó cucc. Igaz tényleg réteg telefon.

(#47) Maxentius válasza mrlujoak (#30) üzenetére


Maxentius
addikt

És mióta elsődleges szempont egy strapatelónál a kijelző? Hibátlan kijelzőt eddig sajnos semelyik IP-s telefon nem kapott...

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#48) mrlujoak válasza Maxentius (#47) üzenetére


mrlujoak
veterán

Miért, ezt hol írtam, hogy elsődleges?! Sehol. Tettem egy megjegyzést.
Főképp, mert van IPS kijelzős eszközöm, és a valaha látott legrosszabb IPS került abba bele, amit láttam.
Annak van hasonló fátyolos tónusú sz@r képe.
Színtelen, a kék inkább szürke, rossz, bevilágításos fekete, ami még torzul is. De IPS... :U

Tény, az "csak" 30E+os kategória.

Strapabíróság oldaláról nem közelítettem meg a dolgot, kérlek, ne is magyarázd bele... :((

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#49) joey04 válasza Csapoati (#31) üzenetére


joey04
titán

:DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#50) motoflug


motoflug
őstag

Egész tűrhető fotókat lőtt ahhoz képest, hogy nem ezen a vonalon nyomul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.