Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Dolmi válasza punky10 (#500) üzenetére


Dolmi
újonc

punky10!

Örök hálám a segítségedért! :R
Már azt hittem, hogy nem tudok megszabadulni a régi fiókomtól.
Nagyon-nagyon szépen köszönöm még egyszer! :C

(#502) szidol


szidol
újonc

Helló!

Körülbelül másfél hónapja használom a Q4-et.
Semmi problémám nem volt a készülékkel, talán kicsit sötét a képernyő, de meg voltam vele elégedve.
2-3 napot is kibírt töltés nélkül.
Pár napja feltettem töltőre kb. 15 %-os töltöttségnél. 2-3 óra múlva ránéztem, hogy hogyan is áll és 3 %-ot jelzett. Ha leveszem töltőröl 1 perc alatt kikapcsol, ha töltőn hagyom akkor tartja a 3%-ot és nem tölti fel.
Baromira nem értek a telefonokhoz, de azt sejtem, hogy az akksija ájult el :)

Elolvastam a korábbi hozzászólásokat, írja mindenki aki szervízeltetett, hogy 3 hét is lehet.
Szerintetek érdemes beküldenem vagy jobban járok, ha rendelek csak egy nagyobb akksit?
amúgy a 2800 millis van benn.
köszi,

(#503) punky10 válasza szidol (#502) üzenetére


punky10
addikt

Az attól függ,hanyas szoft van rajta.Mert amennyiben a 15-ős,vagy régebbi,akkor mindenképp kell a szerviz, mert a nagyobb akksit csak az újabb FW-k kezelik le jól.A szoftvert pedig(hála az Evolveo nullához közelítő supportjának) csak a szerviz tudja frissíteni...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#504) mazsi válasza szidol (#502) üzenetére


mazsi
senior tag

Szerintem ez simán lehet szoftveres hiba is. Nekem egy hard reset segített azon, hogy csak 250 mAh-át vett fel a telefon töltésnél, ami azt jelentette, hogy bekapcsolva többet merült, mint töltött. Egy darabig kikapcsolva töltöttem, de a végén rászántam magam a gyári állapot visszaállítására.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#505) k é s z válasza szidol (#502) üzenetére


k é s z
csendes tag

nekem hasonló tüneteket akkor produkált, amikor a micro USB csatlakozóval (mármint nem a kábel) volt baj. Valószínűleg megadta magát a forrasztás. Először javították, majd újból előjött a hibajelenség... másodszorra cserélték végül az egész készüléket.

halgass a szívedre és kész...

(#506) szidol válasza k é s z (#505) üzenetére


szidol
újonc

szia

próbáltam más usb kábellel is tölteni (CAT mert csak az elég hosszú hozzá, hogy elérjen a csatlakozóig) de semmi.

felhívtam az ügyfélszolgálatot , jövő hét végén jön érte a futár...
aztán megvárom, hogy mi lesz...
köszi az infókat mindenkinek!

világbéke!

[ Szerkesztve ]

(#507) mzs1978


mzs1978
újonc

Sziasztok
Gondoltam a sok negatív tapasztalatokkal ellentétben legyen pozítív is .
egy éves lett a telefon és eddig semmi baj nem volt vele nem történt semmi extra,
pedig esett le 3 méterről betonra tapostam rá télen minuszokban használtam rendszeresen kimosom mert mindíg csupa dzsuva lessz és eddig tökéletesen működik.
az aksin sem veszek észre romlást két napot simán hoz napi egy két óra gps használat mellet átlagos beszélgetéssel wifis netezéssel.
eddig egyszer fagyott le .nem root-olt első gyári szoftveres.
ami negatívumot tudnék mondani az az ha vizbe esik akkkor kell neki 1-2 óra a hangszoró kiszáradásához és csak utánna lehet rendesen hallani
ugyhogy szerintem jo vállasztás vollt a célnak tökéletesen megfelel.
kb ennyi

(#508) punky10 válasza mzs1978 (#507) üzenetére


punky10
addikt

+1
Annyit hozzátennék,hogy vizbeesés/megmosás után egy kis csapdosás a tenyérpárnákra csodákra képes....Pár percre(2-3)csökkenti használhatatlan mikrofon/hangszóró idejét..
Sajnos nekem is mostanában heti 2-3 alkalommal próbálgatja magát a telefon.Hol 3 méter mély aknába,4-6 kábelen megpattanva esik bele a 80 centis vízbe,majd 2 nap múlva ugyanez,cs k kissebb aknába,igaz abban meg víz nem volt... :D A héten csak zúzottkövö
n csúszott kb 3 métert,meg egy kábel-gödör aljába lett beletaposva.Az utóbbi agyagos volt,és 2x kellett megmosnom utána ,hogy rendesen működjön az érintöpanel.A müanyagboritás nagyon jó,a kijelzővédö fóliám már csupa karc,de a házon még csak egy vékony,kb 4 mm--es "seb" nyoma látható.
Úgy év végére:egy erős négyes telefon...A szupporttal meg max szeptemberbe álnék szóba.... ;]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#509) Lonsi


Lonsi
tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni.
Bátyámat szeretnénk meglepni egy okos, törésálló, dual Sim-es telefonnal. Sajnos nagyon gyenge a felhozatal, ami a kritériumoknak megfelelne.
Félve kérdezem meg, hogy az Evolveo-n kívül tudtok valamit, ami tudja teljesíteni a fenti kívánalmakat?
Köszönöm!

Luk én vagyok az apád. Apa-apa akkor én vagyok a te Lukad.

(#510) punky10 válasza Lonsi (#509) üzenetére


punky10
addikt

Amiket ismerek
-Doogee Titans2D700:kicsit gyengén SOC(itt inkább a GPU) de nagyobb belső tárhely.Igen megosztó hátlap(vagy tetszik, vagy utálod...semleges nem maradsz....) Az aksija combosabb, mint az alap Q4-esé,4000 mAh-s.
-Mann Zug3+: majdnem olyan paraméterekkel van, mint a Q4, csak Snapi proci hajtja.A proci pict gyengén, de a GPS gyorsabb,RAM,belső memória, akksi kb egy szint.
-Texet X-Driver:A legolcsobb a felsoroltak közül, de a leggyengébb is a hardver tekintetében a valamivel több,mint 700 Mb RAM miatt én már nem venném...
-Snopow M8:nagyobb kijelző(4" vs 4,5")nagyobb felbontással.Walkie-talkum funkcióval,de ezt nem tudtam kipróbálni mások eszköz hiányában.
Én ezeket próbáltam, illetve nyomogattam egy keveset a Cat 2 telefonját is, de szerintem túlárazottak.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#511) mzs1978


mzs1978
újonc

Szerintem ami fontos lehet még az
a magyarországi forgalamzás és a garancia .

(#512) Dunadan


Dunadan
csendes tag

Sziasztok!

Elég fura problémát dobott a ketyere tegnap... Egyik pillanatról a másikra teljesen tégla lett, kb 1-2 óráig nem használtam, mikor megint kellett volna, olyan volt, mintha csontig le lenne merülve, de nem vett töltést sem (kis piros led nem égett), akkufeszültség pedig volt (multiméterrel mérve 3,9 volt, ami normális).

Ma reggel nekiestem még egyszer, és megállapítottam, hogy ha nincs benne SD kártya, akkor 10-ből 9-szer gond nélkül elindul, minden fut. Viszont ha berakom, akkor 15-20 próbálkozásból maximum egyszer indul el, egyébként semmi életjel, és hael is indul, akkor egy percen belül teljesen lefagy, csak aksi kivétellel lehet újraindítani. Próbáltam másik SD-vel is, semmi változás nincs.

Valaki tudna valami okosat mondani ezzel kapcsolatban? :F Esetleg egy hard reset segíthet a cuccon?

És még egy: a csehországi szervízzel van valakinek tapasztalata? Mennyi az átfutási idő?

(#513) IldiH válasza Dunadan (#512) üzenetére


IldiH
aktív tag

A kinti szerviz szerintem a régi hazainál gyorsabb, nekem mindkettőben járt már :)

(#514) mzs1978


mzs1978
újonc

Üdv mindenki
Hátha segítek másnak is
a minap elkezdett recsegni a telón a hátsó hangszóróm rá három napra teljesen megdöglött,
még garanciális a tell de nem volt kedvem rá várni heteket amíg megjárja a cseheket ezért bevittem a gsm szervízbe hátha lessz valami , és lett kb fél óra várakozás után ujjból a régi a cucc . a probléma a gsm-es szerin tipus hiba a hangszoró mágnese bevonza az apró fémdarabokat és egy idő után annyi gyülik össze hogy megnémul , egy kis pucolás 3000 ft és minden ok .
ugyhogy ennyi
sziasztok

(#515) golyós


golyós
őstag

Leteszteltem a strandon a hétvégén.
Vízálló ez tény.Viszont fényképezésre alkalmatlan vízben.
A kijelző meghülyül a víz alatt.A bal oldali gombal előjön a kamera alkalmazás és fényképezni is lehet vele 10-ből 2szer. Az összes többi alkalommal érintéseknek veszi ahol érintkezik a vízzel és össze vissza lépked a menűben.
Galériát megnyitni lehetetlen vizes kézzel, viz alatt fényképezni szintén.talán a videózás ami elfogadható.
Jelenleg ott tartok, hogy örülök, hogy céges mert így nem került pénzbe.
Saját használatra nem venném semmi pénzért sem.Inkább egy normális telefon drága strapabíró tokkal.
Drága és szar.Szerintem.
Másnak ettől függetlenül megfelelhet.Samu Xcover 3 olcsóbb.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#516) mazsi válasza golyós (#515) üzenetére


mazsi
senior tag

Első strapa telefonod? Nekem a 7. és egy kivétellel mindnek így reagált a kijelzője víz alatt - kemény dolog a fizika.

Ha víz alatt szeretnél fotózni, remek célprogramokat találsz amik a zoom és az elsütés funkciót átteszik a hangerőgombra. A nevük nem jut eszembe, de Motorola Defy topicokban biztos egyből mondják neked, ha udvariasan kéred.

Ismerősöm egy BT selfiebottal hidalta át ezt a problémát.

A főnököd előtt meg le a kalappal! Az átlag sokkal szarabb telefont sóz a dolgozó népre.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#517) golyós válasza mazsi (#516) üzenetére


golyós
őstag

Alapból van rajta külön gomb a bal oldalon ami az exponálásra van, a hangerő a jobb oldalon van.
Ettől még a kijelző meghülyül.
Én speciel egy butatelefont kértem használható kamerával, erre ezt hozta.
Komolyan gondolkodom rajta, hogy visszaadom mert semmire nem jó, fénykép kritikán aluli, emailt hetente újra be kell állítani, saját töltője miatt eleve utálom, nehéz, vastag, 2 napot nem bír az aksi( mondjuk használom rendesen, de 50% körül már nem merek nekivágni a 2. napnak, iszonyúan lassú a töltése ( 30%-ról 4-5 óra mire feltölt).
Ha saját lenne már a kukában lenne, inkább egy S4 vagy S5 20ezres tokkal az Ebayről.

Nem tudok rá jót mondani. :(
Ja de, ez tényleg vízálló. :R (csak használni nem lehet vízalatt.)

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#518) punky10 válasza golyós (#517) üzenetére


punky10
addikt

Nem akarok fölösleges vitába bonyolódni, Neked nem jött be, ennyi...
De ez egy vízálló telefon, nem pedig egy búvár-fényképezőgép...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#519) mzs1978


mzs1978
újonc

Sziasztok
Nem akartam beleszolni de nem bírok magammal.
Nem értem hogy jön ide az s5 az egy csili vili divattell 2x annyiért ez kb olyan mintha egy defender hasonlítanál egy x6-os hoz
az evolveo egy munka tellefon komprumisszumokkal (hardver ,cam stb.) nekem egy bajom van vele nem is a telefonnal inkább magával az evolveoval nincs háttértámogatás semmi frissítés hosszu szervízlátogatások.
de ha ezt sikerült lemerítened hamar akkor s5-öt ne is vegyél mert akkor le sem kell venned a töltőről,
ennyi

[ Szerkesztve ]

(#520) golyós válasza mzs1978 (#519) üzenetére


golyós
őstag

Akkor ne szólj bele.
Az S5 nem divat telefon, hanem Telefon, lehet használni.Azt te sem gondolod komolyan, hogy le sem kell venni a töltőről.Pont, hogy ezt nem lehet levenni mert 5 óra is kevés a feltöltéshez.A Samut viszont ebédidőben fel lehet tölteni 50%-ra míg ez 5%-t tölt.20%-os töltöttség alatt nem érdemes elindulni vele, míg egyéb készülékkel egész délelőtt vígan elvagy.
Ez a szokásos duma meg, hogy kompromisszumokkal, ez nagyon unalmas már a szar helyettesítésére.
1 dologra jó még ha lemerül: agyon lehet verni bárkit vele olyan jó anyagból van.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#521) punky10 válasza golyós (#520) üzenetére


punky10
addikt

Add el!Jobban jársz...
És mi is... ;]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#522) golyós válasza punky10 (#521) üzenetére


golyós
őstag

Eladnám ha az enyém volna. :DD
De lezártam, nektek még lehet benne örömötök.Mindenkinek más az ingerküszöbe és az elvárása.
Legyetek jók, ha tudtok ;)

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#523) Lasliegrand


Lasliegrand
tag

Sziasztok! Jóapámnak néztem ki ezt az ütésálló szikladarabot. :D Érdeklődnék, hogy mai szemmel, frissített (Lollipoposított) gyári és egy két alapvető app mellett mennyire nevezhető gördülékenynek a rendszer.

(#524) punky10 válasza Lasliegrand (#523) üzenetére


punky10
addikt

Milyen frissített rendszerre gondoltál?
Egy jó,friss gumicukorra...?

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#525) Lasliegrand


Lasliegrand
tag

Nem tudom mi a legfrissebb rendszer rá, de pl. a mai napig is csak Jelly Beanig frissített Asus Memopad HD 7esemre sebesség terén nem voltak valami jó hatással a Lollipophoz igazított dizájnú Google appok (pl Youtube, Chrome, Gmail). Lassabban indulnak el, nehezebben maradnak meg a háttérben... Mintha szándékosan hardverzabálóbbá tették volna őket...

[ Szerkesztve ]

(#526) punky10 válasza Lasliegrand (#525) üzenetére


punky10
addikt

Értem.Én a felsorolt alkalmazások közül csak a Gmailt használom(Youtube-t böngészöl nézek Chrome-t telefonon nem használok.) De azzal nincs gond.Alapjában nincs baj a rendszerrel.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#527) mazsi


mazsi
senior tag

Akad köztetek, aki 3D nyomtatásban jártas? Egy töltőfedelet szeretnék legyártatni, az enyém leszakadt :(

Pár sört megérne, ha valaki be tudja scannelni azt a másfél centis darabot, ami nekem kell.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#528) IldiH válasza mazsi (#527) üzenetére


IldiH
aktív tag

Próbáltad egyenesen tőlük kérni? [link]

(#529) mazsi válasza IldiH (#528) üzenetére


mazsi
senior tag

Megpróbálom őket, köszi a tippet!

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#530) mzs1978


mzs1978
újonc

Hello Mindenki
Gondoltam meosztom veletek is vége a Q4 -es időszakomnak ugy érem engem kiszolgált igazából nem volt vele prblémám ugyhogy vettem egy Q8-at képeken odszkodtam tőle egy kicsit de élőben márt majdem azt lehet rá mondani hogy szép ,és ami még fontos hogy van benne frissítés menü nem kell a telemaxba járkálni
(az egy másik dolog lessz e frissítés) . Eddig nagyon bejön ,remélem igy is marad.

(#531) punky10 válasza mzs1978 (#530) üzenetére


punky10
addikt

Az nekem is tetszik.Sárga-fekete összeállításban méginkább.Bár azt az Evolveo nem forgalmazza...
Én még sokallom az árát,azt nézem,hogy a lengyelektől lehet,hogy olcsóbban megkapnám.Az ukrán verzió is annyiban jönne ki,mint a Q8,és kinából berendelve az lm v11H sem lenne olcsobb,ha megbukika VÁM-on.
Egy kérdés:a hangerögombok hogy vannak kialakitva?

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#532) mzs1978 válasza punky10 (#531) üzenetére


mzs1978
újonc

A hengerőgombok : hangosítás jobb felül
halkítás jobb alul

ami az árat illeti: hardverileg ami hasionló az is 90 pénz lenovoból van egy kb ugyanilyen beltartalmú az 96.
de szerintem lessz még olcsobb is ahogy elkezdi több cég forgalmazni .

[ Szerkesztve ]

(#533) punky10 válasza mzs1978 (#532) üzenetére


punky10
addikt

A Lenovo nem játszik,régota nem gyárt rugged-phone-t....
na itt biztos nincs az,hogy"bocsi csak vèletlenül nem le,hanem fel emeltem a hangerőt"...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#534) Vegha válasza mzs1978 (#532) üzenetére


Vegha
senior tag

És a Q8-hoz is 'custom' usb csatlakozót lehet csak illeszteni ?

(#535) mzs1978 válasza Vegha (#534) üzenetére


mzs1978
újonc

hát kiváncsivá tettél kiprobáltam egy másik töltővel (samsung) azzal működött vagyis töltött,
de egy picit nehezebben lehetett csatlakoztatni mint a gyárit (picit karcsubb) ennyi .
ugyhogy a válasz MŰKÖDIK más töltővel is.

[ Szerkesztve ]

(#536) Vegha válasza mzs1978 (#535) üzenetére


Vegha
senior tag

Na, végre egy jó hír! Eddig ez volt a leginkább visszatartó erő a Q4 esetén is. Most már csak az ár... : )

(#537) gyula38


gyula38
tag

Üdv mindenkinek! Érdekel valakit az előbb említett Q8? Pár napos a teló. Privit kérek. :) Ja, itt, nagyfaluban. :D

[ Szerkesztve ]

(#538) schottgun


schottgun
tag

Sziasztok, tudtok ajánlani valami noname érintőképernyőt, amit bele tudnék rakni egy Evolveo "kú"4 telefonba? Eltörött és 39k-ba csinálná a nyomorék szerviz. Gondolom egyezik az érintője a legtöbb noname kínai telefonnal, így lehet venni hozzá 2-3 ezerért érintőképernyőt. Előre is köszönöm a segítséget.

(#539) CTDPeti


CTDPeti
csendes tag

Sziasztok,

Nincs valakinek alaplaphibás/betört kijelzős/megunt/javíthatatlan Q4-e?
Ha lenne, megvenném.

Az enyémnek sajnos a micros SD foglalata kiszakadt a nyákból, a régit nem lehet visszaforrasztani, a hozzáértő cimbora pedig égen földön, még Kínai kütyüshopokban semtalál hozzá_csak_foglalatot, mert fordított kapcsolós, ergo beszerezhetetlen.
Mindene működik a telefonnak, de ugy-e SD kártya nélkül eléggé behatárolt a használhatósága, és így még eladni is csak gombokért tudnám. Meg kéne csináltatnom, de gondolom ezzel a szervizbe elküldeni is teljesen esélytelen.
Kereken 1 éves, itthoni cucc, ha esetleg valakit így érdekel, beszélhetünk róla. Rootoltam meg egy gravityboxot kapott, ennyi.Azt hiszem, 4 db Defy, egy S750 és ez után lezárom a strapateló korszakom...
Peti

Peti

(#540) schottgun


schottgun
tag

Szia, az enyém fent van 1forintos liciten egy aukciós oldalon, nincs minimális ár.
csak a gorilla glass és az érintőpanel tört össze, kijelző nem sérült, minden más működik!
Nem tudom, hogy lehet-e más oldal nevét leírni.
Keress rá neten: // EVOLVEO Q4 android "törésálló" okostelefon NMÁ! //
(elsőre kidobja) ÉS LICITÁLJ! :D

(#541) CTDPeti válasza schottgun (#540) üzenetére


CTDPeti
csendes tag

ahogy elnézem másnak is kell :) 5en figyelik és még 18 nap, há' nemtudommm. azé' toltam rá, köszi

[ Szerkesztve ]

Peti

(#542) mazsi


mazsi
senior tag

Nekem van egy majdnem hibátlan telefonom a fiókban. A gyári töltője tűnt el és a gumidugó, ami a tetején tömített.
Korrekt összegért megvesztegethető vagyok ;)

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#543) CTDPeti válasza mazsi (#542) üzenetére


CTDPeti
csendes tag

Sziasztok,

Hát, ahogy elnézem, a hardveres támogatást is ki lehet dobni a kukába.

FB-n megkaptam az Evolveo Magyarországtól a szervíz elérhetőségét.
Példás gyorsasággal, kb 36 mp alatt jött is a válasz:

"Kedves Péter

Sajnáljuk, gyártói szervizünk nincs felhatalmazva inviduális alkatrész-forgalmazásra."
Nem tom, ezt a nyomorult 30 ft-os individuális alkatrészt honnan szerezzem be.....

Lehet hogy én is megvesztegethetővé kéne hogy váljak, annyira nem szerettem meg ezt a telót, hogy tízezreket költsek rá emiatt.....

Peti

(#544) schottgun


schottgun
tag

Nyomd ki szilóval, azt nincs rá gond. :)
Ha beküldöd kb.10.000-be adnak egy olyan alkatrészt, ha nem többe. :)

[ Szerkesztve ]

(#545) Alvosaman


Alvosaman
csendes tag

Sziasztok
Akit érdekel az evvel a progival kb: 3 perc alatt rootolhatja a telóját.

http://www.appsapkfile.com/toots/kingroot-app

[ Szerkesztve ]

(#546) Dunadan


Dunadan
csendes tag

Sziasztok!

Tud valaki olyan helyet, ahol lehet még kapni a nagyobb (4500 mAh-s) aksit? A nanotrade, a gps.hu azt írja, kifutott termék... :(

(#547) CTDPeti


CTDPeti
csendes tag

Sziasztok,

Gondoltam elmesélem, talán nem is offtopik, sikerült egy fórumtársnak köszönhetően "individuális alkatrészt" szerezni, képletes összegért egy komplett, betört kijelzős masina képében.
Azért nem veszett még ki az önzetlenség az emberekből. Olvassa a gondom, megtúrja az adataim a mailcímem után, feltehetőleg mert látja hogy nem vagyok aktív fórum user, mailt ír, mindez hétfőn, erre ma itt van nálam gyári dobozzal a cucc.

Innen valakinek jövök eggyel, köszönöm! :C

Peti

(#548) CTDPeti


CTDPeti
csendes tag

sziasztok,

a needromon elérhető egy gyári rom, igaz régebbi, de nekem fel kéne raknom hogy el tudjam dönteni, hogy a 2ből összeeszkábált telcsi szoftver avagy hardver gondokkal küld-e.
A mostani 0.1.9-es verzió, szerintem a legújabb lehet, de állandóan nyakonszúrja a kijelzőt, és akksi kivét használ csak.
cwm-et tudtam rá hegeszteni a letöltött romból kibányászott boot.img segedelmével, az mtk droidtools-szal, a root sem gond kingoroottal, viszont nem bírom sp flash toollal összehozni, nem bírok rá bootloadert hegeszteni. Pedig a needromos rom az sp flash toolos, nem sd kártyáról flesselős, szal tuti van rá.

Valakinek nincs esetleg ötlete?

Köszönet

Peti

(#549) CTDPeti válasza CTDPeti (#548) üzenetére


CTDPeti
csendes tag

na, csak a legújabb sp flash tool kellett hozzá meg egy szűz pc. kiváncsi leszek...

Peti

(#550) pamkutyuli


pamkutyuli
újonc

szép estét
Már több mint egy éve megvan Evolveo StrongPhone Q4 és már többször is rendetlenkedett.
1. pl netezek rajta de mindegy hogy mit csinalok rajta egyszercsak azt látom hogy bekapcsol ezt egyre gyakrabban csinalja.
lehet hogy azert van mert elmozog az elem vagy rendszerhiba szerintem.
2. lefagy.. egyszercsak restartol es bekapcsolasnal jon elo az android logo es nem akar bekapcsolni....vegre bekapcsol es kiirja hogy facebook alkalmazas leallt... a tobbi alkalmazas is leall. kiirja az inditto alkalmazas sajnos leallt ennyi. kozben elem be/ki.
ez mier lehet?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.