Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Darsin81


Darsin81
csendes tag

Nem ismer valaki olyan alkalmazást, amiben manuálisan be lehetne állítani az aksi méretét és az alapján mutatja a merülést?

(#452) Mr.Grincs válasza mazsi (#449) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hali

A Q4-hez 3 féle firmware van gyárilag. A 0.8 as a legrégebbi és egyben a legócskább is. Aztán lett az 1.5 ami azért kell, ha nagyobb akksit veszel a telefonhoz vagy újonnan már nagyobb akksival van.
Az 1.7 az meg az utcsó ami a normál méretű akksihoz van csak.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#453) mazsi válasza Mr.Grincs (#452) üzenetére


mazsi
senior tag

Tiszta sor, pont ilyen sorrendben került rá a szervizben a telefonomra a frissített ROM. Viszont az első verzió után nem tudtam rootolni :( Ez az első ilyen telefonom gyári szoftverrel, mind módosítva volt eddig valamivel ;)

A nagy aksival pedig akkor az a helyzet, mint a legtöbb utángyártott nagyobb kapacitásúval, egy ponton elveszti a fonalat a kernel és ugyanazt a százalékot nyomja mélykisülés előtti pillanatig. Talán a Defym olyan, hogy 1%-ra merül, majd 2x annyi ideig megy tovább ezen az értéken.

Köszi a válaszokat! Reméltem, hogy jobbat tud ennél az Evolveo, de nincsenek csodák :(

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#454) punky10 válasza Mr.Grincs (#452) üzenetére


punky10
addikt

Ez nem igaz.4 van.Az 1.3-as verzió kimaradt a felsorolásból, holott(szerintem) ez a leghasználhatóbb.Bugmentes, lehet rootolni, igaz a nagy akksit nem kezeli(bár úgy olvasom, hogy az újabbak sem... ;] ) viszont a gyári 2800-as is kibír simán 2 napot, így nem zavar. :)

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#455) Mr.Grincs válasza mazsi (#453) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Sajnos ez van, tényleg ennyit tud amennyit. Ne várjon senki csodát, újítást, javítást, bocsánat kérést a gyártótól. Ilyenbe reménykedni, hogy KitKat meg Lollipop aztán meg végképp felejtős. Előbb dobnak piacra egy új készüléket, minthogy az úgymond "régi" készülékre adjanak ki egy új sw updatet.
A D2 is legalább ennyire katasztrófa lett mint a sima Q4.

Darsin81: Egy akksi cserét megejtenék, attól függ mennyi idős a készülék. Akksi nem púpos? Sw frissítés és akksi csere után is ugyanez akkor az főpanel hiba.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#456) IldiH válasza Mr.Grincs (#455) üzenetére


IldiH
aktív tag

Ez a főpanel úgy látszik szeret hibásodni ... Nekem 4 hónapos lesz a telefon, minden gyári rajta, nem volt leejtve, stb és már lassan 1 hónapja a szervizben csücsül főpanel cserére várva. :((

(#457) punky10 válasza IldiH (#456) üzenetére


punky10
addikt

Ez nem(csak)a telefont minősíti, inkább a szervizt.

Nekem(még) semmi bajom a telefonommal, mégis kezdem úgy érezni, hogy nem jártam jobban, mintha rendeltem volna Kínából egy ruggedphone-t.Az Evolveo úgy félti a FW-it, mintha az atombomba receptjét tartalmaznák.Ennyi szupportja szinte bármelyik kínai telefonnak van...A szerviz pedig a szokásos Telemin...
Nagyon jó, hogy nem kell felutaznom a fővárosba, ha meg akarom venni a nagyobb akksit, mert meg lehet rendelni a neten..Viszont ha használni is szeretném, akkor mégis fel kell utaznom, mert csak a szerviz tud megcsinálni egy olyan"bonyolult, összetett feladatot", mint a frissítés... :(((
Mégegyszer leírom: nincs bajom a telefonnal.Csak elvesztette az előnyeit a többi strapatelefonnal szemben...Mostanában, ha megkérdeznek, már nem ajánlom másnak.Nem azért, mert germ jó, csak van alternatíva.Azok, amik eddig az Evolveo miatt pozitívumok voltak, már leértéktelenödtek.Használom a telefont, amíg tudom, de valószínű, hogy a következő telefonom nem Evolveo lesz.Nem a telefonba csalódtam, azzal semmi gondom, denem a "márkában"... :((

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#458) Mr.Grincs válasza punky10 (#457) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Evolve tesók: Oinom LMV9, Sigma X-treme PQ22.

[link]

Ha találtok swt ami szerintetek jobb lehet akkor formattal le kell darálni mindent a flashtoolal. SW után meg visszaírni az imeit az sn station-nel.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#459) punky10 válasza Mr.Grincs (#458) üzenetére


punky10
addikt

Olvastam pár dolgot az újabb FW-röl, úgyhogy lemondtam a nagyobb aksiról...
Számomra többet ér egy stabil és rootolt rendszer, mint +1900 mAh.
Az XDA-s dolgokat csak azután merném kipróbálni, miután megértettem mindent, amit írtak.És sajnos az "inglisem"nem a legerősebb.És a"ruszkim"sem... :) Ráadásul germ a tetkóval van bajom, hanem az Evolveo hozzá- és hozzánk-állásával...
És ételem, hogy ezen az XDA-s srácok tudnának segíteni.
Bár milyen jó lenne: leszedünk egy scriptet, futtatjuk, erre az Evolveo bejelenti, hogy a nyalókás frissítés esetén minden Q4 tulaj megkapja ingyen a 4700-as akksit, egy hordtokot és egy CNC-zet alu autóstartót... :DD
Na jó, nehéz napom volt, jól esett kicsit kilépni a valóságból...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#460) punky10


punky10
addikt

Javítom magam: nem az XDA-S leírásokat kell olvasni, hanem a 4PDA-t, amit Mr Grincs linkelt.
És az előző HSZ-emben az "ételem" helyett "kétlem" lett volna,csak a Swype "kijavított"... :D

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#461) IldiH válasza punky10 (#457) üzenetére


IldiH
aktív tag

2x kéne felutaznod, mert nem várható meg :DDD
Mikor visszaadták a telefont kérdeztem, hogy frissítettek-e szoftvert, mondták igen, gyártói előírásra a legfrissebbre. Mondom, akkor ha nagy akksit vennék, használhatatlan lenne (mint olvastam), erre az volt a válasz, hogy ha megveszem a nagy akksit, akkor befáradok ide a cuccal, az összes számlával, garancia papírral és ott hagyom nekik egy hétre, hogy feltegyék az akksihoz való szoftvert :Y
Én mondjuk közeli lakos vagyok és csak 3 óra oda-vissza utazással jár, + a jegyek, mert pont közig.határon kívül van és nem érvényes a bérletem :((

(#462) paramedic válasza IldiH (#461) üzenetére


paramedic
aktív tag

Ezért használom én is nagy akksival, de régi rommal... :(((

A Gladiátornál szerettem bele a márkába és a Q4-nél utáltam meg.
Nem lesz evolve(o) a következő telefonom. :(

(#463) punky10 válasza IldiH (#461) üzenetére


punky10
addikt

Na ugye... :)
Ezért hanyagolom a nagyobb akksit.Én tudom használni a telefonom, nincs vele gond, nem veszítettem semmit.Az Evolveo viszont veszített egy leendő vásárlót...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#464) magoah


magoah
újonc

Sziasztok!
Viszonylag elégedett Q4 tulajdonosként kérdezem, hogy azzal a jelenséggel talákozott-e valaki, hogy újraindításnál az összes widget-et elfelejti visszatenni a telefon a képernyőre. ADW launchert használok már egy ideje, de ugyanezt csinálta a gyárival is.
És ha nem, van-e esetleg ötletetek a megoldásra?
köszi

(#465) punky10 válasza magoah (#464) üzenetére


punky10
addikt

Az ADW menüjében nincs olyan opció, hogy launcher újraindítása ? Én Nova launchert használok,a Q4-esen még nem találkoztam ilyen hibával, de régebben egy Alcatelnél előfordult pár alkalommal.Akkor a Nova beállításában szereplő újraindítás funkció helyrehozta.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#466) magoah válasza punky10 (#465) üzenetére


magoah
újonc

Van ilyen, de az sem szokott segíteni.
Ellenben most újraindítottam próbaképpen, és működik hibátlanul. Nem értem.
mindenesetre köszönm a segítséget.

És mindjárt kérdeznék is még egyet: van valakinek olyan tapasztalata, ami alapján érdemes nagy aksival és hozzá való sw-rel próbálkozni? Úgy értem jelentősen tovább bírja azzal?
Illetve lehet, azt el tudja valaki mondani, hogy miért kell másképp kezelni a nagyobb aksit? lassaban esik a feszültség és annyi, vagy túl egyszerűen gondolom?

(#467) punky10 válasza magoah (#466) üzenetére


punky10
addikt

Nem személyes tapasztalat, úgyhogy ne ez legyen az etalon, de:
az itteni és a külföldi tapasztalatok alapján az új szoft nem rootolhato.
Az itteni és a külföldi tapasztalatok alapján az új szoft nem kezeli jól a kisebb akksit.
Semmi különösebb hozzáállást nem igényel az új szoft, nagyobb a kapacitás, így tovább bírja, és kész.Illetve tovább tart fullra tölteni az akksit.Viszont az, hogy miért okoz gondot normálisan mérni a régi,2,8-as akksit, az titok.... :)

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#468) Beecike86 válasza mazsi (#443) üzenetére


Beecike86
csendes tag

Én ilyet használok és semmi gond vele:
http://www.speedshop.hu/termekek/70190/avantree-univerzalis-autos-tarto-szelved%C5%91re-4cm-11cm-tartokarral.html

Valaki tud olyan oldalt ahonnan lehet rendelni hátsó hangszórót a telefonhoz? Mivel fémforgácsolás a fő tevékenységünk így az eddigi telefonjaim hangszórói mind megadták magukat. Sajnos ez is. A levegőben sokszor száll a fémpor így azt a telefonjaim a zsebben hordás ellenére is szépen bevonzodták. Idővel szeretném kicserélni a hangszórót.

Amúgy ez a a készülék nekem még mindig tökéletes és ár/érték arányban mindig jobb mint a többi versenyző.
Esett már le többször is betonra, volt vízben. Olajos kézzel is sokszor használtam. A hangszóróján kívül nincs vele gond. Akksija bírja. A caterpillar legújabb mobilja sokba kerül. Annyit nekem nem ér meg.
Ami nekem nagyon tetszene az egy Runbo X6:) Csak az meg vagy 200 ezerbe van...

(#469) mazsi válasza Beecike86 (#468) üzenetére


mazsi
senior tag

Köszi a tartó tippet, közben rendeltem 3-4 verziót a biztonság kedvéért ;)

A hangszórót én a helyedben leragasztanám valami vékonyabb matricával. Így is kurva hangos és az megvédi a fémportól.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#470) Beecike86 válasza mazsi (#469) üzenetére


Beecike86
csendes tag

Nincs mit.
Az elején szigetelőszalaggal ragasztottam le, de nem egy hosszútávú megoldás. Sajnos már nem hangos mivel a hangszóró mágnese szépen bevonzotta őket.
Remélem valahol találok egy hangszórót bele:)

(#471) Dunadan


Dunadan
csendes tag

Helló!

Kis gondom akadt a ketyerével, az android megvadult, és zabálja az aksit.... :(

Normál esetben másfél-két napig tudom használni, de néhány napja azt tapasztalom, hogy 10-12 óra alatt lemerül, normál igénybevétel mellett. Az akkumlátorhasználat menüben az Android System mellett röhejesen magas, 84%-os akkumlátorhasználati ráta szerepel. Valamit nagyon számol, mert a telefon felső része (gondolom a CPU van itt...) a normálisnál jobban melegszik.

Tapasztalt valaki hasonlót? Meg lehet ezt házilag oldani? A Telemaxot sszeretném kihagyni a buliból, egyszer volt ott a telefon, három hetet szórakoztak egy szoftverfrissítéssel...

[ Szerkesztve ]

(#472) MckBck válasza Dunadan (#471) üzenetére


MckBck
csendes tag

Egy sima kikapcsolás - visszakapcsolás nem oldja meg?
Egyébként nincs már Telemax . VSP DATA van helyett Csehországban.

(#473) magoah válasza MckBck (#472) üzenetére


magoah
újonc

Mi lett a Telemax-szal?

(#474) Dunadan válasza magoah (#473) üzenetére


Dunadan
csendes tag

Sajnos nem, reboot, ki- bekapcs, aksi kivétel nem segít...

(#475) MckBck válasza magoah (#473) üzenetére


MckBck
csendes tag

Telemax még biztosan van továbbra is, de az Evolveo honlapja szerint a javításokat a cseh cég végzi. (( Gondolom a felhasználók javítások minőségével / határidejével kapcsolatos panaszait próbálják így kezelni.))

(#476) kbadam83 válasza Dunadan (#474) üzenetére


kbadam83
senior tag

Szia!
Csak ide tévedtem más topicból.
Próbáld meg recovery menüből Wipe Cache!
Vigyázz ne a Wipe data and factory reset!!!
Ez általában megoldja androidnál a problémát.
Recovery :
kikapcsolod majd utána addig nyomod egyszerre a bekapcsoló és hangerő fel gombot, még be nem jön a recovery.

[ Szerkesztve ]

(#477) golyós


golyós
őstag

Sziasztok!
Kaptam a cégemtől egy ilyen ketyerét és szomorúan tapasztaltam, hogy csak a saját usb kábelével lehet tölteni.Természetesen rögtön bent hagytam a cégnél a töltőt a hétvégére és nem tudom tölteni. :W
Ti esetleg tudtatok venni hozzá ilyen "speciális" Usb kábelt az ilyen "balesetek" elkerülése végett? :F

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#478) alfi1 válasza golyós (#477) üzenetére


alfi1
csendes tag

http://www.gps.hu/Evolveo-USB-kabel-hosszu-microUSB

(#479) punky10 válasza golyós (#477) üzenetére


punky10
addikt

A Hama töltői közt sok keskeny usb található.Nem muszáj hosszúnak lennie,elég,ha keskeny,ha vékony körülötte a műanyag.De ilyen jópár Samsung töltő is,az asszimetrikus fajta(pl a Samsung galaxy Minié).

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#480) golyós válasza alfi1 (#478) üzenetére


golyós
őstag

Köszi! Szép ára van.
punky10: végignéztem a háztartásban található összes Mini Usb-t de egyik sem jó, nem ér be rendesen.
A Samsungé sem jó pedig vékony a háza. :(

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#481) punky10 válasza golyós (#480) üzenetére


punky10
addikt

Én egy ilyen kábelt használok a munkahelyemen, simán tölti a Q4-et, egy Evolveo strongphone X1-et, és a Cat B25-öt is.
[link]
De van a Nokiának is olyan csatlakozója, ami megy vele, mert a munkatársam a céges telefont(az X1-et) fel tudta tölteni otthon, míg a töltő a melóhelyen pihent.Az autostöltöm pedig egy Hama-gyártmány,a MOL-nál lehet kapni, az sem hosszú, csak keskeny...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#482) golyós


golyós
őstag

Még csak a 2. teljes töltésem lesz ma (ha végre feltölti) de elég botrány a töltési idő.Gyakorlatilag csak éjszaka érdemes tölteni mert borzalmas lassan tölt.
Érdekes dolgokat csinál a telefon, 40%-on kikapcsoltam szombat este 7-kor.Vasárnap bekapcsoltam délután 4-kor és egyből jelzett, hogy 11%-on van,töltsem :W Mi merítette le kikapcsolva? :F
Rádugtam a töltőre és 70%-on kezd tölteni? :((( Mi van ezzel? Leveszem a töltőről, megint 11%, vissza és megint 70-en kezd tölteni. :O

A hangminőség kitűnő, a kamera majdnem nulla, a vaku inkább ne lenne mert távolra nincs ,közelre meg elvakítja az egész képet.
Jelen állás szerint az az 1 pozitívum van a készülékben, hogy nem került egy forintomba sem mert a cég adta. ;]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#483) golyós


golyós
őstag

Alakul a töltés: 70%-ról 2 perc alatt 100-ra töltött.

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#484) punky10 válasza golyós (#483) üzenetére


punky10
addikt

Mekkora akkumulátor van benne,a 2800-as, vagy a 4500-as?
A nagyobb akksit csak az újabb(egyes tapasztalatok alapján még azok sem...)FW-k kezelik rendesen.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#485) golyós válasza punky10 (#484) üzenetére


golyós
őstag

2800-as.
Ma felfedeztem, hogy kikapcsolás után elünik a beállított magyar billentyűzet[link].Újra engedélyezni kell, hogy azt használhassam.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#486) punky10 válasza golyós (#485) üzenetére


punky10
addikt

Hanyas FW van rajta?

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#487) golyós válasza punky10 (#486) üzenetére


golyós
őstag

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#488) punky10 válasza golyós (#487) üzenetére


punky10
addikt

Több helyen is lehetett olvasni arról, hogy az újabb FW-k nem kezeli jól a kisebb akksit.Be kellene menni a szervizbe (TeleMax, bár inkább TeleMin-nnek kellene hívni... ;] ) és frissíteni az 1.7-re, az állítólag a 2800-as aksihoz lett kiadva.Vagy szólni nekik, hogy az 1.3-az tegyék fel, ez stabil, és rootolható...Vagy megvenni a nagyobb akkumulátort.... :D

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#489) golyós válasza punky10 (#488) üzenetére


golyós
őstag

Örülni fognak a cégnél, hogy 3 hétig nincs telefonom mert a Telemax nem csinálja meg, hanem kiküldi a Cseheknek. :W

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#490) punky10 válasza golyós (#489) üzenetére


punky10
addikt

Igen, ezért írtam pár HSZ-szel fentebb, hogy nincs nagyobb supportunk,mint egy full-kínai telefonnak... :(
A telefonnal semmi bajom, de a forgalmazó nálam leszerepelt...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#491) golyós válasza punky10 (#490) üzenetére


golyós
őstag

Nova-val engedélyezi a widgeteket? Kiraknám a Google Keepet de nem jelenik meg a modul listában sem.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#492) punky10 válasza golyós (#491) üzenetére


punky10
addikt

Novát használok már több éve(most Nova Prime,előtte Go launcher)1-2 speciális gyári widgeten kívül még mindent sikerült kirakni.
Komolyan mondom, hogy egy szerviz tényleg ráfér a telefonodra....

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#493) Darsin81 válasza kicsipolgár (#434) üzenetére


Darsin81
csendes tag

Katonai igények? Az a hadsereg, amelyik ezt használná, halálra lenne ítélve... Azóta egyébként már nem isrezeg és alig talál hálózatot, amiről aztán gyorsan le is dob. A Q4 egy terepjáró, ami beleragad a sárba.... és szerinted ezért még ne is kritizáljam? Bahh!

(#494) punky10 válasza Darsin81 (#493) üzenetére


punky10
addikt

De, kritizálhatod...
Viszont fogadd el mások tapasztalatát is.
Az én"terepjáróm"eddig még kievickélt az összes dagonyából... :)

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#495) mazsi


mazsi
senior tag

Sikerült kiszárítanom az elázott telefont!

A telefonom töltés közben megivott másfél deci colát a táskámban a laptopommal párban :(

Másfél napig csöpögtettem a radiátoron, majd beraktam 3 napra reggeliző tálkába kiló rizzsel. Egész jól magához tért! Eltűnt a pára a kamerából és a wifi is újra működik.
Más most adná el megkímélt telefonként, de én megtartom kabalának, ha már ennyit kibírt mellettem ;)

Szedte már szét a telefont valaki közületek? Arra rájöttem, hogy a hátlapi négy csavar nagyrészt dísznek van. Másfél hete anélkül használom a szellőzés miatt nélkülük a telefont, de semmi különbséget nem fedeztem fel használat közben.

Lefilmeztem a rízsfürdőt. Érdekel valakit? :)

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#496) punky10 válasza mazsi (#495) üzenetére


punky10
addikt

Az IP védettség vízállóságra utal, nem kóla-állóságra... :D

Egyébként ez egy strapatelefon, nem kell így babusgatni:kóla,rizsfürdő... :)

Szerintem sem csak az a négy csavar fogja össze a házat, valahol középen is lehet pár rögzítési pont.A Q4-nél pl a tömités közepén lévő kerek fülek alatt is lehet csavar.Ezt még nem szedtem szét, de más telefonokkal már próbálkoztam, azoknál is volt 1-2 rejtett csavar...

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#497) mazsi válasza punky10 (#496) üzenetére


mazsi
senior tag

Nem babusgatom, de pont töltöttem, mikor megkapta az adagot - a fülhallgató bemenet tökéletes beázásra :(

Én megcsavargattam és szerintem az oldalsó négy-négy csavar tarthatja keretben a burkolatot. Ott nagyon tiltakozik, ha feszegetem.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#498) Mr.Grincs válasza mazsi (#495) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

A hátlapon lévő 4 db T6 csavar az nem dísznek van hanem az fogja a 4 sarkát, nem véletlenül, mert belül van egy szigetelés körbe a telefon belső peremén. Oldalán T5 csavarok vannak, és 2 db plusz csavar van az akkumlátor szigetelés alatt. A készülék belső részében meg van még bőven csavar. 2 a panelt fogja, 4 az lcd keretet és van még 2 alul ami a mikrofon panelt fogja.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#499) Dolmi


Dolmi
újonc

Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni abban, hogy az EVOLVEO StrongPhone Q4-ben, hogy lehetne beállítani azt, hogyha már van egy elsődleges szerver fiókom, de azt nem szoktam használni, hanem helyette egy másikat használok, hogy tudnám törölni a régi fiókot, és az újat beállítani helyette?
Egyáltalán lehetséges ez?
Vagy törődjek bele, hogy a régi marad, amit még régebben beállítottam?
Előre is köszönöm a segítségeteket.

(#500) punky10 válasza Dolmi (#499) üzenetére


punky10
addikt

Beállitások-(lejjebb lapozva a Fiókok alatt)Google-kiválasztani a rég i fiókot-itt előjön mit akarsz szinkronizálni,de helyette nyomj egy menü-gombot(bal kapacitív gomb)és előjön a fiók törlése menü.
Na itt lehet törölni a régi fiókot... :)

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.