Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90751) zebede válasza andrisms (#90750) üzenetére


zebede
őstag

20/20 Optical nekem jobban bevált mint a Veithdia.

(#90752) dugesz77


dugesz77
őstag

Befutott mára egy ilyen hűtő törölköző akcióban 1,01$-ért gondoltam nem sokat veszthetek. Meglepően jól hűt . De ,hogy a fenében csinálja (tudom párolgás elvén) hogy kb. 10 másodperc alatt szinte rázás nélkül is teljesen lehűl :Y megrázva szinte jeges érzés. Persze ezt is nyár végén állok neki kipróbálni :(((

(#90753) cris78 válasza dugesz77 (#90752) üzenetére


cris78
őstag

Én már nyár eleje óta használom. Akinek van még textil pelenkája az is ilyen hatást kelt.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#90754) Zola007 válasza dugesz77 (#90752) üzenetére


Zola007
veterán

azt mondták a híradóban, hogy a nagy érdeklődésre való tekintettel a nyarat jövőre is megtartják.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90755) gingerbalm válasza Zola007 (#90754) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

:C :C :C

(#90756) Druss válasza Zola007 (#90754) üzenetére


Druss
aktív tag

Én is láttam azt a bejelentést, ezért rendeltem is kettőt :R

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#90757) Silent77 válasza cris78 (#90753) üzenetére


Silent77
veterán

Nem azt mondtad, hogy nem jó? :W
Vagy nem te voltál? :D
Megyek oszt csúnya verekedést rendezek, most rendeljem meg?

Zola007: Régi, de becartam a nevetéstől. :DD
Köszi!

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#90758) dugesz77 válasza Zola007 (#90754) üzenetére


dugesz77
őstag

:C inkább az bosszant, hogy nem próbáltam ki korábban ,mert nem egy új találmány.

(#90759) Nikaré válasza dugesz77 (#90524) üzenetére


Nikaré
őstag

Erről a pákáról lemaradtam :B

(#90748) DJGABI Köszi, lehet mégis rendelek egyet. Nálam szinte ugyan az az igény, esténként a megfelelő helyen is legyen wifi powa :)

(#90760) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Minden Tronsmart akciós

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#90761) spiky03


spiky03
veterán

A GearBest ugye megbízható? :)
Mert a BT fülesem így az ingyen postával nem kapott nyomkövetést és egy kicsit izgulok. :D
08.18-án rendeltem meg, gondolom szeptember közepéig ne kezdjek el izgulni. :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#90762) Sanki válasza spiky03 (#90761) üzenetére


Sanki
addikt

Teljesen megbízható. Én nem sokszor kértem tőlük nyomkövetést, de minden megjött azt hiszem.

(#90763) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Projectoros órából van valami ajánlott példány?
Nem szükséges semmi flikkflakk, mutassa az időt (világító számokkal, mint a rádiós órák), ezt ki lehessen vetíteni a plafonra/falra, és lehetőleg üzemeljen hálózatról (is).

Valami ilyesmire gondolnék, csak kellene a DC üzemmód.

Miért mindig én???

(#90764) Degeczi válasza Sanki (#90762) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Kivéve, amikor nem...
Fiamnak a telefonját kavarták el még Kínában. Jó, adják vissza a pénzt - és csak a vételár felét akarták visszafizetni, mondván nem volt rá szállítási biztosítás! :W (tracking persze volt, de túrót nem ért)
Érdekes módon Trustedpilot-on beszámoló írása után viszont már vissza tudták téríteni a teljeset)
És sok ilyen tapasztalatot olvasni, pont jellemzően a drágább cuccokkal, mintha szándékosan arra utaznának, h van, aki benyeli a veszteséget.
Mocsok egy banda.

(#90765) cris78 válasza Silent77 (#90757) üzenetére


cris78
őstag

Én nem mondtam olyat, hogy nem jó...
A nagy melegben rátettük a kutyára is.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#90766) Silent77 válasza cris78 (#90765) üzenetére


Silent77
veterán

Tudom, az más volt, csak a véred szívom. :P

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#90767) Skillet


Skillet
addikt

Jött egy ILYEN orico micro sd olvasó. Hibátlan, főleg ennyiért.

Ugreen micro usb kábel.
Komolyan ugreen fan lettem. Van már itthon töltő, kábel, most jött egy autós töltő is. Mindegyiknek hibátlan a kivitelezése a legapróbb részletekig. Ez a kábel is gyönyörű, minőségi darab.
Persze a tépőzáras kábelrendezők most is a csomagokban voltak, figyelmesség képpen. Már van mindenféle színben :)

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#90768) entoni1989


entoni1989
tag

Szasztok.

Egy kis segítségre, véleményre, információra lenne szükségem. Sose rendeltem még ebay-ről, most lenne az első, ha sikerül meggyőznöm magam.
Egy DSLR fényképezőt akarnék rendelni 350 ezer értékben és mivel igen nagy az érték ezért tartok a dologntól. Igaz akiknek a kínálatában van igaz sok a pozitív, de mindegyiknél sajnos akad negatív is ami számomra aggodalomra ad okot. Némely közt olyat is kiszedtem, hogy nem érkezett meg a termék stb..
Rizikos lenne a dolgo szerintetek? :F

(#90769) enginev3.0 válasza entoni1989 (#90768) üzenetére


enginev3.0
félisten

Vámot is számold hozzá ha olyan helyről jön

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#90770) Krogoth válasza entoni1989 (#90768) üzenetére


Krogoth
senior tag

Ekkora tételnél tuti kapsz TN-t, így nyomon tudod követni.
Papyallal kell fizetni, az 180 nap védelmet ad.
És amikor megérkezik mindenképp videózva bontsd a csomagot.
Amire még érdemes figyelni, hogy ha kínai raktárból jön és megfogják a vámon, akkor erre még rájön 27% ÁFA és 2500 ft kezelési költség (DHL esetén 6000)

(#90771) air válasza entoni1989 (#90768) üzenetére


air
nagyúr

350 ezerért én nem ebayen vásárolnék.
Inkább Amazon.de-n, ott is akkor, ha maga az Amazon az eladó, vagy legalább FBA-s eladótól.

Krogoth, engine!
Mindkettőtöknek igaza van. Ekkorra összegnél már ÁFA és vám is rájön, ha Eu-n kívülről jön a csomag.

Ezért jobb az Amazon.de.
Se ÁFA, se vám, se szállítási költség nincs.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#90772) entoni1989


entoni1989
tag

A vámra figyelek ezért csak EU-ból rendelnék.

(#90773) Krogoth válasza air (#90771) üzenetére


Krogoth
senior tag

Úgy rémlik ez sem teljesen igaz. AZ Amazon hozzáadja az eladó és a vásárló országának közti ÁFA különbözetének összegét.

(#90774) jjeahh válasza entoni1989 (#90768) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Én 4 gépet és egy tucat optikát meg tartozékot rendeltem már ebayről, minden megjött és hibátlan. Szal szerintem nyugodtan vásárolhatsz gépvázat, csak oda kell figyelni mit veszel és kitől, meg alaposan átolvasni a leírást.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#90775) air válasza Krogoth (#90773) üzenetére


air
nagyúr

Én úgy tudom, hogy a német ÁFÁ-t érvényesítik, és a kiírt árakban már benne van.
Nem amazon.com-ról beszélek, hanem a .de-ről.
Mások a szabályok. A .com fizetés előtt valóban hozzáad ÁFÁ-t, vámot és minden plusz költséget.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#90776) s7evcsenko válasza air (#90775) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ha Magyar szállítási címre kéred, akkor a .de-n is hozzáadják az áfa különbözetet.
Olyan 6.7% körüli összeg megy rá.
Tegyél be valamit a kosárba, nyomj a checkoutra és meg is jelenik az emelt árú összeg.

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#90777) entoni1989 válasza jjeahh (#90774) üzenetére


entoni1989
tag

Azt meg tudod mondani esetleg honnan, melyik eladótol? Már mint akitől te rebdelted, hátha van nála D750.

[ Szerkesztve ]

(#90778) Dluinet válasza entoni1989 (#90777) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ennyiért már itthon is kapsz
legjobb hely az index fórum Nikon adok - veszek

ott még azt is bannolják aki a hirdetésebe nem írja ki a készülék gyártási számát

az elmúlt egy hétben vagy hármat hirdettek

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#90779) entoni1989 válasza Dluinet (#90778) üzenetére


entoni1989
tag

Ezeken már túl vagyok, mindenhol szétnéztem, folyamat nézem, de semmi vagyis olyan ami megérné.

(#90780) Degeczi válasza air (#90771) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Az EU-s eladó Magyarországra irányuló forgalmától függ, köteles-e magyar áfát fölszámítania, és mivel ez a limit nagyon alacsony, az Amazon már rég elérte ezt, ezért magyar áfával szállítanak ide a német oldalukról is.

(#90781) jjeahh válasza entoni1989 (#90777) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Sajnos nem, 2015 előtt vettem őket és az ebay már elfelejtette... De mindíg más eladótól vásárolok ilyesmit is, attól függ az egész, hogy melyik tűnik viszonylag megbízhatónak és melyik kínál jó állapotú gépet olcsón. Amúgy thinkpad laptopokat is rendeltem onnan már, összesen 3 darabot, szal ha alaposan utánnanézel az eladónak és rendesen átböngészed a leírást meg a képeket, akkor szvsz nem kell tartanod attól, hogy átvernek... mármint lehetséges, ez mindíg benne van a pakliban, de én eddig több mint 150db EU-s ebayes rendeléssel, aminek a nagy része fotós cucc, sosem szívtam meg, szal... Hamarosan én is le akarom váltani a jelenlegi vázaimat és megint ebay-ről fogom beszerezni az új szerzeményt, nekem bevált, ez lesz az 5-ik ebayről rendelt vázam. Igaz én nem Bp-n lakok, hanem az Isten háta mögött, így rá is szorulok :D .

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#90782) sambenez válasza air (#90775) üzenetére


sambenez
addikt

Rosszul tudod. Próbáld ki. Tegyél be valamit a kosaradba, és nézd meg mennyire módosul az ára amint ki akarod fizetni, és Mo-i a szállítási cím.

(#90783) air válasza sambenez (#90782) üzenetére


air
nagyúr

Kipróbáltam. Sőt már többször rendeltem is.
A válasz Degeczinek is.

Én itt azt látom, hogy német ÁFÁ-t tartalmaz. Az ára €62.99. Magyar szállítási cím van megadva.
Fizetésnél pedig még mindig a €62.99-et ír és az ennek megfelelő összeget akarja levonni.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#90784) Vagany válasza air (#90783) üzenetére


Vagany
őstag

Igen, de ha jól látom itt nem az amazon az eladó :U .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#90785) Degeczi válasza air (#90783) üzenetére


Degeczi
nagyúr

"Sold by BaloonD'or Sales DE" - nyilván az ő forgalmuk még nem érte el a limitet. Ha az Amazon.de az eladó, akkor igen, ők magyar áfát számolnak föl. Rakj be pl. egy Kindle-t a kosaradba.

(#90786) air válasza Degeczi (#90785) üzenetére


air
nagyúr

Az FBA (fulfillment by Amazon) pontosan olyan mintha az Amazon adta volna el.
Amazon eu. raktárból jön, Amazon csomagolja, a garanciális ügyintését is az Amazon kezeli.
Költség szempontból tehát még jobb is, mintha az Amazon az eladó.
De szerintem ezt a témát, itt zárjuk le!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#90787) azbest válasza jjeahh (#90781) üzenetére


azbest
félisten

Én úgy kerestem vissza régi rendelést, hogy az email fiókban kerestem visszaigazolást, paypal értesítést

(#90788) Mr.Csizmás válasza air (#90786) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csak az amazon intézi, de a jelölt tag adja ki a számlát, így neki kell elszámolnia. itt rakd be az amazonost, és a "simát", és nézd az árakat. [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#90789) Donki Hóte válasza Skillet (#90767) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem ugyanilyen farmernadrág színű UGreen kábelem van (csak Type-C csatlakozóval), de tényleg tökéletes.

Néha-néha szoktam rendelni más gyártótól is kábelt (korábban Tronsmart, BlitzWolf, Choetek, Vention, most legutóbb Usams), de mindig visszatérek a UGreen kábelekhez, szerintem azok a legjobbak.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#90790) jjeahh válasza azbest (#90787) üzenetére


jjeahh
nagyúr

No igen, jó ötlet, bár nem találtam meg őket sajnos, szerintem töröltem a régi leveleket :( .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#90791) retesz147


retesz147
addikt

Roidmi 3S-em váltanám le olyan BT transmittere, amiben van és használható is a kihangosítás funkció (értsd: jól működik a mikrofon, nem úgy mint a Roidmi 2S-ben).

Ezeket néztem ki (régebben iMars-ot többen is rendeltek, úgy emlékszem):
1. iMars- Régebben többen rendeltek, jó a transmitter és a kihangosító funkció?
2.Lényegében iMars, csak kérdéses, hogy hozza-e a minőséget. Csak a választható fekete szín miatt gondolkodom rajta.
3.iMars v2 Kérdés, jobb-e mint az első linken lévő?

Valakinek van ezekkel tapasztalata, transmitter és kihangosítás terén? Hozzák-e a Roidmi szintjét?
Személyautó, antenna hátul, szivargyújtó sebváltó előtt lent (azaz viszonylag messze).

Nagyon szépen köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#90792) dugesz77


dugesz77
őstag

PIX - LINK 300Mbps N-es router a GBPXR kóddal 9,89$

Egyébként tegnap megérkezett a MantisTek® WR500 router is 9,9$-ért betyáros a wifi-je. Egy TP link nd1043 váltott ahol eddig a kertben az telefonról 1 pálcikás volt a wifi erősség most hármasra változott. Könnyű volt beállítani. köszönöm az ajánlást :R

[ Szerkesztve ]

(#90793) Emperor_ válasza Digitalpimp (#87803) üzenetére


Emperor_
addikt

Higonokami zsebkés.
aug. 24-én rendeltem és tegnap már meg is jött Japánból.

Én is ajánlom. Köszönöm az ajánlást :) !

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#90794) dugesz77


dugesz77
őstag

ILIFE V5S Pro robotporszívó EU-ból rendelve a V5SEU
kupont használva 139,9$.

(#90795) maestro87 válasza retesz147 (#90791) üzenetére


maestro87
őstag

Az utolsóra egyet fizet kettőt kap akció van, ha ez segít a döntésben.:) Bár pár napja még 3$-ral olcsóbb volt. Kupon: 8bdbb0

dugesz77: Annak a MantisTek router-nek elég vicces a belseje.:)

[ Szerkesztve ]

(#90796) retesz147 válasza maestro87 (#90795) üzenetére


retesz147
addikt

Sajnos nem.....tudom, hogy elpasszolható, de nekem inkább 1 kellene, ami jól működik kihangosításra is. De köszi a tippet, visszaolvasva amúgy megtaláltam ezt az akciót és onnan érkezett a 3. opció.

Xiaomi 13 eu dev...

(#90797) DJGABI válasza dugesz77 (#90792) üzenetére


DJGABI
addikt

azt nézted hogy ténylegesen tudja is-e azt a 3 pálcikás jelerősséget (sebességet)? mert régen a vevőkkel azt játszották fullosat jelzett csak épp az adat alig csorgott rajt. amúgy meg ennyit a csodás 1043-ról. hú de örülök mióta megszabadultam tőle

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#90798) sambenez válasza air (#90783) üzenetére


sambenez
addikt

Most vettem cipőt az amazon.co.uk-ról. Érdekes módon a 45£ a kosaramban már 47.63£ lett.
De ha nem hiszel nekem rakd be ezt a kosaradba.

(#90799) vacs válasza andrisms (#90750) üzenetére


vacs
veterán

"Veithdia árkategóriában van ajánlottabb/hasonló minőségű napszemüveg"

Benzen :K

(^)(>.<)(^)

(#90800) fery02


fery02
addikt

Van, aki a nyomtatójához külföldről veszi a(z utángyártott) patronjait?
Ha van ilyen megbízható eladó, valószínűleg tennék egy próbát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.