Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Az alap késésen felül 70-100 perc? ;]

Kocsival se volt kellemes. 3éve van jpgsim, de most vezettem először hóban. :O

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) djculture válasza Klaus Duran (#1) üzenetére


djculture
félisten

Van ahol már 200perc fele közelit a késés :) Gondolom a kocsi is csúszkál össze vissza pláne hogy holnapra már ónos esőt is mondanak.

[ Szerkesztve ]

(#3) andris1602


andris1602
aktív tag

Amúgy nem csak a MÁV-al van gond.. Kisvárosban élek, és az emberek egyszerűen nem hajlandóak 30-nál többel menni... és szöttyögünk, pedig közel távol nincs gyalogátkelő sem.

(#4) Klaus Duran válasza andris1602 (#3) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Akkor én bátor voltam a 40-50 sebességemmel városban. ;]
Előre megmondták hogy ez lesz. De az egész országot sokk ként érte. :W

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#5) kmisi99 válasza andris1602 (#3) üzenetére


kmisi99
addikt

Nyilván a legtöbb embernek nincs pénze nyárigumira így csak lassan megy. Járt már úgy ismerősöm, hogy nem is ment gyorsan fékezett, hogy bekanyarodjon a bolthoz, a kocsi nyíl egyenesen ment tovább annyira jeges volt az út.

(#7) br.rak


br.rak
őstag

Ahogy a szakállas vicc mondja: Mi a MÁV 5 ellensége? A 4 évszak és az utasok. Nincs itt semmi látnivaló, kérem oszoljanak :D

Rövidebb távon akár még jó döntés is lehet a vonat az országúti korcsolyabajnokokkal szemben.

(#8) andris1602 válasza Klaus Duran (#4) üzenetére


andris1602
aktív tag

Annyi bőven elég (nekem) :) meg is kell tudni állni.

(#5) kmisi99: Autó kérdése, már én is jártam így pár csepp eső után :D meg is lepődtem rendesen.

Egyébként érdemes előre, ha lehet, mindenre felkészülni. (fagyálló, tele tank bezin + egy 5 literes kanna, hólánc) és kell a téligumi.. anélkül tényleg korcsolyapálya.

(#10) djculture


djculture
félisten

Hómunkásokat vesz fel hétfő éjszakára a Fővárosi Közterület-fenntartó (FKF) Zrt. Budapesten
Dorogi Gabriella szóvivő tájékoztatása szerint a hétfő este 10 órától kedd reggel 6 óráig tartó időszakra keresnek munkásokat, jelentkezni a kerületi szolgáltatási csoportoknál lehet.

A társaság a munkáért nettó 4200 forintot fizet

Ezek is jókor kapkodnak hogy ember kellene.

(#11) Killer01 válasza djculture (#10) üzenetére


Killer01
őstag

Nincs ezzel baj, meg van lean-ezve: Just In Time ;) ;]

(#14) ricinus13


ricinus13
senior tag

Én a múltkor rossz vonatra szálltam fel, ugyan oda ment így nem volt gond, csak a kaller tájékoztatott hogy ez a 4 órával előbbi vonat csak késik. Pedig akkor még nem is volt hó.

(#15) mickemoto válasza andris1602 (#3) üzenetére


mickemoto
őstag

Szintén kisváros, de itt meg megtáltosodtak, mennek mint a meszes.

(#16) Lauda


Lauda
félisten

Nalunk tokeletesen mukodik minden.

(#17) djculture válasza Lauda (#16) üzenetére


djculture
félisten

Itt a keleti vonalon még most is van 10-20 perc késés de ez már alap lassan.

(#18) Lauda válasza kmisi99 (#5) üzenetére


Lauda
félisten

Teli gumira gondoltal? :) Manapsag szinte az osszes auton mar teli / nyari valtasban futnak a gumik. Rosszabb eset a negyevszakos. Amugy tevhit, hogy draga a teli gumi. Amig az van fent nem kopik a nyari es forditva. Masreszt a biztonsagot nem lehet forintokban kifejezni. Ha nincs penzem megfelelo gumira, akkor nem autozom.

(#19) flymi válasza mickemoto (#15) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

:C

Amúgy én is mentem tegnap reggel egy kanyart, én nem mertem a mellékutakon 30-nál többel menni, pedig még "friss" volt a hó. A főút is szmötyis volt, de ott is inkább a békesség, úgyhogy maradt a 40. Városon kívül nem voltam.

Pár éve az utcánkba vezető mellékúton tükörjég volt, egy terepjáró jött szembe. 30-al mentem harmadikban, visszavált kettőbe, index ki, fék lassan adagolva de nem kanyarodott semerre se. A terepjárósnak tolatnia kellett, mert nem akart puszit. Hiába volt téli gumi az autón.
Tükörjéggel, ónos esővel nem lehet játszani! :N

Most pedig lehet osztani, hogy az ilyen minek ül kocsiba...

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.