Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95365) KROK640 válasza hcl (#95357) üzenetére


KROK640
veterán

Hát ez akkor nem jutott eszembe, csak az, hogy a legősibb mesterséget folytató anyjukat!
Mondjuk lehet h nem lett volna egyszerű kör, két webáruház ugyanazokkal a képekkel.... talán a digit ép még megvolt amivel csináltam őket, de az a baj, hogy sokszor ezeket is eladtuk. így lett oda az egyik legjobb képem, amikor 2008 áprilisában szakadt a hó és közben kettős(!) szivárvány volt láható meg némi napsütés Debrecen felett. Világbajnok képek készültek akkor, csak hirtelen nem tudtam, hogy elvinni őket, így a bolt egyik random digit gépén maradtak. Mire vagy 2 hét múlva eszembe jutott h elkéne vini a gépet eladtuk memkártyástól együtt.
Akkoriban sajnos gyakran jártam úgy, hogy nem mindent szereztem meg amit létrehoztam és akartam. :(
Előfordult, hogy a munka gépemen sem voltak biztonságban a dolgok, lévén PC Shop azt is árultuk (az aktuális gamer konfigunk volt általában a gépem) és előfordult, hogy még nem voltam bent eladódott. pl a HD3870-es teszteredményeim is így lettek oda (eladták a gépet amin készült a cikkem, ofc azzal együtt), és még sorolhatnám. Nem véletlenül lett aztán egy 1GB-os kulcstartóra applikált pendriveom. poén, hogy a pendrive 2009 novemberében megdöglött, nem lehet rá se írni, se törölni, se formázni, viszont minden olvasható róla ... olyan kis hibátlan időkapszula lett számomra! :) (akkori mailekkel, fotókkal programokkal stb.)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.