Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Dany007 válasza hackeeeee (#5) üzenetére


Dany007
veterán

A kreszt csak nemrég módosították ilyen formára. De én jópáréve ezt tapasztalom. Motoros, biciklis egyaránt bejön jobb oldalon, és megáll a kocsim jobb hátsó oldalánál. Így amikor a pirosnál elindulok, pont nem veszem észre, hogy ő is ott van, és ha mondjuk akármiért egy kis jobb ívet kanyarodok, már le is toltam szerencsétlen barmot.
Vannak idegesítőbb dolgok is. Amikor egymás mellett 2-3 biciklis megy. Ha jól tudom ezidáig ez is tilos volt. Aztán, hogy a mostani kersz változások ebbe is beleszólnak-e fogalmam sincs.
Én kifejezetten félek a biciklisektől az úton :) Túl lassan megy és túl bizonytalanul. Meg persze sokkal sérülékenyebb, mint egy autó. Szóval mindig odafigyelek rájuk, de van pár momentum, amikor nagyon fel tudják b*szni az agyamat.
Biciklisekben is tudatosulni kéne, hogy ők azzal a tempóval amivel haladnak, egy városon kívüli főúton akadályt képeznek, amit a mögöttük lévők meg kerülgetnek kifele, márha tudnak. Volt már olyan, hogy bele kellett fékeznem - mivel jöttek szemből - és hátulról majdnem belém jöttek. Nyilván a mögöttem lévő autós, aki nem látja még a biciklist nem számít rá, hogy egyszercsak 80-90-ről 30-ra lassítok, mert épp szemből jön egy busz, és a biciklis meg előttem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.