Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) vitya81


vitya81
tag

Sziasztok!

Kezdek ismerkedni a játékkal, de még 1-2 dolog (biztos lesz több is) nem világos. A legfőbb kérdésem az lenne, hogy bevételt csak az adózásból lehet szedni? Gyárak termelése, szerencsejáték, turizmus nem egészíti ki a budget-et, mint a SimCity4-ben? Még csak pár órát játszottam vele, homokozó módban, de erre nem jöttem rá.

Köszi a segítséget. (a tesztet meg nem találom, pedig biztos 'kiszúrja' a szemem. egy linket dobna valaki?)
:R

Viktor

(#52) Csapoati válasza vitya81 (#51) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jobb fönt van a teszt a Témaindító írás felirat alatt.

Bevétel az adóból jön, ezen felül meg a turistákból és a tömegközlekedésből. Más nincs, de szerintem nem is kell. A gyárak termelése szerintem benne van az adójukban.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#53) vitya81 válasza Csapoati (#52) üzenetére


vitya81
tag

Köszönöm

(#54) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ó, bakker... Nem tudom ez kinek új információ, de nekem az volt: út építése közben Page Upot nyomogatva lehet emelni az út szintjét magasabbra. Nem tudom ezt miért nem közölte eddig velem a játék, az egyik loading screenes tipp volt. Hát köszi, 91 ezres a városom, jókor szólt. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#55) ttt1 válasza Csapoati (#54) üzenetére


ttt1
őstag

Az elején írta a tippek között...

(#56) ooszi


ooszi
senior tag

Sziasztok, hogy tudom beállítani, hogy adot területen a gyárak fát termeljenek? vagy olajat?

BY ooszi

(#57) Tav-Csoves válasza ooszi (#56) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Kerületek menü, kijelölsz egy kerületet, és a kerülethez hozzáadod a specialitást! ;)

(#58) ooszi válasza Tav-Csoves (#57) üzenetére


ooszi
senior tag

Szia, oké értem hogy kijelölöm a kerületett utána rá klikázok a nevére előjön egy ablak ahol sok mindent be lehet pipálni, angol tudásom alap.

BY ooszi

(#59) Tav-Csoves válasza ooszi (#58) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Ne a nevére klikkelj, hanem ott keresd a gombot, abban a menüben, ami előjött a kerületek gombbal.

(#60) ooszi válasza Tav-Csoves (#59) üzenetére


ooszi
senior tag

ÁÁÁÁ oké köszike, a zöld területre rá nyomtam a fát, a sárgás területre mit nyomjak (Fertile Land) ????
A városokra kell valamit nyomni ????

BY ooszi

(#61) Tav-Csoves válasza ooszi (#60) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

A sárgára a traktorosat. A városra nem tudom.
Ezér kéne lájkolni a magyarítós oldalt!....

(#62) inspiroyhome válasza Csapoati (#54) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Én is kb 7-8 óra játék után, az itt elolvasott cikkből tudtam meg.. :D

[ Szerkesztve ]

(#63) Bog válasza inspiroyhome (#62) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ez CiM2-ben alap, nekem ezért volt triviális :D
Elkezdtem egy új várost egy custom mapen, a patch óta végre a kereskedelmi zónákra is mutatkozik igény, ideje volt.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#64) trigorin


trigorin
aktív tag

Használja vki a Proper Hardness modot?

[ Szerkesztve ]

(#65) ttt1 válasza trigorin (#64) üzenetére


ttt1
őstag

Sg-n linkeltek a közlekedéssel kapcsolatban egy hasznos linket.Nu azt érdemes átolvasni, igaz beformázva nekem 46 oldal volt ..:)

(#66) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

(#67) trigorin válasza ttt1 (#65) üzenetére


trigorin
aktív tag

Igen, láttam, köszi, sőt egy korábbi verzióján már át is ráktam magam. A Proper Hardness mod viszont elég sok dolgot tartalmaz, amik első olvasásra jópofának tűnnek, de kíváncsi lennék, vannak-e vele tapasztalatai itt vkinek.

[ Szerkesztve ]

(#68) kolbi79


kolbi79
tag

Az elején benyomtam a bal oldali közlekedést bakker....azóta persze felépítettem egy pofás kis várost. Játék közben át lehet állítani vhogy jobb oldalira? Mert ez így rohadtul nem jó.. :((

(#69) ttt1 válasza trigorin (#67) üzenetére


ttt1
őstag

Én az egy irányú busz közlekedést megcsináltam és látványosan csökkent az útterhelés szal sztem a többi sem hülyeség amiket ír..de előre kell eléggé tervezni. Ebbe pl írt olyat ,hogy a gyalogos út is eléggé hasznos plusz a busz és metró hálózatot érdemes összehangolni stb ..:)

(#70) ooszi


ooszi
senior tag

Sziasztok nekem idáig sikerült eljutnom:

Nagyon tetszik a játék, nem könnyü, de játszható.

BY ooszi

(#71) ttt1


ttt1
őstag

Én
Én itt most épült meg a körgyűrű úgyhogy lassan elkezdek a város problémájával is lassan foglalkozni:) Minden költségcsökkenntés be van kapcsolva (ingyenes a tömegközlekedés ,alacsonyabb adó a high iparnak irodának stb).

[ Szerkesztve ]

(#72) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Kijött az 1.0.7 :K
Dolgoznak a srácok-lányok rendesen, a következő patchben állítólag lesz alagút és wall2wall épület.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#73) Xerxész válasza Bog (#72) üzenetére


Xerxész
őstag

Mi az a wall to wall épület?

(#74) ttt1


ttt1
őstag

Na a 100-e határ sikeresen áttörve. Folyamatosan az igényeket nézem iletve dugó elhárítást csinálok (átépítéssel, egyirányússítással, tömegközlekedéssel).

(#75) Bog válasza Xerxész (#73) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hogy a házak egymáshoz tudnak érni, mint egy normális városban :)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#76) Sonja


Sonja
veterán

Te atya úr isten, mit ki lehet ebből hozni! :Y :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#77) Vesa válasza Sonja (#76) üzenetére


Vesa
veterán

:Y
Kreatív a srác!

A tudomány a valóság költészete!

(#78) huskydog17 válasza Sonja (#76) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Ez nagyon durva! Maximum respect a készítőnek, ezt a várost órákon át tudnám nézni FPS módban! :C

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#79) ttt1 válasza Vesa (#77) üzenetére


ttt1
őstag

Ha elérem a 250 e én is "körváros" építésén gondoloztam a következő városomnak..:) Mondjuk elnézve ennyire nem terveztem előre..:) Itt a vasút és gyalogos forgalomnak is van út. Utóbbiakat nem nagyon használom én sajnos...

[ Szerkesztve ]

(#80) Sonja


Sonja
veterán

(#81) ttt1


ttt1
őstag

Kinek mekkora várost sikerült építenie ?:)

(#82) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

(#83) Tav-Csoves válasza Csapoati (#50) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

(#84) ooszi válasza Tav-Csoves (#83) üzenetére


ooszi
senior tag

Egy isten vagy, igy tovabb amigo.
Tesztelve, mukodik.

BY ooszi

(#85) GegeWarrior válasza Sonja (#80) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Végre! Erre vártam :) Köszi az infót :)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#86) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Hotyan tudom törölni a buszmegállókat? Arra már rájöttem, hogy kell törölni a vonalakat.

(#87) Bog válasza Tav-Csoves (#86) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Jobbklikk.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#88) Tav-Csoves válasza Bog (#87) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Hát sajnos nem nagyon tudom, hogy milyen helyzetben kéne jobb egérrel rákattintani.
Így néz ki: kép

(#89) ooszi válasza Tav-Csoves (#88) üzenetére


ooszi
senior tag

Szerintem ez azért van mert módosítottad az utat vagy utakat, miután létre hoztad a megállókat vagy is a busz kört, nekem akkor volt ilyen.

BY ooszi

(#90) RzRobot


RzRobot
tag

Sziasztok! Én is megvettem a Deluxe Editiont G2A-n majd telepítés után indítom és fekete képernyő és nem történik semmi! Láttam itt másnál is jelentkezett ez a probléma! Valami új fejlemény ezügyben? Esetleg lehet az a baj, hogy 17-én jelenik meg hivatalosan a Deluxe Edition és azért nem fut a játék??? Mondjuk beaktiválás után nem indította el a telepítést magától a Steam mint azt más játéknál szokta, külön kellett nekem elíndítanom a letöltést és a telepítést! (már ez is fura volt mondjuk!) Más nem vett Deluxe Editiont?
Valaki tud megoldást a problémára mert így kuka 6000HUF? Help!!!!

(#91) Csapoati válasza RzRobot (#90) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A megjelenésnek biztos semmi köze hozzá, mert csak a dobozos jön ki 17-én. Valami más gond lesz ott, a te gépeddel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92) ttt1 válasza RzRobot (#90) üzenetére


ttt1
őstag

3 e-ért átveszem :)

(#93) Csapoati válasza ttt1 (#92) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Steam accounttal együtt?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#94) RzRobot válasza slayer006 (#43) üzenetére


RzRobot
tag

Hali! Neked változás Deluxe ügyben? Mert nálam is ugyanaz a gond!

(#95) moltam88 válasza RzRobot (#90) üzenetére


moltam88
tag

Nekem nem volt ilyen problémám, de a neten van sokféle tipp a megoldására:
Steam
Reddit

(#96) ttt1 válasza Csapoati (#93) üzenetére


ttt1
őstag

Az nem kell az van nekem is egy rakat gameval ..:)

[ Szerkesztve ]

(#97) RzRobot válasza moltam88 (#95) üzenetére


RzRobot
tag

Hát ezek nem segítettek, de kössz az infót! Végignyálaztam és végigpróbáltam de nem használtak! De valami mégis történt mert a menüig eljutottam de ott a képen látható üzenet fogadott!

A devInfo.txt-vel van valami gondja, a kérdés az, hogy mi!?!?!? Tippek és megoldások bárkitől? Előre is kössz!

(#98) Tacsika


Tacsika
aktív tag

Sziasztok!

Ma valószínűleg megrendelem a CDG-ból a Deluxot és az lenne a kérdésem, hogy akinek megvan, használható-e hozzá a magyarítás (pláne a text nagyítás móddal)?

Másrészt elmenne egy i3 2100 (3100MHz), Asus GT440 DDR5 1GB, 8GB Ram -os konfigon (1280x720-ban)?

(#99) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Ma vettem meg a dobozos kiadást és egyből lenne egy banális kérdésem:
Miért nem tudom a felbontást feljebb venni? :O Lehet hülye vagyok, de hiába nyomok rá nem ugrik feljebb :(

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#100) RzRobot


RzRobot
tag

Nem hiszitek el emberek! Egy srác írt, hogy nála is volt ilyen gond mint nálam, hogy feketeképernyő indítás után, s ő azt írta, hogy felrakta a magyarosítást és az megoldotta! MARGIT! NOOORMÁÁÁLIS!!!????!!!!
És már csak kiváncsiságból is de felraktam a magyarosítást és láss csodát elindult a játék! Hihetetlen de működik! Legalábbis nálam bevált! Hihetetlen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.