Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) whitezo88 válasza pengwin (#300) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Nekem az Induatries is egyik kedvenc. Jo moka ipari parkokat epitgetni. Es jobb mint az a ronda narancs zona, mert ez is munkat meg termelest ad es kisebb szennyezessel (kiveve olaj)

(#302) baloo79


baloo79
tag

Aki nem tudná: Steamen az Őszi Vásár keretén belül a Campus DLC (is) 20%-kal olcsóbban, 10,39 euróért zsákolható!

[ Szerkesztve ]

(#303) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Pöttyintek egy hsz-t, lássam, jön -e ide extra infó az új dlc-ről!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#304) Attila2003


Attila2003
tag

Hali! Meg vettem a legújabb DLC - t, és eltűnt a metró alagút, csak valami sín van, ami nem kapcsolódik az állomáshoz, így az használhatatlan, valaki megoldást talált e rá?

[ Szerkesztve ]

(#305) pengwin válasza Attila2003 (#304) üzenetére


pengwin
addikt

Esetleg próbáld meg PgUp/PgDown-nal, mint ha közuti alagutat vagy felüljárót építenél.

Mert elvileg végre megcsinálták azt, amire nagyon régóta vártunk: rugalmas, föld feletti/alatti metrót.

Eddig a Metro Overhaul Modot kellett errre használni.

Üdv, pengwin

(#306) Attila2003 válasza pengwin (#305) üzenetére


Attila2003
tag

Igen, így működik, nagy köszönet! Soha nem jöttem volna rá! :R

(#307) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Kezdő vagyok ebben a játékban érdeklődnék hogy van e valamilyen mod amivel út építéskor villany oszlopot is húznék? Vagy valami hasonló amivel könnyben juttatom el az épületkehez az áramot

(#308) pengwin válasza pruzsi (#307) üzenetére


pengwin
addikt

Isten hozott a klubban!
Csak egy épületig kell elvezetni az áramot, utána ugrál épületről épületre.
Az ilyen jellegű modok kozmetikai jellegűek szoktak lenni.
Steam workshopon nagyon sok road pack van fent.

Üdv, pengwin

(#309) whitezo88 válasza pruzsi (#307) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ha átváltasz elektromos nézetre látod a "szigeteket" ahol van áram, rövidtávon automatikus, pózna csak a "szigetek" közt kell, pl ha direkt széjjel építkezel, vagy az erőmű távolabb van. De modok között biztos van ilyen...
Én már szúrtam el 60 ezres várost mert modoltam és a mentő egyszercsak sose járt, azóta vanillával nyomom inkább.

(#310) ledgeri válasza pruzsi (#307) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Igen, az áram ugrik házról házra, ha a block egyik vége kap áramot -és van elég a rendszerben- akkor a másik is fog kapni!
Viszont ha hiányzik az utca széléről a póznasor
Keresőszavaid:
MoveIt! -mozgatni mindent lerakás után
Fine road tool -hogy engedélyezve legyenek az alapból tiltott szögek
Fine road anarchy- hogy szabadabban rakhass le fektetendő dolgokat
Prop line tool - a kiválasztott dolgokat sorban lerakandó
és egy neked megfelelő villanyoszlop

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#311) Attila2003


Attila2003
tag

Hali. Egy kis segítség kellene. Valaki találkozott e ilyesmivel és mi a megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#312) Attila2003 válasza Attila2003 (#311) üzenetére


Attila2003
tag

Megoldottam, 2 paradox volt telepítve, töröltem mindet és elindult!

(#313) bexinho23


bexinho23
őstag

Sziasztok!

Most kezdtem el játszani ezzel a játékkal ps4-en. Már most imádom. Annak idején rengeteg hónapot, évet öltem a SimCity 3000-4000-be, és hatalmas csalódásként éltem meg a SimCity5-öt. Fogalmam sincs, hogy sikerült úgy elcseszni a játékot és a brand-et. Viszont ez a játék olyan, mint aminek a SimCity5-nek kellett volna lennie.

Lenne kérdésem, mert még nagyon szoknom kell a játékot.

1. A szénerőműbe hogyan tudok fűtőanyagot beszerezni?
2. Mindenki nagyon boldog a kertvárosomban, minden megvan, amire szükségük lehet. Viszont mégsem nő a telek érték.
3. Miért nem növekszik a népességszám gyorsabban (+/- 10-50 fő)? Jelenleg 2600nál tartok, mindenkinek van munkája, magas arányú az edukáltak száma, de mégsem jön a "babyboom".

(#314) pengwin válasza bexinho23 (#313) üzenetére


pengwin
addikt

1. A játékban van 4 nyersanyag, amiknek az eloszlását tudod ellenőrizni a természeti erőforrások térképmódban. Ha már van a határaidon belül, akkor ki kell jelölni rá egy kerületet, amiben engedélyezni kell a nyersanyag kitermelést. Ezután az ebben a kerületben lerakott ipari zónákban bányák fognak épülni, és el tudják látni az erőművet szénnel. Ha nem állítottad be a játék elején, akkor az olaj és az ásványkincsek ki fognak merülni, és a bányák/olajipar ami rájuk települt bezár. Erdő és mezőgazdálkodási területek nem merülnek ki,

2. Lassan nő, és vannak dolgok, amik csökenthetik, pl. zajszennyezés, környezetszennyezés, ipari zónák közelsége. Tömegközlekedési vonalak, pár park, vagy egyéb szépészeti beavatkozás segíthet az értéknövelésben.

3.A fő népességnövekedési forrásod nem a babyboom, hanem a bevándorlás lesz.
Attól függően, hogy kertvárost vagy belvárost építesz, a bevándorlók lehetnek már eleve gyerekes családok, vagy fiatal párok. Viszont csak akkor fognak jönni, ha van munka, helyek az iskolákban, stb. Tapasztalataim szerint megéri kicsit túlpörgetni a kereskedelmi és iparnegyedek építését, amikor van rájuk igény, mert ez hatalmas munkaerőigényt teremt, és tömeges bevándorlás indul meg, amint építesz nekik lakónegyedet.

Érdemes odafigyelni, hogy melyik munkahely milyen szintű iskolázottságot igényel a dolgozóktól: hiába van 200 munkahely a fatelepen, ha neked van 300 egyetemet végzett munkanélkülid. Nekik kereskedelmi zónák vagy irodák kellenek, ahol el tudnak helyezkedni. A fatelepre meg elég az alapszintű iskolázottság. Érdemes pár kerületben kijelölni a School's Out policy-t, hogy ne oktasd ki a munkahelyéről az összes gyári melósodat, mert akkor nagyon sok mindent kell majd behoznia a városodnak. Érdemes valamilyen egynsúlyra törekedni, nagyságrendileg több pénzügyi erőforrásod lesz, ha van mezőgazdaságod, erdőgazdálkodásod, iparod és szolgáltató szektorod is, nem pedig teljesen egyoldalú a gazdaságod.

A bevándorlási hullámok rossz oldala a pár évtizeddel későb érkező halálozási hullám, amikor a sok hasonló korú, közel azonos idben bevándorolt CiM-ed egyszerre hal meg. :(

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#315) bexinho23 válasza pengwin (#314) üzenetére


bexinho23
őstag

Köszönöm ezt a mindenre kiterjedő választ. :) Nem nagyon jártam erre felé az elmúlt napokban, viszont most újra van időm elmerülni a játékban.

(#316) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Megvásárolnám a játékot, látom rengeteg DLC van hozzá.
Amit láttam az a Platinum Edition:
- After Dark (DLC)
- Snowfall (DLC)
- Mass Transit (DLC)
Ezeken kívül melyik az ami nem csak épületeket ad?
Gondolom a kikötős is nagyobb?
Csak nem szeretnék olyan modot venni, amit valaki már elkészített ingyen :D

Press "F" to pay respects.

(#317) whitezo88 válasza Imilenni (#316) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Industriest ajánlom mindenképp de pár perces videók vannak YT-n mindegyikről, érdemes megnézni.

(#318) ledgeri válasza whitezo88 (#317) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az előbbi mellett én még ajánlanám a saját WIKI-jét. hágy lásd a csilivili mögött a mechanikát is, hogy kell- vagy sem...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#319) ledgeri


ledgeri
nagyúr

EPICen ingyenes holnap 17 óráig

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#320) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Útépítéssel kapcsolatban szeretnék egy kis segítséget kérni. Megcsinálom az adott utat, bal klikkel le is rakom, de utána az út "végét" nem engedi el hanem újabb részt tudok csinálni. Van olyan beállítás hogyha az utat leraktam az adott helyre, utána ne akarja még bővíteni? Tehát az adott útszakasz végéhez ne akarjon hozzácsatolni már másikat. Mindig kell nyomnom egy jobb klikket az út lerakása után hogy "engedje" el utána már az utat.

:R

iPhone 13 Pro Max

(#321) ledgeri válasza jozsi252 (#320) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az "így van megoldva" megnézhetsz bármilyen yt vidit... Ha nem ez lenne, akkor a játékosok másik fele írna ugyanígy, hogy "miért kell mindig rákattintani, hisz csinálnám a gridem", stb.
Meg kell szokni... Mindig van 1-2 óra anyázgatós beleszokás. ha más játékból érkezel, és nem játszottál egy ideje :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#322) jozsi252 válasza ledgeri (#321) üzenetére


jozsi252
veterán

Persze értem, csak lehet érdemes lett volna erre egy kis beállítási lehetőség. De ennyi baj legyen. A hozzászólásom megírása óta már megszoktam.
Viszont lenne egy kérdésem. Autópálya lehajtó után van egy nagy körforgalmam, ahol brutál dugók szoktak lenni, főleg a sok teherautó miatt mivel az ipari park is oda csatlakozik be. Mármint ahhoz a körforgalomhoz.
Csináltam egy elkerülőt a körforgalom felett ami visszavezet az autópályára, mert az autósok nagy része arra megy vissza. De baszik használni bármelyik is.
Mi ennek az oka?
Itt van kép hogy miről van szó. A Cedric Street-re nem hajtanak rá. Az úttal lehet gond hogy csak 2 sávos esetleg?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#323) jozsi252 válasza jozsi252 (#322) üzenetére


jozsi252
veterán

Közben rájöttem valamire. Ha az adott útszakaszra a Traffic Manager progival úgy állítom be hogy ne legyen semmilyen korlátozás, akkor egyből elkezdik használni. Szóval csak tudják használni, csak azt nem értem hogy ehhez miért kell az hogy a korlátozások le legyenek tiltva minden téren?

iPhone 13 Pro Max

(#324) ledgeri válasza jozsi252 (#323) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Láttam már Traffic Manager nélküli 300k-s várost 85-90%-es traffic flowal, szóval nem kell azzal bíbelődni (Utálom is mikor néha youtube beajánl "city fix" videókat, és a fél órából az első 5 percben már szétvan TMPE-zve...)

Képből nem látszik, hogy akik nem mennek az új útra merre tartanak, erre az infópanelen a "tábla nyilakkal"-tool ami segítségedre lehet.
Alap szabály, hogy a gyorsabb sebességlimittel rendelkező utat választja a forgalom (pl meta szinten a gyalogos utaké a legmagasabb sebességlimit, ezért választják a gyalogosok a többi ellen akár messze menve is). A képen lassabb sebességű út amit utólag hoztál létre.
A fenti mellett még kérdés, hogy mikor készült az új út? Csak mert amint spawnol egy jármű, létrejön az úti terve, és addig míg nem ütközik akadályba, nem módosítja.

Ha csak a kép orientációit nézem, akkor a körforgalomban északról is furán áll a sor, ők gondolom nagyon keletnek tartanak... Lehet mondjuk, hogy ilyenkor nem a korforgalom a legjobb megoldás (ha mindenkinek 75%-nyit kell menni, akkor a korforgalom túlterhelődik).

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#325) jozsi252 válasza ledgeri (#324) üzenetére


jozsi252
veterán

Vannak akik jobbra kanyarodnak le, tehát a külön kis út amit csináltam jó lenne nekik. De mihelyst a sebességkorlátot feljebb raktam akkor elkezdték már használni. Csak sajnos ezzel idáig nem voltam tisztában, de így most már te is megerősítettél benne hogy ez is fontos.
Akkor csináltam amikor rájöttem hogy az ipari parkból kifele az autópálya fele vagy a lakóövezet fele baszott nagy dugók szoktak lenni. Szóval nem egyből az elején csináltam.

Az az igazság hogy először sima kereszteződés volt de durva volt a helyzet, ezért lett lerakva körforgalom ami sokat segített.
Amúgy én a játékba nem találtam meg de alapból lehet módosítani 1-1 adott útszakaszra a sebességlimitet? Csak a TMPE-be volt ilyen lehetőségem.

:R

iPhone 13 Pro Max

(#326) ledgeri válasza jozsi252 (#325) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A sebességlimit vanillában csak egyedi utakkal hozható létre (főmenü> editor>road editor)... és majd annak pakolgatásával. Csináltam is vele map egyik feléből másikba 300-400-zal száguldó TGV-t :) [kellett hozzá a vonat szerkesztése is] Vagy nem utcát, hanem autópálya lehajtót raksz oda. Esetleg steam workshop (nem csak steamre), vagy a TMPE..
A tmpe is oké alapból, csak csomószor látom, hogy "jaj nem arra megy amerre én akarom", és olyan node limitek jönnek létre, hogy 3 kört mennek a korforgalomban a járművek, stb... Szóval ésszel!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#327) bexinho23


bexinho23
őstag

Sziasztok!

Youtube-on láttam egy videót, hogy miként érdemes körforgalmat építeni. Konzolon játszom vele, de egyszerűen nem tudom megvalósítani a videón látottakat.
A "pro" típusnál, amikor a körforgalom előtt leágazó egyirányú utat megépítettem, nem tudtam sehogy sem csak jobb irányba irányítani a forgalmat. Így viszont problémás a dolog, mert a forgalom 80-90%-a nem megy be a körforgalomba, hanem az egyirányú leágazó szakaszról fordul le balra, hogy a következő leágazóra térve eljusson a második kijáró kivezetőjéhez.
Már végignéztem mindent a játékban, de a "felfestést"/útirányt nem tudom módosítani, csak táblázni/lámpázni tudok.

Valakinek sikerült már ezt a körforgalmat elkészítenie?

(#328) ledgeri válasza bexinho23 (#327) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Amiről eggyel feljebb beszéltünk az él a te esetedben is: A sebességlimitekre kell figyelni! Meg még akad valami:
Először is az egy irányú egy sávos autópálya lehajtó gyorsabb, mint bármelyik többsávos út alatta/előtte a forgalmi rendben. Így a gyorsabb utat választva arra megy a forgalom...
Utána jön be a második faktor is: hány kereszteződés van?

Ha pl a videóra alapozunk és észak fent van, akkor ha valaki nyugatnak menne, akkor ott a gyors lehajtó rendben... De ha már délnek, akkor választhat, hogy 2 lehajtó sebességú út egy kereszteződéssel, vagy 4 "utca" sebességű út 3 (egymással egyenrangú) kereszteződéssel ugyan oda. Kelet meg 5 lassú szakasz, 4 kereszteződéssel VS 3 "lehajtó" 2 kereszteződéssel.

Megoldás: annak ami a videóban nem 2x2-es vagy 1x1-es, annak autópályának kell lennie (körforgalom 2 sávos egyirányú, derékszögű lehajtók meg kétirányúak), mert így aki délre megy annak lesz 4 (mindennél gyorsabb kategóriájú) autópályás szakasza, ami gyorsabb mint a lehajtó (limit szerint), és a legmagasabb rangú kereszteződések szerint. Ennyi az alap logika...

Azzal lehet játszani még hogy mekkora az átmérője az egésznek, hogy jobban follyon az egész...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#329) bexinho23 válasza ledgeri (#328) üzenetére


bexinho23
őstag

Szuper, köszönöm a gyors segítő válaszodat. Megfogadom a tanácsod. Nem gondoltam, hogy ennyire összetett a forgalom a játékban. Amúgy a hsz-em után már olvastam a korábbi beszélgetéseteket, és való igaz, hasonló probléma volt ott is.

(#330) ledgeri válasza bexinho23 (#329) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#331) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Sajnos értesültem, hogy létezik a node controller, és napok után rajta gondolkodva most is eltelt kb 3 óra úgy, hogy azt nézegettem, hogy milyen sebességnél milyen szögben jó dönteni a vasúti sineket, és autópályákat... :O ;]

itt hagyom a maradékom: wikipédia interchanges Sok sikert mindenkinek, aki belekezd a kutatásba, kitartást! :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#332) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Annyira akarnék játszani, de letiltottam magam, amíg mást meg nem csinálok... elkezdtem a napi friss YT feltöltéseket nézni...

Íme egy tökéletes példa (és sajnos a 90% -a "city fix"-eknek ilyen), arra, hogy miért vagyok TM:PE ellenes... Nem kell oroszul érteni, elég ha beszélsz városul :) Ha nézés közben fáj, akkor jó úton jársz!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#333) keneseig


keneseig
tag

Üdv!

Lehet talajon teljesen vízszintes utat építeni valahogy? És nem a talaj vízszintbe hozásával hanem valamilyen út szerkesztésre gondolok inkább.

(#334) keneseig


keneseig
tag

Konkrétan a töltések miatt gondolok erre a segítségre. Szeretnék több töltést látni az utak alatt és nem mindenhol hidakat. Ehhez gondoltam kis segítségre.

(#335) Gawamatsu válasza keneseig (#334) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Az egyik mod-dal lehet ezt állítani, hogy kövesse a talajt és ne hidazzon mindig.
Meg nem mondom melyik az, de kis ikonokkal.
Biffa egyik videójából ki is szedtem melyik:

(#336) keneseig válasza Gawamatsu (#335) üzenetére


keneseig
tag

Asszem meg is van Fine Road Tool. Köszi

(#337) keneseig


keneseig
tag

Van annak bármi hátulütője ha sehol nem tudnak parkolni az emberek? Azon kívül, hogy nem túl "realisztikus".

(#338) ledgeri válasza keneseig (#337) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Semmi... alapból is pocket-car-oznak... most mindenki ezt csinálja :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#339) keneseig


keneseig
tag

Külső városokból a személykocsik hová mennek főleg? Iparba dolgozni? Csak a zóna elrendezés miatt érdekelne.

(#340) ledgeri válasza keneseig (#339) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Rákattolsz az utca/autópálya nevére, vagy csak egy szakaszéra, és a kék balra jobbra nyílra kattolva látod hogy azon az utcán áthaladó emberkék mivel és merre mennek. Ugyanez picit szabadabban elérhető az infopanelek ugyan ilyan alakú gombjával :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#341) keneseig válasza ledgeri (#340) üzenetére


keneseig
tag

Jah igen és le tudom szűrni személykocsikra majd látom merre mennek elvileg városon belül. Köszi

(#342) keneseig


keneseig
tag

Hali

Egy egyetem van a városban amibe 1100-an járnak.Viszont 4800 alkalmas embert ír ki.A hatósugarán kívül esik jópár lakóház. Tömegközlekedéssel tudok többet tanulásra bírni vagy le kell fedni az egész várost több egyetemmel (zöld utak)?

(#343) ledgeri válasza keneseig (#342) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A zöld utak a "boldogító bónuszt" jelölik, de ha vannak tömegközlekedési vonalak akkor persze más is bejár.
Arra vigyázz, hogy ha nagyon nagyvonalú vagy, és "túlképzed" a lakosságod, akkor a munkahely-igényekkel is variálni kell majd...
Egyébként meg egyetemi épületre katt, kék-balra-jobbra infó nézőke, és nézd, hogy ki merről tart oda!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#344) keneseig válasza ledgeri (#343) üzenetére


keneseig
tag

Köszi! Arra valami tipp, hogy miért 2 kukásautót küld ki mindegyik újrahasznosító centrum? Már van egy szemétégető egy szeméttelep és 7 újrahasznosító. Mindegyik kettőt használ a városban meg már villognak a szarkupacok.

(#345) ledgeri válasza keneseig (#344) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Saját belső telítetségük milyen? Lehet hogy tele vannak...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#346) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Hát nem gondoltam volna hogy ennyire egyszerű a játék, de na mégis:
meg akartam keresni a map-theme fájlokat, hogy kombózzak pár textúrát...
Nézem: Files mappa... Nézem: Radio mappa... Nézem: akármelyik mappa >>>>>>>>
> Az összes "megvett" és nem megvett rádiós tartalom megtalálható az alap játék alap telepítése mellett (ha számít, nekem epices van)... Az összes zene az összes beszólás, és reklám/műsorbeszéd az összes eddig megjelent rádióból .OGG-ként...

Nem gondoltam, hogy ennyire nem törődnek vele...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#347) ledgeri válasza ledgeri (#346) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Úgy látszik hogy a rádió lejátszó nem játsza le úket másik mappában, de még mindig halgatható külső progival...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#348) keneseig


keneseig
tag

Keresek járda nélküli 2 irányú főutat aminek nem záróvonal van a közepén hanem csíkozott mint magyarországon. Ha valakinek van ilyen modja megmondaná a nevét?
Köszi

(#349) ledgeri válasza keneseig (#348) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Network extensions 2, vagy mass transit dlc. Vagy csnálsz magadnak ingame....

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#350) Gawamatsu válasza ledgeri (#349) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Ez a csinálsz magadnak ingame...hogy megy az asset kreálás?
Egyszer próbáltam egy Eco Recycle plant átrajzolni, de nulláról helyes közlekedéssel, parkolással?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.