Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Khm... ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2) BITBOYS válasza bitpork (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ünneprontó :O

(#3) bitpork

Szövegértés ;] nem találtam.. :P meg ez saját, egyéni, csakazenyém :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#3) bitpork válasza BITBOYS (#2) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Itt vagy ennyi ideje és még nem tanultad meg h a ph-n mindennek IS van topikja?! :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4) BITBOYS válasza bitpork (#3) üzenetére


BITBOYS
addikt

mod: ja, bocs..oda sem írtam, hogy nem találtam :D uppsz :B

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#5) kemotox


kemotox
addikt

Logúton csak odáig látszik, hogy "Jó hely a PH!, csak,,," ..sok a köcsög. Egészítettem ki magamban ;]

[ Szerkesztve ]

(#6) BITBOYS válasza kemotox (#5) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hol nincsenek ;]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#7) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Mulat az ifjúság :DDD ;]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#8) D1Rect


D1Rect
félisten

Jó hely volt, gyakorlatilag szinte az összes topik megszűnt mint közösségi segélyszolgálat.
Belterjes cirkejerk megy, ahonnan az elitizmus és a saját hobbijukba szerelmes emberek végképp kiölték a racionalitást, de legalább szanaszét van offolva hülyeséggel a topik.

(#9) AxBattler válasza kemotox (#5) üzenetére


AxBattler
félisten

Szó szerint ugyanez jutott az eszembe! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) BITBOYS válasza kraftxld (#7) üzenetére


BITBOYS
addikt

Riszpekt a veteránoknak :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#11) sztanozs válasza BITBOYS (#2) üzenetére


sztanozs
veterán

Hova írtad, hogy nem találtad?
Amúgy ez a logout...
más oldalt ajánlgatsz?

ÁRULÓ!

;]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.