Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) andrisbandi válasza mike1334 (#750) üzenetére


andrisbandi
őstag

Nem is azt írtam :-)
Jó írhattam volna úgy, h ne lehessen belekötni. De a köznyelvben mindenki vámolásnak hívja az áfa és az ügyintézési díjat.
- Látom nem tudod megunni ezt a poént :DDD

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#752) mike1334 válasza andrisbandi (#751) üzenetére


mike1334
veterán

Bocsi, szakmai ártalom :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#753) kakuk.tamas válasza andrisbandi (#749) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

1561 dodó? Vicces kedvében volt a kicsi kínai barátunk? :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#754) bigdady


bigdady
nagyúr

Aki iphone-al használja kipróbálná, hogy csak nálam nem megy-e a facebook értesítés? :R

(#755) SidCorky


SidCorky
senior tag

Hali!

Van már valami testreszabhatóbb értesítési megoldás a kütyüre? :) Pl kiírja a Messengeres értesítés nevét, stb? Várható ilyen?

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#756) Dominó85 válasza SidCorky (#755) üzenetére


Dominó85
veterán

NEM, kevés karakter van hozzá. Üzemidő versus Kijelző/Funkcionalitás Én az üzemidőre szavazok. Lexarom, hogy kijelzi-e a hívott számot, előveszem a telót és max nem veszem fel. Az meg hogy ki írt üzenetet, dettó nem lényeges, amikor legalább egyszerre 30 ismerősöm Online Messengerben. Én azt ki is kapcsoltam, hogy jelezzen, mert piszkosul lemeríti a karkötőt.

* Péter - 06302461862 *

(#757) andrisbandi válasza SidCorky (#755) üzenetére


andrisbandi
őstag

A Mi band tools-ban azt írják firmware szinten le van korlátozva milyen ikonok jeleníthetőek meg, szöveg pedig egyáltalán nem.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#758) oris válasza andrisbandi (#757) üzenetére


oris
aktív tag

A program fordítója (Mi Band Tools) esetleg köztünk van? A "megkülömböztetni" szót ki kellene javítani "megkülönböztetni"-re.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#759) TommyX_


TommyX_
őstag

Én Banggoodról rendeltem 07.09-i rendelés volt és tegnap jött meg, már nagyon vártam. :)
Nekem egy miband 1s-t váltott.
Már csak leírást kell keresnem, hogy a különböző ikonok mit jelentenek. :B

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#760) soldner válasza majdnemkocka (#748) üzenetére


soldner
tag

Köszi, eddig nem ismertem azt az oldalt. (apkmirror.com)

(#761) mike1334


mike1334
veterán

Jut eszembe...mivel ezt a kérdést még nem láttam a fórumon...mindenkit csak a hívásjelzés, pulzusmérés, ébresztés meg hasonló haszontalan dolgok érdekelnek, nem is értem....szóval:
Jelzi a mi band 2 rezgéssel, ha pokemon van a közelben?

;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#762) Dominó85 válasza mike1334 (#761) üzenetére


Dominó85
veterán

Ez még Offtopiknak is erős volt. Bár ne találták volna ki azt a xart...

Kérdésedre, szerintem tuti nem jelzi (szerencsére).

* Péter - 06302461862 *

(#763) andrisbandi válasza mike1334 (#761) üzenetére


andrisbandi
őstag

Azt kéne tudni milyen progi küldi az értesítést.

A Mi band toolsban sokat be lehet állítani, még olyan is van, h "minden egyéb értesítés".
Teljesen személyre lehet szabni a toolsban az értesítéseket. Pl mennyit rezegjen, hogyan, meddig, melyik ikon... stb

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#764) Jeffjn válasza mike1334 (#761) üzenetére


Jeffjn
tag

Megelőztek.
Nem tudom pontosan hogy működik a P-GO de ha értesítésként küldi, akkor ha beállítod, hogy rezegjen a Band 2, amikor értesítést kap az app-tól, akkor elméletileg alkalmas lehet erre is.

[ Szerkesztve ]

(#765) mike1334 válasza andrisbandi (#763) üzenetére


mike1334
veterán

És többiek...nem értesítésként küldi sajna, aktívnak kell lenni az alkalmazásnak (kijelzőnek is).
Amúgy poénnak szántam, de annyira nem rossz kis cucc, én is szoktam játszani és nem érzem kevesebbnek magam tőle :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#766) andrisbandi válasza mike1334 (#765) üzenetére


andrisbandi
őstag

Ha mégis elbizonytalanodnál ifú padavan, egy ember biztos lesz aki ellát majd további életvezetési tanácsokkal. :DDD

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#767) mike1334 válasza andrisbandi (#766) üzenetére


mike1334
veterán

Úgy érzem már épp eléggé önellátó vagyok életvitelszerűen, szerencsére nem szorulok ilyesmire :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#768) Balcsix


Balcsix
senior tag

Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy nem engedi megrendelni az órát a Banggood! Berakom kosárba, a védő fóliával együtt, beállítok szépen mindent, de amikor rámegyek, hogy "checkout", akkor nem csinál semmit. Valami ötlet?

(#769) chatran válasza Balcsix (#768) üzenetére


chatran
őstag

Próbáld meg esetleg más böngészőkből.

(#770) ollie válasza Balcsix (#768) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs valami reklám- vagy script blokkoló beállítva? Azok csinálhatnak ilyet. Alternatívaként próbáld meg másik böngészőben is.

***

(#771) szebe válasza mike1334 (#761) üzenetére


szebe
őstag

Esetleg a Band-del megtett km-eket beleszámolhatná a tojásokba ;]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#772) Balcsix válasza ollie (#770) üzenetére


Balcsix
senior tag

Próbáltam már 3 fajta böngészővel, de végül az adroidos app-en keresztül CSAK IS Euróban elfogadta a kártyát. Dollárban vagy Forintban ott sem volt jó :D Nagy nehézségek árán, de sikerült :D

(#773) _Moriarty_ válasza Balcsix (#772) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Nagyon szuper cucc, ma jött meg.
2,5 hét alatt itt volt, Banggood-os, vám nélkül. A párosítás is roppant egyszerű és gyors volt. A Mi Band-emet váltotta.
Tegnap jött meg a fólia is hozzá, szóval teljes védelemmel használatba vettem.
Kövezzetek meg, de nekem az óra funkció volt a legfontosabb, amiért váltottam.

(#774) mike1334 válasza szebe (#771) üzenetére


mike1334
veterán

Hát jah, elég macerás, hogy folyton kell, hogy menjen a kijelző...amúgy lesz egy hasonló cucc kifejezetten a pokemon go-hoz, de pénzt azért nem adok érte :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#775) bigdady


bigdady
nagyúr

Vajon miért ir a miband napi kb 4000 lépést de belépve a health iphone appba importálás után kb 15000-et ugyanerre a napra? Melyik a valós? Miert ilyen sok ott uez?

[ Szerkesztve ]

(#776) Benyuss


Benyuss
tag

Sziasztok!

14-én rendeltem Banggoodról és Geekbuyingról 1-1 darabot, hogy leteszteljem melyik a gyorsabb. Jelentem, hogy ma megkaptam a Geekbuyingosat, viszont a Banggoodossal fogalmam sincs, hogy mi történt.

A tracking 07.21 óta azt írja, hogy célországba elküldve. A probléma azzal van, hogy elvileg Svájcból jött, ahonnan szerintem már rég ide kellett volna érjen. A másik probléma, hogy megkérdeztem a postán, hátha ők látják a rendszerben, de meg se találja. Bármilyen ötlet? Másoknak is rossz volt a Banggoodos tracking szám?

[ Szerkesztve ]

(#777) _Moriarty_ válasza Benyuss (#776) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Nekem 15-én volt a célországba elküldve státusz és 23-án a érkezett meg hazánkba, de még itt is teltek a napok, mire ma megérkezett hozzám.
A tracking számom ugyanilyen formátumú volt és jó volt, végig nyomonkövethető (már amikor volt történés).
Sztem megérkezik az, csak idő kérdése.

(#778) ollie válasza Benyuss (#776) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Banggoodról kb 1 hónap alatt szokott ideérni a csomag.

***

(#779) blod001 válasza ollie (#778) üzenetére


blod001
tag

Kivéve amikor 9 meg 11 nap alatt. :P Nálam így nézett ki a MiBand rendelés.

2016-07-27 09:36 posta, Kézbesítés regisztrálva / Delivery registered
2016-07-26 02:33 Belföldi feldolgozásra továbbítva – Forwarded for domestic sorting
2016-07-23 15:56 Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2016-07-16 23:59 Célországba elküldve / Item sent abroad
2016-07-15 17:43 Célországba elküldve / Item sent abroad
2016-07-15 17:43 Indító nemzetközi feldolgozó központba érkezett / Item in office of exchange
2016-07-15 17:43 Küldemény postai átvétele a küldő országban / Item accepted in origin country

(#780) Benyuss


Benyuss
tag

Köszönöm a válaszokat, akkor nem aggódom túl! :)

(#781) ollie válasza blod001 (#779) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez eléggé kivételes. Én havi szinten rendelek onnan csomagot, és általában 1 hónap alatt jön meg.

***

(#782) andrisbandi válasza Benyuss (#776) üzenetére


andrisbandi
őstag

"..Banggoodról és Geekbuyingról 1-1 darabot, hogy leteszteljem melyik a gyorsabb..."
Azt tippelem nekik annyi közük lehet a gyorsasághoz, h melyik postaszolgálattal küldik.

Rendszeresen rendelek Kínából apróságokat. A rekord 7 nap volt, de általában 1 hónap alatt szokott ideérni.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#783) Tibko8 válasza Benyuss (#776) üzenetére


Tibko8
senior tag

Én is 14-én rendeltem és tegnap érkezett meg az országba. Nekem nagyon sokáig több mint egy hétig vártam hogy a futár cég felvegye a csomagot és útnak indítsa.

Én jövő hét keddre tippelek hogy meg kapom.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#784) Benyuss


Benyuss
tag

jelentem ma megérkezett a tartozékos köröm is. Akinek szüksége van kivágott fóliára, az [ITT] találhat. Geekbuyingon voltak még színes karpántok is. A narancssárga és a világosabb kék nagyon nyárias, kellemes színű. Nem rikítós, hiába tűnik úgy a képeken. Az anyagát, hajlékonyságát addig nem tudom összehasonlítani az eredetivel, amíg a banggoodos postás össze nem szedi magát.

[ Szerkesztve ]

(#785) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Sziasztok!

Szerintem eljött az ideje, hogy beruházzak egy Mi Band 2-re. :) Eddig is szimpatikusak voltak a régebbi kiadások, de hiányoltam róla az időkijelzést, mivel órát hordani nem szeretek(de kínai kütyü jöhet minden mennyiségben). Megvannak az első tapasztalatok tőletek. :)

Van egy félelmem a MB2-vel kapcsolatban. Felpróbáltam haver MB1-ét és legnagyobbra állítva még nem szorított, de mozgatni nagyon nem lehet a karperecet. Úgy ideális hordani az MB-t? Közben kikerestem, hogy elvileg nagyobb 5 mm-ter a MB2.

Beszerzés fentebb olvasottak alapján a geekbuying-ról történne. Nem ismerem az oldal-t, garancia hogy van az MB2-re és az oldalon hogy tudom én érvényesíteni? Esetleg tapasztalatok?

Fóliából elég a sima vagy kell rá az üveg?

Üdv.: grizlisandor

(#786) mike1334


mike1334
veterán

Van esetleg valakinek tapasztalata az Alcor Move aktivitásmérőről? Ahogy nézem kb azt tudja, mint a Mi Band 2, árban is ott van nagyjából és beszerezhető itthon is, csak épp tesztet nem találok róla.....

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#787) Dominó85 válasza mike1334 (#786) üzenetére


Dominó85
veterán

A legjobban az tetszik, hogy ez az Alcor Move kb 6 másik néven fellelhető Aliexpress-en. :C

* Péter - 06302461862 *

(#788) andrisbandi válasza mike1334 (#786) üzenetére


andrisbandi
őstag

UMAX U-Band 107HR

A Gugli képkeresőjével lehet megtalálni pl egy tárgy másik nevét.
Keresel egy sajtófotót, majd arra guglizol rá. Képként.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#789) mike1334 válasza Dominó85 (#787) üzenetére


mike1334
veterán

És? Ez nem meglepő, gyakorlatilag majdnem minden b kategóriás gyártó termékéről elmondható...van vele konkrét negatív tapasztalatod? Mert arra lennék kíváncsi....

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#790) Dominó85 válasza mike1334 (#789) üzenetére


Dominó85
veterán

Nincs konkrét negatív tapasztalatom, mert nem sanyargatom magamat mikor mivel matricázott termékekkel. Ilyen "márkák", mint az Alcor, MyPhone, Navon nálam nem játszanak. Ha véletlenül kerülne is hozzám egy gyors tesztre ilyen, már adnám is el. :R Ettől függetlenül akár jó vagy jobb is lehet az Mi Band 2-nél.

* Péter - 06302461862 *

(#791) mike1334 válasza andrisbandi (#788) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi, így már találtam angol nyelvű tesztet róla :) van egy youtube videó, amiben az angol tesztelőnek nagyon bejött (Angliában csak 13 font...itthon dupla annyi..heh..bár lehet az a pulzusmérő nélküli verzió). Egy próbát lehet megér, majd rálesek media m-ban, hogy élőben milyen.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#792) Tarisznyarák válasza grizlisandor (#785) üzenetére


Tarisznyarák
tag

Nálam teszi a dolgát, pulzusmérés mozgás közben nem megy különben megbízható, napi 10% körül fogyaszt első töltés után.

(#793) chatran válasza grizlisandor (#785) üzenetére


chatran
őstag

Ha vannak Gearbest pontjaid, akkor le tudod vinni az árat akár 1/3-ával.

(#794) grizlisandor válasza Tarisznyarák (#792) üzenetére


grizlisandor
addikt

Értem köszi.

(#793) chatran: Nem vagyok GearBest-en, azért köszönöm.

(#795) F1DO


F1DO
senior tag

Sziasztok,

Zavarban vagyok, egy kis tanácsot kérnék, - hol, honnan érdemes most rendelni mi band 2 karkötőt? (eredetiség / ár / szállítási idő szempontjából)

(#796) blod001 válasza F1DO (#795) üzenetére


blod001
tag

Szerintem banggood kuponnal.

(#797) soldner válasza F1DO (#795) üzenetére


soldner
tag

A bangoodot ajánlom én is.

"Good news! Now you can get the Xiaomi Miband 2 at the price of 35.99USD after Coupon Code: miband27 note: coupon quantity is limited, activity time is setted at July 1st to Aug 31th.( Please notice that if the product is offering a discount, coupon will be invalid.)"

[ Szerkesztve ]

(#798) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Kicsit megrekedtem.
Feltelepítettem a Mi Fit2.1.7 verziót, valamint a Mi Band Tools (megvásárolt) és a Mi Band Notify&Fitness 3.7.0 megvásárolt verziót.
A Notify&Fitness az alvást csak akkor mutatja, ha "2hét" van kiválasztva, de akkor is csak oszlopdiagrammal két színnel. "1hét" kiválasztásánál júl.26. és aug.1. kötött semmi alvást nem jelez.
Ami "kicsit" zavar, hogy 2hetes jelzésnél is csak két színt használ az oszlop diagrammnál. Nincs megkülönböztetve órára a mélyalvás, csak ketté van osztva az oszlop.
Tehát ebből a célból a Mi Fit sokkal jobban jelöli az alvást (ha egyáltalán valós értékeket mutat).
Ami kérdés, hogy függenek e egymástól a programok, vagyis telepítve kell legyen a Mi Fit, ha már fent van a Notify? Aztán meg ahogy elnézem a Notify tudja azokat a lehetőségeket, mint a Tools, vagyis valószínűsítem felesleges is a Tools. Valaki használja ezeket így együtt, vagy csak én vagyok ennyire bugyuta?
Ráadásul azt kéri a Notify, hogy elsőnek vele szinkronizáljak, és kapcsoljam ki a "Wake up notifications" és "Activity stats notifications" funkciókat a Mi fit alkalmazásban.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#799) F1DO válasza soldner (#797) üzenetére


F1DO
senior tag

Köszönöm, a kupon kódot is!

(#800) rik76 válasza F1DO (#799) üzenetére


rik76
csendes tag

hali

Aliexpressen lesz holnap 3000 db 29.99 USD áron!
[link]

"Na most már örökre jó lesz egy darabig!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.