Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) HKorn


HKorn
addikt

Most már ha jól látom fent van Play-en a 2.1.4-es Mi Fit, amivel már minden gond nélkül megy a Band 2, ugye?

Run&Ride

(#602) tibcsi0407 válasza HKorn (#601) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A 2.1.5 elérhető máshonnan is. Pl APK mirror.

https://utdetailing.hu/

(#603) HKorn válasza tibcsi0407 (#602) üzenetére


HKorn
addikt

Az oké, de elvileg a 2.1.4-gyel sincs már gond, ugye?

Run&Ride

(#604) ollie válasza HKorn (#603) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 2.1.5 frissíti a Band 2 firmware-ét, ami sokat javít rajta, szóval érdemes az utolsót használni.

***

(#605) Benyuss


Benyuss
tag

Sziasztok!

Csatlakozom a táborhoz. Mivel kíváncsi vagyok és alapból kettőt akartam rendelni, így a móka kedvéért egyet banggoodról, egyet geekbuyingrol vettem. Utóbbitól rendeltem még 3 csere pántot és fóliát is. Meglátjuk ki lesz a gyorsabb.

Banggood garit nem ismerem. Valaki tudna erről valamit mondani?

(#606) kakuk.tamas válasza Benyuss (#605) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Milyen színű cserepántokat rendeltél? Mennyiért?
Üzletelünk? :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#607) Benyuss válasza kakuk.tamas (#606) üzenetére


Benyuss
tag

narancs

kék

Ha valamelyik nem nyeri el a tetszésemet élőben, akkor természetes :)

[ Szerkesztve ]

(#608) kakuk.tamas válasza Benyuss (#607) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Rendben! :R

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#609) girnyau


girnyau
tag

Sziasztok!

Szoftverrel kapcsolatos kérdésem volna. Tervezek venni egy ilyen kütyüt, mert volt egy Mio Fuse-om, de megadta magát. Ott a telefonon futó szoftver (mio go) tudta azt, hogy elindítottam a pulzusmérést a kütyün és közbe amerre jártam, vagy futottam feltette egy térképre a telefon gps-e alapján és a térképen a szakaszok színe az éppen akkori pulzusom alapján volt színezve. Ezt a funkciót a Mi band telefonos szoftvere tudja?

Előre is köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#610) sniper4573 válasza girnyau (#609) üzenetére


sniper4573
tag

Nem.

(#611) ZolkoW válasza girnyau (#609) üzenetére


ZolkoW
őstag

valamiért azt tippelem, hogy nem tudja (majd kijavítanak, ha mégis..) , cserébe a Locusnak egész kiterjedt opciólistája van, pl. ha jól emlékszem, BT gps adót is tudna kezelni, meg külső pulzusmérőt... nem tartom kizártnak, hogy vagy azzal, vagy más progival megoldható. A Google Mytracks ne mtudom, hova lett, azt is szerettem pedig...

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#612) girnyau válasza sniper4573 (#610) üzenetére


girnyau
tag

Köszi!
:(

Esetleg tudtok valami programot ami ezt tudná?

[ Szerkesztve ]

(#613) girnyau válasza ZolkoW (#611) üzenetére


girnyau
tag

Köszi!

Megnézek majd egyéb programokat.

(#614) powerwade válasza girnyau (#609) üzenetére


powerwade
senior tag

Az remélem megvan, hogy ennek a "pulzusmérője" csak és kizárólag akkor pontos ha nyugalmi helyzetben van a karod és rajta a kütyü? Ahogy a Mi Fit is felhivja a figyelmét az embernek erre amikor először próbál vele pulzust mérni :) Eléggé nagy a zűrzavar lehet az emberek fejében (vagy magas elvárások a rossz marketing miatt?), ha ezt a funkciót kardio és egyéb edzésekhez akarja használni. Személy szerint fogalmam sincs mire használható igy, ilyen formában a pulzusmérő szenzorja - de hogy sporthoz nem, az tuti. Ennyi pénzért nyugalmi helyzetben tud pulzus mérni, és kész. Bocs ha már valaki kifejtette ezt korábban előttem, de több topikban is panaszkodnak a pulzusmérésre... Nekem 10-ből 8x pontosan ugyanazt mutatta mint a mellkaspántos Polar - miközben a székben ültem a gép előtt :D

(#615) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Olvastam itt a PH-n, hogy más is szembesült azzal a problémával, hogy az alvásfigyelő nem folytatta egy ébredés után.
Ma 5:30-kor felkeltem, majd 8-kor visszafeküdtem, de annak nincs nyoma. Ez valahol nem változtatható?

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#616) lukgab válasza ollie (#604) üzenetére


lukgab
tag

Nekem iOS en lesz majd a band, Lehet vagy érdemes Android telefonhoz csatlakoztatni egy FW frissítés eréig, aztán iOS MI Fit el használni?

Ryzen 5900X + TUF x570 + RTX 4090 // LG C2 // LG CX // ZyXEL 326 NAS

(#617) bigdady válasza lukgab (#616) üzenetére


bigdady
nagyúr

Csak androiddal lehet fw-t frissíteni? :F

(#618) ollie válasza lukgab (#616) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem igen, de többet ettől még nem fog tudni az iOS-os app, max bugmentesebben fog működni maga a band.

(#617) bigdady: nyilván nem, de valszeg az androidos app a legfrissebb, így az teszi rá a legújabb firmware-t, legalábbis még így, hogy elég friss a band 2

[ Szerkesztve ]

***

(#619) bigdady válasza ollie (#618) üzenetére


bigdady
nagyúr

Kösz akkor az asszony androidosával frissítem majd. Ez melyik app-al is tudom megtenni?

[ Szerkesztve ]

(#620) ollie válasza bigdady (#619) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

Minimum 4.3-as android és BT4 kell hozzá.

***

(#621) lukgab válasza bigdady (#617) üzenetére


lukgab
tag

Nem, iOS alatt is megy, csak más fw re frissít iOS alatt mint Android alatt. Kérdésem, hogy van-e értelme, lehet-e nyerni ezzel valami funkciót / üzemidőt / mérési pontosságot stb

Ryzen 5900X + TUF x570 + RTX 4090 // LG C2 // LG CX // ZyXEL 326 NAS

(#622) bigdady válasza ollie (#620) üzenetére


bigdady
nagyúr

Kösz. Akkor már csak az a kérdés az apk-t hogy rakom fel a telóra :DDD

(#621) lukgab Hogy lehet hogy ios másik fw-t tesz fel? Nem a legfrissebbet?

[ Szerkesztve ]

(#623) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Van egy kis problémám.
Mi Band 2 - FW: 1.0.0.23
Telefon LG D605 Android 4.4.2
Mi Fit 2.1.6 - algorithm: 1.0.76
Amikor a telefontól eltávolodom sokszor nem csatlakoznak, és nem segít más, mint a MiBand leválasztása, majd újra párosítása, de kkor eldobja a megtett lépéseket.
Más is tapasztal csatlakozási nehézségeket?
Próbáljam egy régebbi szoftverrel?

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#624) andrisbandi válasza AMDaZERG_1 (#623) üzenetére


andrisbandi
őstag

Bluetooth hiba lesz szrintem.
- A teló "bt menüjében tilos párosítani", csak a Mifitben kell.
- Ha nem ez volt a hiba forrása, akkor a teló újraindítása minden esetben megoldás szokott lenni. Ha bt gond van.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#625) AMDaZERG_1 válasza andrisbandi (#624) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Egyszer sem párosítottam a telefon BT menüjéből, csak a Mi Fit programból.
Az újraindítás sem szokta megoldani, mert akkor is csak keresés van eredménytelenül. Aztán dobom Mi Fitből a karkötőt, aztán újraindítom a telefont, majd újra párosítom, de ekkor már eredménnyel.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#626) andrisbandi válasza AMDaZERG_1 (#625) üzenetére


andrisbandi
őstag

A Mi fit az playes? Mert elsősorban azt szokták ajánlani stabilként.

A hibaleírás inkább Mi fit problémára utal.
Próbáld meg régebbi Mifittel, ahogy tervezted. Hátha...

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#627) vampire17


vampire17
addikt

Sziasztok!

Megis hogy alltitsam be Mi3-on, hogy megkapjam az app ertesiteseket? Hiaba minden trukk (akkunal folveszem kiveteleknek, autostart, stb...)

10-bol talan 1x jon meg az app ertesites.... Ez volna a lenyeg, amire hasznalni szeretnem....

(#628) ollie


ollie
MODERÁTOR

Most tettem töltőre a Bandet, 19 nap után, 7%-on volt.

***

(#629) Dominó85 válasza ollie (#628) üzenetére


Dominó85
veterán

13 nap után még 41%-om van az aksiban. Nagyon bejön ez a 20 napos üzemidő.

* Péter - 06302461862 *

(#630) Jeffjn


Jeffjn
tag

Nekem tegnap hozta a postás. Angol használati útmutató nem volt hozzá csak csing-csung nyelven íródott. Nem tudjátok, hogy honnan tudnék angol nyelvűt letölteni hozzá? Esetleg valamilyen fórum/oldal, ahol hasznos tippek vannak a használatával kapcsolatban. Szeretném a lehető legtöbbet kihozni belőle.

Mifit-en kívül szoktátok más programmal használni? Mert felkínálja a mifit is a 3rd party appokat.

[ Szerkesztve ]

(#631) Winne válasza Jeffjn (#630) üzenetére


Winne
nagyúr

Nekem meg annyit írt vissza az eladó, hogy ne haragudjak, de hirtelen annyian rendeltek, hogy csúszik kicsit a cumó és köszönik a türelmemet, várjak tovább. :F

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#632) Tibko8 válasza Jeffjn (#630) üzenetére


Tibko8
senior tag

Honann rendelted mennyi idő volt?

Szerintem a legjobb oldalon/fórumon jársz :D

Mi fitten kívül még ezt olvastam ami nagyon jó: Tools & Mi Band
Mi Band Notify & Fitness Ezt is írták még.
Tapasztalatom nincs még én a postást várom. Nekem csak tegnap kezdett működésbe lépni a TN.

Szerk: ezt a topikot is érdemes szerintem figyelned itt is van pár okosság Xiaomi Mi Band karkötő

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#633) powerwade válasza Jeffjn (#630) üzenetére


powerwade
senior tag

Nem kell hozzá leirás :) Felteszed a kezedre, és nyomkodod rajta a gombot ami a kijelzőn látható dolgokat lépteti. Az alap MI Fit alkalmazást tedd fel, ott tudod konfigurálni - angolul. A másik kettő ajánlott program pár extra beállitást ad a karkötőhöz, de (nekem) nincs igazán szükségem rá.

(#634) Jeffjn válasza Tibko8 (#632) üzenetére


Jeffjn
tag

Banggood-ról rendeltem. Kb. 1 hónap volt, mire megjött.

(#635) Tibko8 válasza Jeffjn (#634) üzenetére


Tibko8
senior tag

Tőlük rendeltem én is. Remélem ide ér 3 hét alatt. 20 napja van ide érnie utána már csak 2 hét múlva tudom át venni.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#636) Jeffjn válasza powerwade (#633) üzenetére


Jeffjn
tag

Azzal nincs gond, már használom. Csak szeretném a legjobban kihasználni ezért kellene hozzá a manual.

(#637) ZolkoW válasza Jeffjn (#636) üzenetére


ZolkoW
őstag

a kis papírka, amit az 1-eshez adtak, tök jól lefordítható volt a telefonos Google Translate-tel :) viszont az sem volt egyáltalán részletes, csak a legalapabb kezdőlépéseket tartalmazta.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#638) AMDaZERG_1 válasza andrisbandi (#626) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Igen, a legújabb, ami a karkötő szoftverét is cserélte.
Ma is produkálta, vagyis a konkrétum, hogy azóta folyamatosan a telefon mellett (hatókörön belül) használtam, hordtam. Ma megszakadt a kapcsolat, mert eltávolodtam. Kb 3x újraindítottam a telefont, mert mindannyiszor sikertelen volt a detektálás. Aztán meguntam, és leállítottam a telefont. Akku ki-be újraindít és azonnal megtalálta a karkötőt boot után.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#639) micafighter válasza AMDaZERG_1 (#638) üzenetére


micafighter
nagyúr

Lehet a telefon Bluetootha hülyült meg. Lehet hardveres vagy szoftveres gond is. Nekem speciel attól hülyült meg a telefonom BTje mert pár év után az alaplapra forrasztott kondenzátor (egyfajta pici elem) elkezdett savat ereszteni és az alaplapon a BT pont ott volt a közelében. Szakszerűen kitisztítottam a telefont és onnantól működött rendesen a BT.

(#640) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Fura. Ma csatlakoztattam a telefonhoz és néhány másodperc után nullázta a karkötőt. Minden eddigi mérés (alvás, pulzus, lépés) elveszett. Nem újra párosítás volt, hanem sima csatlakozás.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#641) andrisbandi válasza AMDaZERG_1 (#640) üzenetére


andrisbandi
őstag

Ha főzött ROM van a telódon, és ráadásul nem playes a MIfit, akkor a telód fórumán lenne érdemes körbekérdezni a tapasztalatokról. A hivatalos, módosítás nélküli szoftvereknél ilyen xaktákról nem hallottam még.

Ha mégis a pántra gyanakodsz egy másik telóval kellene kipróbálni. (Lehetőleg módosítás nélküli Androiddal, és playes Mifittel.)

Ilyenkor érdemes a másik telón is a leválasztás után, egy teljes gyalulással kezdeni a pántos progiknál.
A teló újraindítása is szükséges.
Ezután lehet a Mifitben párosítani, és így mennie kell.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#642) vampire17


vampire17
addikt

Nem tudtok meg mindig valami folia/tempered glass lelohelyet Mi band 2 -hoz? Olyat ami nem Kina? :)

Remelem hamarosan hozzaadjak az official app-hoz a custom ikonok beallitasat. unofficial app-ban lattam, hogy van kis boritek, meg buborek, chat, stb...:)

Tok jo lenne, ha ez menne a hivatalosban is...

(#643) andrisbandi válasza vampire17 (#642) üzenetére


andrisbandi
őstag

Linkelték neked a Mi band Tools-t.
Van belőle próba verzió is. De nem drága, és megéri megvenni.

Amiket eddig felsoroltál igényeket, azt mind tudja. A playes Mifittől nagyon sokkal okosabb. Amit ki lehet hozni a pántból, az a Mi band toolsszal megoldható. Stabilan. Akár magyarul is.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#644) Dominó85 válasza vampire17 (#642) üzenetére


Dominó85
veterán

Miért? Fizetnél érte 5-6x többet? Lamentáltok hetekig ezen, másnak meg lassan az országban vagy a kezében a cucc. Hetekig türelmetlenül várni a gyors, de qrva drága hozzájutáshoz... Mindegy, ez senki ellen nem szól, csak épp érthetetlen.

* Péter - 06302461862 *

(#645) tibcsi0407 válasza Dominó85 (#644) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem pont most jött meg az Aliról. Egy gond van vele, hogy a gomb felett nincs kívágva, így ott egy picit levegős.

https://utdetailing.hu/

(#646) Dominó85 válasza tibcsi0407 (#645) üzenetére


Dominó85
veterán

Én a fémszíjat várom. Kb 3-4 nap és itt lesz. Ahhoz kapok elvileg 3 fóliát ami a képek szerint ki van vágva. Illetve rendeltem TG-t, de mivel a TN kamu, így lutri mikor érkezik(-e). ;]

* Péter - 06302461862 *

(#647) tibcsi0407 válasza Dominó85 (#646) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Milyen szíjat rendeltél?

https://utdetailing.hu/

(#648) Dominó85 válasza tibcsi0407 (#647) üzenetére


Dominó85
veterán

* Péter - 06302461862 *

(#649) tibcsi0407 válasza Dominó85 (#648) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Sexy! Orvosi acél a pánt?

https://utdetailing.hu/

(#650) micafighter válasza vampire17 (#642) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nekem (is) már megjött fólia kínából..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.