Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Az értesítést az áfa fizetésről hogyan kapom meg? Hívnak majd, vagy írnak mailt?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#252) micafighter válasza kakuk.tamas (#251) üzenetére


micafighter
nagyúr

Postai levél. De csak akkor, ha a beérkező csomagok átvilágításánál úgy látják a te karkötődre hogy az áfamentes értékhatár fölé esik. Ez esetben számlát kérnek be tőled, ami alapján meg tudnak győződni a küldemény értékéről, és ha valoban áfamentes értékhatáron felüli akkor kérik fizesd be az áfát.

[ Szerkesztve ]

(#253) micafighter válasza micafighter (#252) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ez esetben a küldeményed is visszatartják, amíg a fentebbi lezajlik. De amúgy sok minden "átcsuszik" ami amúgy áfaköteles lenne.

(#254) oris válasza kakuk.tamas (#251) üzenetére


oris
aktív tag

Sms értesítés is van, mire megérkezik a levél, már el is lehet intézni a választ mailben.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#255) majdnemkocka válasza Balcsix (#250) üzenetére


majdnemkocka
tag

Viszonylag kevés gyártó árazza le megjelenés után azonnal a terméket, úgyhogy azt gondolom (bár sem jós, sem Xiaomi döntéshozó nem vagyok), hogy a nyarat, kora őszt ezzel a negyven dodó körüli árral fogják kihúzni és majd a karácsonyi piacra lehet olcsóbb (persze nem sokkal, ez is elég nyomott árnak tűnik ez is).
(megjegyzés: nem biztos, hogy az aliexpress a legjobb forrás, bár ennek az eladónak elég jó az értékelése)

[ Szerkesztve ]

A tiny flurry of human activity against the impeccable backdrop of stars and void.

(#259) kakuk.tamas válasza micafighter (#252) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

és a többiek

Köszönön a válaszokat! :R Első drágább csomagom. :DD

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#260) szmyky válasza kakuk.tamas (#259) üzenetére


szmyky
aktív tag

Általában olyan csomagokat b.sztatnak, amik telefon ill. tablet gyanúsak.
Karperecek általában simán átjönnek!

(#261) HKorn


HKorn
addikt

Jó lenne már megjönne, tiszta örökkévalóság kivárni mire ideér :)

Run&Ride

(#262) kakuk.tamas válasza szmyky (#260) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ma jött az e-mail, hogy a 8-án megrendelt Band2-t feladták... És van számom a csomaghoz :D

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#263) Dominó85


Dominó85
veterán

Holnap ha szerencsém lesz kézhez kapom az Mi Band 2-t. Igen szép, rendeléstől számított, 12 nap alatt megérkezett.

* Péter - 06302461862 *

(#264) HKorn válasza Dominó85 (#263) üzenetére


HKorn
addikt

Honnan rendelted és mikor? :)

Én júni 5-én rendeltem, 7-én shippelték, de tracking szerint még semmi...

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#265) Dominó85 válasza HKorn (#264) üzenetére


Dominó85
veterán

Hivatalos Xiaomi reselleremtől Aliexpress-ről. Ha van valami újdonság, csak írok neki mailt és kapok egy linket flashdel-vel. :) Mivel eddig valamennyi Xiaomi kütyümet tőle rendeltem, még az Mi Box-ot is anno.

* Péter - 06302461862 *

(#266) Patrol válasza Dominó85 (#265) üzenetére


Patrol
tag

És mennyibe került?

(#267) Dominó85


Dominó85
veterán

24,98USD

* Péter - 06302461862 *

(#268) bkiky01 válasza Dominó85 (#267) üzenetére


bkiky01
senior tag

Afene, tudsz valamit..Adsz linket? :)

(#269) Dominó85 válasza bkiky01 (#268) üzenetére


Dominó85
veterán

Hja, nála hagytam már vagy 500 dolcsit. Annyit tudok. :B ;] Ezért ő kuponokkal halmoz el. Így lett egy 5USD store kupon + 29.98-as flashdeal árra rátéve. Linket felesleges adnom, mert már nála is 39.98USD az Mi Band2. De amint lesz flashdeal, előre szól, így én is azt teszem majd felétek. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#270) chatran válasza Dominó85 (#269) üzenetére


chatran
őstag

Írd mejd le légy szíves te is a tapasztalataidat a kütyüről. Eddig, ha jól emlékszem két embernek érkezett meg a fórumból.

(#271) sniper4573 válasza chatran (#270) üzenetére


sniper4573
tag

Hiába érkezett, ha nem hajlandóak válaszolni a kérdésekre. Inkább csak dicsekedtek, hogy van nekik. :D
Ha megérkezik az enyém, akkor megpróbálok válaszolni. ;)

(#272) bkiky01 válasza Dominó85 (#269) üzenetére


bkiky01
senior tag

Köszi! :)

(#273) micafighter válasza sniper4573 (#271) üzenetére


micafighter
nagyúr

Aki bangoodrol rendelte 12.-e előtt, annak lehet ma már a kezében lesz :) Nekem tegnap érkezett Mo.-ra, bár nem lehet tudni mennyire gyorsan dolgoznak a fiúk.

[ Szerkesztve ]

(#274) sniper4573 válasza micafighter (#273) üzenetére


sniper4573
tag

Nekem 6:17-kor vette fel az MPL futár, így bármelyik pillanatban betoppanhat. ;)

(#275) sanyi15


sanyi15
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy Mi Band 2-t, viszont ellentmondó véleményeket olvasok az ios kompatibilitással.
Valaki tudna segiteni, mi működik vele, mi nem?
Előre is köszi :R

(#276) Dominó85 válasza micafighter (#273) üzenetére


Dominó85
veterán

Az enyém már 3. napja van itt, de eddig postást még nem látott. Pedig ma mászkálnék és rögtön tudném is tesztelni.

sniper 4573
Jó neked. Az enyémen még szarakodnak egy sort a vámon. Ahelyett hogy még a héten megkapnám. Menjenek a ....-ba és a pontok helyére valami ízeset kívánok nekik.

sanyi15
Egyelőre még csak pár embernek érkezett meg és lefogadom hogy droidos telójuk van. Nekem is az van, így ha meg is jönne se tudok segíteni. De majd lesz iFecske is.

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#277) powerwade válasza sanyi15 (#275) üzenetére


powerwade
senior tag

Sajnos egyelőre csak várni tudsz a review-kra, mert még elég kevés "szerencséshez" jutott a cuccból. Szerintem úgy 3-4 hét múlva tele lesz vele a net, lesznek akciók és talán már itthon is lehet kapni másfél-dupla áron :)

(#278) sanyi15 válasza powerwade (#277) üzenetére


sanyi15
csendes tag

Köszönöm, akkor várok türelemmel :)

(#279) draco31


draco31
veterán

Remélem Banggoo-d hamarosan akciózza kicsit, tesómnak szülinapra pont jó lenne. Hasonló méretű karórát hord nagyjából 400Ft-os értékben, eléggé össze vissza tud járni néha. Nekem színes ledes Bandi van, az mindig is tetszett neki, de nem adom, mert ingyen volt. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#280) Reinhardt válasza sniper4573 (#271) üzenetére


Reinhardt
őstag

Nincsenek kerdesek, vagy ha vannak azok az arrol, vagy a vam ugyintezesrol szolnak.

(#281) powerwade válasza draco31 (#279) üzenetére


powerwade
senior tag

Most hogy az angolok kiléptek az EUból, szépen magukkal rántották a forintot, emiatt megint feljebb ment az ára tegnaphoz képest :D

(#282) HKorn válasza micafighter (#273) üzenetére


HKorn
addikt

Én onnan rendeltem de csak annyit látni a trackingen, hogy átadva a vámnak, szóval ki tudja mennyi idő még mire ki is hozzák.

WP kompatibilitásról majd várhatóan be tudok számolni :)

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#283) draco31 válasza powerwade (#281) üzenetére


draco31
veterán

Látom, elég rendesen ráadásul. Akkor várakozunk. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#284) Dominó85


Dominó85
veterán

Nah... ültek az enyémen 3 napot, hogy pont hétvége előtt ne kaphassam meg. Taps és húzzanak a f.xba. Ez a 6. ilyen rendelésem, ami kedden-szerdán itt, direkt feltartják. Szerintem még élvezik is... Mindegy hétfő-kedd magasságában majd megkapom. :((( :U

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#285) sniper4573


sniper4573
tag

Sziasztok! Ma megkaptam a karperecet és írok egy rövid összegzést a fél nap alatti tapasztalatokról.

Külső: egy picit nagyobb lett elődeitől, de valamiért jobban felfekszik a kezemre, így nem kell annyira megfeszítenem a pulzusmérés miatt. Szerintem szép lett és egy nagyon jó dolgot találtak ki a tervezők. Teljesen síkban van a szenzor a pánttal, így nem tudod elhagyni.(az 1s fórumán írták páran, hogy elhagyták. Akkor nevettem, de egyszer dobozt hoztam fel az emeletre és az utolsó foknál a korlát szépen kipattintotta a pántból ami gumiból van, ezért úgy kilőtte, hogy azt hittem vége. De azóta is működik...)

Használat: az óranézős kézmozdulatra megmutatja az időt. Szerencsére jó az algoritmus, mert nem lett tulbuzgó a kicsike. Eddig kétszer volt, hogy feleslegesen kapcsolt be a kijelző. Külön pont, hogy fekve is könnyedén előhozható és nem kell kapálóznom, mint a gear fitnél...
Pulzusmérés nyugalomban tökéletes. Mozgásban holnap tesztelem a pontosságát. Ha futás módban van és folyamatosan mér(ehhez kell a telefon is sajnos) akkor az óranézős mozdulatra az időt mutatja... az volna logikus, hogy pulzust, de nem.
A lépésszámláló valóban jobb. Eddig nem mért pluszt számítógépezés közben.
Van ne zavarjanak üzemmód, aminél állítható az idő. Na itt felcsillant a szemem, hogy majd délutáni szundit biztos regisztrálja közben, ha beállítom arra az időre, de sajnos még mindig nem tudja ezt. Viszont kézzel beírható, hogy mettől meddig aludtam. Várom, hogy az éjszakait, hogy teszi hozzá...
Intelligens ébresztést sajnos nem kapunk, de ami még rosszabb, hogy egy sima érintésre abbahagyja az ébresztést. A két koppos jobb volt szerintem.
Sajnos még a Mi band tools nem támogatja(a fejlesztő elvileg dolgozik rajta és remélem sok okosságot tesz bele, ahogy az elődhöz is), sőt teljesen megbolondul a bt, ha telepítem. 1s-nél tökéletes volt.
Hirtelen ennyi jutott eszembe. ;)

(#286) Dominó85 válasza sniper4573 (#285) üzenetére


Dominó85
veterán

Juhuhú, na így most még jobban bánom, hogy tökvakarókkal van tele a vámos részleg. :DD

* Péter - 06302461862 *

(#287) sniper4573 válasza Dominó85 (#286) üzenetére


sniper4573
tag

A jó munkához idő kell! ;]

(#288) HKorn válasza sniper4573 (#285) üzenetére


HKorn
addikt

Mi az,hogy nincs intelligens ébresztés?? :(((

Csak ezért vettem...

Run&Ride

(#289) Melorin válasza HKorn (#288) üzenetére


Melorin
addikt

"Sajnos még a Mi band tools nem támogatja"
Az 1S is csak a tools-al vagy a Mi Band notificationnal tudta az intelligens ébresztést. Ha majd támogatni fogják a 2-t, szerintem "tudni fogja".

(#290) HKorn válasza Melorin (#289) üzenetére


HKorn
addikt

Ja jó, éna Nind Mi Band wp-s alkalmazással fogom használni, remélem az tudja.

Run&Ride

(#291) RBJ


RBJ
addikt

Van olyan aki már pár hete használja és az akku idővel mi a tapasztalat?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#292) szebe válasza RBJ (#291) üzenetére


szebe
őstag

A többségnek még meg se jött, aki megkapta, az is max. napok tapasztalatáról tud beszámolni... :U

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#293) sniper4573 válasza RBJ (#291) üzenetére


sniper4573
tag

A xiaomi tulaja, meg pár mérnök akik hetek óta használják. :))
Komolyra fordítva bő 1 napja van a kezemen és app jelzések be vannak állítva. Illetve pulzust méregettem rengetegszer. A 20 napot tartani fogja tutira.

[ Szerkesztve ]

(#294) sniper4573


sniper4573
tag

A display settings egy új menüpont. Ott ezeket állíthatjuk.

(#295) micafighter válasza RBJ (#291) üzenetére


micafighter
nagyúr

Pár hete (2) kapható a készülék kinában :) nem sok fórumtársunk lakik ott (án konkrétan egyet tudok, de ebben a topicban nem aktív), de még az ott lakók közül sem tudta mindenki beszerezni első nap, aki akarta.

(#296) RBJ válasza micafighter (#295) üzenetére


RBJ
addikt

Pedig van olyan tag is aki már szerintem több mint egy hete nyüstöli. [link]
Szerintem a két fórumot egybe kellene gyúrni.
tessék és nem kínai kollega. :DDD
Ezen a fórumon kicsit el vagytok itt maradva. :C

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#297) sniper4573 válasza RBJ (#296) üzenetére


sniper4573
tag

Az egy általános fórum. Átláthatatlan... 12000 hszt átnyálazni, hogy melyik vonatkozik az enyémre... Nem véletlen kérdeztél te sem itt. ;)

(#298) Melorin válasza RBJ (#296) üzenetére


Melorin
addikt

Sajnos szét vagyunk darálódva 4 felé :(
[1]
[2]
[3]
[4]

És mindenki ír mindegyikben mindenféle modellről :U

[ Szerkesztve ]

(#299) BagiraHUN


BagiraHUN
újonc

Én június 2-n rendeltem meg FastTech-nél $31,68-ért (előrendelés volt), 15-n adták postára, 20-n ért Mo.-ra, addig vámon csücsült (Held by Custom), 23-n engedték tovább (ÁFÁ-t nem kellett fizetni, csomagoláson Gift rublika bepipálva), tegnap hozta volna a postás, de csak ma tudtam érte menni postára. Most töltőn, holnapi napon cserélem le karomon 1S-t. Első benyomás eléggé pozitív, szerintem határozott előrelépés 1S-hez képest is.

(#300) RBJ válasza sniper4573 (#297) üzenetére


RBJ
addikt

Én véletlenül találtam ide, és a másik helyen vagyok mindig. :P

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.