Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) jorgoszka


jorgoszka
tag

Tetszik. :DD

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#52) Totis válasza HKorn (#18) üzenetére


Totis
aktív tag

Esetleg a Bind my band app támogatni fogja WP-n.

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#53) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Szerettem már a MiBand-et is, de hiányzott az óra belőle. Most már lesz benne, úgyhogy biztosan veszek ilyet.

(#54) Crus válasza Spancho (#23) üzenetére


Crus
őstag

+1

Kiegészíteném annyival, hogy 6000 Ft-ért (ok, 11e) ez pontosan olyan komolytalan pulzusmérő lesz, mint az elődje esetében.

Futok. Sokat. Rendszeresen. Nagyon hamar eléri az ember azt a szintet, amikor már baromira nem mindegy, hogy 90 vagy 110 a pulzusod. Már pedig az elődje simán tévedett 15-25-ös értékeket és FŐLEG futáskor tudta nagyon eltolni, már pedig akkor lenne lényeg, hiszen a pulzusalapú edzésnél jobb kevés van.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#55) Crus válasza Csapoati (#31) üzenetére


Crus
őstag

Hogyne mérhetné... csak nem ezzel, mert ez arra pont alkalmatlan. Mérheti ellenben Polar mellkaspántos BT pulzusmérővel. NA az tudja a dolgát. Legrosszabb esetben téved 1-2 bpm-et, ami már tökéletes a pulzusalapú edzéshez.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#56) zola96 válasza Crus (#54) üzenetére


zola96
senior tag

Akinek fontos, szerintem nem egy 6000ftos kütyüre bizza! De ha meg 11ezres akkor meg egy "gagyibb" mellkaspántos pulzusmérős órára. Ne várjunk tőle egy 80ezres fitbiit surge minőséget. Nem is arra találták ki, az app se arra van tervezve.

(#57) Crus válasza pusszycat (#35) üzenetére


Crus
őstag

Így igaz. De ezt felejtsd el... Polar HR vagy egyéb jó minőségű mellkaspántos cuccok. Minden más téved. Jó még a Mio Alpha 2 kb. 55.000 Ft-os áron, de még az is pontatlanabb a technológia miatt, mint a mellkaspántos megoldás, ami meg nyilván maratoni távon már kényelmetlen tud lenne, meg nyáron 35 fokban azért nem lehet azt mondani, hogy észre sem veszed, hogy rajtad van.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#58) Crus válasza zola96 (#56) üzenetére


Crus
őstag

Már bocsi, de aki picit is komolyabban gondolja, az bizony a Fitbit-en is csak mosolyog... na meg szánakozik rajta, mert:

- relatív nagy, böszme
- nem vízálló
- nem elég pontos pulzusmérés, különösen edzéskor nem
- edzés közben semmiféle visszajelzést nem kapsz és "virtuális edző" instrukciókat sem kapsz
- átlagosnak mondható akksi idő
- az üzenetek kimerülnek az SMS és híváskijelzésben, teljesen alap okosteló támogatással bír
- a GPS pontossága nem az igazi
- vicc ára van

Ez lenne a minőség? 80 ezerért? :N

Na most akkor felmerül a kérdés, hogy jó-jó ez a Sziaomi EmÍ Bend Kettő is, de öööö... hát... ööö mire?

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#59) zola96 válasza Crus (#58) üzenetére


zola96
senior tag

Fogalmam sincs de rengeteg mindenben tévedsz. Nem tudom, hogy te tesztelted -e vagy sem. Én igen.

- igen tényleg böszme nagy és fúj
- de vízálló
- édesapám távfutó leteszteltettem vele, van egy mellkaspántos órája hajszálra ugyanaz az átlag jött ki a futás közbeni pulzusra. teszteltem felakarpántos vérnyomásmérőval, ugyanaz jött ki
-akksi idő rossz valóban max 3 nap
-kb annyi de az is alapszintű
-GPS pontossága tökéletes. szintén édesapámmal lett tesztelve, meg én is séta közben és hajszálra ugyanazokat adta
-nincs az az isten, hogy megvegyem ennyiért 1. 2. 50ezérért is sok lenne 3. inkább vennék belőle apple watchot

(#60) chatran


chatran
őstag

Az Early bird alarm visszatér?

(#61) razzorr válasza Crus (#54) üzenetére


razzorr
őstag

Szerintem feleslegesen háborodsz fel ezen a komolytalan eszközön,max nem veszed meg.
Hogy komolyak is legyünk, egy valamire való profinak nincs szüksége semmilyen eszközre,csak a testére és hogy ismerje is azt.

Én meg azon háborodtam fel,hogy nincs benne bringához wattmérő és pedálforulatmérő. Ezt a pofátlanságot 10rugóért...

(#62) Crus válasza zola96 (#59) üzenetére


Crus
őstag

Értem...

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#63) Crus válasza razzorr (#61) üzenetére


Crus
őstag

Igazából az zavar, hogy el akarják adni immáron másodszor azt a terméket, ami kb. nyugalmi állapotban ad pontos HR mérést, amúgy edzésekkor meg használhatatlan. Úszáshoz meg főleg, hiszen csak IP 67. Már pedig rengetegen azért vennék, mert szeretnének már végre egy kényelmesen hordható, HR eszközt egyéb funkciókkal. Nem kell, hogy 11e legyen, legyen több, de legyen pontos, vagy ne hazudják rá a HR mérést, ha az aktívabb életvitel esetén kvázi használhatatlan...

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#64) ZolkoW válasza Crus (#63) üzenetére


ZolkoW
őstag

én sem értelek, ez a cucc, és ez az árkategória (nem is tudom, van-e más képviselője..) pont arra jó, hogy valaki lássa, hogy jé! van pulzusom, és lehet kezdeni vele valamit, ha tudom, mennyi. aztán az első pár hétben rájön, hogy ez inkább okoskarperec, sportoláshoz meg vesz valami komolyabbat. megveszi, és boldog. mondjuk 8 ezresért egy belépő mellkasppántosat, és mindenki jól járt.

valszeg lesz ilyenünk, főleg, hogy az 1-es perecet a héten kukázhattam :(
remélem ez tartósabb lesz, amaz 5 hónapot bírt.

Chatran: az jó funkció volt, de a felsorolásban nem látom, ez alapján szerintem nem tették vissza...
én kifejezetten ezért vettem az előzőt, aztán leszoktam a használatáról, mert túlságosan hozzászoktam, hogy álmomban is kikapcsoltam az ébresztőt :)

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#65) ( V )


( V )
veterán

unboxing

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#66) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Az elődmodell is nagyon kapós volt és sok jót hallottam róla. Bár nem élek ilyen kütyükkel azért kipróbálnék egy hétig egy ilyet, hogy kiderítsem mennyiben segítené a mindennapjaimat.

Finn the human

(#67) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Az előbb megrendeltem. Az előzőről is csak jókat hallottam, de a kinézete nem tetszett annyira, ez viszont instant buy.
Kérdés: a mobil app különbözik valamiben android és ios platformon? Van olyan funkció ami csak az egyik platformon elérhető? Illetve van-e valamilyen webes felülete is az appnak ami böngészőből is elérhető ha mondjuk elemezgetni szeretném az adatokat?

(#68) Shade45


Shade45
senior tag

Üzemidővel kapcsolatban nagyon szkeptikus vagyok!

Huawei Talkband B2-m van, 95mAh-s aksival, és 2-3 napot megy, ha csak sima óraként használom.

Kizártnak tartom, hogy hasonló tudás mellett (a bluetooth headset funkciót nem használva) és kisebb akkuval, ez elketyegjen ~20 napot!

(#69) holozis_HUN válasza Shade45 (#68) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hát ha nem egész nap a képernyőt nézed, akkor lehetséges. Illetve az előző modell képernyő nélkül 35-40 napot is elment.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#70) ncc1701


ncc1701
veterán

Majd akkor fognak ezek érdekelni, ha vérnyomást, vércukrot is mérnek. :)

(#71) -secret- válasza ncc1701 (#70) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ezen az áron nemfog még egy darabig.

(#72) Weeman1


Weeman1
veterán

Tetszik.
Meg van a Mi Band 1s utóda. :)

Xiaomi 11T Pro

(#73) Obyboy válasza ncc1701 (#70) üzenetére


Obyboy
addikt

Igen, és ennyi pénzért teljes vérképet is vizsgálhatna, nem?? Ilyen feltételekkel hamar a bilibe lóg az ember keze...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#74) Indy1


Indy1
tag

teljesen felesleges egy 22$os cuccot venni , aki profi triatlon sportolo

egy eve hasznalom az 1es modellt (14$ postaval egyutt)
elegedetten. nem vartam Garmin orat es nem is az.
reggel megnezem hogy aludtam
a nap folyaman ha fontos talalkozom van, elnemitom a telefont es szepen jelez hogy ha fannak nem fogadott hivasok, SMS, email, WhatsApp es ilyesmi.
este megnezem hogy mennyi lepest tettem. kiviszem a kutyat setalni es jatszok a napi/heti/havi statisztikaival
ennyi. megbizhato. nem azik el az esoben.Teszi a dolgat. Amit tud - tudja jol.
Aki profi futo- vegyen mast.

Az akku brutalis. Kb 42, 45, 48 nap a toltesek kozott.

(#75) zola96 válasza Crus (#62) üzenetére


zola96
senior tag

(#76) Joccc07 válasza NeoExDeath (#67) üzenetére


Joccc07
addikt

Van webes felület Google Fit-nek hívják. Az egyes szinkronizálta az adatokat akkor gondolom a 2 is fogja.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#77) savoo


savoo
addikt

Kár, hogy még mindig gagyi kétpálcás kínai kinézete van.

(#78) #16820480


#16820480
törölt tag

Kíváncsi vagyok azért ráb, bár az első generáció is inkább csak játszani volt jó. Főleg az alkalmazás korlátai miatt, mert sok funkció hiányzott belőle.

Viszont talán ha több érzékelőt kap, akkor már képes lesz normálisan lekövetni a mozgást, nem csak a lépéseket, hanem akár egy súlyzózást, vagy egyéb edzést is. Illetve az sem lenne rossz, ha mondjuk az értesítéseknél hagyna valami türelmi időt, hogy ha egy adott appból jön értesítést 1-2 percen belül többször, akkor nem rezeg folyton, mert így mondjuk elég zavaró, ha valakinek írogat az ember Messengeren, hogy gyakorlatilag folyamatosan rezeg a kezén.

(#79) razzorr válasza ncc1701 (#70) üzenetére


razzorr
őstag

Na meg komplett vizelet analízist,csak ahhol le kell pisilni a Band-et, de szigorúan úgy hogy a csuklódon van 😁

(#80) Criminal017 válasza razzorr (#79) üzenetére


Criminal017
őstag

Kár, hogy vizuális típus vagyok, borzasztó volt elképzelni ezt a szituációt. :))

(#81) ttiimdr


ttiimdr
tag

pehelykönnyű, végre hajlandó leszek"karórát" hordani, tetszik az egygombos váltás a pontos idő és a pulzuskijelzés között, a telefon feloldása, nekem már csak ezek miatt is bőven megéri,a többi ficsör meg csak hab a tortán,,

(#82) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nem bírtam ki, rendeltem egyet. Annyira hozzám nőtt a Mi Band első változata, hogy muszáj volt. Mondjuk hülyén fogok kinézni egyik csuklómon Mi Band 2-vel, másikon meg egy okosórával. :D

***

(#83) ryke1 válasza ollie (#82) üzenetére


ryke1
tag

Majd a Mi Band 2 szol az okosórának, hogy ébresztő :DD

"Az akadályok azok az ijesztő dolgok, amiket akkor látsz, ha szemedet leveszed a célról" - Curt Carlson

(#84) wallace válasza ollie (#82) üzenetére


wallace
tag

Én ugyanezt tervezem, az LG Urbane mellé, de szerintem ez csak annyit bizonyít, hogy kockák vagyunk :DDD

(#85) ncc1701 válasza Obyboy (#73) üzenetére


ncc1701
veterán

Oldják meg, h vmi haszna is legyen az átlag ember számára.

(#86) HKorn válasza ncc1701 (#85) üzenetére


HKorn
addikt

Nekem pl az alvásmonitorozás és okosébresztés funkció miatt kell, a többi annyira nem vonz. Nem mondanám, hogy ne lenne haszna a kütyünek bárki számára.

Run&Ride

(#87) bkiky01 válasza ollie (#82) üzenetére


bkiky01
senior tag

Melyik webshopból? Engem is egyre jobban érdekel..

(#88) draco31 válasza wallace (#84) üzenetére


draco31
veterán

Nekem Alcatel óra mellett van első generációs Bandi a másik karomon. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#89) pusszycat


pusszycat
nagyúr

Még az nem tiszta,h mi értelme van az alvásfigyelésnek. Majd másnap megnézzem h jól aludtam e? Meg az alvás fázis költés sem tiszta ha 5-kor kell keljek akkor nincs kecmec. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#90) #16820480 válasza pusszycat (#89) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az alvásfázis az úgy néz ki, hogy ha mondjuk 5 előtt 10 perccel vagy könnyű alvásban, akkor felébreszt, és nem hagy mélyálomba esni. Nem 5:30-kor fog ébreszteni, hogy hadd aludjon szegény még egy kicsit :D

(#91) HKorn válasza #16820480 (#90) üzenetére


HKorn
addikt

Jaja, ha van dolog amit utálok, az amikor mélyalvásban vagyok és akkor kelt fel az ébresztő.

Banggood-ról rendelés esetén van vám, ugye?

Run&Ride

(#92) #16820480 válasza HKorn (#91) üzenetére


#16820480
törölt tag

Elvileg kell legyen, de szerintem ilyen értékű cuccra nincs.

(#93) ncc1701 válasza HKorn (#91) üzenetére


ncc1701
veterán

Engem az ügyfelek rendszeresen felkeltenek éjjel eleve. Az a tipus vagyok, h ha kelni kell, akkor 2mp alatt 100%-os vagyok, nem szoktam kómázni, így az ilyen alvásos funkciókra semmi szükségem.

(#94) pusszycat válasza ncc1701 (#93) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Mit árulsz?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#95) ollie válasza bkiky01 (#87) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

banggood

(#91) HKorn: igen

[ Szerkesztve ]

***

(#96) HKorn válasza ollie (#95) üzenetére


HKorn
addikt

Pontosabban vám nincs 150 eur-ig, csak 27% áfa. Akkor kb 14 ezerre jön ki a bandi 2.

Run&Ride

(#97) micafighter válasza HKorn (#96) üzenetére


micafighter
nagyúr

"Legrosszabb" esetben :K

(#98) juuzer válasza ollie (#82) üzenetére


juuzer
addikt

Volt olyan nap, hogy Pebble, MiBand és Fitibit Flex volt egymás mellett a karomon :D azt mondtam, hogy úgy nézek ki mint egy humanoid :D Szóval nyugodtan engedd el :DD

Vamos a la playa.

(#99) pepe091 válasza ollie (#95) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ahogy nézem, most banggoodon kitolták a várható érkezést július 11-re.. :(

(#100) ncc1701 válasza pusszycat (#94) üzenetére


ncc1701
veterán

Semmit. Vendéglátós cégeknek üzemeltetés/support. Se este, se hétvége nincs, sose vállald.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.