Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SzőkeKapitán


SzőkeKapitán
tag

Szép, szép... de én Z2-ről biztos nem váltanék. :U

(#2) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

Nulla innováció.

(#3) moleculez


moleculez
veterán

Elvesztettem a fonalat...most a Z sorozat nem az aktuális flagship? Ha igen, akkor ez miez?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#4) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

A Z2-t, és a Z3-at én úgy összekeverem, hogy nah.
Erre itt a 3-ik ami megint csak tök úgy néz ki, megint csak 5.2", megint csak 20.3 Mp, stb....
A "csak"-ok nem szó szerint értendők..........

(#5) poster válasza SzőkeKapitán (#1) üzenetére


poster
csendes tag

Így van Z2-ről én sem váltok, ha igaz a hír és tényleg jön egy új zászlóshajó akkor oké, de így nem tudom ki fogja megvenni még ha csak Japánban is lesz kapható.. (Eddig nálam az LG G4 a befutó, vagy majd a Note 5)

(#6) darvinya


darvinya
titán

Nekem ez tetszik a legjobban Z után.
Ha lesz zseton rá, biztos befutó lesz. :C
Ha lesz EU-s.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7) Jaffa75


Jaffa75
őstag

Cooking mode... :W - valami komolyabb marketingest is alkalmazni kellene, ha el szeretne adni belőle néhány darabot! Ettől nem megyünk a falnak, meg nem rohannék a boltba megvenni (mivel csak Japánban lesz elérhető) :N .

(#8) roli543


roli543
őstag

Továbbra is szerintem a legszebb telefonok a Sony Z telefonjai, de nem éri meg váltani, főleg hogy az új snapi proci a változás az elődökhöz képest, ami ráadásul nem áll a helyzet magaslatán. Én még a másfél éves Z1emet sem cserélném le, viszont a Z3 ára már egész kellemes, ami elgondolkodtató :)

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#9) gerii


gerii
addikt

Ez legalább őszinte... évek óta ugyanazt tudja minden csúcstelefon, csak itt nincs pulzusmérő. :U

(#10) Luck Dragon

Lassítani kellene mert a z sorozatok "szinte" azonos nem éri meg a váltás a generációk között. Kialakítása szintén zenész.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) darkpower


darkpower
aktív tag

A Sony szépen kicsinálja saját magát.. :P
Az egész telefon érthetetlen, nem sok innovációt sikerült összehozni. Az meg, hogy egy rendes sajtótájékoztatót nem tudtak az egésznek összehozni...

(#12) -Valinas-


-Valinas-
senior tag

Hatalmas innováció a Z3-hoz képest. Itt a Z4, cooking mode-al! Ez hihetetlen... szerintem csak azért tolták ki, mert már jóval ezelőtt elkezdték legyártani, és most, hogy jön az új flagship, ki kellett adni azt a néhány darabot otthon...

(#13) Nightfall75 válasza Jaffa75 (#7) üzenetére


Nightfall75
tag

A Cooking Mode és S810 ugyanabban a készülékben magas labda... ;] :DDD

(#14) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Nem tudom megérteni erre mi szükség volt. Miért kellet átnevezni a Z3-at. Ez már majdnem olyan mint amikor a Samsung kiad 85000 féle verziót.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#15) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Nem sok innováció van benne az tény, nem fingerprinterről volt szó egyik hírben ?

(#16) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

a hírek szerint május végén egy újabb zászlóshajóval rukkol majd elő a vállalat,
Z5 vagy mi? Ez inkább lehetett volna Z3 S, vagy ilyesmi.

valami

(#17) gery2123


gery2123
őstag

Hát ez így ebben a formában nem méltó a Z4 névre, ha a tényleg a csúcs a Z sorozat.........
Várom a One plus two, es a xiaomi új készüléket.

-- PSN_ID: GerY2123

(#18) Jaffa75 válasza Nightfall75 (#13) üzenetére


Jaffa75
őstag

igazad van :C , kár hogy nem lett 6"-os a ház, mert akkor ezen sütném a palacsintát a srácaimnak... :DDD - írom ezt úgy, hogy egy Z1c-t használok teljes megelégedésre!

Quasi_modo:: valahol örülök neki, mert én a Z5c-re várok - így hamarabb érkezhet! :C

[ Szerkesztve ]

(#19) judas13


judas13
addikt

"Körötte csend...és néma tartomány."

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#20) embe


embe
nagyúr

Csúnya így képen.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#21) Obyboy


Obyboy
addikt

IP67 vagy IP68 védelemmel lett ellátva?? Kicsit ellentmondásos a cikk.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#22) Legendd válasza ADAM1337 (#15) üzenetére


Legendd
senior tag

Ki tudja, lehet az EU variánsban már lesz ilyen szenzor meg QHD kijelző...de most ez a japán modell annyira azért nem adja. Kíváncsi vagyok, hogy az üveget mennyire forrósítja fel az S810.

Alea iacta est!

(#23) ADAM1337 válasza Legendd (#22) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Remélhetőleg belpiacos és nem jut el mo-ra ez a model, a hátlapi ragasztás miatt aggódok ami sok z-nél probléma volt a melegedés miatt én is.
Reméljük hogy kiadnak valami hasonlót ami QHD-s(bőven elég a fhd) és ujjlenyomat-olvasós most az a "trendi".

(#24) Ádám16


Ádám16
addikt

Legalább az UI-n frissítettek volna.
Kíváncsi leszek, május végén mit akarnak worldwide kidobni, remélem, valamit újítanak, mert ez így senkit sem motivál arra szerintem, hogy váltson/ezt válassza más helyett.

(#25) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

A videofelvetel kozbeni tulmelegedest sikerult kikuszpbolni? Vagy a cooking mode ennek a fantazianeve!?
Amugy a designerrel elbeszelgetnek, vajon mennyi idot szanhattak a kulsore? Ez is egy jo nagy fail! :W

(#26) darvinya válasza Sebestyen01 (#25) üzenetére


darvinya
titán

Már rég nincs.
Miért szappantartó szebb, akkor azt kell venni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#27) falijja


falijja
őstag

Öööö nesze semmi fogd meg jól. :DDD

(#28) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Szerintem se fejlődött sokat, de ez elmondható az LGről és HTCről (oké kukázták az ultrapixelt de még mindig a leggyengébb kamera) is, nem értem ezt a parasztlázadást, simán lehet hogy végre kapott egy jó API-t a kamera, így meg kb. egy hibátlan készülék lehet, főleg hogy vélhetően olcsóbban nyit mint az S6 de talán még az M9-nél is.
Amit nem értek, hogy a UI miért nem kapott ráncfelvarrást, illetve hogy az akksi miért lett kisebb :U

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#29) Sebestyen01 válasza darvinya (#26) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nem szebb de negyedjere ugyan azt a kulsot kiadni... :U kinl9dik a sony fel evente dobalja a cuccokat csoda ha nem viszik...

[ Szerkesztve ]

(#30) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Nekem tetszik, ahogy az eddigi Zk is. Mondjuk fél évente nem fog telefont váltani az átlag ember...

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#31) Márko88


Márko88
aktív tag

Nagy újdonságot nem látok benne, csak ne laggoljon, lassuljon. Kívülről viszont tetszetős.Visszatérne a párom is a Sonyhoz akkor, az L után ami lassan használhatatlan lesz, de még bírja.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#32) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Nekem megvan a mai napig a az első generációs Z , a Z1 kimaradt , és a Z2 amit használok napi szinten. Namost a Z2-t még véletelenül se cserélném el erre ( na jó, cserélném azért ), de hogy egy garast nem adnék most ezért az biztos. Szó se róla, a Z2 az egyszerűen gyönyörű. Viszont ha a május végi zászlóshajó(?) vitorlát bont, az reményeim szerint egy Z4 tablet lesz 10" felett. Na azért az eszközért akármennyit kipengetnék.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#33) Ricardo


Ricardo
félisten

" a hírek szerint május végén egy újabb zászlóshajóval rukkol majd elő a vállalat, ami majd globálisan is megvásárolható lesz."

Akkor ennek így mi értelme van :F

(#34) Graphics válasza bedibazsa (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mert milyen innovációt szeretnél? :U

@Sebestyen01: Legalább nem fulladnak bele a várólistába :DDD Amúgy logikus lépés szerintem, amíg fel nem fut a gyártás, értelemszerű, hogy otthon labdáznak.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) Sebestyen01 válasza Ricardo (#33) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Belpiacos cucc... semmi ertelemmel! Meg lehetne ezt a cikkben is emliteni!

Duliee:
De a profitba se! Ugy z2 ig elment ez ,de a z3 es ez a belpiacos csak kinlodas hogy valamit mi is kiadjunk mar...

[ Szerkesztve ]

(#36) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Csalódott vagyok, elviseltem volna ha komolyabb változtatásokat eszközölnek. Sajnos ez így ebben a formában nem túl meggyőző, és nem is értem hogy ennek mi értelme, ha nemsokára jön egy másik. A Sony mi az isten haragját csinál? :F

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#37) jacis


jacis
nagyúr

Gyakorlatilag semmit nem csináltak X hónap alatt. :)
Durva hogy van aki ezt mint vezető alá is írja és engedélyezi.....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#38) Enci1983


Enci1983
senior tag

Még mindig a legszebb telefonok közé sorolható, akkor is ha csak minimális a változás. Xperia blogon gyönyörű élőképek vannak róla. Kár hogy Japan only..... Szerintem ezt azért lépték most meg mert a Z3 kezd kifutni, kell egy dugasz a résbe amíg nem jön a valódi nagyágyú.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#39) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

a Z3hoz képest miért is jobb ez a telefon? :U

(#40) babkukta


babkukta
senior tag

hát, nem vmi egetrengető változás... bár valljuk be, vmit lépnie kellett, hiszen ott az M9, S6, Flex 2, lassan G4, vhogy tartani kell a frontot. De ha kiadnak májusba is egy flagshipet, ennek mi értelme volt? Szinte 0 lényegi különbség van. Vékonyabb lett, az akksi rovására. Szerintem ezt bármelyik gyártó tudja... a keret viszont nem lett rossz, ez a fényes cucc elég tetszetős. Ahogy látom, a microUSB fedél is eltűnt, + talán ez a sztereó hangszóró elhelyezés kicsit barátibb (menőbb). Az S810 egyéb oldalak szerint nem 2 Ghz-en működik, hanem 1,9. Gondolom faragni kellett a melegedés miatt. A 32 giga + pont, már eddig is ennyinek kellett volna lennie a minimumnak.
A 3 giga ram picit elszomorító olyan szempontból, h már elég régóta, Z2 óta ennyivel tolják ki. Legalább itt ütött volna a Sony egy 4 gigával, egyből jobban nézne ki a dolog.
Viszont 1 kérdés. Már az új kamera szenzor van benne?? (talán IMX240??)

Üdvözlettel, Tibi

(#41) fornettisuti


fornettisuti
veterán

unalmas, semmimondó dizájn

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#42) Graphics válasza Dr.Anonymus (#39) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Többiekhez képest sem jobb, de mit tudnának kiadni ? Nincs más a piacon

Belerakták a létező legtöbb cuccot, ha jól nézem a piacon mindenki ezzel jön ki.. Kivéve a Samu-t.

Lehet rá fanyalogni ,de más gyártó se tud nagyobb pukkanást jelenleg a piacon... Milyen igények merültek fel, amiben jobbnak kéne lennie?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) Sebestyen01 válasza jacis (#37) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Vegre valaki erti mire is apellalok! Htc is ezt jatszotta az m9el csak ott a vezeto designertol elkoszontek... ;]

(#44) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Ez az a tipikus "ki kell adnunk valamit mert mások is kiadtak (kiadnak)"......tuti bukta, ez borítékolható....nem azért mert sz**ar hanem mert NULLA INNOVÁCIÓ (kinézetben is)..........

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#45) zdanee


zdanee
őstag

Kicsit sok a holttér a kijelző körül. Az oké, hogy mindenki >5" készüléket akar (én nem), de ezt a hasznos kijelzőfelületre kell érteni, nem az üres műanyagra...

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#46) Borzoló


Borzoló
senior tag

A z3 compactomat nem cserelnem le erre.

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#47) Graphics válasza mediumgecso (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tehát akkor a piacon lévő minden készülék bukta.. Mert ki kellett adniuk valamit flagship-nek és beletették ezt a vasat?

Mi Nektek az innováció? Reggel főz kávét? Kihasználnátok az innováció szó alatt gondolt valamit? :U

Innováció, ez a szó, amire 2015-ben roppant mód gerjed minden geek... Csak nem tudja behatárolni.

@blagolf: Jah ,a hozzászólások 80%át be lehet szúrni mindenhova...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) blagolf


blagolf
senior tag

Mindenki szidja a dizájnt, pedig ezt csinálja a többi gyártó is. HTC ONE M7,M8,M9 ugyan úgy néz ki. LG G2, G3, G4 úgy szint(G4 kicsit hajlított, de előről ugyan az) Samsung meg amióta van Galaxy S ugyan az, nagyon minimális változtatásokkal. Jaaa ők most találták fel a fémet, de a forma ugyan az. Szóval igaz lehet sírni, de minden telefonnál, nem csak a Sonyknál.

Üdv, Zoli

(#49) Ricardo


Ricardo
félisten

Szerintem nem lenne rossz ötlet, ha kicsit visszanyúlnának az ARC formájához, itt ott modernizálva.

[ Szerkesztve ]

(#50) Sebestyen01 válasza Graphics (#47) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nekem pl a reszlezek apro egysege kell innovativnak lennie ez ugyan az mint minden Z modell csak mas socvel a gyomraba, es meg az akksi is karcsusodott... meg az UI is ugyan az kint volt... nevezhetjuk z3 v2.0-ak ! Azt hiszik a gyartok hogy beledobjuk az idei soct es kesz az uj flagship... hol az odafigyeles, a design etc. Ne mond nekem hogy fel ev alatt a desigbereknek a reggeli merevedes melle nem sikerult vmit megalmodni mert bem hiszem el!
Samu se kivetel, az csak azert tett le valamit mert a nep kezdett raszarni a muanyag szappanformara es kepniuk kellett... ugyan ez lesz a sonyval is csak itt hiaba lepnek majd ok nincsenek olyan bagy mellennyel mint samu ok mennek a levesbe es jonapot! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.