Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joghurt


joghurt
addikt

Sőt, elvileg már lehetne telefonszámonként/csoportonként is más csengőhangot beállítani. Hasznos feature.

A tej élet, erő, egészség.

(#2) dugo_


dugo_
veterán

2003-ban rezgőre raktam a telefont, azóta úgy van.

(#3) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

2003-ban a Nokia 3650 volt az első telefonom, amin lehetett kontaktonként külön-külön csengőhangokat beállítani. Akkor elkezdtem használni, és nagyjából azóta hurcolom magammal a beállításokat, egy jó tucatnyi barát, családtag számához. Viszont amióta 2015-ben megvettem az első Apple Watch-omat, azóta mindig lenémítva használom a telefonjaimat, szóval mostanra az egyedi csengőhangok hasznossága egészen marginálissá vált számomra.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#4) ergoGnomik


ergoGnomik
tag

Minek? Úgyis mindig mindenki a kezében tartja 0-24-ben a telefonját, elég csak ránézni és egyből tudja ki keresi. :DDD

(#5) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Én a "Dont trust china, china is asshole" remixet használom csengőhangnak egy kínai telefonon ami kicsit vicces.

(#6) #72042496


#72042496
törölt tag

Meg se ismerném a csengőhangom (főleg, hogy két kártya is van a telefonban), szintén rezgő, vagy még az se. Úgyis látom az órán, ha keresnek. :)

Nekem az írásban sorolt csengőhangos menőzés szintén kimaradt. A cserélhető burkolat, színes háttérvilágítás, három másodpercezés is, azt viszont már az elejétől nagyon vártam, hogy a külső antenna tűnjön el végre.

[ Szerkesztve ]

(#7) Silεncε


Silεncε
őstag

Állandóan nemitva van a telefonom, most pl azt se tudom, mi a csengőhangom

(#8) RawrrSoul


RawrrSoul
csendes tag

iPhone user 'ere... Ha lehetne - végülis lehet trükközve - se változtatnám, nem vonz, hogy egyedi legyen, Xiaomi-n is valami random beépített csengőhangom volt, nekem az megfelel... :) Annyi, hogy most nem régen az alap iPhone csengőhangot áttettem Xilofon-ra... :DDD Illetve átlagban én hívok, engem ritkán úgyhogy... :)

[ Szerkesztve ]

n o p e !

(#9) Egon


Egon
nagyúr

Nekem jó pár éve a Kaptár első részének zenéje a csengőhangom (az exfőnököm le is nyúlta, megtetszett neki... ;] ).
Mivel két sim-et használok (céges telóban céges + magán sim), a korábbi telómnál (S20) beállítottam a másik sim-hez egy másik csengőhangot, hogy tudjam: a magán vagy a céges számomon keresnek-e. A jelenlegi "ostoba" iPhone ezt sajnos nem tudja, így mindkét sim ugyanúgy szól... :(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#10) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Nekem a csengőhangom tücsök. Másik telefonomon sportautó üvöltés turbótüsszögéssel fűszerezve.Lehet, gyerekkori becsípődés. :DDD Zedge.hu ról csomó ingyenes van.

(#11) Silent77 válasza dugo_ (#2) üzenetére


Silent77
veterán

dettó. Nem kell csengőhang.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#12) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

"Láthatsz, hogyha tengert úszunk át,
Felhőkről lábat lógatunk,
Ezek mi vagyunk a szabadság vándorai
Szökünk a sötétség elől,
Falakon átrohanunk,
Ezek mi vagyunk a szabadság vándorai.'

2005 májusa óta hosszú éveken át vittem telefonról telefonra. Akkor vettem meg az első mp3 csengőhangos mobilomat.
Aztán tavaly novemberben váltottam: Everything is awesome. Kedvesen pszicho, akárcsak én. :DD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13) Vladi


Vladi
nagyúr

Én nem tudom, miért nem állítotok be... én állítok. :DD

Ráadásul eléggé egyedieket. Kedvenc zenéimből ilyen tipikus intrós részeket. pl: ennek az intrója az alap most.

De ha anyám hív, akkor tudom, hogy baj van. :DDD link.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#14) mephi666 válasza dugo_ (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

szintén: zsebben/asztalon rezeg, akkor érzem/látom... band6 is rezeg hívásnál a csuklómon, észreveszem... csengőhang amúgy ez, hogy ha lerakom esetleg valahol a lakásban a telefont és hívásra számítok (band meg épp töltőn), akkor halljam... házon kívül viszont folyamatosan rezgőn van

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Topik címe: "Miért nem használunk egyedi csengőhangot?"

Szerintem ez így helyes: Miért? Nem használunk egyedi csengőhangot?

Mert a válasz a helyesen feltett kérdésre az, hogy persze, hogy használunk egyedi csengőhangot, különben egy busznyi utas egyszerre venné elő a telefonját, ha valakinek hívása jön :K

Szóval normális ember beállít egyedi csengőhangot, a többiek meg magukra vessenek :D

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#16) Grg válasza Donki Hóte (#15) üzenetére


Grg
tag

+1

(#17) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Jelenleg azért mert a csöves szifonon nem lehet beállítani. Ha lehetne, ez lenne.

Anno sulis koromban az sms a Sherlock sorozatból nyúltam. Buszon kicsit cinkes volt. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#18) elder troll


elder troll
senior tag

Sokáig The Prodigy - Voodoo People (Pendulum Remix) volt a csüngőhangom, de közszolgaként egy idő után kellemetlen volt :DDD
Esetleg valaki megvágná a Sanyi című dalt telefon csengőhang kompatibilissé?

[ Szerkesztve ]

(#19) dugo_ válasza Donki Hóte (#15) üzenetére


dugo_
veterán

egy busznyi utas egyszerre venné elő a telefonját, ha valakinek hívása jön

Konkrétan PTSD-m van közterületen, amikor meghallom a kolléga csengőhangját, ami kb. 15 percenként megszólal a munkahelyen...

____

Szoktak panaszkodni, amiért nem veszem fel, mert nem éreztem meg a rezgést, de elhárítom azzal, hogy nekem hívásindítás miatt van telefonom... ;]

(#20) hege8888


hege8888
aktív tag

Jó kis téma.. én mivel trackerztem amigán, pcn,.. imádtam a Nokia 3310ben, hogy lehetett csengőhangot fabrikálni bele. Na és nem csak azt amit már mások is orrvérzésig küldözgettek egymásnak SMSben.
Nekem vmi egyedi kellett
Meg is csináltam pár számot abból az időszakból, pl Barthezz - On the move pont tök jól fért bele.
Az új korszak eljövetelével is mindig megvágtam, loopoltam, valami kedvenc zenét csengőhengnak és azt is úgy, hogy más legyen, mint az eredeti..

Most pár éve már ez a csengőm (Scooter I feel hardcore), az eredeti számból van, de pont olyan a hangzása, mintha valami régi Nokiatune lenne.. :B

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#21) draco31


draco31
veterán

Nekem ez a csengőm 0:38-tól indul, az elejét levágtam. Van hogy néha nem veszem fel, inkább végighallgatom :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#22) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

Azt hiszem engem annyira traumatizáltak a rémes egyedi csengőhangok, hogy semennyire nem osztom ezt a véleményt. Ha már a régi készülékekről nosztalgiázunk, akkor erőltessük meg polifonikus memóriánkat, hogy ténylegesen milyen csengéseket használtak az emberek azokban a történelmi időkben. Mit hallottunk, ha mondjuk 2005-2010 táján felszálltunk egy buszra, elmentünk egy étterembe vagy beültünk egy kórházi váróba? Fejben hirtelen elkezdtem összeszedni, hogy mi lehet az a 4-5 legszörnyűbb csengőhang amit már hallottam beállítva telefonon - főleg a nyomógombos érában -, de 4-5 helyett minimum 10-20 eszembe jutott. Inkább csak kategóriákba szedve:

-Fradi induló, himnuszok, szurkolói rigmusok
-retro slágerek, úgy hazai mint külföldi vonalon
-filmzenék Csillagok Háborújától kezdve a Bad Boysig
-Kárpátia összes vagy hasonló világnézeti "virtue signalling"
-MÁV/BKV bemondók
-Hofi Géza szkeccsek, stand up és kabaré poénok
-a legrosszabb ami talán minden fentit egyesít: Irigy Hónaljmirigy

Nem célom ízlés-rendőrséget játszani vagy bárkit megsérteni - sőt, önkritikát gyakorolva megvallom, hogy retro sláger volt anno az én telefonomon is, de be kellett látnom, hogy nem működik, mint csengőhang. A csengőhang egy szignál, egy jelzés kéne hogy legyen. A kapucsengőt sem szeretném átállítani Nirvana - Smells Like Teen Spirit c. számára, hogy az hívja fel a figyelmem a postás érkezésére. Persze körültekintően megválasztott zenei vagy filmes outtakek ettől még működhetnek erre a célra, de úgy vélem a telefongyártók által felbérelt hangmérnökök és zeneszerzők általánosságban jobban teljesítenek. Így részemről inkább éljenzem, hogy magunk mögött hagytuk az egyedi csengőhang korszakot.
Apropó, autóknál is volt ilyen: az egyedi dallamkürtök - ha valaki még emlékszik erre a klasszikus tuning kiegészítőre. Mikor minden második autó a Hazárd megye lordjai kürtöt használta valahogy inkább hatott közhelyesnek, mint egyedinek. Bár ott legalább eldönthette a felhasználó, hogy csak akkor használja, mikor vicces kedvében van (már ha amatőr módon nem a gyári kürt helyett kötötte be), míg a telefon akkor is csörögni fog, mikor nem akarod.

(#23) RandomName


RandomName
aktív tag

Sokáig a Melody 8 volt a csengőhangom, majd valami The Nutty Squirrels dal volt a hang amit akkoriban a kezdeti mail-ben küldött mémekhez vágtak be....
Utána sok évig a Samsung Big Easy.
Most Sheeter - Careless Whisper van évek óta.
Szerk.: Az ébresztőm Dorothy - Szabadság nagybetűkkel. :)

[ Szerkesztve ]

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#24) UnA


UnA
Korrektor

Pedig milyen jó is volt a tira-ta-ta tira-ta-ta tira-ta-ta tá...

(nem, nem volt az ;) )

(#25) Apollyon


Apollyon
Korrektor

20+ éve volt az első telefonom egy Ericsson T10-es, azt rezgővel használtam, meg az utána lévő T200-ast is, utána a polifónikusnál már a klasszik tárcsás telefon csengőhangot használtam.

És most, hogy ezt írtad jöttem rá, hogy amióta 2006-ban lett "mp3"-as telefonom, azóta az összesen ezt a csengőhangot állítom be: [link] Sajnos mire bedurvul, lerakják. ;]

Ellenben 90%+-ban rezgőn van a telefon.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#26) TurboGamer


TurboGamer
csendes tag

Minek egyedi, hát ájfónom van, hallja mán' mindenki... :DD

Egyébként régen a Sony Ericsson K550i-men meg később a K770i-men még éltem haltam az egyedi csengőhangért, hú de menő hú de fasza, ezzel vagánykodott mindenki, mára már fullra nem érdekel senkit :N Sokak szerint már egyenesen gáz ma az ilyesmi :Y Változik a világ...van, mikor engem is elkap a szekunder szégyenérzet, mikor meghallok valami igazán frappáns alkotást...maradjunk csak a defaultnál vagy a rezgő módnál :)

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/relnb/

(#27) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Austrian Death Machine - Jingle Bells refrénje. :) Előtte E-rotictól a Sex on the Phone volt. :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#28) 8th


8th
addikt

Machine Mouse - Fenn a csúcson c. dala a csengőhangom kivéve a karácsonyi időszakot. Akkor beállítok valami karácsonyit, ezt vagy ezt például. Kb ennyi. Ébresztő hangom isten tudja mióta ez. Már úgy megszoktam, hogy viszem magammal készülékről készülékre.

(#29) JHC


JHC
tag

Nekem jóideig a Rotor együttes Acélba zárva száma volt a csengőhangom. Az elejéből, míg az ének el nem kezdődik, pont lehet csinálni 30 másodpercet, mert nekem legalább is eddig csörög a telóm, utána abba hagyja. Jó kis gitáros szóló van benne az elején, és meg lehet találni a neten könnyen. Aztán én is visszaálltam gyári hangra, mert zajban jobban meghallom.

(#30) [K2]

iPhone-ra sem bonyolult általában 1-1 csengőhang feljuttatása, vagy meg is lehet venni, ha nem szeretne a júzer ezzel mókolni. Amúgy stimmel itt is, Xiaomi Mi band 2 óta gyakran néma a telefonom, mert fölöslegesen szólalna meg. :)
Philips Genie volt az a telefonom, ahol elkezdtem az egyedi csengőhangos játszadozást. Ott azt még pötyögni kellett egy szerkesztőbe :))

[ Szerkesztve ]

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#31) KROK640


KROK640
veterán

Nálam is sok száz ezres telefonból szól a full default gyári csengőhang.
De mentségemre legyen mondva, hogy az összes telefonomnál az volt. Igen 2003-ban is. (Akkoriban egy-egy hívónál még be volt állítva valami extra, de ár az sincs)
Egyszerűen csak nem foglalkozok vele.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#32) pozsoka


pozsoka
aktív tag

[link]
Sírkövesként ez a csengőhangom, garantáltan megfagy a levegő ha megszólal.

Lehet, hogy hülye vagyok, de okos nem!

(#33) Dilikutya válasza [K2] (#30) üzenetére


Dilikutya
félisten

2022-ben kicsit elavultnak érzem a csengőhangvásárlást. Lehet háttérképet is venni rá, 0690-es emelt díjas SMS-ben? ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#34) [K2] válasza Dilikutya (#33) üzenetére

Ez iPhone, ez ilyen. Úgy kezdődnek a hangbeállítások, hogy hangáruház. Csak itt nincsenek ingyenesek, hanem 249Ft-ról indul a móka. Csodálom, hogy a háttérkép tetszőlegesen változtatható és a váltásért sem kell fizetni. Tovább nem ragozom, ez messzire vezet. :)

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#35) Egon válasza [K2] (#34) üzenetére


Egon
nagyúr

iPhone-om van, nulla forintért töltöttem rá egyedi csengőhangot, PC-n keresztül a régi telóét.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#36) Szevam


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Én még az alábbi kifogásokat tudnám felsorolni:

- "Senkit nem érdekel, hogy milyen zenét hallgatsz!" - kaptam egyszer valahonnan.
- "Ne zavarj másokat a zenestílusoddal!" - kaptam máskor valahonnan.
- "Ez már dedós, kinőttünk belőle" - jap felnőtt ember csak sablonosan élhet.
- "Ne feltűnősködj!" - kaptam valamikor valahonnan.

Szóval így megkeseredve... nálam csak rezeg. :( :DDD

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#37) Luck Dragon

Meglepő , de magam is a gyári csengőhang egyikét használom . De ez engem soha sem zavart . (iPhone & sugarak) :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#38) joey04 válasza dugo_ (#2) üzenetére


joey04
titán

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) Doki16


Doki16
addikt

Amióta 2014-ben megjelent az első Mi Band, azóta némán van a telefonom, még rezgés sincs beállítva. Bőven elég és hasznosabb is ha a kezemen az óra rezeg :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#40) sonar


sonar
addikt

Ohh én ezt művészi szinten űztem a régi munkahelyemen.
Fő manager: Medal of Honor - Alarm [link]
Balfasz managerek: Rendőr akadémia - kék osztriga [link]
Egyéb balfaszok: Birka bőgés
Akikkel szerettem együtt dolgozni: Kelly hősei - Burning Bridges[link]
Default: Csendőr filmekből ismerős dallam [link]
Értesítési hang: ICQ Uh-Oh[link]
Asszonynak: The Biebers – Sorry (ebből vágtam ki egy 10mp-es részt) [link]
Német kontaktok: Yodel - [link]
Az örök depiseknek: Coffin dance [link]

Hátul ütője a dolognak, hogy egy idő után tudják a környékeden, hogy kivel beszélsz. Illetve mikor szembesülnek vele, hogy a csengő hangok tükrözik azt, hogy mit is gondolok róluk
Viszont nagyon előnyös hogy már a csengőhang mentálisan rákészít, hogy kb milyen beszélgetésre számítsál.

[ Szerkesztve ]

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#41) mephi666 válasza sonar (#40) üzenetére


mephi666
nagyúr

...én elnevezésekben adtam egyediket: pl telemarketingeseknek "Reklám Lóf*sz1-2-...9" :D kaptak blokkot, de híváslistát visszanézve volt hogy 3 oldalon keresztül csak ilyenek voltak

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#42) hege8888 válasza sonar (#40) üzenetére


hege8888
aktív tag

:)) :C
gratula! sajnos zárt helyen dolgozom, és belépéskor le kell tenni a telefont.. de ha "szabad" ember lennék, akkor valószínű én is szét csopotosítanám a hívóim.. :)

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#43) Luck Dragon válasza sonar (#40) üzenetére

Főnök az hatalmas :C :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#44) Donki Hóte válasza sonar (#40) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Asszonynak: The Biebers – Sorry (ebből vágtam ki egy 10mp-es részt)

Asszonynak csakis a Zsötem :R

(Ex asszonynak pedig a No Woman, No Cry :D )

A nagyfőnök csengőhangja pedig a Birodalmi Induló a StarWarsból :K

Balfaszabb kollégáknak vagy a Benny Hill Show, vagy a HampsterDance, vagy a HollyDollySong.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#45) karl_fischer válasza dugo_ (#2) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

:DD :DD :DD :R

(#46) totron


totron
addikt

Gondolj bele, míg a fény csak egyenes irányban terjed, addig a hang úgy verődhet ahogy nem szégyelli, hatolhat át kabáton, utcai zsivalyon, mozdíthat ki gondolkodásából egyéb embertársakat. Így figyelemfelhívásban, kitűnésben, egyediségben(!) - a szigorúan márkasztenterd hanggal, höhö - abszolút elsődleges hatását illetően. A Blackberry érában is megfigyelhető volt ez, hanghullámokkal is kellett teríteni az igét, a feelinget, a hovatartozást, ugyanez ma Apple-nél. Ha egybeesik a lustasággal, így félig szándékos technikai analfabétasággal az eredetin hagyás, az csak jó, usernek is, gyártónak is. Felkészül: Apple parfüm.

(#36) Szevam, az tényleg nem a legfelemelőbb, mikor elkezd vékonyított dobozhangon, torzan süvölteni a lakossági trance, majd felvéve a hívást hirtelen elhallgat az. Akkorra már biztos lehet benne, hogy mindenki tudat alatt is fülel a mondókájára. De volt divatja a "kapásod van" valamiféle félkegyelmű humor és intonáció mentén előadott verziójára, ahogy közösülési hangoknak is. Nekik kellett volna Antikreativin tablettát szedniük a közjó érdekében.

[ Szerkesztve ]

(#47) ergoGnomik válasza Donki Hóte (#15) üzenetére


ergoGnomik
tag

különben egy busznyi utas egyszerre venné elő a telefonját

Miért? Te csak olyan járatokon vagy hajlandó utazni, amiken senkinek sincs térhallása? :DDD

(#48) TheMarci


TheMarci
addikt

Valószínűleg sokkal többet telefonálunk mint az évezred elején, szerintem sokkal zavaróbb lenne, ha mindenkinek össze vissza csörögne a telefonja.
Nekem is mióta van Apple órám, némán van a telefon, bőven elég, ha a kezemen rezeg az óra.

Do You Dream?

(#49) totron válasza TheMarci (#48) üzenetére


totron
addikt

Miről lehet annyit beszélni? Tényleg ennyivel infócsereigényesebb a mai élet, mint a mobilok bejövetelekor vagy akár csak 10 éve? A percdíjak okozta annó szófukarságot, ma pletyibőséget nem véve.

(#50) MasterDeeJay

Mai okos telefonok lelketlen eszközök, részemről nem teszem egyedivé azt ami számomra ma már egy gyenge minőségű tucateszköz és jó ha pár évet bír, nem javítható.
Mennyivel igényesebb volt egy 8110, 8910, N95, N85 lehetne sorolni amiket jó volt használni és élvezet volt akár felvenni is.
Ma meg mik vannak? Tepsik, ásók full műanyag az egész nem cserélhető akksival ragasztva igénytelenül, tokban meg fóliával hogy ne karcolódjanak...iszonyatos árakon. Cigányhifi, csőkihangosítók*, pókhálósra tört kijelzők, sérült sarkak, lenyúzott tokok stb...
Ezekhez én nem érzem úgy hogy egyedivé akarom tenni. Őszinte leszek nem tudom mi van beállítva a telefonjaimon, annyira semmitmondó csengőhangjuk van hogy felidézni sem tudom. (Samsung A51, Cat S30)

*Mennyivel igényesebb volt már egy igazi boombox, nekem mai napig megvan Siemes RM840-es ghettoblaster igaz házi barkács akksi kellett hozzá mert ette a góliátokat rendesen de mennyivel jobban mutat a betonon egy ilyen cucc a paneldzsungel közepén mint valami pici modern wcpapírtekercs alakú műanyag vacak bluetooth kihangosító.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.