Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#185) quailstorm válasza GAI (#124) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Köszönöm a választ, igen sejtettem hogy a generáció miatt nem kerültek át, hiába atomgyengék. Végülis a GF 210 is a 200-as sorozat tagja... (mondjuk speciel nagyon örülök hogy a sulis gépekbe az van IGP helyett)
Kártyából most ez van itthon, 7200-at eszem ágában sincs venni, akkor már egy GF2 TI - 3 - 4. ATi-m sose volt, nem is érdekelt, mert kell a linux újabban. Hiába volt olcsó az 5770-7770, tele van buktatóval, nem bántam meg az nVidiát. Az ubuntu fórumokat olvasgatva a legtöbb hiba a szar AMD driverből van ;]
Régebbi ATi-nál persze más a helyzet, azt még körül kell szaglásznom. Egyébként a 7000 NEM tud HW T&L-t. Én is meglepődtem. AMD oldalán se írnak ilyet. De akkor tényleg az lenne a jó. Csak egy gáz van. Jelenleg az egyetlen P3-mas gépemben nincs AGP foglalat, csak az integrált ALi. A töbi meg P2... Ez is csak egy rettenet celeron 633. Quake 2 meg HL már sok neki...
Viszont kíváncsi lennék a Max Payne-re. El is indul, de! Ez is meg az XL-R8R is bugol. Screen blinking effekt, villog a kép. Fekete képkockákat iktat be. Én meg nem értem mi ez. Legfrissebb kompatibilis driver, OGL játékoknál nincs gondja, csak a teljesítmény. Találkoztál már ilyesmivel? Rendszer: Win98SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.