Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#166) Dany007


Dany007
veterán

Hadd gratuláljak én is!
Kiemelkedő teljesítmény. Szakmailag és mennyiségileg is. Nem beszélve a konkrét belefektetett munkát is.

Az első oldalon írtad, hogy az egyediséget az indokolja, hogy mindegyik kategóriát azonos követelmények szerint tesztelted. Szerintem ez nemcsak hogy egyediséget kölcsönöz hanem időtálló használhatóságot is. Ugyanis így ténylegesen összelehet hasonlítani a kártyákat. Nem látnám értelmét annak, ha mindegyik kártyát a korának pontosan megfelelő követelményrendszer szerint hasonlítgattad volna össze.
Épp ezért nehéz amúgy régebbi - akár csak 3-4 évvel ezelőtti - kártyákat összehasonlítani mondjuk egy maival, mert teljesen más a tesztkörnyezet.
Úgyhogy le a kalappal! :R

Jó kis program volt tegnap este / éjjel miközben stabilitástesztet futtattam a nagygépen... Legalább volt mivel eltöltenem az időt és érdekes volt látni az eredményeket. No meg az leírásokat a retró illetve a korai nv / ati kártyákról! Kis nosztalgia mikor még gyerekként ezekről álmodoztunk...
Én mondjuk 4 megás S4-gyel kezdtem. Majd nemsokkal később kapott maga mellé egy Voodoo 2-t is. : ) És ez bizony a Geforce FX szériáig bent is maradt a gépben. Sajnos én is jól megszívtam az FX szériával...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.