Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:55:25

LOGOUT.hu

ASUS Padfone 2 - demokratikus átmenet

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) Angulo válasza miztyc (#5150) üzenetére


Angulo
tag

Padfone 2-nél? Igen, sajnos ez a "normális" randomszerűen indulnak el a háttérben a gyári alkalmazások és merítik az aksit, észre sem veszed és eltűnik 15-20 százalék 20 perc alatt.

(#5152) miztyc válasza Angulo (#5151) üzenetére


miztyc
csendes tag

PF2 persze, pontosítom a képen láthatókat: a böngészőt én használtam. Viszont a letiltott kamera az miért használ ennyit el? Akkor a galéria lesz? Mert az is folyamat fut :/
Az összes többi amit nem lehet letörölni már rég tiltólistán van...

(#5153) kris75 válasza atikó (#5149) üzenetére


kris75
aktív tag

Honnan hozzák? A mediamark.de oldalon is van 800euro ért és az angol ebay én is van.

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#5154) atikó válasza kris75 (#5153) üzenetére


atikó
őstag

azt nem árulták el.

de az angolon hol láttad mert ott csak tajvanit látok!

[ Szerkesztve ]

(#5155) kris75 válasza atikó (#5154) üzenetére


kris75
aktív tag

A felhasználó neve ukshop.uk talán vagy valami hasonló

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#5156) DamianB


DamianB
őstag

Üdv !
Most tervezem, hogy veszek patfone infinityt Amerikából rendelném. Valaki rendelt már onnan ? Vagy tud valaki erről vmi véleményt mondani nekem ?

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#5157) kris75 válasza DamianB (#5156) üzenetére


kris75
aktív tag

ebay?

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#5158) twinkiecz


twinkiecz
tag

Sziasztok ma egy olyan dolgot csinált a telefon hogy amikor hívtak kidokkoltam a tab-ból fogadtam volna a hívást de megszakadt próbáltam vissza hívni de az se sikerült ezzel még nem is lenne semmi gond már elég sokszor csinált ilyet mondom újra indítom mint mindig itt kezdődtek a gondok nem akart visszakapcsolni az első sima fehér ASUS logónál meg állt a történet többször is (vagy 20-alkalommal), szerencsére nagy nehezen sikerült egy factory reset-tel újra élesztenem.

Az lenne a kérdésem hogy másnak van e lenni ilyen hívás nemsikerülős történet, van e rá valami más megoldás az újraindításon kívül? Nem szeretném ha megint megkövülne nem vagyok egy türelmes típus még egy ilyen és földhöz ..szom utána legalább fogom tudni miért nem kapcsol be.

linktr.ee/twinkiecz

(#5159) DamianB válasza kris75 (#5157) üzenetére


DamianB
őstag

Igen ebay és áfát kellene utána fizetnem és ha igen akkor ennek hogy van a menete.

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#5160) twinkiecz válasza DamianB (#5159) üzenetére


twinkiecz
tag

Szia van amelyiknek benne van az árában és vannak országok ahonnan ha vásárolsz nem kell áfát fizetni pontosabban nem tudom de van erre itt egy külön topik. Asszem eu-n belül nem kell fizetni.

linktr.ee/twinkiecz

(#5161) dominating válasza twinkiecz (#5160) üzenetére


dominating
tag

ott is kell fizetni áfát, csak akkor nem ha van EU-s adószámod. http://www.expansys.hu/ -ról már rendeltem motorola G flip tokot és megrendelésnél megadtam a cégünk EU-s adószámát és máris -20% (mert angliában annyi az áfa)

5800x3d + 6900xt

(#5162) __Keskin__


__Keskin__
tag

Csak, hogy mindenki jobbat aludjon, ezt találtam az ASUS kiadásában.

És én is csináltam egy kis screenshot-ot mert érdekesnek találom sokaknál a gyors lemerülést.
Facebook kilens, skype, viber, facebook massenger, ingyenes játékok, vagy program tele reklámmal stb, a push értesítést használó progik szívják az aksit mint az állat, minél többet teszel fel annál jobban merülsz.
Amúgy itt egy cikk érdemes végig olvasni, miért is merülhet le a telónk pillanatok alatt, faszán meg van fogalmazva így nem írom le külön.
[Android akksi tippek II. - és ami mögöttük van]

Mint ahogyan a képen látszik elég intenzív használatban volt a készülék (dokkolóban nem volt, abba a lemerülés után került bele) játék, böngészés, PS touch képszerkesztés, és még egy-két CPU igényes alkalmazás is játszott (nem mindig nyírom ennyire a telefont :D).
A kijelző időből látszik, hogy elég sokáig bírja, dokkolóban a kétszerese simán elérhető.
Sokan írják, hogy a gyári alkalmazások eszik az aksit, nem hiszem (a cikkben is szerepel), nekem 20-30 folyamat megy a háttérben beleértve egy csomó gyárit.

Hajnali 1:02 perckor leraktam a telefont 17%-al, reggel 9:00-kor néztem 14%, szóval csak 3% esés volt.
Intelligens energia kezelést, egyénileg használom mint a képen is látszik, IM és push-nál pipa kivéve, hogy azonnal megkapjam az email-eket.
Ha tele van a telód hülye alkalmazásokkal, akkor érdemes a beépített task manager-el (Widgeteknél megtalálod) kilőni őket, kiveszed a zárat amire tudod, hogy nem kell, majd mind bezárásra mész ezzel be tudod zárni mindet.
Remélem tudtam segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#5163) kris75 válasza atikó (#5149) üzenetére


kris75
aktív tag

Nekem most az írta a digiprime, hogy 2 év magyar garancia lesz a készülék hez.

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#5164) Djatis válasza __Keskin__ (#5162) üzenetére


Djatis
senior tag

Felejtsd el hogy jön a pf-2-re bármilyen frissítés, most olvastam a Facebook oldalukon!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#5165) __Keskin__ válasza Djatis (#5164) üzenetére


__Keskin__
tag

Kösz az észrevételt, de én a magyar oldalak nyilatkozatára nem szoktam hallgatni, mert itt senki nem tud semmit, nem csak az ASUS-nál, hanem sehol máshol.
Mikor a Galaxy note 10.1-re jött új firm azt mondták hasonló oldalon, hogy nem tudnak semmit, rá 1 héttel volt új firm........külföldi oldalon meg már rég megírták..........ennyit az itthoni informáltságról.

Szóval én azt mondnom, majd kiderül, amúgy meg nem érdekel.

Mert a 4.3 lényegesebb újítása OpenGL ES 3.0 támogatás(nem vagyok hardcore játékos, meg amúgy is mire elterjed eltelik vagy 2 év)
Project Butter továbbfejlesztése, Project Butter valamit elcsesztek benne.
VP8 támogatás, VP8 hoho....,
Ultra HD (4K) támogatása, mellyel együtt hüvelykenként 640 képpont jelenítődik meg (XXXDPI, Extra Extra Extra High DPI). Ultra HD ekkora kijelzőn ne vicceljünk már.......
Lényegében ennyi paraszt vakítás.
Mond el nekem mi a hátrányod a 4.1-el.

(#5166) Djatis válasza __Keskin__ (#5165) üzenetére


Djatis
senior tag

Most minden tulaj haj de megvan elégedve a 4.1-el de lenne mit javítani a telefonon! A kamera a 13mp-es kamerájához képest botrányos képeket csinál de ezen kívül bőven lenne mit optimizálni az aksin is!
Plusz szerintem tudnának még mit kihozni ebből a telefon-táblagép kombóból!
Arról meg ne is beszéljünk hogy egy "prémium" cuccot adtak el PRÉMIUM ÁRON!
A másik meg ez a szarakodás a garival hogy ide oda lökdösnek a t-vel hogy kihez menj ha bajod van, és a végállomás pedig ez a cordon nevű. ... hát Szép!
Ha tudom hogy ennyi baj lesz vele és nem lesz kihez fordulni a hibával akkor tuti messzire elkerülöm, de most már így jártam!
A teló 1 hete szervizben van azóta vettem egy Note 3-at amivel sokkal boldogabb vagyok, a Pf-et meg addig fogom verni az asztalt még a T vissza nem veszi és soha többet asus!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#5167) pepetech válasza Djatis (#5166) üzenetére


pepetech
őstag

- kamera bajodat nem értem mert pl H3gam kolléga folyamatos fotó versenyeket nyert pf2 vel készített fotóival.

- Az aksija is tökéletes a telefonnak. Bár még 1 telefon sem bírta nálam 1 napnál tovább normális használat mellet. Bár ha polcra teszem a telót akkor kibír 3-4 napot is bőven.

- A garanciáztatásod ismét nem értem de ezt már megvitattuk. Próbálj meg alkalmazkodni.

Sok sikert a note3-hoz remélem elégedett leszel vele bár feleségem köpködi és én is hamar lepasszoltam neki. Kamerája például nem fókuszál :D ha fókuszál akkor csak hibásan és homályosan. De ízlések és pofonok. Egy kis hiba és ha azt is gariztatnod kellesz akkor ugyan úgy sz@r f#s lesz a samsung is.

[ Szerkesztve ]

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5168) Djatis válasza pepetech (#5167) üzenetére


Djatis
senior tag

Nem akarom elkiabálni de eddig nekem nagyon tetszik a Note és még bajom sincs vele, de persze ez csak 1 hét tapasztalata! Még a kamerával sem volt gondom pedig sokat használom. A samunál azért annyival beljebb vagyok hogy ha elromlik akkor nem fog elzavarni a T mondjuk az tuti nem mert független és csak a samuhoz mehetek panaszra, de ott legalább ők javítanak nem pedig egy sufni cég amiről még jót nem hallottam!
Na mindegy nem is akarok itt flamelni majd legközelebb akkor írok ha kész a teló!
Am érdemes rá lesni az asus fb oldalára mert van 1 csóka aki benyalattak egy nexus 7-el és nagyon kiborult! Érdemes elolvasni az írását!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#5169) __Keskin__ válasza Djatis (#5166) üzenetére


__Keskin__
tag

http://www.youtube.com/watch?v=7mRT8rjil8Y 4.1 vs 4.2 vs 4.3 vs 4.4
Lehet levonni a tanulságot....
Kamerára nem mondok semmit mivel fotós vagyok, nekem mindegyik telefon undorító képet csinál, de azt már írtam egy régebbi hozzászólásomban(megjegyezném én be tudtam állítani, hogy jó képet csináljon mivel automatán ki a .... fog fotózni, nem hogy telefonnal de a gépemmel nem csinálok olyat).
Ha fotó kell akkor már egy olcsóbb compact gép és egy olcsóbb telefon és a probléma letudva.
Akku idő szerintem a SONY Z ugyan ezzel a hardverral hamarább lemerül ha már példa kell.... amúgy ezek az okostelefonok már nem NOKIA 3310-esek.
Ismerőseim körében a S3, S4, Note 2, Note 3 sem produkál jobbat sőt.

De mint ahogyan pepetech mondta ízlések és pofonok.

Te tipikusan az az ember vagy aki kifog véletlen egy rossz terméket és a haját tépi.
Mikor az 1 hetes 400 ezer forintos CANON gépem tönkrement 2 * 2 hétre megjavítás után szintén egy héttel, nem vertem a tamtamot és nem mondtam azt, hogy CANON-t soha többet, és sorolhatnám hány márkával szívtam már meg, igen SAMSUNG termékkel is egyedül az SII nem volt soha javítva....

[ Szerkesztve ]

(#5170) atikó válasza kris75 (#5163) üzenetére


atikó
őstag

igen ma kaptam én is tőlük levelet, hogy 3 hét múlva itt lesz és 2 év magyar garis!

(#5171) DamianB válasza atikó (#5170) üzenetére


DamianB
őstag

Atiko megkérdezhetem padfone infinityt veszel ? és ha igen akkor honnan

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#5172) Hegasus válasza __Keskin__ (#5162) üzenetére


Hegasus
senior tag

bár nagyon sok mindenben egyetértek veled, de azért elmondanám az én véleményem is.
nekem is kiválóan teszi a dolgát mindennapokban ez a készülék, az üzemidő meg álom (tegnap is nyomtam egy kb 4,5 órás kijelző időt, dragon age játékkal és netezéssel, és a szokásos 6-7 óra helyett azért lett "csak" 4,5 óra, mert közben 12 órán át szólt a zene tevékenységeim alatt :) )
azokon meg én is csak jókat nevetek, akik jönnek bőgni, h milyen szar az üzemidő, mert balf@szkodnak és felpakolnak minden warez programot, meg reklámozó hülyeségeket, de ilyenek minden egyes készülék topikjában előfordulnak. a fénykép részen is sokat mosolygok, mert csak érteni kell hozzá, és utána kattintgatni, (ahogy te is írtad) és teljesen kellemes képek jöhetnek ki belőle.
de
nekem ami böki a csőröm, h ezt a készüléket konkrétan 1 hónapig frissítették 4.0->4.1-re (najó elég nagy túlzás volt, persze utána még fél évig kisebb-nagyobb frissítések jöttek) és ígérték h jön a 4.2 helyett a 4.3, de nem jött. ha jött volna a 4.3 akkor már mindenki elégedett lenne, mert kb 2-3 főverziót szoktak frissíteni a gyártók, azt utána semmi, hozta volna az átlagot, mindenki boldog lehetne. De ilyet a kínai gyártók szoktak csinálni, h kidobnak egy látszat frissítést és utána megszűnik a támogatás. De hangsúlyozom elég jó a 4.1 de a jelly bean rendszer a 4.3 de inkább a 4.4-el tökéletes, ahogy nézem a többi készüléket frissítések után.
a táblázat meg sajnos elég elavult lehet, mert azóta bejelentette ezt az asus
de elég bizakodó vagyok, hogy bejelentette ezt az asus mert elég hasonló a miénkhez, és ha nem is hivatalosan, de szerintem a hozzá értők simán "ctrl+c, ctrl+v"-ik a 4.3, vagy netán a 4.4-es romját a miénkre.
de még mindig tartom magam ahhoz, h hivatalos bejelentés után fogok káromkodni, vagy örülni.

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#5173) atikó válasza DamianB (#5171) üzenetére


atikó
őstag

igen gondolkodom rajta, de ne itthon akarom.

de itthon a digiprime.hu lesz 3 hét múlva!

(#5174) DamianB válasza atikó (#5173) üzenetére


DamianB
őstag

és tablet részt is adnak hozzá ?

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#5175) kris75


kris75
aktív tag

itt

is kaphatónak írják,de csak cégek tudnak venni :O

[ Szerkesztve ]

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#5176) __Keskin__ válasza Hegasus (#5172) üzenetére


__Keskin__
tag

Abban én is egyetértek azért a vádaskodókkal, hogy tényleg szégyen, ha egy ilyen csúcs gépet nem hajlandó tovább támogatni mint ahogyan a többi gyártó, de.
Az én elgondolásom az amit az ASUS is próbált, legalább is az én meglátásom szerint.
Kiadta a 4.1-et ugye utána kaptunk frissítéseket mint ahogyan te is mondtad, ez tulajdonképpen jó, mert jobb egy meglévő rendszert tökéletesíteni (lásd iOS, nem vagyok annyira oda az apple-ért de van amit tisztelek benne), mint mindig egy újat létrehozni és javítgatni.

Teszem azt kiadta volna az első patch helyett a 4.2-t de lehet maradtak volna benne olyan bugok amitől megint mindenki a fejét fogja szóval van egy kompromisszum amit meg kell hozni ahhoz, hogy hogyan alkosd meg a tökéletes szoftvert ami persze szinte lehetetlen feladat (programozással is foglalkozom ezért tudom).
Én úgy gondolom ők a 4.1-ből akartak kihozni mindent, ami valamilyen szinten sikerült mert a SONY Z-t abálja még akkor is ha azon 4.3 van, akár akku időben is(ugyan az a hardver).
Amit linkeltél azt már én is láttam, de az az A80/86-ra vonatkozik.
Én sem állítom biztosra, hogy lesz új firm, de egy darabig hiszek benne.

Amúgy ha valaki szeretne rá 4.4-et az ezalatt a link alatt megteheti.
TERMÉSZETESEN MINDENK CSAK SAJÁT FELELŐSÉGÉRE!
CyanogenMod Installer
Én nem raktam és nem is rakom fel, mert 1 nem tudom, hogy a táblarész hogyan fog így muzsikálni, 2 nem szeretem ezeket a romokat, mert mér többet láttam ártani mint használni.

Mindent leszámítva szerintem 4.1-el is nagyon jó kis gépezet, látszik, hogy próbáltak mindenből a legjobbat beletenni a koncepció pedig briliáns, szerintem frissítve vagy frissítés nélkül még egy 1.5-2 évet nálam lesz mert az én igényeimnek tökéletes.
Ha nem törődnek a vásárlókkal azt meg előbb utóbb úgy is megjárják, szerintem ha még nem jöttek rá akkor rá fognak.
Amúgy ha valakinek számít a SAMSUNG megvette a licenc-et csinálnak ők is egy hasonló gépet.

[egy kis érdekesség amit érdemes végig olvasni]

[ Szerkesztve ]

(#5177) Sword válasza __Keskin__ (#5169) üzenetére


Sword
őstag

Azért egy changelog jobban segít összehasonlítani a verziókat (annak tartalma már szubjektív - kell v. nem).
Lássuk be, nem a boot / shutdown idő vagy az antutu a döntő szempont, ha egy oprendszer "tudását" nézzük.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#5178) Sword válasza __Keskin__ (#5176) üzenetére


Sword
őstag

Kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle a Samuék, de lehet, hogy az Asus ezzel a termékvonallal a license eladással ásta meg a saját sírját, főleg ha egy ATIV Pro desing-ú/szinvonalú termékkel állnak elő. Bár ha azt veszem alapul, erősen túlárazott lesz (még a PF2 eredeti árához képest is).

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#5179) __Keskin__


__Keskin__
tag

Valami ilyesmi lesz a SAMSUNG "Padfone"-ja.
SAMSUNG GALAXY HIT

(#5180) Versus válasza __Keskin__ (#5179) üzenetére


Versus
senior tag

Kösz a linket, ez már kicsit konkrétabb !

Premium Vintage

(#5181) atikó válasza __Keskin__ (#5179) üzenetére


atikó
őstag

A mocsok ocsmány samu!!! csak koppintani tud!

DamianB : igen tablet is van hozzá.

(#5182) Djatis


Djatis
senior tag

Vissza tért a telefonom a Cordon-tól! Hát nem vagyok boldog!!!
Használhatalanul kaptam vissza a készüléket!
Az hagyján hogy az alsó keretet nem cserélték ki a kopás miatt, de a sim kártya tálcát nem tudom kivenni a telefonból!!!!!!!!
Hiába nyomkodom a tűvel nem jön ki csak 1mm-re!!!!
Ehhez csak gratulálni tudok hogy egy ilyen értékű telefon ilyen figyelmet kap!!!!!
A másik hogy full angol a papír amin leírják a hibákat és az elvégzett javításokat holott kötelező lenne magyarul feltüntetni mindent!!!!!!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#5183) Nyick válasza Djatis (#5182) üzenetére


Nyick
tag

Szerintem pereld be őket! Azért ilyet csinálni... angolul írni... Hallatlan!

(#5184) Djatis válasza Nyick (#5183) üzenetére


Djatis
senior tag

Okoska! Magyarországon vagy ha nem tudnád! Mindenen fel kell tüntetni magyarul is a dolgokat!
Ha vmi nem tetszik odébb is állhatsz, de gondolom ha neked van akármilyen jellegű problémád akkor csorgó nyállal vered az asztalt!
Jah vagy te a birka magyar vagy aki ha a másik felemeli a hangját akkor te leoltod mert neked mindig minden megfelel?!?!?!?!?

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#5185) pepetech válasza Djatis (#5182) üzenetére


pepetech
őstag

Nem tudom elhinni azt, hogy elküld valaki egy telefon és azt rosszabb állapotban kapja vissza.
Nekem eddig Sony kapcsán csak jó tapasztalatom van a Cordonnal.
Egyébként a sim tálca nekem is 1-2 mm-re jön csak ki minda 2 pf2-őmnél ilyen volt mindig úgy kellet alá nyúlnom a tűvel hogy kivegyem.
Az alsó keret kopását írtad? Mert ha nem akkor egyértelmű, hogy azzal nem fognak foglalkozni. Általában csak a panaszolt dolgokat javítják.
De egyébként a többi dolgot ami végett panaszkodtál azzal mi újság?

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5186) Sword válasza pepetech (#5185) üzenetére


Sword
őstag

Sony Smartwatch.... Külső "ház", óratok csere, "zsanér"törés miatt (lehetetlen egy konstrukció egyébként, a garis csere miatt respekt... ).

A belső felén az üvegnek egy qvanagy ujjlenyomat ékeskedik...
Nem volt kedvem emiatt visszaküldeni, de eléggé zavar, kicsi a kijelző, kb. 25%-án látszik. Nekem kb. a második ránézésre feltűnt. Nekik nem és átment a "minőségellenőrzésen".

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#5187) pepetech válasza Sword (#5186) üzenetére


pepetech
őstag

Na igen az emberi hiba, egy új lenyomatot elhiszek. De azt, hogy mechanikusan direkt elrontják azt nem hiszem el :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5188) Djatis válasza pepetech (#5185) üzenetére


Djatis
senior tag

Kamera kitakarítva lencse cserélve vastagabbra!
Cseréltek akksit elméletileg meg valami akksi kábelt, kicserélték az egész kijelzőt!
A kopást leírtam hibának és ennek ellenére nem cserélték!
Am nekem a sim tálca anno elég jól kijött most botrány!
Na mindegy megy vissza aztán majd lesz valami!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#5189) pepetech válasza Djatis (#5188) üzenetére


pepetech
őstag

csak megemlítem,hogy hivatalosan a 3. hiba/bevizsgáltatás után kötelesek vissza fizetni az árát. Viszont a 3 javítást köteles vagy elfogadni.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5190) Sword válasza pepetech (#5187) üzenetére


Sword
őstag

A régit is :DDD

A lényege a mondandómnak az volt, hogy elhiszem, hogy nem ellenőrzik, hogy mit és milyen minőségben adnak ki a kezükből.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#5191) Sword


Sword
őstag

Anno sokat kerestem rendes lock screent és nem volt semmi igazán jó.
Most kijött a Snapdragon glanc, nézzétek meg, hátha működik.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#5192) Marcello83 válasza Sword (#5191) üzenetére


Marcello83
tag

Ez mi pontosan és hol lehet megtalálni?

Samsung Galaxy S8 Active, Lenovo Helix

(#5193) korimv6


korimv6
aktív tag

Nem tud vki eladó station-t? Sajnos ez enyém eltört. Tudom, hogy rendelhetek az ebay-en, de ha lenne olcsóbb megoldás, annak nagyon örülnék.

Körbe zárt villám.

(#5194) herkulesminusz


herkulesminusz
tag

Sziasztok,

újdonsült PF2 tulaj lennék - év elején vettem egy kombót, nagyon tetszik is a cumó viszont van néhány probléma, ami árnyalja a nagy szerelmet:

1. Hangszóró zörgés...tiszta sor, olvastam, hogy típushiba, szervízben cserélik (és utána nem torzít-zörög?)
2. Kamera porosodás...szintén típushiba, szervízben cserélik az üveget (utána nem porosodik?)
3. Karcolódás dokkoláskor...szintén típushiba, ferdén álló előlapüveg miatt. De nekem nem áll ferdén, minden oldalon feljebb van a vékony keret mégis látok pár karistot a hangszóró körül...a fólián. Merthogy tettem rá. Lehet ha nem tettem volna nem lenne semmi karistos. De lehet hogy igen...

Fórumokat böngészve eddig típushiba, de amit mostanában produkál az már gyanús:
Párszor eljátszotta már a spontán újraindulásos manővert, reggelre kelve kérte a pin-t. Sőt múltkor 2x egymás után újraindult. Aztán dokkoláskor néha elindul a kombó, rezzen egyet és megvilágosodik a kijelző, néha semmi reakció, csak a tablet gombjának 5-10 sec-es nyomása ébreszti. Tegnap viszont spontán átlényegült az egész villanyborotvává (dokkolt állapotban). Órák óta nem piszkáltam az asztalon pihent egyszercsak vibramotor beindult, sekép, sehang, segombnyomás csak rezeg mint az idióta. Sehogy se lehetett leállítani csak a dokkolás megszüntetésével és a telefon gombjának 10sec-es nyomásával resetelt. Ilyesmi tapasztalása van valakinek? Egyáltalán belefér ez még a szoftveres bug kategóriába vagy lehet a hardverrel van gond? Semmi mókolást (softroot...) nem játszottam a PF2-vel, sőt progit is csak párat telepített és azt is csak a play-ről...

(#5195) martinkeet válasza herkulesminusz (#5194) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Pár hónappal ezelőtt nekem is volt random újra indulgatás.Egy telepített progi volt a hibás,de arra már nem emlékszek,hogy melyik is volt az.
Szerintem egy gyári beállítások visszaállítása megoldja a problémádat.

(#5196) herkulesminusz válasza martinkeet (#5195) üzenetére


herkulesminusz
tag

Hát az újraindulgatás az sajna már akkor megvolt, amikor még szerintem progit sem telepítettem rá, de ugye android...bár előtte volt egy Samsung Galaxy S-m az szerintem sosem indult újra kérés nélkül. Viszont nem tudom mennyire normális dolog az, hogy dokkoláskor néha magához tér spontán, ahogy kell, néha viszont ugye a tablet gombját kell veszettül nyomni. Ez a villanyborotvázás viszont semmiképp nem nyerte meg a tetszésemet, ráadásul rezgés közben még a dokkoláskor látható kis animáció is ment a képernyőn (amikor ugye mutatja, hogy dugd be)...

(#5197) Sword válasza Marcello83 (#5192) üzenetére


Sword
őstag

Play store. Nekem a Snapdragon batteryguru dobta fel, hogy megjelent.
Ráépül a lock screenre (sajnos úgy nézem, hogy nem váltja ki teljesen, az unlock funkciót nem nagyon építették bele). 4.3-as unlock screen-nel kicsit érdekesen működik együtt, mert mindkettő van.
Egy próbát megér :)
LINK

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#5198) twinkiecz válasza herkulesminusz (#5194) üzenetére


twinkiecz
tag

Nem biztos hogy a fólia miatt karcolódik én inkább rajta hagynám mit hogy próbálkozzak 800Ft-ért vettem 6db fóliát inkább ez a kis pénz mint hogy karcos legyen.

Az újraindulást nekem akkor csinálta amikor a Fast boot be volt kapcsolva sőt olyankor néha bekapcsolt magától is más ötletem nincs.

linktr.ee/twinkiecz

(#5199) pepetech válasza Sword (#5197) üzenetére


pepetech
őstag

Nekem azt irja hogy nem kompatibilis az eszkozzel. Nem tudom te hogy telepitetted fel.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5200) anrab válasza herkulesminusz (#5196) üzenetére


anrab
addikt

"ráadásul rezgés közben még a dokkoláskor látható kis animáció is ment a képernyőn (amikor ugye mutatja, hogy dugd be)..."
dokkoláskor rezeg a gép. a tiéd nem volt rendessen dokkolva és alig érintkezett ezért kimozdulhatott majd elkezdett rezegni.
de ez csak egy gondolat, ahogy olvastam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.