Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:55:25

LOGOUT.hu

ASUS Padfone 2 - demokratikus átmenet

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5176) __Keskin__ válasza Hegasus (#5172) üzenetére


__Keskin__
tag

Abban én is egyetértek azért a vádaskodókkal, hogy tényleg szégyen, ha egy ilyen csúcs gépet nem hajlandó tovább támogatni mint ahogyan a többi gyártó, de.
Az én elgondolásom az amit az ASUS is próbált, legalább is az én meglátásom szerint.
Kiadta a 4.1-et ugye utána kaptunk frissítéseket mint ahogyan te is mondtad, ez tulajdonképpen jó, mert jobb egy meglévő rendszert tökéletesíteni (lásd iOS, nem vagyok annyira oda az apple-ért de van amit tisztelek benne), mint mindig egy újat létrehozni és javítgatni.

Teszem azt kiadta volna az első patch helyett a 4.2-t de lehet maradtak volna benne olyan bugok amitől megint mindenki a fejét fogja szóval van egy kompromisszum amit meg kell hozni ahhoz, hogy hogyan alkosd meg a tökéletes szoftvert ami persze szinte lehetetlen feladat (programozással is foglalkozom ezért tudom).
Én úgy gondolom ők a 4.1-ből akartak kihozni mindent, ami valamilyen szinten sikerült mert a SONY Z-t abálja még akkor is ha azon 4.3 van, akár akku időben is(ugyan az a hardver).
Amit linkeltél azt már én is láttam, de az az A80/86-ra vonatkozik.
Én sem állítom biztosra, hogy lesz új firm, de egy darabig hiszek benne.

Amúgy ha valaki szeretne rá 4.4-et az ezalatt a link alatt megteheti.
TERMÉSZETESEN MINDENK CSAK SAJÁT FELELŐSÉGÉRE!
CyanogenMod Installer
Én nem raktam és nem is rakom fel, mert 1 nem tudom, hogy a táblarész hogyan fog így muzsikálni, 2 nem szeretem ezeket a romokat, mert mér többet láttam ártani mint használni.

Mindent leszámítva szerintem 4.1-el is nagyon jó kis gépezet, látszik, hogy próbáltak mindenből a legjobbat beletenni a koncepció pedig briliáns, szerintem frissítve vagy frissítés nélkül még egy 1.5-2 évet nálam lesz mert az én igényeimnek tökéletes.
Ha nem törődnek a vásárlókkal azt meg előbb utóbb úgy is megjárják, szerintem ha még nem jöttek rá akkor rá fognak.
Amúgy ha valakinek számít a SAMSUNG megvette a licenc-et csinálnak ők is egy hasonló gépet.

[egy kis érdekesség amit érdemes végig olvasni]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.