Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4651) HardRic


HardRic
addikt

Én is Safaris vagyok. iOS8-cal még jobb lesz. Desktop mode, fullscreen, stb.

(#4652) plus44 válasza vadászcsiga (#4646) üzenetére


plus44
veterán

Eh, csak olvasni nem tudok, sry.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4653) Kryssz92


Kryssz92
újonc

Sziasztok.Ma vettem egy Ipad airt és annyi a gondom vele,hogy egy kis pontba pár pixel nem működik.Olyan mintha egy porszemcse lenne ott. Szerintetek érdemes garival visszaküldeni ? Annyira nem zavaró csak félek ,hogy késöbb több pixel is elromolhat emiatt. Köszi a válaszokat előre is:)

(#4654) Sify válasza Kryssz92 (#4653) üzenetére


Sify
senior tag

Szerintem vidd vissza. Ha így mégse cserélik ki akkor 72 órán belül visszaviheted, visszakapod a pénz és máshol veszel egy másikat. :-). Persze így csak akkor ha nem szolgáltatónál vetted. :)

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#4655) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Baromi fura, hogy 2 km távolság van az üveg és a kijelző között. Titeket nem zavar ez kicsit? Miért csinálták ilyenre?

A másik, hogy tudom hogy baromi könnyű a többi 10-es tablethez képest, de szerintem még ennél is lehetne kicsit könnyebb, 1 kézzel való fogásnál azért el tud fáradni az ember keze 1-2 óra után, nem?

A régi iPad-es felhasználókat nem is értem, hogy bírták :D

(#4656) vadászcsiga válasza Vasinger! (#4655) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egy kis kondi rád férne nem? ;)

Kryssz92
Pixel hiba miatt az iPhone-t cserélik, gondolom iPadnél sincs másképp

[ Szerkesztve ]

(#4657) spawn21 válasza Vasinger! (#4655) üzenetére


spawn21
veterán

úristen, Te mekkora primadonna vagy? Mi a bajod vele, nem funkcionál? vagy nem recská.ol eleget, ha ilyen gyenge a csuklód :U

iPhone 13p

(#4658) vadászcsiga válasza spawn21 (#4657) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jobb helyeken más húzogatja ;]

(#4659) Szecsy válasza vadászcsiga (#4658) üzenetére


Szecsy
aktív tag

Kicsit lassan elkanyarodtunk a dolgoktol de ha gondoljatok kuldok egy nagyon jo videot ,megtekintes csak air-en:)

(#4660) vadászcsiga válasza Szecsy (#4659) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Rongyosra nézted mi? ;]

(#4661) Vasinger! válasza vadászcsiga (#4656) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nyilván baromira értesz az izmok működéséhez. Elvonatkoztatva kicsit, nem mindegy, hogy 50 Kg-ot 20 percig tartasz, vagy 10 mp-ként felemelsz 50 Kg-ot teljesen más izomtípust igényel. Lehet, hogy valaki baromira izmos, de nem tud annyi/olyan erőt kifejteni, mint aki kevésbé az.

spawn21:

Örülnék, ha nem személyeskednénk én csak felvetettem valamit, hogy lehetne ennél könnyebb is. Ha nem értesz velem egyet azt lehet kulturáltan is kifejezni, nem pedig egy óvodás kölyök szintjén.

Kiemelném, hogy nem azt mondtam, hogy leszakad a kezem és használhatatlan, mert kb. így fogtátok fel az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#4662) HardRic válasza Vasinger! (#4655) üzenetére


HardRic
addikt

Én is meglepődtem amikor kivettem a dobozból, a neve és a korábbi iPad mini alapján sokkal könnyebbre számítottam.
A kijelzőről meg annyit, hogy ja, a többi gyártó már egybelaminálja az üveget, az érzékelőt és a kijelzőt. Nagyon valószínű, hogy a következő Air amiatt lesz vékonyabb, hogy az Apple is így tesz. Engem zavar, hogy ilyen, főleg amiatt amit korábban írtam, hogy nekem kisebb ütésre mozog az LCD az üveg alatt. Ez van. De még mindig jobb egészében, mint a konkurencia. A Samsung pl elérte a paneljeinél, hogy olyan csúnyák legyenek, mint az amoled-jeik. Azok a színek instant fejfájást okoznak.

(#4663) erdoke válasza Vasinger! (#4655) üzenetére


erdoke
titán

Talán az ősszel jön az IGZO-s megoldás, és akkor vagy vékonyabb lesz az Air 2, vagy nagyobb akksit tesznek bele.

A legjobb aláírás a héten

(#4664) HardRic válasza erdoke (#4663) üzenetére


HardRic
addikt

Már az Air is IGZO-s. [link].
Itt másról van szó.

(#4665) vadászcsiga válasza Vasinger! (#4661) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szmájlin átsiklottál

(#4666) spawn21 válasza vadászcsiga (#4665) üzenetére


spawn21
veterán

Vigyázni kell vele, lehet menstruál ;]

iPhone 13p

(#4667) Vasinger! válasza spawn21 (#4666) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Szoktam. :B

(#4668) focvis válasza Vasinger! (#4667) üzenetére


focvis
veterán

No para, iPad4-et azért adtam el én is röviddel a megvásárlása után, mert kajakra húzta a csuklómat, mindkettőt. És nem nézek ki táposnak.

Más: a 3 hónapos Skech Fabrik Flipper tok egyre jobban jön szét a sarkánál. Általános ragasztóval próbálkoztam, nem fogta meg.

[ Szerkesztve ]

(#4669) vadászcsiga válasza focvis (#4668) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Elképesztőek vagytok :N Próbáljatok ki azt hogy kitartjátok a két károtokat üresen, úgy mintha az ipadet tartanátok. Meddig bírjátok?
Gravitáció ellen nincs gyógyír.

(#4670) Vasinger! válasza vadászcsiga (#4669) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nézd, ez egy használati eszköz. Nem arra van, hogy az ember tornázzon vele, vagy hogy erősítsen, mert akkor jól jön a plusz súly. Ez pl. olyan, mi lenne ha a ruhád sodronyból készülne. Megint lehetne mondani a gravitációs példát, de nyilván az a cél a ruhának, hogy könnyen lehessen mozogni benne.

Azt bevallom, hogy szőrszálhasogatás az egész, mert el nem adnám semmi pénzért az Air-t, mert nincs különösebb bajom a súlyával sem, csak megjegyzésként írtam.

(#4671) vadászcsiga válasza Vasinger! (#4670) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor csak egy magyarázat lehet, k.rvára ráérsz :K

(#4672) Vasinger! válasza vadászcsiga (#4671) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Így van. Pontosan. Ahogy te is. :K

(#4673) Matyika99


Matyika99
újonc

Helló
Most készülök ipad-et venni és az lenne a kérdésem, hogy a 16 vagy 32 gigás éri meg jobban, és hogy megéri e a 40,000 felárt a 4g?
Válaszokat előre köszi

(#4674) Sify válasza Matyika99 (#4673) üzenetére


Sify
senior tag

Mire szeretned hasznalni?

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#4675) spawn21 válasza Matyika99 (#4673) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem a sim modulos nagyon hasznos tud lenni, tárhelyből meg már voltak nagy viták. Legtöbben a 32-st javasolják. Programok, játékok esetleg pár film és meg is telt a 16 (12)

Vasinger: ha bevallod, hogy szőrszál hasogatás, akkor még is mit vársz tőlünk? Hogy ezt kelljen olvasni? 800 ft (miért nem olyan mint a 18 ezres? ) Miért nem könnyebb, leszakad a karom......

Ha tudod, hogy csak ...........miért?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#4676) Matyika99


Matyika99
újonc

Köszi, akkor 32 es lesz, viszont az jutott eszembe hogy nem érné e meg jobban ha várnék pár hónapot és akkor úgyis jön az új?

(#4677) vadászcsiga válasza spawn21 (#4675) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem 16-os wifis Air-em van, ha netezni támad kedvem lakáson kívül, telefonon bekapcsolom a netmegosztast, ha netalán elfogyna a keret, bekapcsolom asszonyét :DDD . Ha plusz tárhely kell regelek dropboxra, boxra, stb.

(#4678) HardRic válasza vadászcsiga (#4677) üzenetére


HardRic
addikt

Cloud miatt nekem is elég a 16-os. Filmek, sorozatok, zenék mind a felhőben. Egyedül pár jaték foglal jelentősebb helyet.

(#4679) Szabikaa20 válasza Matyika99 (#4676) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Szerintem megéri várni...5 helyett 8 mpx kamera,ujjlenyomat olvasó,A8-as proci,vaku,kisebb súly(szerintem) vagy akksiidön javitanak,és talán még +1gb RAM(de ez nem biztos)...Jah és iOS 8,multitaskink es sok jó dolog jön az iOS 8-al bár az Airen is gondolom fog menni....

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#4680) Gadgetfan_ válasza Matyika99 (#4673) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Inkább a 32GB szerintem, hamar be tud telni a 16GB. A felár az LTE cellular verzióért csak akkor éri meg, ha szolgáltatónál akarod megvenni részletre, vagy többször vagy wifi mentes helyen. Ha kell a mobilnet, a hordozható wifi/mifi hotspot is megoldás lehet, egy ilyennel sokkal jobban járnál anyagilag, és van neted mindenhol. Vagy ha már van mobilnet előfizetésed egy ilyennel

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#4681) Vasinger! válasza Szabikaa20 (#4679) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Mondjad már meg nekem, hogyha az Apple-nél dolgozol, akkor miért fórumozol munkaidőben?

Ezek mind feltételezések. Lehet, hogy szinte semmilyen újítás nem fog bejönni mint 3 és 4 közötti generációknál csak egy kicsit erősebb SOC és kész.

[ Szerkesztve ]

(#4682) spawn21 válasza Szabikaa20 (#4679) üzenetére


spawn21
veterán

Igen, mert annyira kell a 8px. Az erősebb soc már kezd nagyon bullshit lenni. Minden fronton. Semmit sem használsz belőle. Ja keményen tudsz gamelni

iPhone 13p

(#4683) #27813376 válasza Szabikaa20 (#4679) üzenetére


#27813376
törölt tag

Én a hármasomat is teljes megelégedéssel használtam, sebességben niem éreztem, hogy az kevés lett volna. Ergonómiailag is tetszett, persze ez is tetszik. Egyszóval akinek nem fontos az a plusz 3mpx, szinte tökmindegy, mert ugyanarra fogja használni azt is mint ezt.

(#4684) csab2 válasza Matyika99 (#4676) üzenetére


csab2
veterán

Nem. Szeptember, október a bejelentés. Novemberben lehet kapni. Ha szerencsés vagy, és nem kapkodják el. Tehát kb. még 5 hónap. Ha addig bírsz várni, akkor neked nem is kel iPad.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#4685) oba


oba
addikt

igazából már az airbe illett volna a touch id de kellett idénre is feature
szerintem biztos lesz fingerprint scanner a "nagy" és a "kicsi" ipaden is

az ios8ban pedig jön a touch id API, egyre több dologra lehet majd használni az ujjlenyomat olvasót

eddig sosem maradt el a "twice as fast" szóval kizárt hogy teljesen ugyanazt a vasat kapja mint a mostani model

(#4686) oba válasza Matyika99 (#4676) üzenetére


oba
addikt

ha annyira nem fontos hogy most azonnal legyen ipaded akkor mindenképp várj.. már csak azért is mert akkor az air ára is lemegy

(#4687) erdoke válasza spawn21 (#4682) üzenetére


erdoke
titán

Ha az Airben lenne Touch ID és 2 GB RAM, eszembe se jutna a csere. Így viszont jó eséllyel fogok venni az újból.

A legjobb aláírás a héten

(#4688) vadászcsiga válasza erdoke (#4687) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem lesz 2 giga ram, erre a nyakamat teszem (jajj :) )

[ Szerkesztve ]

(#4689) focvis válasza vadászcsiga (#4688) üzenetére


focvis
veterán

Pedig engem csak az késztetne váltásra. Tegnap 2x volt low memory a Safariban.

(#4690) vadászcsiga válasza focvis (#4689) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezt inkább a safari memoriakezelesevel tudnák megoldani, ehhez nem kell 2 giga ram, 1 is elég.

(#4691) legiaap válasza focvis (#4689) üzenetére


legiaap
nagyúr

Olyan nekem is szokott lenni, sőt respring is volt tegnap.
:)

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4692) Vasinger! válasza vadászcsiga (#4690) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Így van. iOS-en nem azért van tele mindig a RAM mert baromira kevés, hanem mert direkt így lett kitalálva. Ha 2 GB lenne benne az is kevés lenne. A memória allokáción/kezelésen kéne kicsit finomítani, legalább Safari szintjén.

(#4693) HardRic válasza Vasinger! (#4692) üzenetére


HardRic
addikt

Elég lenne, ha a weboldalakat a tárhelyre mentené hosszútávon, nem a ram-ba. Erre az is elég gyors lenne. Jelenlegi megoldás szerint, megesküdnék rá, hogy 2GB ram-mal is ugyanígy újratöltögetné.

[ Szerkesztve ]

(#4694) Vasinger! válasza HardRic (#4693) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ez így van. Az Air-ben található permanens tár szerintem elég gyors lenne ehhez, hogy szinte egyből vissza tudja tölteni a weblapot, legalábbis biztos gyorsabb, mintha újra be kéne töltenie.

(#4695) oba


oba
addikt

más böngészővel is újra töltögeti a weboldalakat vagy csak safarival?

(#4696) atikó


atikó
őstag

Sziasztok.

Adott egy ipad air (retina) 128gb és telekom hálózatos, lehet ezt függetleníteni valahogy?
Iphone-hoz láttam olyan kis kártyát amit sim kártyával együtt kell a telefonba tenni és akkor működik, és a gari sincs elvesztve.
Tudna valaki ebben segíteni?

köszi.

(#4697) Vasinger! válasza atikó (#4696) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Egyrészt ez a téma tiltott a fórum egész területén, másrészt minden Air független.

obalix:

Chrome-mal igen, mást nem próbáltam még.

[ Szerkesztve ]

(#4698) atikó válasza Vasinger! (#4697) üzenetére


atikó
őstag

értem. bocsi. :Y :R

köszi,de sajnos nem mindegyik.

(#4699) Vasinger! válasza atikó (#4698) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

No, mesélj erről, hogy honnan veszed, hogy nem mindegyik Air független?

(#4700) atikó válasza Vasinger! (#4699) üzenetére


atikó
őstag

onnét, hogy más kártyát nem eszik. csak a magentát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.