Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 18:59:30

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) vtechun válasza Chosen (#1949) üzenetére


vtechun
veterán

Egyebkent milyen nettel hasznalod, erdekelne, hogy melyiknel jon elo dns problema. Koszi.

(#1952) Chosen válasza Kommy (#1950) üzenetére


Chosen
addikt

Ez is megoldotta, köszönöm. :R

vtechun: szintén t-home.

(#1953) engusz


engusz
veterán

Uhh, látom sokan ráharaptatok a jb-re. Én még tartom magam. :D
A navigációkat próbálnám ki, de még utána se biztos, hogy valóban szükségem lenne rá (időközben WP7-re találtam jó megoldást). Amúgy meg csak netezük és RSS-eket olvasunk rajta. A kb. 30 megvásárolt játékhoz meg csak szökőévente nyúlunk hozzá. :U

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#1954) vtechun válasza engusz (#1953) üzenetére


vtechun
veterán

nekem jb a hasznos tweakek miatt kell, meg xbmc miatt, progikat megveszem siman

(#1955) icecave válasza Kommy (#1922) üzenetére


icecave
nagyúr

Mivel az absinthe-al nem ment, mondom megpróbálom a cineject-el.

Az 5. lépésnél nem azt írja,hogy 1 file restored, hanem, hogy

"recv: Bad file descriptor
FATAL(_LINE_): Assertion failed (1266): got == sizeof(size)
1266"

Rággogle-zok, mert mostmár eléggé idegesít,hogy nem csinálja meg. Volt újraindítás, másik USB port, másik kábel, minden. Átmegyek laptopra, az még nem volt :D

[ Szerkesztve ]

(#1956) Kommy válasza icecave (#1955) üzenetére


Kommy
veterán

Próbáld meg a 0.3-as windows-ossal. [link]

Elvileg ebben javítottak valamit.

(#1957) engine88


engine88
aktív tag

Az összes Appstore-on lévő iPhone játék fut iPad-en?

(#1958) DanielK válasza engine88 (#1957) üzenetére


DanielK
addikt

Általában fut, de kis ablakban, akkora méretben, mint az iPhone.

(#1959) Karma válasza DanielK (#1958) üzenetére


Karma
félisten

A 2X gombot megnyomni nem nagy kunszt, és akkor legalább a fizikai méret stimmelni fog. De már itt a jailbreak, lehet RetinaPadet használni mindenkinek :K

“All nothings are not equal.”

(#1960) icecave válasza Kommy (#1956) üzenetére


icecave
nagyúr

Az sem segített sajnos, ellenben megtaláltam a megoldás: [link]

T-home-osként egyből az unable to load fogadott, de a dns-t átírva 8.8.8.8-ra ment, de a repokat nem fogadta el elsőre, csak sokadik újraindításra. Remélem, több gond nem lesz :)

(#1961) DanielK válasza Karma (#1959) üzenetére


DanielK
addikt

Akkor meg pixeles lesz, nekem azért nem tetszik. JB-t nem szeretnék, mert a betaval jobb lett az üzemidőm és nekem ez nagyobb szempont. Amúgy én nem is használok ipaden iphone alkalmazásokat.

(#1962) tortaur2006


tortaur2006
tag

Hali!

Segítséget kérnék: milyen bőr tokot ajánlatok? Olyan kellene, amit szét tudok hajtani és támaszként is működik, illetve árérzékeny tipus, magyarán jó áron lenne, illetve hol??? :))

(#1963) vtechun válasza tortaur2006 (#1962) üzenetére


vtechun
veterán

Én ilyet vettem, teljesen jó, mágnesesen zárja a kijelzőt, ha összecsukod, korrekt.

(#1964) Totheground válasza vtechun (#1963) üzenetére


Totheground
addikt

Bakker, ez totál úgy néz ki, mint az enyém (yoobao executive leather case). :DDD
Egyébként én baromi elégedett vagyok vele (v4), szerintem megérte az árát.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1965) vtechun válasza Totheground (#1964) üzenetére


vtechun
veterán

Es az mennyibe kerult? Ezzel en is meg vagyok elegedve

(#1966) Totheground válasza vtechun (#1965) üzenetére


Totheground
addikt

Olyan 11k volt szállítással együtt (ebayről)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1967) HoryThePooh


HoryThePooh
aktív tag

Aki eddig tartott iPad2 5.0.1 JB-től annak idevésem amit másik fórumon már megosztottam a közzel, ez 2 nap termése:

1enlőre minden oks. Reggel 100% , most 15.45 98% , WiFi on , gép standby-on. Így nem merül jobban.

este 11 és 2,5 óra nyűvés után , gyerek is játszott én is elvoltam vele mutat 97%-ot, úgy hogy mint írtam reggel 7 kor volt 100% .. valami nem klappol. Ez túl jó :-)

Ma egész nap on + WiFi on. Nej ma szörfölt egy órát , most 89%.
Ez nem jó, ez qva jó :o))
Tehát lassan ki merem jelenteni, hogy 4.3.3 nál jobb az akksi menedzsement 5.0.1-en iPad2 alatt. Aki emiatt eddig bizonytalan volt az essen nekijje !!

..és most azóta eltelt 2 óra, netezés, beállítgatások, pdf olvasás és 85%
ergo durván 2 nap alatt 3-4 óra használattal, de végig on és WiFi bekapcsolva tartunk itt.
:K

[ Szerkesztve ]

The one who has a true friend doesn't need a mirror :)

(#1968) vtechun válasza Totheground (#1966) üzenetére


vtechun
veterán

hát szerintem az sok egy ilyesmi cuccért, enyém 2k volt kb :)

(#1969) Totheground válasza vtechun (#1968) üzenetére


Totheground
addikt

Tudja franc, ez elég rendes bőrből van és jó minőségű, meg se látszik rajta a pár hónap használat. Aztán lehet, hogy a tiéd is, és 9kval többet fizettem, mint amennyibe kerül. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1970) DanielK


DanielK
addikt

Kerestem egy jó kis RPG-t iPad/iPhone-ra. (A Fallout-ot nagyon szerettem/szeretem, PC-n a 3-assal játszok.) Sajnos posztapokaliptikus játékot nem találtam, de egy Fallout 1-2 játékmenetéhez nagyon hasonló fantasy RPG-t igen. Ez az Avadon: The Black Fortress nevű játék. Jókat írnak róla. Bár nem olcsó, de megérte megvenni.

A másik ami tetszik, az az Avalor. Univerzális és Cloudon keresztül a mentéseket tudom pakolgatni, így ha nincs nálam az iPad, akkor sincs gond, mert folytathatom a telefonon a játékot. :C Ezt kéne minden fejlesztőnek átvennie. :K

(#1971) tortaur2006 válasza tortaur2006 (#1962) üzenetére


tortaur2006
tag

valaki tudna olyan üzletet ajánlani, ahol jó áron van, de meg is lehet tekinteni, fogni, stb. :-)

(#1972) vtechun válasza tortaur2006 (#1971) üzenetére


vtechun
veterán

media markt

(#1973) tortaur2006 válasza vtechun (#1972) üzenetére


tortaur2006
tag

Gracia! :DD

(#1974) icecave


icecave
nagyúr

Ha valaki tud segíteni <NewL> barátomnak, kérem ne habozzon: Nyertem egy iPad2-t, de megkapom?

(#1975) DanielK


DanielK
addikt

Van valamilyen billentyűzet iPadhez? Ami tartja is esetleg (ölben is, meg asztalon is - mintha egy netbook lenne)? (természetesen magyar nyelvűre gondolok, mert nem szeretnék a kijelzőn tapicskolni az ékezetek miatt).
Láttam egy kombót, de az elég drágá...
Erre és erre gondoltam, de 28.580,- együtt... :F

Még ezt is nézegettem, de nem tudom, hogy van-e magyar nyelvű belőle és az iPad tartása sem megoldott. Ez max otthon használható.

(#1976) icecave: néztem, de 1. angol billentyűzetes (gondolom tapicskolni kell az ékezet miatt) 2. csak állítva tudod beletenni az iPadet, fektetve nem és emiatt utazás során nem túl jó megoldás. Akkor inkább hozzá teszek 8E Ft-ot é megveszem a fenti kombót. :))

[ Szerkesztve ]

(#1976) icecave válasza DanielK (#1975) üzenetére


icecave
nagyúr

Ez? Bár,ha fektetve akarod, akkor gyk. ez kiesik... :S

[ Szerkesztve ]

(#1977) DanielK válasza DanielK (#1975) üzenetére


DanielK
addikt

Ezt néztem, de csak US only a szállítás és csak US billentyűzet van...

(#1978) Kommy válasza DanielK (#1977) üzenetére


Kommy
veterán

Ezek: [link], de szeeintem ezek között sincs magyar kiosztású, de amúgy szerintem itt sem attól függ mit ír ki, hogy mi van a billentyűzetre írva hanem attól, hogy mi van beállítva az iPad-en.

(#1979) icecave válasza DanielK (#1977) üzenetére


icecave
nagyúr

Esetleg még nézz olyanokat, amiből van UK layout-os, az gyk. ugyanaz, mint a magyar fizikailag, csak az ékezetek helyére más van szitálva (de ettől még minden ott a helyén, í,é,á, stb).

(#1980) DanielK válasza Kommy (#1978) üzenetére


DanielK
addikt

Köszi!
Ezt néztem ki. Egy MacBook Air-t varázsolhatok az iPademből. :))
A kérdés az, hogy ha én magyarra állítom a billentyűzetet a Paden, akkor a fizikai billentyűzet is úgy működik és magyar lesz? Ha igen, akkor tudok hozzá venni ragasztható kiosztást is, nem? És meg van oldva.

(#1981) Kommy válasza DanielK (#1980) üzenetére


Kommy
veterán

Ha átállítod a kiosztást az iPad-en magyarra akkor jó lesz. viszont ahogy nézem kicsit máshogy vannak a billentyűk elrendezve ezen. Nincs í a shift és az y között, az áőü mellől hiányzik 1-1 gomb ami a űúó lenne, viszont a fx-es sorban van plusz 4 karakter valószínű azok lesznek a hiányzó karakterek, de erre nem tudok biztosat mondani.

(#1982) icecave válasza DanielK (#1980) üzenetére


icecave
nagyúr

Elvileg igen, de amit linkeltél, van UK layoutos? Ha a bal shift és Z között nincs egy billengyű, ami az í lenne, akkor az necces egyből... nekem a laptopom sima US kiosztás, és bár minden bill megvan (magyarra állítva használom), a hosszú í-t az altgr+j kombóval tudom beütni.

(#1983) DanielK válasza Kommy (#1981) üzenetére


DanielK
addikt

(#1981) Kommy és (#1982) icecave, köszönöm!

Van a fórumban valakinek US kiosztású BT billentyűzete? Ki tudná próbálni, hogy a magyar ékezeteket hogyan lehet vele írni?
Köszönöm!

(#1984) icecave válasza DanielK (#1983) üzenetére


icecave
nagyúr

"Sajna nincs", magyar kiosztású Apple Wireless BT van, de az simán szépen megy asztalival és iPaddal is (mondjuk csúnya volna,ha nem menne) :D

(#1985) erdoke válasza DanielK (#1975) üzenetére


erdoke
titán

A billentyűzettől még nem lesz netbook, a kijelzőt kell tapicskolni, ha a begépelt szöveget el akarod küldeni emailben, le akarod menteni dokumentumként, stb.

A legjobb aláírás a héten

(#1986) DanielK válasza erdoke (#1985) üzenetére


DanielK
addikt

Tudom jól, de azért a gépelésnél nem mindegy. :K

(#1987) Tomhun


Tomhun
csendes tag

Sziasztok. Segítséget szeretnek kérni, egy olyan problémám akadt tegnap óta , hogy az iPad 2 re telepített alkalmazások indításakor elsötétül
a képernyő majd semmi nem indul el csak simán visszaáll az eredeti képernyőre.

Ha valaki tud segíteni írjon privát üzenetet, és jó lenne az is ha valakivel telefonon tudnék beszélni.

Köszönöm ha segít valaki.

Üdv. Tomhun

(#1988) erdoke válasza Tomhun (#1987) üzenetére


erdoke
titán

Minden alkalmazásnál ez történik? Gyári appokról van szó? Kikapcs-bekapcs nem segített?

A legjobb aláírás a héten

(#1989) vtechun válasza erdoke (#1988) üzenetére


vtechun
veterán

végső esetben restore, gyári állapot, aztán ha az sem segít, akkor garancia

(#1990) Tomhun válasza erdoke (#1988) üzenetére


Tomhun
csendes tag

Nem a gyári alkalmazások megyén mind kivétel nélkül, csak a telepítettek viselkednek így. Csináltam mar ki be kapcsolat is, meg beállítás visszaállítását, de ugyanúgy viselkedik,

(#1991) Totheground válasza Tomhun (#1990) üzenetére


Totheground
addikt

JB/"okosba" program van rajta vagy "tiszta" a gép?
Egyébként próbálj egy restore-t

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1992) Tomhun válasza Totheground (#1991) üzenetére


Tomhun
csendes tag

Teljesen tiszta nincs rajta jb. Megcsináltam a teljes visszaállítását, minden oké, csak a drága jó kis programjaim vesztek oda....

Na mindegy, köszi a segítséget, mindenkinek szép estet...

(#1993) vtechun


vtechun
veterán

szerintetek kivitelezhető lenne az, hogy én egy JB nélküli cuccra telepítsek pl xbmc-t? ha mondjuk lenne belőle ipa verzió? mert igazából nekem csak emiatt fontos a JB

(#1994) Kommy válasza vtechun (#1993) üzenetére


Kommy
veterán

elméletileg igen, de attól függ, hogy mi miatt lett a cydia-ban elérhető nem pedig az AppStore-ban

(#1995) vtechun válasza Kommy (#1994) üzenetére


vtechun
veterán

szerintem sose volt az appstore-ban :)

(#1996) Kommy válasza vtechun (#1995) üzenetére


Kommy
veterán

Az oké, hogy nem volt, de miért nem volt valamiért visszautasította az Apple és nem akartak szórakozni, vagy nem képes abban a környezetben futni amit az Apple enged a programok számára. Mert ha az első variáns akkor minden gond nélkül mehet.

(#1997) hadaway74


hadaway74
tag

A gyári mail helyett tudtok olyat ami kezel több gmailos fiókot egyszerre?

megyek mert jövök.

(#1998) Kommy válasza hadaway74 (#1997) üzenetére


Kommy
veterán

A gyári, csak microsoft exchange ként kell beállítani és kész.

(#1999) hadaway74 válasza Kommy (#1998) üzenetére


hadaway74
tag

Úgy van de másikat keresek. De amiket néztem azok csak egy fiókot kezelnek. Más. Itt nem lehet kikapcsolni a 3G-t mint iPhone-on? Béta 3 van fent.

megyek mert jövök.

(#2000) DanielK


DanielK
addikt

Bocsi, de nézegettem billentyűzeteket. A lényeg, hogy utazás közben is lehessen használni (mint egy netbookot).
Szeretném kikérni a véleményeteket. Ezek tűntek a éegjobbnak. A ClamCase-t még nem tudom, hogy hogy lehetne hazarendelni...

- MacBook Air kinézetű lehetne ezzel az iPad. Számomra ez tűnik a legjobbnak. Nem kell körbeforgatni vagy ilyesmi, ha tabletként kell, akkor kiveszem belőle (van hátlapra tok + smart cover). Nagy az akksija is, sokáig bírja.

- ClamCase minőségi, de... Egyrészt nem lehet haza rendelni, ráadásul olyan bumszli a kinézete.

- Crux360, ez is amerikai, de UK-ból a mobilefun oldaláról hozzánk is lehet rendelni. Nem rossz, de... nem tudom.

- Logitech és Zagg gyereke. Nem rossz, de a hátlap nincs védve. Ezt mondjuk meg lehet oldani egy fólivával. Kicsit drága...

- Előző olcsósított változata. Pont mert olcsósított, kételkedem...

- Zagg Solo sem rossz, de szállításnál külön kell cipelni. Pedig nem tűnik rosszank.

- Kensington, a bőr nem tudom, hogy mennyire stabil pl. ölben.

- És persze a fent említett Apple billentyűzet és origami állvány hozzá. Itt ugyanúgy kérdéses az ölben való használat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.