Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 18:59:30

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) gergo0328 válasza Kommy (#1850) üzenetére


gergo0328
senior tag

köszönöm :R

(#1852) Karma válasza gergo0328 (#1851) üzenetére


Karma
félisten

Irányítás szempontból nekem nagyon bejön a Jump Desktop, külön öröm benne hogy támogatja a BT billentyűzetet, így akár érdemben is lehet dolgozni vele. :K Cserébe 'baszott drága.

“All nothings are not equal.”

(#1853) gergo0328


gergo0328
senior tag

Másik kérdésem pedig az lenne, hogy van-e olyan ingyenes böngésző amiben ha pl megnyitom a youtube-ot és elindítok egy zenét majd egy másik ablakot nyitok meg nem áll le a zene? :F

(#1854) erdoke válasza gergo0328 (#1853) üzenetére


erdoke
titán

Szerintem minden böngésző a Safari motorját használja, illetve az iOS előírásait követi. Mindemellett egyértelműen érdemes azt a 0.79 eurót kifizetni legyen szó akár az Atomic, akár a Mercury böngésző Pro változatáról.

A legjobb aláírás a héten

(#1855) Karma válasza gergo0328 (#1853) üzenetére


Karma
félisten

Csináld azt, hogy a Youtube appban nyitod meg a zenét, kilépsz, majd dupla home gomb, átmész a hangerőszabályozóra. Elvileg a YT app ikonja lesz jobb szélen. Nyomd meg a play gombot és élvezd a youtube hangját a háttérben :-)

“All nothings are not equal.”

(#1856) Winne


Winne
nagyúr

Sziasztok!

Hozzám jutott egy bontatlan gyári Ipad2 töltő, amire nincs szükségem. Ha valaki igényt tart rá, akkor eladó, vagy cserélhető értelmes dolgokra. :) PM me, ha esedékes.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1857) Domxc


Domxc
senior tag

Mirror's Edge-rol van valami velemeny? Eppen most toltom potom penzert.

Icecave: :W :D
Ez ugye ilyen free running, parkour stilusu.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#1858) icecave válasza Domxc (#1857) üzenetére


icecave
nagyúr

Egész jó, nem rég ingyenes volt, én akkor szedtem le. :D

(#1859) Domxc válasza icecave (#1858) üzenetére


Domxc
senior tag

Egyebkent harom palya utan jo kis jatek. :)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#1860) ladlac


ladlac
tag

Milyen megoldást javasoltok arra az esetre, ha az iBooks nem tud megnyitni egy pdf-et? Van valami mindenevő pdf olvasó az AppStoreban? (ez a fájl PC-n is problémás, a Foxit Reader sem szereti, de a Sumatra simán megnyitja)

(#1861) vtechun válasza ladlac (#1860) üzenetére


vtechun
veterán

szerintem célszerűbb valahogy megoldani, hogy ne legyen pc-n se problémás, gondolom valami nem szabványos benne, vagy hibás

(#1862) Domxc válasza ladlac (#1860) üzenetére


Domxc
senior tag

Adobe Reader?

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#1863) Karma válasza ladlac (#1860) üzenetére


Karma
félisten

GoodReader for iPad.

“All nothings are not equal.”

(#1864) ladlac válasza Karma (#1863) üzenetére


ladlac
tag

Köszönöm, megjegyeztem. Egyelőre drágának tűnik négy euróért, főleg amíg az iBooks az esetek 99%-ában jól működik. Mindenesetre elmentettem, hátha lemegy majd az ára... Bár 79 eurocenttel kezdett, és azóta csak emelkedik az ár.

(#1865) erdoke válasza ladlac (#1864) üzenetére


erdoke
titán

A PerfectReader Pro most csak 0.79, illetve van egy pár PDF olvasó, aminek van ingyenes változata, amiket ki lehet próbálni. Általában vagy reklámmal támogatott a free verzió, vagy az extrákat nélkülözi, de mindkét esetben kiderül, megnyitja-e a kérdéses dokumentumot. AppShopperben keress rá a PDF reader összetételre.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#1866) nord_ válasza Karma (#1863) üzenetére


nord_
veterán

Még egy szavazat e mellett.

(#1867) proger82


proger82
csendes tag

Hello
Szeretnek erdeklodni ipad2 3g io5 jb vlmi hir:)
?

(#1868) Kommy válasza proger82 (#1867) üzenetére


Kommy
veterán

kb 1 hét, de ez nem biztos.

(#1869) swi


swi
csendes tag

Sziasztok, lenne egy eleg alap kerdesem, de ha lehet, ugy valaszoljatok, mint egy hulyegyereknek, aki almat eddig csak a zoldsegesnel latott.

Adott egy PC (barmilyen) es adott egy ipad2

adott egy HD (1080) avi video amit fel szeretnek tenni ipad-re hogy barmikor zsebbol eloveve (nagy zsebem van) le tudjam jatszani. Internet es 3G nem jatszik, nativ keszulek van csak a kezemben a puszta kozepen. Az ipad es a PC usb kabelen ossza van kotve.

Vegeredmenykent azt szeretnem, ha a video ikonra raklikkelek akkor ott jelenlen meg a feltoltott video es barmikor le tudjam jatszani.

amiket vegigjatszottam eddig:

siman avi-t nem eszik meg erre hamar ra kellett jonnom.
atkonvertaltam H264 .mp4-re 1024*X felbontasra, itunesbe beledobom, szinkronizalasnal azt mondja, nem szinkronizalja, mert ugy se jatszana le. DE! istorage HD vagy mi progí beepitett bongeszojen keresztul webrol letoltottem, lementette a progy a sajat dokumentumok mappajaba es lass csodat megiscsak lejatsza... szoval a file elvileg alkalmas lenne a lejatszasra, csak az itunes nem hiszi ezt el en meg szeretnem, ha a video a videok mappaban lenne nem egy X program Y alkonyvtaraba aminek semmi koze nem kellene hogy legyen ehhez :(

HOWTO?

(#1870) Allure válasza swi (#1869) üzenetére


Allure
aktív tag

AVPlayerHD-val tegyél egy próbát, nekem anno ez vált be a legjobban.

(#1871) Wyll


Wyll
őstag

Sziasztok!
Tesóm vett egy gumivégű érintőceruzát 600Ft-ért az iPad2-jéhez, de azt mondja, nem az igazi, nem olyan érzékeny, mintha a kezével csinálná, erősebben kell nyomni...
És a kérdés az, hogy melyik ilyen terméket ajánlanátok, amivel már tényleg olyan érzékenység érhető el, mint az ember ujjával, hogyha éppen odaérinti, akkor is érzékelje?
Ha árral növekszik ez a fajta képesség, akkor többet is mondhattok.
Előre is köszi! :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#1872) Domxc válasza Wyll (#1871) üzenetére


Domxc
senior tag

En ezt ismerem, ami eleg jo minosegu.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#1873) Wyll válasza Domxc (#1872) üzenetére


Wyll
őstag

Hehe, igen, ez van az eppöl boltba' is, és szinte ingyér van :)) De a megerősítést köszi, hogy ez legalább jó minőség.
Ha valaki még ismer olcsóbbat, nehogy magában tartsa!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#1874) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Egy elég kezdő kérdésem lenne, bár csak azért mert ipad-el nemvolt még dolgom. Ismerösöm mondta hogy nem-e frissíteném le neki az Ipad 2-.t. mert még nem iOS 5 van rajta.

Ugyanúgy csináljam mint pl 1 iphone-t hogy

- Rádugom az ipad -et a gépre, bejelentkezek apple id-jével
- Kifogja ugyebár írni hogy van frissebb iOS
- Rámegyek Update-re
- Majd ezekután leupdateli a iOS a legfrissebbre

Illetve ugye Ipad-nél is úgyvan hogy update-nél minden file adat appok minden megmarad csak maga az iOS fog frissülni?

Restore-nál meg ugyanúgy törlődik mindent ha olyat kellene csinálni mi?

köszönöm előre is. :R

iPhone 13 Pro Max

(#1875) Domxc válasza jozsi252 (#1874) üzenetére


Domxc
senior tag

Nem, elotte muszaly biztonsagi mentest csinalni, nekem letorolt mindent updatenel.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#1876) jozsi252 válasza Domxc (#1875) üzenetére


jozsi252
veterán

Megtennéd hogy leírod pontosan hol lehet biztonsági mentést csinálni? :U

Nemrég óta van iphone-om illetve még azonse csináltam mivel nemvolt még rá szükségem.

iPhone 13 Pro Max

(#1877) Domxc válasza jozsi252 (#1876) üzenetére


Domxc
senior tag

Elvileg, ha bemesz a Settings-be es az iCloud pontra ott tudsz.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#1878) jozsi252 válasza Domxc (#1877) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszi.

Illetve még annyi lenne a kérdésem hogy az appjaim úgy maradnak csak meg pl egy restore után ha itunes-al elötte szinkronizáltam az összes appot ami az ipad-en volt majd ezekután restore, és ilyenkor ugye elvileg hogy itunesba is bennevannak az appok az ipad-re első syncnél visszatölti az alkalmazásokat, jól gondolom?

iPhone 13 Pro Max

(#1879) Domxc válasza jozsi252 (#1878) üzenetére


Domxc
senior tag

Igen.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#1880) Chosen


Chosen
addikt

OnLive működik nektek? Hiába választok ki Touchos játékot, akkor is azt írja, hogy not supported device, ráadásul a menü is bűn ronda, alacsony felbontású, pedig iPad-es app. :F

(#1881) Allure válasza Chosen (#1880) üzenetére


Allure
aktív tag

Nem adták még ki az iPad-es OnLive appot, gondolom az Apple nem engedélyezte. Te szerintem az Onlive Viewer-t próbáltad, amivel csak nézni lehet a játékokat.

(#1882) Chosen válasza Allure (#1881) üzenetére


Chosen
addikt

Tényleg Onlive Viewer volt csak. :R Hajnali 3-kor már túl fáradt voltam, hogy észrevegyem. :DDD

(#1883) engine88


engine88
aktív tag

Üdv
nem tudom ez publikus-e itt
Bátyám vett egy iPad2-t és kérdezném, hogy Jailbreak-elni lehet-e?

(#1884) icecave válasza engine88 (#1883) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem lehet még, de ígérik a megoldást rá. Mivel mindig csak tologatják, dream team ide, vagy oda, majd elhiszem, ha már JB-ztem :D

.... és tényleg, el is felejtettem, hogy a 4.3.3-at még lehet JB-zni iPad 2-n is, sry.

[ Szerkesztve ]

(#1885) Kommy válasza engine88 (#1883) üzenetére


Kommy
veterán

Ha iOS 4.3.3 van rajta akkor igen, ha bármi más akkor jelenleg nem.

De ha nem 4.3.3 van rajta akkor frissítsen 5.0.1-re (legújabb fw jelenleg és ha kijönne más akor arra viszont ne frissítsen), mert elméletileg napokon belül lehet.

(#1886) engine88


engine88
aktív tag

Nem tudom mi van rajta, tegnap vette és most elvitte melóba.
De akkor ha 4.3.3 akkor frissítem 5.0.1-re és várom/várjuk az új JB-t :)

(#1887) Domxc


Domxc
senior tag

Tudtok olyan appot, ami eltunteti a hirdeteseket az alkalmazasaimbol? :F

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#1888) xnace válasza Domxc (#1887) üzenetére


xnace
őstag

Ez nem Android. Appstore-on biztosan nincs, JB-vel talán.

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#1889) Kommy válasza Domxc (#1887) üzenetére


Kommy
veterán

Kapcsold ki a netet akkor elvileg nincs mi bejöjjön. csak tipp

[ Szerkesztve ]

(#1890) Domxc válasza Kommy (#1889) üzenetére


Domxc
senior tag

Persze, ezzel tisztaban vagyok, es mukodik is, de ha olyan appban vagyok, ami netkapcsolatot igenyel vagy a Night Stand-en megnezem az idojarast, es alul a hireket, akkor ott baromira belerondit. :(
Na mindegy csak kerdeztem, tulelem.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#1891) xnace válasza Domxc (#1890) üzenetére


xnace
őstag

Vedd meg az Appeket!

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#1892) engusz válasza xnace (#1891) üzenetére


engusz
veterán

Igen, a legegszerűbb ha megvásárolod az appokat. Ha csak nem a segélyből jött össze a tabletre.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#1893) xnace válasza engusz (#1892) üzenetére


xnace
őstag

:DDD

Egyébként teljesen egyetértünk!

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#1894) engine88


engine88
aktív tag

Milyen tartozekokat erdemes venni ipad-hez?
Otthon agyban es irodai munkahelyen lenne hasznalva.

(#1895) Domxc válasza xnace (#1891) üzenetére


Domxc
senior tag

Altalaban, az osszes appom meg van veve, Uram bocsasd, hogy egy digitalis ora+ ebreszto program nincs pont. Viszont amit nem veszek meg, mert nem tartom erdemesnek, abba belerondit.
szerk.: az utana kovetkezore, inkabb nem is reagalok.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#1896) engusz válasza engine88 (#1894) üzenetére


engusz
veterán

Nekünk van a hátulján egy Ozaki Wardrobe, az elején pedig egy Smart Cover. Csak otthon használjuk, de ha néha szállítani kell (mondjuk bőröndben), arra az esetre van még hozzá egy olcsóbb tok is, finom béléssel. Ezen kívül egy nem gyári dokkoló is, hogy mégiscsak kinézzen valahogy, ha töltőn csücsül.

Hétköznapi használatra egy Wardrobe + Smart Cover elegendő lehet. Esetleg valami könyv szerű tok. (De ott ugye nem tudod egy mozdulattal eltávolítani a képernyőt védő borítót.)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#1897) engusz válasza Domxc (#1895) üzenetére


engusz
veterán

Akkor ki kell adni azt az 1-2 eurót, ha valóban használod a programot. És nem pedig warezolni. Ha már egyszer nem túl etikus és tiltott is a Prohardver! lapcsalád fórumain.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#1898) Karma válasza engine88 (#1894) üzenetére


Karma
félisten

Egy jó tokot mindenképp, nem hátrány ha stabil állványként is funkcionál. Más kiegészítő szerintem nem kritikus.

(#1899) Domxc: Etikailag akkor sem kerek, hogy nem akarod kifizetni azt az egy eurót, és a hirdetés csöndben békénhagyása helyett ingyen akarod teljessé tenni (mintha ez lett volna a nyitó kérdés.) Még ha a reklámszűrés nem is illegális művelet. Amúgy a reklámszűrő megoldások is az appon belüli hirdetéseket meg szokták hagyni, pont hogy ne szopassák a fejlesztőt.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1899) Domxc válasza engusz (#1897) üzenetére


Domxc
senior tag

Warezolni? Hol? Egyszer irtam egy rosszul megfogalmazott mondatot, es kesz. Az utobbi hsz-emben sem volt semmi kivetni valo szerintem, mert amit nem veszek meg, szerintem logikus, hogy annak a lite verziojat toltom le, abban pedig van hirdetes.
Mindegy en befejeztem, nem szeretem, ha alaptalanul kapom a beszolasokat, plusz a vadolasokat.

Karma: Jolvan, ha warezoltam (amit erosen ketlek), akkor majd egy illetekestol megkapom a jutalmam, ha nem akkor nem.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#1900) Skyline18


Skyline18
tag

Sziasztok

tudna valaki segiteni hogy valhogy lehessen telefonalni az ipad 2 3g-n? internet nelkul. nincs valami program ra? vagy barmilyen mas megoldas? koszi elore is

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.