Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#389) TGWH


TGWH
őstag

Miért, valami olyan bonyolult ,,telepíteni rá''?? :D
Lehet szeretni vagy nem szeretni egy-egy márkát, hiába hangzik rosszul a codegen, ha az a jó, azt veszem. Vagy sapphire hd7850es jó, azt veszem. Ezért pl. nem is veszek amd-t most. De mondhatnám, hogy a xigmatekről sem hallottam, mégis megveszem, mert olcsó és jó, ahogy asrock. Vinyókból nekem pl. samsung döglött meg... 30gb maxtor még él... a wd meg egyenesen tökéletes...
Mivel én nem foglalkozom ezekkel nap mint nap, én abból élek, amit hallok. Ha azt írják jó egy táp belseje, és máshol a neten is ezt mondják, én nyugodt szívvel hallgatok rájuk, max megbánom, de ha eddig senki sem bánta meg, miért lennék én az első? Abit alaplapokkal sem volt semmi gond. De pl. v.melyik gigára írták, hogy semmi pénzért, mert a nagy részük megdöglik... rossz széria, ennyi.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.