Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Chaser válasza TGWH (#348) üzenetére


Chaser
titán

Utsó gépem idle volt 40-45W net alatt, cel G530, ddr5 hd5570 vga-val, de GB passzív 5750-nel se volt több, load meg 100W konnektorból. Ilyen gépnél valóban nem sokat befolyásol hogy maxon járatom-e.
Idle vga nélkül ssd-vel valami 25W volt a gép:), hdd-vel 30. i3-mal v i5-tel még kevesebb lett volna, mert azok energia managementje jobb, üresjáratban kevesebbel beérik. Az "ee" gép a minél jobb hatásfokú tápnál kezdődik, és nem szabad nagyon túlméretezni. Nekem 300-as FSP APN volt, az 85+ kat.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#352) TGWH


TGWH
őstag

Akkor nem is fogyaszt sokat, ez a lényeg :D Ha valaki csak egy feladatra akar gépet, vesz egyet erre a feladatra, nem pedig az asztalit alakítja át.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#353) 8th válasza Chp (#327) üzenetére


8th
addikt

(#354) staccato


staccato
tag

tetszik az ivy,bár az igp terén többet vártam.

üdv

(#355) Low Noise


Low Noise
senior tag

Sziasztok!

Nem találtam ilyen fórum témát ezért itt kérdezném meg, hogy szerintetek
ha növelni szeretném grafikus teljesítményét az alábbi gépnek, akkor erősebb
procit vagy nagyobb vga-t kéne beépíteni?

Crysis 2 Ultra beállítás lenne a cél, DX11+ HD texturák, 60FPS-el, Full HD-ben.

Konfig:

Q9450@3360Mhz
8GB Kingmax 800@841Mhz
Asus P5Q Deluxe
Gigabyte 580GTX
Corsair 650TX

Válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#356) gallus


gallus
aktív tag

Srácok két megjegyzés.
Nem szerepel a tesztben a melegedés, ami ugye elvárható lett volna, a másik pedig a memória órajele.
Minden tesztben kiderül, hogy felesleges emelni, nem lesz jobb az IGP teljesítménye. Nem inkább az időzítéssel kellene játszani?
Szerintem nagyobb hatása lenne.

[ Szerkesztve ]

(#357) emre33 válasza Low Noise (#355) üzenetére


emre33
addikt

alaplap+cpu+ram

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#358) Low Noise válasza emre33 (#357) üzenetére


Low Noise
senior tag

Köszönöm szépen a választ :)

(#359) Low Noise


Low Noise
senior tag

Alaplapot mit érdemes venni Core i7-3770 -hez
ami némi tuning-nak is ad esélyt ?

Nem ragaszkodnék a legdrágábbhoz ha nem muszáj.
Arra gondolok, hogy, ha a Deluxe nem tuningban és stabilitásban ad
pluszt hanem csak egyéb kiegészítőkben mint egy másik típus akkor inkább
egy olcsóbb is megfelelne.

A felsoroltakon kívül is elfogadok tippeket akár más márkából is.

ASUS P8Z77-V LE
ASUS P8Z77-V
ASUS P8Z77-V PRO
ASUS SABERTOOTH Z77
ASUS P8Z77-V DELUXE

Előre is köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#360) TGWH válasza Low Noise (#359) üzenetére


TGWH
őstag

Csak asusban gondolkodsz (asrock?)? I7 már drága kategória, drága alaplap jár hozzá :D

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#361) atti_2010 válasza Low Noise (#359) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Az Ivynél el lehet felejteni a tuningot, túl drága lapot nem érdemes hozzá venni.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#362) SylverR válasza TGWH (#360) üzenetére


SylverR
senior tag

Se.ggkő? Csalódtam benned. ;] :P

Nem!

(#363) Low Noise válasza atti_2010 (#361) üzenetére


Low Noise
senior tag

Ha jól értettem akkor 3,5 ről 4,7 Ghz-re pöckölték a felettünk lévő cikkben az Ivy-t. Én már 4,2 vel boldog lennék, de lehet én értettem valamit félre.[link]

[ Szerkesztve ]

(#364) atti_2010 válasza Low Noise (#363) üzenetére


atti_2010
nagyúr

[link] Ebbe érdemes beleolvasni.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#365) Low Noise válasza atti_2010 (#364) üzenetére


Low Noise
senior tag

Hát sok mindent írnak, ha "csak" annyi a gond, hogy 20 fokkal melegebb, akkor arra szerintem fel vagyok készülve. Egy Zalman Reserator plus 1 -el :)

Egy ideje már csak a procira használom. Régen egy tuningolt Core 2 Duo-t is elvitt úgy, hogy egy GTX 8800 ís a víz körben volt. Igaz arra már érdemes volt a ventilátor sapkát is használni mert 4 óra terhelt állapot elteltével már kezdtek gondok lenni.

[ Szerkesztve ]

(#366) TGWH válasza SylverR (#362) üzenetére


TGWH
őstag

Nem seggkő, mert az ass két ,,s'' betűvel írandó.
Én inkább úgy értelmezném, hogy as és rock, azaz mint a szikla :D ez máris jobb, és találóbb fordítás hozzá.
Egyébként meg iszonyat megbízható és olcsó alaplapokat gyártanak, nincs velük semmi gond.

atti_2010, nem kell elfelejteni, ugyan abban az árban már kapsz normális 77-es alaplapot, mint pl. ami az előző generációkhoz kellett. Min 20-24, max 30-35 ezer forint, és máris tuningolhatsz, mint írtam, nincs semmi baj az asrock lapokkal.

[ Szerkesztve ]

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#367) SylverR válasza TGWH (#366) üzenetére


SylverR
senior tag

Fenéket. Csak kultúráltabb egy s-sel. ;]
Szikla? Találó? Igen, a 365 napon gariidős asrock lapocska a 366ik napon megnyekkent. Igazi szikla. Szerintem meg a MiSI-vel versenyezhet. :DD :DDD
Mármint abban, hogy melyik hal be előbb. :D

Nem!

(#368) atti_2010 válasza SylverR (#367) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Az utóbbi időben csak MSI lapokat használtam és mind kiválóan mukodtek, nem hiába használják a tuning versenyeken őket, aki manapság azt mondja hogy az Asrock és az MSI nem csinál jó lapokat az jobb ha más szakmát választ.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#369) atti_2010 válasza SylverR (#367) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Attól hogy 20 szmájlit raksz a hozászolásba még nem lesz igazad.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#370) TGWH válasza SylverR (#367) üzenetére


TGWH
őstag

Asrock lapokkal is tuningolnak. Hát figy, ha pár V-vel több áramot adtál neki, akkor lehet :D
Én még nem hallottam volna, hogy szidnák az asrock lapokat.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#371) SylverR válasza TGWH (#370) üzenetére


SylverR
senior tag

Nem az enyém volt, Asrockot sose vennék. :)
Rossz minőségű Asus lapok. Az a lap nem volt se túlhajtva, se b.ckurálva.
Ugyanígy egy alapon hajtott AMD chipsetes MSI lap. Az is nyekk 2 évesen.

Ha azon felbosszantjátok magatokat, hogy valaki Llano-t ajánl játékgépnek, azon is felkéne, hogy Asrock lapot ajánlanak. De nekem 8. :R

Nem!

(#372) DrJános válasza SylverR (#371) üzenetére


DrJános
aktív tag

Nem akarok vitatkozni veled, de ez kb semmit nem bizonyít. Minden gyártó minden szériájából ki lehet fogni egy egy gyengébb darabot.
Nekem mondjuk általában sikerül is. :DDD
De attól az a termék általánosan nem biztos, hogy rossz.
Ha az alatt a 2 év alatt 5x elromlott volna akkor erősen lehetne gondolkodni, hogy valami azért nem okés, de így és főleg hogy 2 év után történt már nem igazán kuriózum.

Fogyasztói társadalomban élünk kész csoda ha valami kibírja 2-3 évig (főleg mivel szinte mindent csak ennyire terveznek, ha meg nem az látszik az árán is elég erősen).

Nekem volt olyan tápom (igaz no-name) ami a garancia (1 év) lejárta után vagy 2 nappal füstölt el, nem volt semmi gond vettem másikat. :))
Tudtam volna mást tenni? :DDD

[ Szerkesztve ]

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#373) TGWH válasza DrJános (#372) üzenetére


TGWH
őstag

Abit-om pl. már kb. 6 éves, és semmi baja.
Én nem tudom, mindenhol asrock lapokat ajánlanak, olcsóak, és nagyon korrektül fel vannak vértezve.
Én olyat is hallottam, hogy a gyenge minőségű lap kiégett hátul a procinál... na most erre inkább nem mondok semmit, hogy tudna kiégni? Max egyedi eset, de még akkor is, minimum két hiba kellett hozzá egyszerre, ami elég ritka...

[ Szerkesztve ]

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#374) hermanyi válasza SylverR (#367) üzenetére


hermanyi
őstag

365 nap ???????????????????????
Tudtommal 3 év már asrockra a gari szóval ha a 366. nap nyekkent meg az a lapod ami sohasem volt akkor a 367. nap vidd vissza garanciába .
El kell fogadni most már amióta az Asusnak nincs köze az Asrockhoz azóta túl is nőtt rajta .
1155 ben az egyik legjobb lapokat az Asrock gyártja .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#375) SylverR válasza hermanyi (#374) üzenetére


SylverR
senior tag

Ha xy bolt, csak x napot ad meg a 3 év garanciából, akkor hiába vered magad...:)
Ezvanik. Tudom, hogy mehetett volna akár, de ez nem vigasztal. Nem szeretem ha egy termék ilyen gyorsan meghibásodik. Amúgy meg régi VIA-s lapról van szó, még P4-ek alá. Nem mostani. Nem vitázok, és flamelni sem állt szándékomban.

Egy szónak is száz a vége. Nem gondoljátok, hogy nem véletlenül olcsó az Asrock..?

Nem!

(#376) ---Lasali--- válasza SylverR (#375) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Haveromnak a Fatal1ty Professional 990FX is hibás volt.
Olyan hibákkal hogy olyat még sose láttam előtte.
Véletlenszerűen néha néha beállított 190 es fsb -t mikor amúgy 200 volt a minimum beállítható, meg igen érdekes dolgok.
Továbbá iszonyú nagy tuning lap volt, de egy egyszerű gigabyte lap több feszültség adatot mért. :D

[ Szerkesztve ]

(#377) TGWH válasza SylverR (#375) üzenetére


TGWH
őstag

Na itt van a kutya elásva... Tévesen tetszett tájékozódni és híreket olvasni a kollega!
P4 alá még elhiszem, hogy sz@rt gyártott az asrock... Csak azóta kikerült az (asus??) keze alól, és normális alaplapokat gyárt olcsón. Tessék benézni a milyen asztali pc-t vegyek témába, csak asrockot ajánlanak...

Így ivy alá asrockot veszek :D majd közlöm ha besül :U

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#378) SylverR válasza TGWH (#377) üzenetére


SylverR
senior tag

Oké, várom az üzit amiben közlöd. hogy tényleg vacak..:D :DDD

Nem!

(#379) zoleeno1 válasza SylverR (#375) üzenetére


zoleeno1
addikt

"Egy szónak is száz a vége. Nem gondoljátok, hogy nem véletlenül olcsó az Asrock..?"

Persze, h nem véletlen! Csak egyszerűen még nincs akkora neve, h meg kelljen fizetni a +20k-t a címkére ami rajta van, mint pl az asus-nál :) Félre értés ne essék, kiváló lapok az asus-ok, nem keveset tettek már le az asztalra. De ettől függetlenül ár-érték arányban jelenleg tagadhatatlanul asrock a best.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#380) Chaser válasza zoleeno1 (#379) üzenetére


Chaser
titán

Régen sokkal jobbak voltak az asusok, ma már olcsón nem sok értelmes lapjuk van, eléggé elqrvultak. Sztem is sokkal inkább asrock :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#381) Low Noise


Low Noise
senior tag

Valaki az Asrock Magyarországnál dolgozik itt szerintem, vagy nagyot változott a világ. 2008 ig hardveres területen dolgoztam, bizton állíthatom, hogy akkor gyengék voltak, már egy optikai meghajtó és 1 db hdd működtetése is volt, hogy problémát okozott neki. Hiába voltak külön kábelen mégis agyon kellett jumperelni, hogy ne üsse a kettő egymást. Ilyet még semilyen más márkánál nem tapasztaltam, még msi-nél sem, az a másik alaplap amitől borsódzott a hátam, nem tudom most jobb e a helyzet náluk.

[ Szerkesztve ]

(#382) TGWH válasza Low Noise (#381) üzenetére


TGWH
őstag

Azóta eltelt négy év... aki hardveres területen dolgozik, az ezt tudhatná :D már bocsánat, de ha mindenki asrockot ajánl, akkor csak nem lehet olyan rossz...

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#383) Low Noise válasza TGWH (#382) üzenetére


Low Noise
senior tag

Rendben engem meglehet győzni, de ,hogy úgy mondjam akkor nekem nem kell a legjobb én beérem egy asus-al vagy gigabyte-al is :)

[ Szerkesztve ]

(#385) zoleeno1 válasza Low Noise (#381) üzenetére


zoleeno1
addikt

Pár hsz-t vissza olvasol és már látod is a választ :) régebben télleg gyengélkedett, de mára ennek már nyoma sincs. Ezzel nem akarok semmi féle flame-et elindítani, de ez olyan, hogy régen gigabyte is tudott jó lapot meg vga-t gyártani, de mára ennek már nyoma sincs :D :P
u.i.: semmi féle érdekeltségem nincs asrocknál se más hardvergyártónál :)

(#386) atti_2010: ott a pont

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#386) atti_2010 válasza SylverR (#375) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Ha xy bolt, csak x napot ad meg a 3 év garanciából, akkor hiába vered magad...:)

Az olyan boltot ahol 1 év garit adnak az alaplap,proci vagy más alkatrészre én 100Km ívben kerülöm ki, én feliratkoztam az MSI oldalán a termékregisztrálásra és 5 évre hosszabitották a garit egyetlen fillér nélkül.

Nekem az a véleményem hogy te hallomásból beszélsz azok pedig kb a 5-6 évvel ezelőtti pletykákból indultak.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#387) SylverR válasza atti_2010 (#386) üzenetére


SylverR
senior tag

Mindkét alaplapot saját szeműleg láttam. Nem pletyka.
És ahogy Low Noise kollega is írta, Giga vagy Asus. A többit meg én kerülöm 100km-re.
(mellesleg egyik lap sem az enyém volt, és csak az MSI volt az, amit én ajánlottam vételre. de már mikor telepítettem rá a cuccokat, eldöntöttem, hogy soha magamnak. nagyon nem tetszett...)

off/vita off... nem tudom mit rágod még magad ezen... Leírtam a lényeget, a véleményem, kész...

[ Szerkesztve ]

Nem!

(#388) atti_2010 válasza SylverR (#387) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Én meg 3 Giga alaplappal jártam meg, akkor most mi van?

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#389) TGWH


TGWH
őstag

Miért, valami olyan bonyolult ,,telepíteni rá''?? :D
Lehet szeretni vagy nem szeretni egy-egy márkát, hiába hangzik rosszul a codegen, ha az a jó, azt veszem. Vagy sapphire hd7850es jó, azt veszem. Ezért pl. nem is veszek amd-t most. De mondhatnám, hogy a xigmatekről sem hallottam, mégis megveszem, mert olcsó és jó, ahogy asrock. Vinyókból nekem pl. samsung döglött meg... 30gb maxtor még él... a wd meg egyenesen tökéletes...
Mivel én nem foglalkozom ezekkel nap mint nap, én abból élek, amit hallok. Ha azt írják jó egy táp belseje, és máshol a neten is ezt mondják, én nyugodt szívvel hallgatok rájuk, max megbánom, de ha eddig senki sem bánta meg, miért lennék én az első? Abit alaplapokkal sem volt semmi gond. De pl. v.melyik gigára írták, hogy semmi pénzért, mert a nagy részük megdöglik... rossz széria, ennyi.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#390) 8th válasza SylverR (#371) üzenetére


8th
addikt

Csúnyán le vagy maradva. Hivatalosan 2008 január elsején vált külön az asrock és az asus. Több mint 4éve. Ez meg is látszik az asrock alaplapokon.

A 2006év tavaszán vásárolt ASRock 775i915P-SATA2 alaplapom a mai napig hibátlanul üzemel. Az ég világon semmi baja nem volt ez idő alatt pedig ez még asus-asrock közös gyerek, ráadásul hibrid lap (ddr + ddr2) ami akkoriban nem sok jót jelentett. Ja de, azt hiszem 3x ki kellet cserélni benne az elemet mert lemerült ;] . A mai Asrock lapok simán felveszik a versenyt akármelyik gyártó hasonló árú alaplapjával. Ugyanez igaz az ecs-re és a biostar-ra is. Csak az emberek agyába kitörölhetetlenül beleégett az a baromság, hogy asus-t meg gigabyte-ot kell venni mert "az a jó". Ennek a kijelentésnek manapság már semmi alapja nincs. Utoljára a korai G31 asrock lapokkal voltak problémák az újabbakkal nem nagyon. Semmivel, ismétlem semmivel nem jobb egy asus vagy egy gigabyte alaplap mint egy asrock. Az újabb szériás lapokra már ők is 3év garanciát adnak úgyhogy már a rövidebb garit sem lehet felróni nekik. Ahol meg egy év garanciával árulnak 3év garis lapokat ott nem kell vásárolni. Ilyen egyszerű ez.

"Nem az enyém volt, Asrockot sose vennék"

Akkor miről is beszélünk? Sosem volt asrock alaplapod de szerinted szar. Oké. :D

[ Szerkesztve ]

(#391) Mans20 válasza 8th (#390) üzenetére


Mans20
addikt

A mostaniaknál a ventivezérlésre panaszkodnak,az egyik Z68 lap meg nem ismerte fel a HD6850-et egy két embernél,meg most a GTX275-öt se,így nem merek asrockot venni,pedig tervezem.

(#392) kop8


kop8
őstag

Az Ivy Bridge procikból az 1155-ös lapba nem lessz 6 magos proci?

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#393) Oliverda válasza gallus (#356) üzenetére


Oliverda
félisten

"Minden tesztben kiderül, hogy felesleges emelni, nem lesz jobb az IGP teljesítménye."

Már bocs, de ez hülyeség. Az AMD megoldásainál pl. elég sokat számít az órajel és azzal együtt a sávszélesség. Az Intel megoldásának eltérő felépítése miatt a HD Graphics IGP-nek nem számít a rendszermemória sávszélessége. Ebből következően a késleltetés még annyira sem számít neki mint az órajel.

kop8: Nem.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#394) TGWH válasza kop8 (#392) üzenetére


TGWH
őstag

Minek? Nincs rá szükség. Szerintem max szerverekbe szánt procikban esetleg...

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#395) kop8 válasza Oliverda (#393) üzenetére


kop8
őstag

értem.

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#396) Scroll Lock


Scroll Lock
tag

"Ivy Bridge lapkák egy 300 mm átmérőjű waferen"
A wafer pontosan mit jelent?

[ Szerkesztve ]

(#397) SylverR válasza Scroll Lock (#396) üzenetére


SylverR
senior tag

A wafer azaz a kör alakú szilíciumostya, amiből lézerrel "kinyesik" a procikat.

Nem!

(#398) Scroll Lock válasza SylverR (#397) üzenetére


Scroll Lock
tag

A kör szélén pedig hulladék lesz azokból, amelyek nem teljesek?

(#399) SylverR válasza Scroll Lock (#398) üzenetére


SylverR
senior tag

Én úgy tudom, hogy igen.

Nem!

(#400) #31342592 válasza Sz.Miki (#314) üzenetére


#31342592
törölt tag

pénz. :DD :C
Több. :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.