Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) barisj


barisj
aktív tag

árakat lehet már tudni?

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#102) ng0ofy válasza MZsoltee (#98) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Lesz, csak hordják el előbb ezt, aztán azt is (: Nehogy elsőre jót vegyél, mert sohasem veszel több terméket, a tőzsdén a cég bebukik, majd a tőzsde aztán nem lesz áram és akkor minek neked a töéletes proci, ha nincs áram? Ki van ez találva... :D

IGP+régi játékok: Igen, ha van egy régi procim és csak quake egyezek akkor minek nekem új gép? Őszintén, azon a pár tizenéves kölkön kívül, ki az, aki csak játékra használja a masinát? Azért mert egyik kedvencem egy régi játék még ne nézzek full HD filmet vagy ne használjak dreamweavert? Viszont ha szeretek egy régi játékkal (is) játszani már érdekel, hogy futni fog -e az új vason, mert nem mindegy (:

buherton: Mármint? A mérnökök az asztalnál angolul vagy kínaiul beszélnek-e? :)

[ Szerkesztve ]

(#103) Oliverda válasza Klikodesh (#94) üzenetére


Oliverda
félisten

Lefordítod? :D

Amúgy köszi!

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#104) TGWH válasza miresz (#99) üzenetére


TGWH
őstag

Na ez látod érdekes... valahogy az amd-sek mindig kihoznak olyan teszteket, amiben kiderül, hogy jó ám ez... előtte meg teljesen mást lehetett olvasni... igen, a 8150 néhány játékban megelőzi, néhányban viszont elég rendesen kikap a 2500k-tól... persze az elején még rosszabb volt a helyzet, mert iszonyat drágán hozták ki a procit... most 45 ezer körüli összegért már elgondolkodtató...

barisj, a legkisebb i5-ös 55 ezer forint. Gondolom ez egy héten belül lecsúszik vagy 5 ezret.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#105) icons válasza buherton (#100) üzenetére


icons
addikt

Én VHDLre vagy Verilog-ra tippelnék. VHDLben már én is csináltam 4bites procit (valójában vizuális felületen, de VHDL kód jött létre).

Találtam egy topikot is, hasonlókat írnak itt is.

Tudtom szerint minden hardvert ezen 2 nyelv közül valamelyikén készítik, és főként VHDLben.

miresz: amíg az Intel ennyire túlárazza a procijait, én is AMD párti vagyok, de ebbe ne kezdjünk most bele szerintem, másik topikba tartozik (leginkább oda se...). Ha fogyasztást mérsz, akkor ugyanakkora teljesítménnyel mérd. (mármint ha ugyanazt a játékot ugyanolyan grafika mellett ugyanolyan fps értékkel futtatod, akkor mérj)

JColee: elolvasva a saját (!!:D) linkemet, már egyetértek:D

[ Szerkesztve ]

(#106) JColee válasza buherton (#100) üzenetére


JColee
őstag

Pl systemC, vele elég magas szintű leírást lehet készíteni. Alacsony szinten lehet irogatni verilogban és vhdlben is.
icons Asszem meghülyülnék, ha vhdlben vagy verilogban kéne ilyen komplex hardvert leírni. :)

[ Szerkesztve ]

(#107) Narasim


Narasim
aktív tag

még egy E8400-as procival is elfut minden mai játék, fullhd-ban is egy normális videokártyával. esetleg húzol egy kicsit rajta. az enyém 3,8-on elmegy alapfeszen, eddig még semmi nem fogta meg.
ezeknek a nagy dög prociknak csak presztízs értékük van!

laptopokban talán van értelme, de ott sem vennék olyat, amiben nincs dedikált gpu. persze ha netezéskor kikapcsolja a külsőt, akkor a fogyasztáson lehet spórolni.

htpc-ben pedig inkább amd-t vennék, még így is, hogy 30%-ot erősödött az intel igp-je. a 30% soknak tűnik, de a régi gagyi-gyenge 3000-res igp-hez képest 30, tehát még mindig édeskevés.

ezt a nyunyumnak tettem ide: :))

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#108) madgie válasza Narasim (#107) üzenetére


madgie
titán

A régi, gagyi-gyenge HD3000 csak annyira gagyi-gyenge, mint amennyire az E8400-ad az.

Az elfut meg szubjektív dolog, biztos jó dolog csinosan droppoló fps-sel multizni a BF3-ban.

Szerk, a teszthez : amúgy honnan jött ez a páratlan ötlet, hogy 2012-ben vob-ot konvertáltatok a quick sync-kel?

[ Szerkesztve ]

(#109) icons válasza icons (#105) üzenetére


icons
addikt

Up:

JColee: tudsz ott is makrókat létrehozni, azokkal meg lehet oldani a dolgot szerintem :)
"For hardware design again yes" VHDLre és Verilog-ra jött ez a válasz.

Ergó szerintem ezekkel is meg lehet oldani (nem azt mondom, hogy ezekkel csinálják:) )

(#110) Prof válasza Narasim (#107) üzenetére


Prof
addikt

+1
Nem baj intelnek is meg kell élnie azokból akik arra verik, hogy nem 60 hanem 70 fpsük van :D
És valahogy mindegyik pistike érdekes módon mindig az aktuális a legtrendibb fps-et nyomja multiban.

Amúgy meg aki egy 90ezres procit mellé nem képes 30k-ért VGA-t és érdekl ia 3D az megérdemli. 30k-s proci 90k-s vga-val úgy is porrig alázza játékban.

[ Szerkesztve ]

(#111) Oliverda válasza buherton (#100) üzenetére


Oliverda
félisten

Az hogy az én nevem alatt jön ki még nem jelenti azt, hogy csak engem illet a dicséret. Kicsit összetettebb elkészíteni egy ilyen tesztet mint ahogy az talán elsőre látszik. Mindenesetre a többiek nevében is köszi! :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#112) Chaser


Chaser
titán

Én többet vártam igp terén legalább.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#113) miresz válasza TGWH (#104) üzenetére


miresz
veterán

Csak érteni kell hozzá. :) Pl. 99%-ban pl nem húzzák az AMD procik tesztjeiben az Nb-t,pedig eléggé megdobja a teljesítményt.

(#105) icons: Ez tény nem ide tartozik. ( Ugyan olyan feltételekkel lett mérve 6870Cf,ugyan az a memória,ugyanolyan táp,stb....)

(#114) JColee válasza icons (#109) üzenetére


JColee
őstag

Én se tudom, még nem használtam systemC-t, csak verilogot. :)
Csak azért írtam, mert úgy tudom, hogy systemC magasabb szintű. Verilogban szerintem hamar el lehet veszni, ha komplexebb a dolog 3 AND kapunál (kicsit túlzok persze).

Nem tudod véletlen, hogy egy romot hogy tudok szintetizálni ASIC-hez? Most egy .txt-ből olvasatom be a tartalmát $readmemb-vel, de nem tudom, a szintézer hogy eszi meg. Webpackem meg valami hülye errort dob rá.

[ Szerkesztve ]

(#115) TGWH válasza Prof (#110) üzenetére


TGWH
őstag

No de kérem, pont az amd hozta az 52 ezres 2500k ellen a 73 ezres 8150-est :D oks, azóta már a 8120as van 45 ért, ami kb. korrekt is. De akkor nézzél egy 2400ast 45ért, azt hasonlítsd már a 8120hoz, és megint ugyan ott vagy, egy szinten vannak...
Szerintem a bull azért elég csúfos bukás volt, most, hogy korrigálták picit az árát (mert ki akart ugye drága, sokat zabáló, gyenge procit venni), már egész elfogadható, de még mindig azt mondom, jobban járok egy intellel. Persze ez csak a személyes véleményem. Meg azé a kb. 5-8 emberé, aki a ,,milyen gépet vegyek'' témában csakis intelt ajánl, hisz az éri meg, az az olcsó, az a jó.
Innentől aztán tényleg nem akarok belemenni meg megbántani semmit sem, és máig nem találtam egy normális tesztet a 8120, 8150, 2500, 2400-as négyesről, igaz annyira nem is kerestem...

miresz, akkor húzzuk a 2500K-t is, ugyan ott vagyunk, nem? De pár tesztet dobhattok. Én hirtelen csak az itteni ph-s teszt alapján mondom, ahol szó sem volt 8120ról...

nakos, irodai munkára mi a rákért akarsz 50++ ezres procit? Veszel egy A6-ost oszt jónapot, még hd filmet is viszi... aminek mondjuk kva sok köze van az irodai munkához, no de az irodisták már csak ilyenek...

[ Szerkesztve ]

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#116) nakos


nakos
senior tag

Tobbet vartam a procitol, IGP nagyon gyengusz. Max irodai munkara jo. 1920x1080-ban semmit nem visz el normalisan, max az 5 evvel ezelotti gamekat. Semmi ertelme SB-rol valtani. Jo kis 2500k + egy kozepkategorias VGA es ennyi.... majd jovore meglatjuk.... :(

(#117) Whysperer válasza Henkei (#63) üzenetére


Whysperer
addikt

Ezt most nem értem mire érted? Én arra gondoltam ,hogy Jó kis ATi vga-t belerakva jobb.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#118) Enxtheone


Enxtheone
tag

Jó dolog ez az IGP, minimumon szerintem még a bf3-at is elviszik, de elvileg trinity erösebb lesz 50%-al mint a llano, vagyis kétszer olyan erös lesz mint a hd4000.

De szerintem a DGPU nagyon sokáig nem fog eltünni, hiába fejlödnek, 2-3 év és jönnek az új konzolok, a "nagyszerű" portoknak köszönhetöen az első pár évben a 40-50K VGA-k is gyengék elsznek. :S

(#119) Oliverda válasza nakos (#116) üzenetére


Oliverda
félisten

Sandy Bridge-ről szerintem sem lenne túl sok értelme váltani. Különösen akkor, ha valaki nem használja ki az IGP-t.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#120) Chp válasza madgie (#108) üzenetére


Chp
őstag

Azért ne nyomd már szarba az E8400-at, csak mert neked egy i7 dübörög a gépedben. :U

[ Szerkesztve ]

(#121) nakos válasza Oliverda (#119) üzenetére


nakos
senior tag

Hat szerintem Inteleknel is felnek, ha tul gyorsan haladnak a fejlesztesekkel maguk alatt vagjak a fat. Addig jo nekik amig kis lepesekben evrol evre lehet valamit csepegtetni...
Igy is mar a legtobb ember nem cserel evekig konfigot, boven eleg mar mindenre egy 2-3 evvel ezelotti eros gep is (az atlagfelhasznalonak). Nem ugy mint anno amikor meg 1998-ban a diplomamat irtam es RAM-ot kellett a gepbe vennem mert nem birta a Word a tablazatokat, na meg a 45 oldal nyomtatasa kb 4 ora volt... :C
Na ott volt jelentosege hogy a CPU milyen a gepben... ma mar valljuk meg csak mi foglalkozunk vele. :DD

Hatha meg a VGA is egy eros cucc lenne a CPUban, akkor mennyi ceg huzhatna le a rolot (es mennyi ember kerulne az utcara) ...

szerintem ugy vannak vele, amig lehet huzzak - de erezhetoen elobb-utobb el fog jonni amikor nem lehet tovabb halogatni...

addig meg megy a reteges "profit" lehuzas az emberekrol... :))

(#122) Whysperer


Whysperer
addikt

Az én Gépemben még mindig 3.6ra húzott E7300-m van de cserélni akartam ,de jól értem ,hogy nem éri meg Sandyről váltani akkor lehet ,hogy Ivy megjelenésével lezuhan a Sandy ára és érdemesebb lesz egy jó kis i5 -t vagy i7-t venni Sandbyől. Főleg ha VGA van mellé nem integralt! VAgy rosszul gondolom?

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#123) TGWH válasza Chp (#120) üzenetére


TGWH
őstag

Ha jól emlékszem, vagy fél éve jöttek sorra a megállapítások a fórumozók körében, hogy igen, most már kevés a két mag... mondjuk szép hosszú ideig bírta, remek proci volt valamikor még annó mikor iskolába jártam... Most már régen kevés. Szórakozni lehet vele, de már csak szenvedni fog a processzor...

Whysperer, attól függ. Ha gyorsan kiszórják az sb-ket, akkor még mindig jó áron megkaphatod az ib-ket :D ki tudja, nekem azért tetszik a fogyasztása, meg hogy mi mindent támogat, amit az sb nem...

[ Szerkesztve ]

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#124) Chp válasza TGWH (#123) üzenetére


Chp
őstag

Ha úgy írja le, ahogy Te, nem írom le az előbbi hozzászólásom! :K

[ Szerkesztve ]

(#125) fatallerror


fatallerror
addikt

3570k review akit érdekel

don't tell me what i can't do!

(#126) DrJános válasza Enxtheone (#118) üzenetére


DrJános
aktív tag

Az az 50% csak az IPG ről szólt Notiban és X Watt társaságában. Egyáltalán nem biztos, hogy egy asztali csúcs Llano és Trinity között is ilyen mértékű változás lesz.

Meg a gyártó által kiadott adatokkal mindig óvatosan kell bánni (most mindegy hogy melyikről beszélünk) mert tudnak ők úgy mérni, hogy kijöjjön egy olyan eredmény amit a valódi életben sosem fogsz látni (és még csak nem is hazudtak, mert adott körülmények között tényleg annyi a különbség) :D

Szerintem ezzel várjunk addig míg meg nem jelenik és a srácok le nem tesztelik. ;)

[ Szerkesztve ]

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#127) lapartman válasza TGWH (#38) üzenetére


lapartman
tag

Vagyis úgy értem, hogy ár/teljesítmény alapján, még mindig nem fogja meg pl. az i5-2500k vagy 2600k-t. És én a Full HD-t néztem, ott meg főleg VGA számít. Játékra szerintem aki i7-et vesz, az nem IGP meg 800x600 monitor mellett fogja tolni :D!

(#128) buherton válasza icons (#105) üzenetére


buherton
őstag

(#105) icons, (#106) JColee: Az hittem, hogy valamilyen egyedileg fejlesztett nyelvvel tervezik a nagy bonyolultság végett. SystemC-ről még soha nem hallottam, csak a VHDL-ről meg a Verilogról. Mindig tanul az ember valamit :) .

A proci miket tudott? :D Megszakítás kezelés?

(#114) JColee:A webpack (bugpack) ugye nem ISE? ;]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#129) TGWH válasza lapartman (#127) üzenetére


TGWH
őstag

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/core-i7-3770k-i5-3570k_6.html#sect0

A 2500K a 8150 felett van, ami erősebb, mint a 8120.
Innentől kezdve nem értem, miért kellene amd-t vennem... talán egy 2400-assal kellene összehasonlítani őket, a 2500k-s hajó már a megjelenéskor elment...

A 2500K árban a 8150 alatt és a 8120 felett található. Innentől az ár/érték tényezőt nézőket sem értem, miért istenítik a Bull-t...

[ Szerkesztve ]

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#130) subaruwrc


subaruwrc
félisten

ezt nevezem átfogó tesztnek :C :C

miért csak 1.32v-ig emeltétek a cpu feszt? oké hogy az sb is tud 4700mhz-et vagy 5000+-t de annak is több kell 1.4 esetenként 1.5v-nál is. az ivy forró mint a tűz nem?

(#131) JColee válasza buherton (#128) üzenetére


JColee
őstag

De. :DD
Én is most írok (részben az én munkám, de nekem jut a bogárírtás is) egy 8 bites Harvard architektúrás csodát, kb 15 utasítással. Ebben van IRQ.

(#132) Oliverda válasza subaruwrc (#130) üzenetére


Oliverda
félisten

Mert nem tudom, hogy épp mennyinél dobja be a kulcsot a totál ismeretlen 22 nm-es TriGate tranzisztoros lapka. Nem lett volna vicces kinyírni a sample-t. Másrészt gondoltam, ha egy 32 nm-es SB-nek 1,4 kell a 4,8 GHz-hez, akkor egy jóval alacsonyabb alapfeszültséggel rendelkező IB-nek kevesebb is elég lesz.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#133) subaruwrc válasza Oliverda (#132) üzenetére


subaruwrc
félisten

világos. akkor nem a túlzott hőtermelés okozott gondot.

(#134) tacsk0


tacsk0
aktív tag

Hello All!

Na ma is sokat tanultam:) Jo kis teszt lett.

i7 2670qm et hajtok, de ugy erzem emiatt nem fogok uj lapost venni... nem erne meg... annyira nem vagyok elajulva tole... ez is sok, az a plusz amit nyujtana az ivy hat... nem eri meg.

orulok hogy ezt a hibat athidaltak:)

"hatalmas újítás a megosztott L3 gyorsítótár megjelenése a Gen7 IGP-n belül, ami a Sandy Bridge működésének legnagyobb problémáját oldja meg"

(#135) MongolZ


MongolZ
addikt

Számomra CPU szinten hozta a kötelezőt, semmi többet - ettől függetlenül iszonyatos erő van benne.
A bevezető után nagyon fellelkesedtem, gondoltam látunk egy Llano szintű GPU-t, aztán jött a csalódás... Ezt az IGP-t kellett volna kiadni a 3000 helyett. Így viszont gyakorlatilag csak a hibák kijavítása történt meg, plusz a hátrányból faragtak egy keveset. (Sajnos már az is hírérték, hogy az Intel IGP-je teljesíti az elvárt szintet. - Mellesleg érdekes, hogy az Intel anizo-ja szemlátomást jobb, mint az nVidiáé...)
Az árazás annak ellenére, hogy gyakorlatilag nincs közvetlen ellenfél, teljesen korrekt, úgyhogy azért mégiscsak jár a pirospont az Intelnek.

(#136) pilu85 válasza Narasim (#107) üzenetére


pilu85
őstag

na a bf3 megfogná az e8400ad fullon...

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#137) radi8tor válasza Oliverda (#132) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tényleg mindenre kiterjedő teszt volt, :C már csak egyet hiányoltam belőle:
emelt órajel melletti játék bencheket.
Tudom sok idő ennyi minden tesztelni.... :R

⭐ Stella

(#138) pilu85


pilu85
őstag

pfff, akár a 3570-k-t is meg veheted mert vagy 6 évig mindenhez elég lesz. gondolom alapfeszen 4200-300 on meg főleg. jézusom mi lesz itt. :) és akkor csak a 3570k-t írtam.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#139) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Videókódolásra jó lenne egy ilyen...

(#140) pilu85


pilu85
őstag

mindenre...:) de nemtudom mért játszik az intel hogy szorzózármentesen ad ki sok példányt. ne legyen szorzózármentes, csak az fsb-t lehetne emelni legalább :S :S :S

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#141) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Ezt a táblázatot néztem és nem értettem hogy egy i5 hogy lehet 4/8-as. Azonnal rendelni is akartam volna igy belőle. :D
Amúgy bejön ez az Ivy. :) :D

kép

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#142) radi8tor válasza ViiiiktorOC (#141) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Elírás sajnos :(

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#143) ViiiiktorOC válasza radi8tor (#142) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Félrenéztem volna?
Mert Guru azt irja 3570-esre hogy 4/4-es.
Itt meg 4/8-as a kép.

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#144) radi8tor válasza ViiiiktorOC (#143) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem te, hanem a táblázatod készítője.

⭐ Stella

(#145) pilu85


pilu85
őstag

HT annyira parasztvakítás, nemtudom nektek feltűnt. Én nem fizetek a HT technológiáért egy fillért se....

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#146) SzlobiG válasza pilu85 (#145) üzenetére


SzlobiG
félisten

Miért lenne paraszt vakítás?

(#147) ViiiiktorOC válasza radi8tor (#144) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Durva hiba egyébként, de ez kiadott hivatalos táblázat nem?
Nem Ph-s. :F

HD 4000-nek meg nagyobbat kellet volna ütnie. Llanohoz képest gyengus, pedig az jóval előbb kint volt.

#145: Sandy

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#148) pilu85


pilu85
őstag

ez számomra rejtély hogy egy 50ezer forint feletti prociba minek igp.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#149) radi8tor válasza pilu85 (#148) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azért, ha "csak" munkára használod a gépet (fotó vagy videószerkesztés), akkor ne kelljen egy zúgó/fűtő dGPU a gépbe.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#150) nakos válasza radi8tor (#149) üzenetére


nakos
senior tag

hejj, az a 5000ft-os passziv ATI 5450 mar nem fer bele mi? :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.