Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#176) Narasim válasza madgie (#172) üzenetére


Narasim
aktív tag

nem hiszem, hogy az ész a döntő a processzorvásárláskor. nekem inkább szokott a pénztárca számítani. ha nem sajnálnám rá, akkor 6 magos intel procit vennék (végül is meg tudnám venni, persze nem maradna egy büdös fillérem sem).

az, hogy nem próbáltam a hd3000 nevű igp-nek csúfolt valamit, az nem véletlen, mert olvastam annak idején a PH!-s tesztet és minden volt ott, csak az nem, hogy jó valamire is. most kiadják a h4000-ret, ami gyakorlatilag a majdnem használhatatlan előd hibajavítása +1 fél lapát és még verik is a mellüket, hogy fasza fiúk voltak.

harmadrészt (ha megnézed az adatlapomat) a fő gépemben i5-760 proci van. külön ssd az oprendszernek, külön a játékoknak. nem egy erőbajnok az sem, de eddig még ezt sem fogta meg semmi.

battlefield 3 multit szerencsére nem szoktam játszani. multihoz túl gyenge játékos vagyok-voltam mindig is. tizenéves kölykök szétszívatják az agyam. megy az e8400-on is simán full hd-ban, abban viszont igazad van, hogy multihoz kevés lenne, mert ott elvileg a nagyon magas fps-ekkel lehet csak megmaradni.

az pedig tény, hogy minél erősebb a proci, annál jobb, ezt soha nem is vitattam. ettől függetlenül az e8400 még mindig egy JÓ proceszor, amit kell elviszi (élvezhető minőségben). a multi pedig szerintem egy speciális felhasználási terület, akinek az a hobbija, az szánja rá a pénzt és vegyen minél erősebb procit+videokártyát+internetet.

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.