Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#115) TGWH válasza Prof (#110) üzenetére


TGWH
őstag

No de kérem, pont az amd hozta az 52 ezres 2500k ellen a 73 ezres 8150-est :D oks, azóta már a 8120as van 45 ért, ami kb. korrekt is. De akkor nézzél egy 2400ast 45ért, azt hasonlítsd már a 8120hoz, és megint ugyan ott vagy, egy szinten vannak...
Szerintem a bull azért elég csúfos bukás volt, most, hogy korrigálták picit az árát (mert ki akart ugye drága, sokat zabáló, gyenge procit venni), már egész elfogadható, de még mindig azt mondom, jobban járok egy intellel. Persze ez csak a személyes véleményem. Meg azé a kb. 5-8 emberé, aki a ,,milyen gépet vegyek'' témában csakis intelt ajánl, hisz az éri meg, az az olcsó, az a jó.
Innentől aztán tényleg nem akarok belemenni meg megbántani semmit sem, és máig nem találtam egy normális tesztet a 8120, 8150, 2500, 2400-as négyesről, igaz annyira nem is kerestem...

miresz, akkor húzzuk a 2500K-t is, ugyan ott vagyunk, nem? De pár tesztet dobhattok. Én hirtelen csak az itteni ph-s teszt alapján mondom, ahol szó sem volt 8120ról...

nakos, irodai munkára mi a rákért akarsz 50++ ezres procit? Veszel egy A6-ost oszt jónapot, még hd filmet is viszi... aminek mondjuk kva sok köze van az irodai munkához, no de az irodisták már csak ilyenek...

[ Szerkesztve ]

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.