Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81701) cyberkind válasza KaitouP (#81699) üzenetére


cyberkind
félisten

Mivel ez képregény, amiből a filmek lettek, így alapanyag van bőven, másrészt bővíteni is lehetne. :D

Na jó, annyira sok alapanyag nincs, de képregény. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#81702) KaitouP válasza cyberkind (#81701) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Akkor viszont nem szóltam, és jöjjön a cucc ha jönnie kell. :D Én csak a filmeket ismerem, de nálam az is olyan hogy egyszer megnéztem őket, és elég is volt 10 évre. Well, not my cup of tea.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#81703) opr válasza KaitouP (#81699) üzenetére


opr
veterán

A temaban/univerzumban? Hajajj! Nagyon, de nagyon jo jatekot lehetne belole csinalni, mondjuk fps/tps rpg (a'la Mass Effect) mufajban!
Ha sikerulne eltalalni a hangulatot, zenet, szereploket, egy jo story, es szerintem akar legenda is lehetne belole... Csak sajnos nagyon ritka az, hogy ez bejon, altalaban a filmes/kepregenyes jatekok eleg gyengecskere szoktak sikerulni. Ok, pokember az kivetel, tehat van remeny, de sajnos a tapasztalat a masik iranyba mutat. :(

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#81704) KaitouP válasza opr (#81703) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Hát én szurkolok a MiB rajongókért akkor, hogy kapjanak egy jó játékot, viszont én is úgy érzem amit te is említettél, hogy a film/képregény/etc. adaptációk ritkán sikerülnek jól (visszafelé irányba is).

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#81705) saelin


saelin
veterán

Chinese Gaming Giants Lose Eight Bethesdas In Value Amid Government Crackdown

Búcsúzhatunk az AAA kínai játékoktól? Remélem azért a tehetségesebb fejlesztők valahogy kikerülnek ebből a süllyesztőből.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#81706) cyberkind válasza saelin (#81705) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem kell izgulni, kimenkítik a pénzt nyugatra a sok be meg felvásárlással, és mehet a buli onnan.

Paranormal Cocktivity

(#81707) saelin válasza cyberkind (#81706) üzenetére


saelin
veterán

Nem ismerem az ottani szabályozásokat, de ha tényleg csak annyi, hogy angolra fordítják a játékot (csak sub) akkor még akár nekünk jó is lehet. Mostmár kíváncsi vagyok mi sül ki belőle.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#81708) cyberkind válasza saelin (#81707) üzenetére


cyberkind
félisten

Valszeg nemhiába szórja/ta ilyen ütemben a pénzt a kínai Tencent, kvázi, készültek ők erre meg tudták is, de nekem ez érthetetlen a government oldalról, mivel hatalmas business.

Paranormal Cocktivity

(#81709) Madwe válasza eisento (#81678) üzenetére


Madwe
nagyúr

Gt mindig 60fps. Most a target egyébként a 4k@60 rt-vel… a i autós címről lévén szó benne is lehet.

(#81710) Madwe válasza cyberkind (#81708) üzenetére


Madwe
nagyúr

A kínai kormány nem nagyon szereti a nagy monopol cégeket ha épp olyanja van, s bekeményít. Most épp a játékipart nézte ki, s persze közben a védjük meg gyermekeinket ettől a káros függőségtől mantra alatt az eszmét is eladja a kardcsörtetéshez :)

(#81711) ( V ) válasza wolf13 (#81664) üzenetére


( V )
veterán

:DDD

Én szerencsére még pont egy hete behúztam egyet - hétfőn rendeltem, kedden megkaptam :B

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#81712) thrill válasza cyberkind (#81668) üzenetére


thrill
tag

Valóban nem kell mindent elhinni, pláne ami a Te fejedben születik meg. Ne haragudj, de én Hermen Hulstot hitelesebb forrásnak tartom (tudod, a PlayStation Studios feje). Ráadásul több más (hiteles) forrás is megerősítette korábban.

"And you know, Bend Studio is working on a very exciting new IP that they’re very, very passionate about. They’re building on the deep open-world systems that they developed with Days Gone. So I’m really happy for Bend Studio."

https://blog.playstation.com/2021/06/02/hermen-hulst-qa-whats-next-for-playstation-studios/


#81674 RudY:
A Men In Blacket szerintem felejtsd el, majdnem biztos hogy fake.

(#81713) cyberkind válasza thrill (#81712) üzenetére


cyberkind
félisten

Én senkinek se hiszek, csak akkor, ha látom valamilyen szinten a produktumot, mivel annyira megy a bullshit ebben az iparban, és ez csak egyre rosszabb. Az tuti, hogy nem zárták be a Bend-et, de messze nem olyan szabadság van ott, mint a DG előtt, és az első trailer abból 3 évvel a megjelenés előtt jött, ezen logika mentén, jó messze van az ő játékuk is.

Én kedvencem a CDPR feje, ő a leghitelesebb és legjobb, imádom amikor a nyilvánosság elé kell állnia. :K

( ;] ;] )

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#81714) Bogyi007 válasza Zoleee83 (#81643) üzenetére


Bogyi007
veterán

Valami hasonló véleményen vagyok én is. Egyértelműen tervezem a Ps5 vásárlását, de látva a tegnapiakat én úgy látom nekem megfelel a konzol 2023-ban egy Spiderman 2 Bundle képében.

Szép volt jó volt ez a tegnap esti bemutó de ennyi, oké hogy jön márciusban a GT7 előtte a Horizon és talán-talán a Gow Ragnarök is még az év második felében, emellett a Project Eve tetszett, bár eléggé pofátlan Bayonetta nyúlásnak látszik - ami nem baj persze - mivel az még mindig az egyik kedvencem a zsánerból.

Mindezek mellett miért nem akarok még gépet venni? A HFW nem érdekel egyáltalán - az első résznek is többször megadtam az esélyt, de nem az én játékom. A GT7 és a Gow esetében is probléma a Sony új árképzése, én ami játékot megveszek azt általában végleg veszem meg magamnak (digitálisan mostmár javarészt) és látva a Sony vastagon fogó ceruzáját nyitó árban ez nem biznisz.
Másrészt a kontroller körül fel-felbukkanó problémák is visszatartanak a gép vásárlásától jelenleg. Tudom sokan javasoljátok, hogy legyen tartalék kontroller és ha tönkremegy az egyik, akkor van másik a géphez, de nekem egyszerűen nem kell másik.Valamint ott a konkurens konzol is, azzal be vagyok biztosítva a premier játékokra 2023 májusig a GPU által.

Tehát baromi jó játékok lesznek a gépre, de a mostani kínálat nem hoz még lázba a közeljövőben megjelenő címek - single player voltukból kifolyólag - meg jók lesznek olcsóbban is későbbi vásárláskor majd.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#81715) KaitouP válasza Madwe (#81709) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

+ esélyes, hogy lesz 120 fps is.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#81716) thrill válasza cyberkind (#81713) üzenetére


thrill
tag

Honnan van az infód, hogy nincs szabadság annyira? Ha ennyire bennfentes vagy, miért nem tudod min dolgoznak? :)

Szerintem nagyon tévúton jársz. A DG trailere pont azért jött 3 évvel a megjelenés előtt, mert kurva sokat csúsztak a fejlesztéssel.

Tudni kell választani ki hiteles és kinek az infóját hiszed el.
4chan, idióta leakelgetők = nem hiteles
iparági szakemberek (pláne ha az adott stúdió embere, vagy az egész üzletág feje) = hiteles
(CDPR-t ne vegyük ide, és az olyan nagyot mondókat se, mint pl. Randy Pitchford)

Michael Mumbauer és John Garvin (keresd ki kik ők) is beszélt erről nemrég, pedig őket kvázi kirúgta/ellehetetlenítette a Sony, mégsem ezt mondták amit Te.

Nagyon egyszerű a képlet, miért nem mutatták min dolgoznak: mert nincs olyan állapotban. Ha megfigyelted a Sony (és szinte mindenki más is) változtatott a stratégiáján és nem mutogatják nagyon előre a portékákat, csak maximum ha kvázi annyira megbízható fejlesztőről és annyira hot címről van szó, mint most az Insomniac esetében. Köszönhető ez a Covidnak, az egyre nagyobb fejlesztési költségeknek/időnek, és a sok idióta leakelgetőnek, meg fórumokon anyázóknak. Szerintem jobb is így.

[ Szerkesztve ]

(#81717) cyberkind válasza thrill (#81716) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak az utólagos kommunikációból tippelem, amik gyakorlatilag arról szóltak (kivétel az utolsó), hogy ők mennek besegítős csapatnak a ND-ba meg még nem tudom kihez, mert a DG ennyire nem hozta azokat a számokat, amiket a Sony akart, de nem ez történik elvileg (nem tudom hol meg kinél olvastam, de lehet, hogy pont a Kotaku volt). :) Meg ugye ott volt a játék rendezőjének(?) a kifakadása is.

Fórumokat ilyenre nem olvasok, csak játékokhoz.

Paranormal Cocktivity

(#81718) keIdor válasza Bogyi007 (#81714) üzenetére


keIdor
titán

Nekem a 10 hónapos géphez járt és egyetlen controlleremnek a mai napig kutya baja. Nincs eltört rugó, nincs driftelés se. Szóval nálam egyelőre hibátlan…
Pedig használva van, 10-15 játékot már kivittem a gépen vele.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#81719) Moby válasza Bogyi007 (#81714) üzenetére


Moby
addikt

És ha tegnap több játékot jelentettek volna be, akkor olcsóbbak lennének a játékok, vagy kevesebbet kéne költeni rájuk, esetleg több pénzed lenne rájuk? :DDD

(#81720) sp8787 válasza Bogyi007 (#81714) üzenetére


sp8787
addikt

Ide azok irogatnak akiknek van vagy lesz/akarnak PS5-ot.

Szted ki a halalf*sza kivancsi ezekre a nyomoronc esszekre ,hogy ki miert nem akar meg mikor nem akar......

(#81721) KoNZoLik@ válasza sp8787 (#81720) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Te milyen kedves ember vagy 😂De amúgy ja, most kivételesen egyet értek👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 819 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#81722) Moby válasza sp8787 (#81720) üzenetére


Moby
addikt

Akarna ő ps5-öt, csak szonista, 300Ft-os gamepasszal. Azt meg nem jelentették be tegnap sem. És szerintem a következőn sem fogják :(

(#81723) thrill válasza cyberkind (#81717) üzenetére


thrill
tag

Nézd, a Bend sajnos nem azt szállította ami elvárt volt. Késtek a projekttel és tele volt buggal, problémákkal, nem hozta a számokat. Hasonló helyzetben valóban "beszántottak" már pár stúdiót, akik nem tudtak élni a lehetőséggel (Ninja Theory, Ready At Dawn, Evolution). Ehhez képest a Bend kapott új esélyt. Ha szigorúbban is fogják őket, az teljesen jogos. Ez üzlet (is) és erős a konkurencia házon belül. De azért ha új IP-n dolgozhatnak és szabad kezet kaptak hozzá, az nem olyan rossz.

A játék rendezőjét fentebb említettem. Ne csak a cikkeket olvasd el, ami a szenzációhajhászásra mennek rá, hanem hallgasd végig a 2 órás David Jaffe interjút ha érdekel. Én megtettem. Érdekes dolgokat mond, plusz azért azt is vegyük hozzá, hogy azért emberekről van szó. Esélyes lehet, hogy nem végezte maximálisan jól a melóját és a sértettség is beszél néha belőle.

Fórumokat nem olvasol, de cikket igen. Amik fórumos böfögésekből és 4chanes szakértőkből táplálkoznak. Ez itt a probléma. Például csak tekintsünk vissza pár nappal ezelőttre, hogy mennyi bullshitelés ment a Sony Eventtel kapcsolatban. Most már senki nem emlékszik rá, és amikor legközelebb ilyen lesz, mindenki beszopja majd újra a sok hülyeséget. Mert az emberek hamarabb elhiszik azt, amit látni szeretnének, a realitással ellentétben.

(#81724) sp8787 válasza KoNZoLik@ (#81721) üzenetére


sp8787
addikt

Csak megtortem mert hombre megigerte a BB remaster/patch-et es semmi, nihil......

(#81725) 3L1T3 válasza KaitouP (#81699) üzenetére


3L1T3
addikt

Nincs de ha L.A. Noire szintu nyomozason alapulna akkor talan.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#81726) Moby válasza 3L1T3 (#81725) üzenetére


Moby
addikt

Ha igaz ez az egész EBGames-es leak, akkor teljesen biztos vagyok benne, hogy a SuckerPunch meg fogja mutatni, hogy bizony van :) De ehhez nem is kell ekkora tehetség. Űrlények, emberek mindenféle hightech kütyükkel, galaktikus fenyegetés...ettől sokkal kisebb témákból is csinálnak egészen jó játékokat :D

(#81727) ratgab válasza Tyler Durden (#81688) üzenetére


ratgab
tag

Én is örülnék. Véleményem szerint a kotornak max egy modernizált grafika kéne semmi más. Aládobnák azt a grafikát amit a trailerben is láttunk és minden más maradhat ugyanúgy. Na jó az átvezetőket is lehet modernizálni. De ennyi. Minden más tökéletes volt.

(#81728) Bogyi007 válasza Moby (#81722) üzenetére


Bogyi007
veterán

Bedobhatom a korábbi Sony konzolokról a meglevő digitális gyűjteményeimet és lemezeimet - volt hozzájuk bőven tartalom. Egyedül a Ps2 maradt ki, de az meg párom öccsének volt.

Ps1 még most is megvan, vannak hozzá elég szép számban eredeti lemezek is, Ps3 konzolom összesen 4x volt vásárolva, ebből jelenleg is megvan egy SuperSlim, mivel a Move szett miatt az megtartottam. Ps4-ből is volt Slimem és Pro-m is.

Szóval nem kicsit sikerült mellédurrantani...

A Game Passos felvetés is kapufa, egyetlen használt profilom van (meg egy angol, de csak azért mert anno nem lehetett minden címet megvenni a magyar storeban) és eddig mindig is minimum 1 évre volt a szolgáltatás előfizetve.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#81729) Moby válasza Bogyi007 (#81728) üzenetére


Moby
addikt

Mi a konklúzió? Meg tudod fogalmazni maximum kettő mondatban? Mert ennek posztnak most annyi mondanivalója volt, mint az előzőnek. Mi az, ami tközölni szeretnél?

(#81730) Moby válasza sp8787 (#81724) üzenetére


Moby
addikt

Hombre mindent megígért mindenkinek, nem lehet már komolyanvenni :(
:DDD

(#81731) RudY válasza cyberkind (#81713) üzenetére


RudY
addikt

Jut eszembe, én inkább a Quantic Dreams-re lennék kíváncsi, hogy mégis mi a túró van velük és mivel foglalatoskodnak a Detroit óta. A blogjuk rendszeresen frissítve, vannak érdekes momentumok, pl. az, hogy új stúdiót nyitottak, tovább növekedtek, viszont a legérdekesebb, hogy teljes jogú kiadóvá váltak és nem erőltetik a Sony exluzivitást... ezeken kívül viszont síri csönd.

[ Szerkesztve ]

(#81732) Bogyi007 válasza Moby (#81729) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mert aztán a tiednek nagyon volt - SZERINTED Sony féle GPU-t várok olcsósítva.
Nagyon nem. Vannak aggályaim a kontroller miatt, az eddigi játékok nem érdekelnek, amik meg érdekelni fognak a közeljövőben, úgy akarom beszerezni, hogy azokat nem akarom végigjátszás után eladni (amire a topic jelentős része erre egyébként baromi büszke, hogy így tesz) így fölösleges lenne 20e forint feletti áron megvenni őket (premierkor) és így egyben a konzolt is.

Hogy te ebből miként vezetted le hogy én GPU-t szeretnék ps5-tre számomra rejtély. De ne fáradj, nem kell kifejtened kettő mondatban sem bővebben.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#81733) balazs025 válasza Moby (#81726) üzenetére


balazs025
senior tag

Mármint a Sucker Punch mit mutat meg? Az ebgames-es leak nem a Bend Studio által készítendő Men in Black volt?

[ Szerkesztve ]

(#81734) Moby válasza balazs025 (#81733) üzenetére


Moby
addikt

De, csak már írok összevissza :D

(#81735) Moby válasza Bogyi007 (#81732) üzenetére


Moby
addikt

Megint egy fél oldal ugyanarról a semmiről. "Látva a tegnapiakat..." ezzel kezdted. a mondadód. Továbbra sem értem mi köze mindennek ahhoz, hogy mi volt tegnap. Meg mi az, hogy "így fölöesleges lenne 20e forint feletti áron megvenni"? Az nem fölösleges, hanem drága. Mármint neked drága, de még mindig nem értem hogy jönnek ide a tegnapiak. Leírhattad volna egyszerűen azt, hogy nem veszel PS5-öt, mert drága a játék neked. Ez még érthető is lenne, bár nem annyira vág egybe a topik céljával, de ennek legalább lett volna értelme. A kontrolleraggályod ugyanilyen homályos. Értem, hogy vannak aggályaid, deeee ez elmúlik magától később?
Ez az egész posztfolyam olyan, mint valami látens vívódás saját magaddal, hogy most akkor akarsz-e ps5-öt, vagy jó így, hogy nincs, mert...és akkor jönnek ezek az izék. Ebben itt neked nem fog tudni segíteni senki. Mármint nem fogja helyetted megvenni senki a drága játékokat. Azt meg felesleges leírni, hogy nem veszel PS5-öt. Emberek milliárdjai fognak ugyanígy tenni, mondhatni az uralkodót öbbséghez tartozol :)

(#81736) Blaze_ válasza Deck (#81622) üzenetére


Blaze_
aktív tag

A Baldur's Gate 2-be be lehetett importálni az első részt teljesítő karaktereidet. Csak, hogy erre is legyen ellenpélda ;)

(#81737) Bogyi007 válasza Moby (#81735) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hihetetlen hogy még mindig van példa arra, hogy kiragadva van egy egész hozzászólásból pár részlet és utána ezen részletek kerülnek kinagyításra.

Zoleee83 hozzászólására reagáltam és konkrétan leírtam, hogy mikor és milyen kiadásban tervezek VENNI konzolt és hogy addigra miket tervezek beszerezni hozzá.

Az tény hogy a játékok kapnak később leárazást, épp a napokban volt temérdek link akciós játékokról (Alzáról és Emagról) amik semmivel sem adnak kevesebbet ha 1 évvel később játszuk őket, sőt többsége bővítést is kapott a megjelenésük óta.

Kontrollerekből szintén jöhetnek ki javított vagy akár átdolgozott kiadások (pl a Ps3 premierkor a kontroller magával hozta a Sixaxis technológiát, de még rezgés funkció nélküli volt egy jogi probléma miatt, aminek rendeződése után már azt a funkciót is megkapta)
Az hogy vannak gondok itt is olvashattuk több esetben, és biztos hogy nem csak a Triwardenhez visznek be Magyarországon kontrollereket meghibásodás miatt, hanem más országokban is - ezen kontrollerek visszakerülnek a Sonyhoz és nehezen hinném, hogy egy -egy széria legyártása után nem javítana a Sony majd a minőségükön.

Várom a Spiderman 2 Bundle érkezését tehát 2023-ban.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#81738) opr válasza Blaze_ (#81736) üzenetére


opr
veterán

És az összes skill, item, pénz, minden ment vele együtt?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#81739) keIdor


keIdor
titán

Mi ki is vittük a Life is Strange True Colors-t asszonnyal, szóval ez gyors volt, 1 napja jelent meg, de mindketten imádjuk a szériát és keményen rá is függtünk, ahogy várható volt a korábbi részek alapján.

Én játszottam, ő nézte. Igazából ugyanúgy a hatása alá lehet kerülni, mint az első rész vagy a BtS-nél, szóval akiknek az tetszett, azoknak ezt is ajánlom.
Várjuk a szeptember 30-át a DLC miatt. :K
Elsőre meg is lett a platina, mert ha rendesen szétnézel, akkor ugyanúgy megtalálható minden. Hossza kb. az első részével megegyező.

Deck Nine jó munkát végzett, nekem a BtS is nagy kedvencem, nálam már ott bizonyítottak, szóval ugyanolyan jók, mint a Dontnod. :R

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#81740) hombre[EU] válasza sp8787 (#81724) üzenetére


hombre[EU]
veterán

azóta könnyek közepette alszom el...
úgynéz ki az uncharted fontosabb volt, de ami késik nem múlik :DDD #havefaith

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#81741) Blaze_ válasza opr (#81738) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Skillek, statok mind. Cuccok nem, mert fogságban kezded a második részt, elvették mindened.
Ha új karaktert generálsz egyébként az is 8. szinten kezd.
Jó ez annyiból más hogy rpg, a karaktergenerálás a játék része és nem két perc.

(#81742) syler123


syler123
veterán

A Projekt Eve nektek hogy tetszik? Még akár jó is kisülhet benne, "kicsit" Bayonetta klón, de a jobbik fajtából.

[ Szerkesztve ]

(#81743) -secret- válasza syler123 (#81742) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem adja.

(#81744) Szabi® válasza syler123 (#81742) üzenetére


Szabi®
addikt

Tuti vétel lesz :)

(#81745) Sanyi.mTs válasza Sanyi.mTs (#81079) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Hogy mennyire mérges vagyok az MPL-re. Csütörtökön rendeltem MM-ből. Kézbesítőnél péntek 8:45-kor. Persze kiszállítani csak is 8-17 között. Futár számát nem adják meg, központnak nincs telefonos elérhetősége. Melóhelyre kértem, de pénteken 15-ig lettem volna, de a fentiek miatt 17-ig ott voltam. Futár nem jött. Majd 18-kor hív, hogy ma nem tudta kiszállítani, majd hétfőn. :(((

Más:
Ha valamelyik játék nem tudja 4k/60fps-t, attól még tud futni 1080p/60fps-ben?

(#81746) saelin válasza Sanyi.mTs (#81745) üzenetére


saelin
veterán

Fejlesztőtől függ hogy oldja meg. Általában dinamikus felbontással nyernek annyi lóerőt ami elég a magasabb fps-hez. Meg innen-onnan levesznek a részletességből. Szerencsére én még nem találkoztam olyan PS5-ös játékkal aminek ne lett volna egy magasabb framerate opciója. Tartsák meg a jó szokásuk!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#81747) Kendek válasza Sanyi.mTs (#81745) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez a konzoloknál nem így működik. Fix beállítással futnak a játékok, ami nem függ a HDMI kimeneti felbontásától, max a végeredmény skálázva van. Egyes esetekben viszont lehet választani, hogy a szebb grafikát, vagy a jobb futási teljesítményt prefelálod. Szerencsére ez a lehetőség egyre elterjedtebb az újabb címek esetén.

<-ƘƘ->

(#81748) ProEvoFan válasza Sanyi.mTs (#81745) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

MPL...ha meglátom hogy ők szállítanak, inkább máshonnan rendelem a terméket. Ez a banda a futárszolgálat legalja...

(#81749) cactuar válasza ProEvoFan (#81748) üzenetére


cactuar
aktív tag

Ez a sofőrön is múlik, aki felénk szállít, az nagyon rendes fickó, mindig fél órával előtte telefonál, hogy jön. Nem egyszer módosítottam is, pl munkahelyemre kértem a csomagot, de már hazamentem, amikor jött volna a csomag, és elhozta haza. Szóval nekem pont nagyon jó tapasztalatom van MPL-lel.

(#81750) S@c@


S@c@
őstag

Sziasztok! Budapesten nincs olyan lehetőség,h van series X gépem és cserelek valakivel ps5re 1 hónapra. Mindenki saját accounttal játszik és lemezzel játszik. Így mindenki kiporgetheti a másik ex címeket.

Ismerősi körben csak box van. :(

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.