Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81351) oriic válasza Moby (#81342) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó de pár hónapja már tudjuk, hogy a GOW csak jövőre jön. [link]

Más kérdés, hogy tippre az év második felében lesz belőle valami szerintem.

Live-Die-Respawn

(#81352) CptAdamica válasza zozek (#81340) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ez a Gran Turismo is egy akkora vicc, nézzenek már rá a FH5-re, édes istenem...

Megyen!

(#81353) ProEvoFan válasza zozek (#81340) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:R :C
Akkor négy hónapig FH 5 ezerrel, utána GT7el folytatom, majd felváltva tolom mind a kettőt. :))
...és februárban jön a Horizon Forbidden West. 2022 jó év lesz játékfronton.

(#81354) vonSux


vonSux
őstag

Tudom, hogy pár embernek most sok minden fáj, amit itt sorokba is önt. Hát vígasztalódjatok 4k póki trailerrel.

(#81355) Szabi® válasza Bobek198508 (#81348) üzenetére


Szabi®
addikt

Támogatnám. Tenchu, Syphon Filter, Bushido, első Medal of Honor .

(#81356) Donnie válasza Elderath (#81344) üzenetére


Donnie
őstag

Szerintem is harmatgyenge volt… Nagyrészt ‘23ban jönnek a nagyobb címek, a crossgen játékokon nagyon látszik, hogy vissza kellett fogni a paripát. A többi meg nem exkluzív lesz vagy jön PC-re is.

(#81357) mettek válasza CptAdamica (#81352) üzenetére


mettek
addikt

Én is ezt mondtam magamban. Simán keresztbe veri az FH5 ezt a GT7-et. Pedig az egy open world. :D na mindegy. Nem tusom mi van a Sonyval de ez nem jó irány.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#81358) modflow válasza Elderath (#81344) üzenetére


modflow
veterán

Semmi!
Jön egy 10 éves játék, meg GTA5, uncharted, meg gagyiságok?
Hurrá!
A GoW, még ha DLC is, az az egy jó lesz majd egyszer, ha megjelenik.

[ Szerkesztve ]

(#81359) keIdor válasza Bobek198508 (#81348) üzenetére


keIdor
titán

A remake-kel semmi baj nincs, nézd meg a Resident Evil 2-t vagy a 3-at. A kora miatt indokolt és ma már más igények vannak, mint annó. Ezeket rendszerint a nulláról készítik.
A Kotor 1 Remake is ezért várós. 18 éves cím, az eredeti Xbox-ra jött ki annó.

A Remasterek viszont sima cash grab-ek, ebben egyetértek. A GTA V vagy az Unchartedek kb. a PS4 patch kategória, csak mivel Remaster ott van a névben ezért el lehet adni teljes áron.
Ennyi van mögötte.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#81360) ProEvoFan válasza CptAdamica (#81352) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mind a kettő g@ci szép.
GT 7 4K videót megnézném már.

(#81361) Szabi® válasza nitro16 (#81349) üzenetére


Szabi®
addikt

Várható volt, hogy lesznek direkt telibe fikázok.Ki finomabban, ki élesebben fogalmaz...
A szőlő sem érett még meg ...
A Horizon Forbidden Westnél még durvább volt ...

(#81362) Donnie válasza Donnie (#81356) üzenetére


Donnie
őstag

Se Elden Ring, se BB Remastered vagy BB2, se Silent Hill teaser, semmi… A Project Athia-ból meg ami lett ( Forspoken) az, hogy is mondjam :) Érdekes…

[ Szerkesztve ]

(#81363) CptAdamica válasza EnterR (#81339) üzenetére


CptAdamica
veterán

:D

Pedig milyen szép lett volna, ha Hassan leveszi a maszkot és Kojima van alatta. :D

#81362Donnie
Ja, basszus BB Remaster sem volt. :(

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#81364) Moby válasza oriic (#81351) üzenetére


Moby
addikt

Nyilván, de hogy elfogyott a bátorság nagyon :D Vagy csak kiderült, hogy viszik a PS5-öt így is, mint a cukrot, nem kell itt már nagyon ígérgetni sem.

(#81365) Griff55


Griff55
senior tag

Jól látom, hogy csak a God of War trailert nem tették még fel rendes minőségben?

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#81366) EnterR válasza Griff55 (#81365) üzenetére


EnterR
veterán

Mire azt a látótávolságot renderelik 4K-ban... :DDD

PSN ID: marquuard

(#81367) Griff55 válasza ProEvoFan (#81360) üzenetére


Griff55
senior tag

[link]

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#81368) Szabi® válasza Moby (#81364) üzenetére


Szabi®
addikt

Azért egy új Uncharted biztos ütni fog megint. Tuti Sony ex lesz majd az év játéka a közel jövőben.

[ Szerkesztve ]

(#81369) vonSux válasza Griff55 (#81365) üzenetére


vonSux
őstag

Ott van az. GOW trailer.

(#81370) Elderath


Elderath
őstag

Rockstarnak azért van bőr a pofáján eladni ezt a fos GTAt megint kb ugyanolyan graffal

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#81371) Griff55 válasza EnterR (#81366) üzenetére


Griff55
senior tag

[link]
Na csak kitették a god of war trailert is :D

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#81372) EnterR válasza Elderath (#81370) üzenetére


EnterR
veterán

Ezt a grafikát már 2015 elején hoztuk pécén, hagyjukmár. :D Elpocsékolt idő, pénz, energia.

PSN ID: marquuard

(#81373) pzstm válasza Moby (#81342) üzenetére


pzstm
titán

szokásos Sony.....őszintén Wolverine-t is most megmutatták...kb a minek érzésem van......Pókica 2023 az meg 2024 kb..... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#81374) EnterR válasza pzstm (#81373) üzenetére


EnterR
veterán

Nem vagyok teljesen kibékülve a 10 másodperc teaser, 2023-as megjelenés párossal.

PSN ID: marquuard

(#81375) Toncsi92


Toncsi92
tag

Nemvolt rossz a show mondjuk jónak se mondanám kérdem én holvan az a rengeteg új cím amiről dumált a Jim Ryan bácsi hogy, mennyi új ip-t fognak készíteni. Gyakorlatilag volt egy Wolverine új címek közül és ennyi Jó új GOW, Spiderman 2, Kotor Remake, Alan Wake Remake, Forspoken, tökjó meg minden. Ezeknek örültem is de egy picit többet vártam 1 év síri csönd után nade ezvan van a ps5 mellett series x is itthon arra is jön majd Fable Avowed stb stb szóval el leszek míg jönnek a sony címek :C

[ Szerkesztve ]

Üdv

(#81376) pzstm válasza EnterR (#81374) üzenetére


pzstm
titán

igen az is még 2 év plusz simán kalkulálnék akár csúszást is neki....én már nem akarok ilyen 2-3-4 évre előre bemutatott teasereket.....előző GoW-ot is 2-3 évvel megjelenés előtt már bemutatták ha jól rémlik :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#81377) keIdor válasza Toncsi92 (#81375) üzenetére


keIdor
titán

Forespoken is új IP, meg az a két japán(?) játék is annak tűnt, csak az nem az én világom a címüket se jegyeztem meg.
S mérget vehetsz, hogy a Fable és Avowed legalább ugyanolyan messze van a megjelenéstől, mint amiket most mutattak. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#81378) Toncsi92 válasza pzstm (#81373) üzenetére


Toncsi92
tag

God Of War-nál meg még dátum se volt az lehet ilyen 24-25 lessz :DDD

Üdv

(#81379) KaitouP válasza EnterR (#81374) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Fel kéne nőni a Blue Box-hoz, ők 15 másodperces teaserrel és bármilyen kommunikáció nélkül durrantottak. ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#81380) CptAdamica válasza Griff55 (#81367) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ezt így képesek bevágni 2021-ben, helló PS2, te vagy az?

Megyen!

(#81381) Bobek198508 válasza Elderath (#81370) üzenetére


Bobek198508
csendes tag

Ps6-ra lesz még remaster is! :C Na az lesz a király :DD

(#81382) Moby válasza pzstm (#81373) üzenetére


Moby
addikt

Én úgy kompletten nem értem mi értelme volt a szokásos hype keltésen kívül. Az össz új információ annyi volt, hogy lesz két új játék, aminek tudjuk a címét, és kb ennyi. A GOW minden pillanata spoilergyanús, úgyis tudjuk, hogy baszni fog, de a leglényegesebbet, ami mindenkit érdekel, azt nem. És minden mást láttunk már. Szóval ez a mai ez nekem ilyen jeladás volt, hogy ittvagyunk, élünk, és majd egyszer jönnek a dolgok, de most menjetek szépen haza, mert ettől többet nem kaptok :)

(#81383) Farkassacred


Farkassacred
őstag

Ezek a dátumok úgy látom, hogy pont tökéletesek egy kezdő ps konzolosnál, respect a veteránok kitartásáért. :K
Gow, Forbidden.. ezek bizony nagyon várósak.

(#81384) keIdor válasza Toncsi92 (#81378) üzenetére


keIdor
titán

Nincs az olyan messze, HFW-nél se volt dátum, mert gondolom nem mertek 2021-et mondani előre.
Itt is ugyanez van a háttérben. Mivel már gameplayt is mutattak, közelebb van, mint gondolod.
Szerintem 2022 fall, rosszabb esetben 2023 február.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#81385) cyberkind válasza CptAdamica (#81380) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez tényleg egy igazi múltidézés lesz. ;]

Paranormal Cocktivity

(#81386) Szabi® válasza Toncsi92 (#81378) üzenetére


Szabi®
addikt

Várjál még, mert lehet a Fable is akkor jön. :D Abból már egyet amúgy is elkaszáltak.

(#81387) Scholes9 válasza Bobek198508 (#81348) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Remake fasza, remaster szar, röviden ennyi :D ;)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#81388) EnterR válasza KaitouP (#81379) üzenetére


EnterR
veterán

Nem lehet mindenki akkora mágus, mint ők. Látod, egy Rockstar-nak sem sikerült. Blue-ék eladták magukat játék nélkül. Zsenik.
:DDD

PSN ID: marquuard

(#81389) Toncsi92 válasza keIdor (#81377) üzenetére


Toncsi92
tag

Ja igazad van az a japcsi cím is új meg a forspoken is és igen fable, avowed se mostanában jönnek csak pár példát mondtam micro részről is hogy, jön pár cím azért ottis majd illetve el leszek gamepass játékokkal amíg nemjön pár normálisabb cím ps-re is ;)

Üdv

(#81390) KaitouP válasza EnterR (#81388) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Úgy úgy! :C :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#81391) Griff55 válasza CptAdamica (#81380) üzenetére


Griff55
senior tag

Na jó ez tényleg gyalázat, a közeliek jól néztek ki.

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#81392) EnterR


EnterR
veterán

Én a mai dátumok után (már ahol volt ilyen) szerintem a következő két évben bőségesen megleszek a Fall Guys & Rocket League kombóval. :D

PSN ID: marquuard

(#81393) ProEvoFan válasza pzstm (#81373) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Hogy megint készlethiányos legyen a ps5. :D

(#81394) KaitouP válasza CptAdamica (#81380) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Nem akartam elhinni, újranéztem, és tényleg. Ez valahogy bent maradt így, nem hiszem hogy ezt így akarták megmutatni, de azért tegyük hozzá, hogy a végső játék mindig remek grafikailag.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#81395) ProEvoFan válasza Griff55 (#81367) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszönöm. Így mégütősebb. :C

(#81396) Moby válasza CptAdamica (#81380) üzenetére


Moby
addikt

A Jancsimuncsi corp pontosan ezekről a kétarcúságokról híres. Ez az egész kezd amúgy is annyira dinoszarurusz látványosság lenni, mint a trailer a belső égésű motorok mutogatásával. Én nem tudom mit lehet még elmondani a körversenyes témában, amit nem mondott el senki, deviszont nagyon el kéne, nekem ez sok éve úgy tűnik, hogy más sem nagyon. Jancsimuncsiék sem.

(#81397) Toncsi92 válasza EnterR (#81388) üzenetére


Toncsi92
tag

Ennyi mostmár mindenki ismeri őket a világon az más kérdés hogy, milyen lessz a megítélésük ja az a kammer studió csinál új játékot akik beszívattak csomó embert? :DD Habár ha belegondolunk a negatív reklám is reklám :DDD

Üdv

(#81398) Xaels


Xaels
félisten

Szerintem nagyon jó kis Showcase volt, nem sok töltelékkel. Nekem a Peoject Eve tetszett, bár a főhősnő kicsit olyan mint egy kevésbé karakteres Bayonetta, de amúgy a látvány meg a játékmenet rendben van. Forspoken volt már korábban is, de most jobban átjött a játéksága, nem amolyan techdemo feeling volt már. GotG eddig is listán volt, de ez a trailer is megerősített benne. Deathloop koncepciója érdekes, de full árért szerintem kevés lesz a tartalom benne még mindig. Wolverine-nél majd kiugrottam az ágyból. Ragnarök meg alap, ott már sírtam a gyönyörtől.

GT7 nem az én világom, de itt valaki jött az FH-nal, de ez nem is az a kategória tudtommal. Az meg, hogy a Ragnarök csak DLC lenne... tartalmilag elég sok új dolgot lehetett látni szerintem mégha az amúgy előző technikai minőségéhez képest nem is látszik akkora ugrás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#81399) Lackooo84 válasza Griff55 (#81391) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát a gameplay nem.

The Truth is out there...

(#81400) Szabi® válasza CptAdamica (#81380) üzenetére


Szabi®
addikt

Mintha a Halo Infiniteből lenne egy snitt :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.