Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82751) Wesder válasza syIex (#82743) üzenetére


Wesder
félisten

Talphoz nem kell csavar, és a hűtőborda felét kidobtàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#82752) LÁZ válasza troland26 (#82707) üzenetére


LÁZ
addikt

hardveraprón vettem 30ért, 1-2 hónap maradék garral 😉

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#82753) solfilo válasza berbatov2 (#82749) üzenetére


solfilo
veterán

Köszi szépen! Lemezes vagy digi? Ha előbbi, akkor leadok rendelést máshol is, augusztusban adtam csak le. :DDD

solfilo

(#82754) syIex válasza Wesder (#82751) üzenetére


syIex
veterán

Hát akkor a régebbi jobb, mint az új? :DDD
Köszi! :R

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#82755) kriszpontaz válasza Wesder (#82751) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Csavarhúzó nem muszáj a csavarhoz, kézzel is betekerhető. Csavar az van.

[ Szerkesztve ]

(#82756) Csigavair


Csigavair
tag

Amúgy a Bonyhádi euronics üzletben úgy tudom van raktáron lemezes, 185-ért ha esetleg valakit érdekel.

(#82757) Krisz0630 válasza Csigavair (#82756) üzenetére


Krisz0630
senior tag

De kár, hogy pesti vagyok... :D

Épp én is gépet vadászok, eladtam a Series X-em, jönnék vissza a PS5 táborba.

Megrendeltem most pár helyen a gépet (Alza, Konzolvilág, Westend Sony, Platinumshop), de sehol nem mondtak túl bízatot, csak annyit, hogy legalább 1 hónap. :(

Szóval ha valakinek vank infója, Pest környékén az ne tartsa magában! :R

[ Szerkesztve ]

XBOX SERIES X ID:Bkrisz90 + iPhone 14 ProMax + iPad 10

(#82758) Wesder válasza kriszpontaz (#82755) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, igen. Köszi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#82759) Wesder válasza syIex (#82754) üzenetére


Wesder
félisten

Nem hiszem hogy rosszabb, legalàbbis a szagértők azt mondjàk hogy jobb. A Sony meg csak nem hülye ilyen téren.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#82760) Kanczy válasza Krisz0630 (#82757) üzenetére


Kanczy
veterán

A "legalább 1 hónap" mondatért nemrég még sokan öltek volna ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#82761) Krisz0630 válasza Kanczy (#82760) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Tudom, lehet csak "hozzászoktam", hogy day one kaptam PS5-öt és most várnom kell rá.

Na mindegy, majd lesz valami. :)

XBOX SERIES X ID:Bkrisz90 + iPhone 14 ProMax + iPad 10

(#82762) Pferi válasza solfilo (#82744) üzenetére


Pferi
senior tag

Februárban rendeltem az Alzától, ma kaptam meg és már az újabb modellt küldték.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#82763) syIex válasza Pferi (#82762) üzenetére


syIex
veterán

Hát ez elég egyértelmű hiszen nem ők tartották eddig vissza, hanem most kapták meg. :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#82764) opr válasza Krisz0630 (#82757) üzenetére


opr
veterán

Akar privatban is johet, mert nem akarom, hogy valami idiota flamewar legyen belole, de leirod legyszi, hogy hogyhogy igy alakult?
Oszinten kivancsi vagyok, mert a PS5->XSX->PS5(->XSX? :DDD) egy eleg egyedi "eletpalya".

Abszolut konfrontacio - es - flamewar szandek mentesen kerdezem, illetve tudom, hogy erosen szubjektiv a dolog, tenyleg csak erdekel a hogymimerre. :)

szerk: Lehet az a legjobb, ha ITT irod le, es akkor nincs ez a topik se teleszemetelve, ott meg azert neha nehezen, de igyekszunk normalis stilust tartani, hiaba kepviselteti magat mindket (harom? n?) tabor. :R

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#82765) WaterWave válasza Kendek (#82574) üzenetére


WaterWave
veterán

Lehet bővíteni, most akciósan 1 tera bővítés 65 ezer

Köszi.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#82766) pzstm válasza Krisz0630 (#82761) üzenetére


pzstm
titán

múlt hét hétfői központi szalon rendelésért kedden hívták ismerőst.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#82767) JanR válasza opr (#82764) üzenetére


JanR
addikt

Szerintem a visszavaltas okara mas is kivancsi.
Igen csak temaba vag, hogy szemelyes preferenciatol fuggetlenul, mit tart egy felhasznalo jobbnak a Ps-ben, mint az X-ben.

(#82768) KaitouP válasza Wesder (#82727) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Ráadásul mekkora poén hogy Kraken + Subnautica (tengeri cucc), és ez a program az egyik legjobb példa a tömörítési eljárásra. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#82769) KaitouP válasza JanR (#82767) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Csak ne legyen belőle flamewar gyerekek pls.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#82770) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

Megvan a megoldás, amivel PS5-ön megy a 8K 144 fps: [kép] Gémer tusfürdő!!! ;] Kár hogy nem RGB-s... Az illata nem rossz, de még mindig az Axe a legjobb szvsz. Na de a többit a tusfürdő topikban. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#82771) BusinessGuy válasza KaitouP (#82769) üzenetére


BusinessGuy
őstag

Troll on:

Xboxra nem volt játék!! 4! ;] ;] ;]

(#82772) #72042496 válasza JanR (#82767) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nekem pl. az XBOX-ban az tetszik nagyon de nagyon, hogy kompaktabb, és gyakorlatilag nem hallom, amikor megy. Emellett tud VRR-t és Atmost, némelyik játékkal FPS boostot.

Kontrollerben viszont az XBOX szerintem visszalépett, a PS pedig egy hatalmasat előre. A DS5 jobban kézreáll most, a haptikus visszejelzés pedig cool. A PS dashboardja, az egész UX is látványosabb, nekem szimpatikusabb, egyszerre kiigazodom benne. Ill. számomra a PS-é a vonzóbb játékkínálat.

Nekem szerencsére nem kell választani köztük, mert az anno elgondolt PC + PS4 helyett XSX + PS5 került a nappaliba, utóbbiból most kettő is van LOL.

[ Szerkesztve ]

(#82773) Csigavair válasza opr (#82764) üzenetére


Csigavair
tag

Nálam x360->ps4->xss->ps5->xsx(lett volna ha lehet kapni) es végül ps5 lett, mert azt tudtam szerezni… XsX sehol. Nálam a game pass illetve stalker2, starfield és egyebek miatt érdekelne az X. Persze örülök a ps5-nek de ha lehet kapni, akkor megy mellé az X az tuti.

[ Szerkesztve ]

(#82774) Blaze_ válasza #72042496 (#82772) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Legalább lenne valami érdekes újdonság, de századszor is ugyanezeket írja mindenki ;]

(#82775) FollowTheORI válasza Blaze_ (#82774) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Last gen játékok, csakis SX... :P a BC/boost és az 1X enhanced miatt. Vótmá? ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#82776) #72042496 válasza Blaze_ (#82774) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem olvastam ilyesmikről, de akkor tudom legalább, hogy ebben mainstream szempontjaim vannak. :)

(#82777) ProEvoFan válasza #72042496 (#82772) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Játszol Fortnite-al? Ott megjön a hangja az Xboxnak. Pl FH4 alatt kusban van.Szerintem játéka válogatja mikor jön meg a hangja.
Viszont ps5 kusban van.Mindig. Remélem így is marad.

(#82778) #72042496 válasza ProEvoFan (#82777) üzenetére


#72042496
törölt tag

Semmi ilyesmivel. Csak egyjátékos, ill. most mehet majd coop mert van két-két kontrollerem is a gépekhez. :)

[ Szerkesztve ]

(#82779) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Erről jut eszembe meg kéne néznem a God of War térkép még mindig megpörgeti e a PS-t. :D A Pro azt nagyon nem szerette.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#82780) Rowen válasza FollowTheORI (#82736) üzenetére


Rowen
csendes tag

Az ő fiókjával léptem be, csak a 10 eurós ár 75 eurós lesz amint ramegyek a kasszára... bár tovább meg nem léptem vásárláskor, lehet valami bug. Majd megprobalom...

[ Szerkesztve ]

(#82781) #72042496 válasza FollowTheORI (#82779) üzenetére


#72042496
törölt tag

Épp a héten kezdtem el, és a PS5 is megérzi, de nem annyira vészes. Amit a PS4 Pro csinált néha, az egy külön műfaj. :)

A játék viszont már így az elején is bitang.

[ Szerkesztve ]

(#82782) Def26 válasza Krisz0630 (#82757) üzenetére


Def26
félisten

Ez csak az én véleményem, mielőtt valami feketeöves boxos betalál.

sztem többen is lesznek így ezzel. Anno, nem volt ps5, ha más nem (xbox jobban elérhetőbb volt, rövidebb várólista stb.) akkor legyen a box olcsó gamepassal. Most, hogy realizálódik a helyzet, szépen csorognak vissza ps -re a népek. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#82783) Blaze_ válasza #72042496 (#82776) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Igazából nem csak neked szólt, hanem úgy általában. Elég alaposan ki volt már tárgyalva a téma nem egyszer, nehéz újat mondani :)

(#82784) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#82785) ProEvoFan válasza Def26 (#82782) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem ha van rá pénz, jó mind a kettő.Persze egyszerre, nem külön-külön. :D XSS is jó választás PS5 mellé. :K

(#82786) keIdor válasza hombre[EU] (#82784) üzenetére


keIdor
titán

Gamer’s Nexus videója [link]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82787) pzstm válasza ProEvoFan (#82785) üzenetére


pzstm
titán

pontosan. Ha valaki megteheti akkor van PS5 és XSX is. Az idő más kérdés, abban segítséget akarok kérni majd én is :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#82788) Frod válasza FollowTheORI (#82779) üzenetére


Frod
addikt

Variációk egy témára: Modern Warfare/WZ menüje is szép baleset :DDD

Do you see the white shadow?

(#82789) Wesder válasza Def26 (#82782) üzenetére


Wesder
félisten

Ezzel a visszacsorgàssal csak az a probléma, hogy ha a Starfield valami csoda folytàn megvàltja a vilàgot, akkor mehetnek megint Boxot venni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#82790) Def26 válasza pzstm (#82787) üzenetére


Def26
félisten

házasodj meg, csináljatok gyerekeket. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#82791) opr válasza JanR (#82767) üzenetére


opr
veterán

Na igen, de engem nem csak az erdekel, hogy miert jobb a PS, hanem az is, hogy miert jobb a box. Elobbi a box topikban, utobbi meg itt tud kivaltani akkora agyatlan flamewar frocsogest, hogy ihaj, azert irtam, hogy lehet jobban jarunk a masik topicban, nem ezt szemeteljuk tele, plusz onnan eleg konnyen es eleg hamar kivagunk embereket, ha ugy van. Eleg alacsony a tolerancia ilyen teren, es nagyon nem szeretnem, hogy itt megint elinduljon ez a hulyeseg.

Persze ha kibirja a nep, hogy ne flamelje / trollkodja szet az egeszet, tolem aztan johet ide is. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#82792) opr válasza Wesder (#82789) üzenetére


opr
veterán

Eladtad az XSS-t? :Y

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#82793) Violka2016 válasza Raga (#82702) üzenetére


Violka2016
tag

Az oké, csak a nappaliban a kanapén eléggé kényelmetlen lenne... :)

(#82794) Wesder válasza opr (#82792) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, lecseréltem X-re mert jön a Dying Light 2, erre nem eltolták? :W

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#82795) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
MM-ből mennyire szerencsés ps5-öt venni?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#82796) mcwolf79 válasza ProEvoFan (#82777) üzenetére


mcwolf79
veterán

Érdekes , nálam semmi nem hozza meg az XSX hangját. Vagy a tiéddel van valami bibi, vagy az én gépem csodagép.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#82797) #72042496 válasza alratar (#82795) üzenetére


#72042496
törölt tag

Miért ne lenne szerencsés? :)

(#82798) Madoc válasza ProEvoFan (#82777) üzenetére


Madoc
veterán

Fiaim játszanak és abszolut nulla hangja van. Illetve nincs.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#82799) alratar válasza #72042496 (#82797) üzenetére


alratar
addikt

Nos, nem hallottam valami kedves dolgokat az áruval való bánásukról.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#82800) ProEvoFan válasza mcwolf79 (#82796) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nincs azzal semmi bibi. Pörög a ventilátor, Fortnite alatt jobban beindul.Ennyi. Nem zavar.
Ez kb olyan, mint a fél társaságnak "zajos" a PS5 müködése.Nekem meg hangtalan.Éjjel is, mikor mindenki alszik. Ez ilyen. Aszem' Moby is ilyen fasza hangtalan digitális példányt fogott ki.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.