Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#188701) seniman válasza RangerFox (#188684) üzenetére


seniman
addikt

Ja,megveszi a delikvens az aktuális fifát,aztán amikor kijön az új,negyedannyiért se lehet eladni. :D Egy hetes BMW-nek nincs ekkora százalékos értékvesztése egy év alatt. ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#188702) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Lenne lehetőségem elég kedvezően beszerezni egy V1-es VR szettet.
Azt szeretném pontosítani, hogy a V1 és a V2 között csak annyi a különbség, hogy a HDR jelet nem viszi át az a fekete egység, ugye? De egyébként ha nem VR-ozok, átviszi a képet a PS4 és a tv között, nem kell folyton széthúzogatni?

(#188703) #58978304 válasza fausto (#188702) üzenetére


#58978304
törölt tag

De szét kell huzogatnod ha HDR-t akarsz.
Ha nem akkor HDR nélkül átviszi a 4k-t persze kikapcsolva is.
Sajnos nekem is v1 van.
Mondjuk én tavaly kihúztam azt azóta úgy is maradt :D

[ Szerkesztve ]

(#188704) Carlos Padre válasza #58978304 (#188700) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ugye tudod, hogy kb egy gombnyomás a képernyőmentés? :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#188705) #58978304 válasza Carlos Padre (#188704) üzenetére


#58978304
törölt tag

Tudom persze yt ra is stream elek néha.

[ Szerkesztve ]

(#188706) Xaels válasza Carlos Padre (#188704) üzenetére


Xaels
félisten

De azon nincsenek rajta a TV képjavító effektjei.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#188707) #58978304 válasza Xaels (#188706) üzenetére


#58978304
törölt tag

Így van kolléga! :D
De az nem attól volt szép hanem alapból is gyönyörű :P

[ Szerkesztve ]

(#188708) Droughert válasza HaZsolt (#188697) üzenetére


Droughert
tag

HyperX Cloud I vagy II.
Ha nem fontos az USB elég az I-et venni, az jack csatlakozóval van ellátva, a II-es USB-s,
de úgy tudom más lényegi különbség nincs a kettő között Az I-es olcsóbb, az még beleférhet a keretbe, bár akciósan szokott olcsóbb is lenni, mint amit most látok árakat.

(#188709) STC Speed válasza Droughert (#188708) üzenetére


STC Speed
őstag

ps4 hez jobb a kettes, az usb hangkártya miatt sokkal szebben szól. Bár engem az zavar néha, hogy a hangerőt elveszti a kártya és mindig megkell emelnem indításkor.

(#188710) fausto válasza #58978304 (#188703) üzenetére


fausto
addikt

Köszi, akkor jól értettem, ha sima FHD tévém van, ami nem HDR-es, akkor nem kell széthúzogatni.

(#188711) #58978304 válasza fausto (#188710) üzenetére


#58978304
törölt tag

Nem ,akkor nem kell :)

[ Szerkesztve ]

(#188712) seniman válasza fausto (#188710) üzenetére


seniman
addikt

Akkor nem.De ha beújítasz egy 4K-s tévét,akkor cserélheted a VR-t is.De van még pár apróság-eltérés,például a V2-nek nem leválasztható a fülese és máshol is van a vezetékelése.Moby volt ennek a nagy szakértője,csak faképnél hagyott minket.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#188713) #58978304 válasza seniman (#188712) üzenetére


#58978304
törölt tag

Moby nak v1 volt hdmi swichel ;)
Miért cserélné a VR-t ?
Ilyen hülyeséget!
Egy 4k hdr hdmi swich 10€ Amazonról és voilá meg is van a PSVR 2.0 ...

[ Szerkesztve ]

(#188714) Droughert válasza STC Speed (#188709) üzenetére


Droughert
tag

Oké de 20k körül keresett, a kettes meg már inkább a 30k-hoz van közelebb.

(#188715) Carlos Padre válasza Xaels (#188706) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Se a telefoné. Ellenben megmutatta hogy néz ki a játék.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#188716) #58978304 válasza Carlos Padre (#188715) üzenetére


#58978304
törölt tag

Jajj de unatkoztok :P

Na ez viszont nem neked de ide tolom ha egyszer már itt vagyok :

[link]

4K Hdr Hdmi swich ,hogy a PsVr v1 ből V2 legyen 15€ ;)
Amúgy a V1 hatalmas előnye ,hogy használhatod a saját fejesed is.

[ Szerkesztve ]

(#188717) seniman válasza #58978304 (#188713) üzenetére


seniman
addikt

A két verza közti eltérésekről volt szó,nem arról hogy milyen van/volt Mobynak.Ezt a kóros hozzászólási kényszert már elnőhetnéd. ;)

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#188718) #58978304 válasza seniman (#188717) üzenetére


#58978304
törölt tag

Szerintem van ott szakmai infó rendesen.
Ha nem láttad akkor sajnálom ;)
Ha tudok rögtön segítek ha online vagyok van ezzel am valami probléma?!
Jó meg vannak unalomból iróttak is ,de hát kinek nincs nemigaz??
Te vetettél volna vele v2 psvr-t hdr tv cserével mikor elég egy elosztó apróért.
Ezen gondolkodj el inkább :P

[ Szerkesztve ]

(#188719) Kendek válasza #58978304 (#188716) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A ZVR2 esetén sem kötelező az integrált fülhalgatót használni, könnyedén lecsatlakoztatható és mehet a helyére a sajátod.

<-ƘƘ->

(#188720) #58978304 válasza Kendek (#188719) üzenetére


#58978304
törölt tag

Oké ezt nem elsőkézből tudtam így pontatlanúl :R

[ Szerkesztve ]

(#188721) Deck


Deck
titán

Van itt olyan akinek fenn van a Black Flag? Kéne 2-3 ember multiba. 10 perc lenne az egész. Játéktudás nem szükséges csak kéne 1 Domination meccs. :)

PS5

(#188722) seniman válasza #58978304 (#188718) üzenetére


seniman
addikt

Te nemrég úgy adtál külső HDD-s tanácsot,hogy lövésed sem volt az egészről.Amúgy Mobynak volt egy jelerősítő is a switch után,mivel a pro egy hdmi megjelenítőt sem tud néha kiszolgálni jelerősséggel(blackout)nemhogy kettőt.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#188723) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Új játékot készít az Electronic Arts és a Battlefield-csapat egykori fejese

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#188724) Deck válasza Deck (#188721) üzenetére


Deck
titán

Na siker :D

PS5

(#188725) #58978304 válasza seniman (#188722) üzenetére


#58978304
törölt tag

Hatalmasat tévedsz nagyon is tisztában voltam a Külső HDD-s hszem helyességével !
Ezért írtam neki hogy 3,5" os persze saját tápost használjon USB 3.0 sat mert a ps nem eszi az összes 2,5" usb-s vinyót.
Amúgy meg a legjobb megoldás egy Sata hosszabítóval kivezetni a gépből ;)
Jelerősítő pedig nem kell a swich hez nézz már utána légyszives :D

[ Szerkesztve ]

(#188726) #58978304 válasza #58978304 (#188725) üzenetére


#58978304
törölt tag

Kiegészíteném mert valamit félreértesz szerintem:
Mégpedig azért nem kell a jelerősìtő mert a kapcsolóval nem csinálsz mást csak a ps után elosztod a jelet hol a vr be onnan tovább a tv be (ugye ez a standart HDR nélküli jeled a V1 en keresztűl) hol a tv be direktben (Így van HDR ed) .
Tehát egyszerre két felé még véletlenül sem megy a jel.
Mivel egyszerre 2 kijelzőt írtál így gondolom valamit félre érthettél...

[ Szerkesztve ]

(#188727) Djuree


Djuree
félisten

aki jatszik a wh40k inkvizitor martyrral, mi a kulonbseg a vedelmezo taktikai es neheztuzer alfaja kozott? melyik a jobb?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#188728) hhenry válasza gyuromoj (#188723) üzenetére


hhenry
őstag

Jól hangzik

(#188729) fausto


fausto
addikt

Köszi mindenkinek a választ, ez a switch-es megoldás is érdekes infó :)

(#188730) storm3 válasza STC Speed (#188709) üzenetére


storm3
senior tag

Engem meg az, hogy a gepbe kell dugni usb - n keresztul a hangkartyat. Nincs erre valami megoldas, hogy kontiba bevarazsoljam azt az usb cucclit? (atalakito talan?)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#188731) #58978304 válasza Carlos Padre (#188627) üzenetére


#58978304
törölt tag

Na, Karcsi, sicc!
Minimum 2x Miatyánkot tessék ezért a húzásodért :P

[ Szerkesztve ]

(#188732) Halley válasza Kendek (#188693) üzenetére


Halley
csendes tag

Akkor mi a megoldás? Azt akarod mondani hogy ha a külsőn van a játék amivel játszani szeretne az ember, másolja át előbb a fő HDD-re. A külsőt pedig kapcsolja ki? Vagy létezik valami spec. kábel ami nem okoz problémát? Esetleg ne külső HDD-ben gondolkozzon aki hely hiánnyal küzd?

(#188733) Kendek válasza Halley (#188732) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Alapvetően egy sérülésmentes, normális USB 3.x - SATA átalakítóval nincsen gond, a kábelek is árnyékolva vannak. De pl. ha emellett a másik USB portba egy 3.0-s HUB van bedugva, akkor azok többnyire műanyag házasak és komoly interferenciát tudnak okozni.
Szóval a lényeg, hogy a zavarás forrása ki legyen iktatva. Ha a külső vinyó, illetve az adapter zavarja a kontrolleres irányítást, akkor nyilván érdemes mellőzni a használatát. Van olyan is ami nem okoz problémát, fontolóra lehet venni a cserét is.

<-ƘƘ->

(#188734) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Sikerült beszerezni a Dragon Quest XI-et. :C
El is kezdtem és szinte könnyes szemekkel játszottam vele , mikor feltörtek a Chrono Cross emlékek így 20 év távlatából :D

Az elején vagyok de nagyon tetszik eddig.

(#188735) sp8787 válasza Xaels (#188688) üzenetére


sp8787
addikt

Te most komolyan Arekkz-nke a vidijet linleted be az Anthem vedelmeben? :W

(#188736) .LnB válasza WhiteWalker (#188734) üzenetére


.LnB
titán

Jó játékot! Hosszú kis kaland lesz. ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188737) d@vee


d@vee
őstag

Mégsem tudtam múlthéten elkezdeni, de 3 napja nekiestem a GoW-nak. Hát nálam viszi az év játéka címet. Rengeteg felfedeznivaló, nagyon sokféle fejlődési lehetőség, érdekes, változatos világ...agyeldobós grafika és a harcrendszer is nagyon bejön.
Nemrég vittem el xy (telón nincs spoiler gomb :D ) fejét beszélni a pitonnal, de most picit hanyagolom a történetet és felfedezgetek csak. Kicsit trükkösek tudnak lenni a 6-os szintű ellenségek, amik kijönnek egy-egy olyan dimenzionális törésből vagy miből. Nem hittem volna, hogy bármelyik játékban kamatoztatni tudom majd a Bloodborne-os reflexeket :DDD

Ja

(#188738) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Csendbe voltam de ami megy az anthem miatt mindenhol vicc, hozzá teszem én se veszem meg első nap láttom a hibáit.. ( tanultam d1-d2 div1-ből), ha nem tetszik valakinek valami miért kell szaroznia addig amig meg győz róla mindenkit hogy szar meg egyszerűen hozzá szólni a témához, én nem szeretem a jrpg-ket nem is értek hozzájuk de nem megyek a topicjába meg itt se szólók hozzá ha egy ilyen játékról van szó... Topic gazda meg az egész ph gorék kezdetnének valamit ezzel mert minden játék topikjába ez megy.... Nem felejtem el a div1 hisztiket hogy miért nem hal meg egy lövéstől az ember stb, sok ember nem tudja mit vett milyen műfajt képvisel a játék, pl a d3 rift endgame tartalma jobb vagy a destiny raid strike ismétlése? Aki képes farmolni egy cuccért ezeket egymás után többször az el lesz az anthemel is👍😉

[ Szerkesztve ]

(#188739) Deck válasza Bazsi1987 (#188738) üzenetére


Deck
titán

Elég divat lett manapság minden játékot sz*arozni. Mindenki film, játék, zene kritikus lett..
Teljesen igazad van abban ha valakinek nem jön be egy játék akkor nem kell szarozni mert más meg lehet imádja. Attól függ ki mivel szeret játszani. Én se szeretem a világháborús játékokat mégsem járok a topikjaiba szidni és ha előjön nem reagálok rá és így vagyok sok más játékkal is. Az Anthem nekem se jön be de akinek tetszik a gameplay és a robotos téma az szeretheti, nincs semmi gond vele.

Van olyan játék amire MINDENKI azt mondja itt a topikban csak, hogy fantasztikus játék?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#188740) .LnB válasza Deck (#188739) üzenetére


.LnB
titán

A HZD! :DDD Egyébként szerintem olyan nincs.

Amúgy amit ti írtok az ilyen gyermeteg lelkű hozzáállás szerintem. Miért ne lehetne szarozni*? És ha szerinted nem az, akkor miért kell kiakadni rajta.
Tudjátok, hogy nekem a RDR2 volt tavaly az etalon. Mégis ha valaki szarozta, ügyet sem vetettem rá. Míg sz*rozni azt tudok mást.
Nyilván azért óvatosan kell szarozni. Mert egy HZD nem sz*r. Én is tudom. Talán (jófejségből) még egy AC-se. De szerintem a FarCry játékok azok. Ezek mellett van mikor nekem kicsúszik, hogy valami sz*r, egy bizonyos szempontból, ilyenkor vannak a félreértések.

*jó, mondjuk a szarozás helyett lehetne azt is írni, hogy rossz. Az meg egy másik dolog. :U Rám egyébként is jellemző ez a haveri obszcén duma. Amit egyébként irl lehet kontrollálni. Írott formában már nehezebb sajna.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188741) Woodslave válasza .LnB (#188740) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezt én se értem miért ne lehetne leírni egy játékról hogy xar. Mondjuk ebben a topicban pláne. Persze az ha valaki odamegy a játék topicjába trollkodni hogy ez mekkora xar és folyamatosan erről próbálja meggyőzni azokat akiknek tetszik az már inkább a nevetséges kategória. ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#188742) Deck válasza .LnB (#188740) üzenetére


Deck
titán

Kis naivak vagyunk.. ;]

Ritkán szar egy játék amúgy, max nem jön be valakinek

RDR2 nc.. :D

PS5

(#188746) sp8787 válasza Bazsi1987 (#188738) üzenetére


sp8787
addikt

Mert van velemenyuk es szeretnek/szeretik elmondani? :U

Eleg csunya lenne ha barmilyen "cenzura" vagy egyeb lenne mert akkor ugye nem csak a negativ hanem a pozitiv velemenyeket is takaritani kellene.

Ez az Anthem most jelent meg, vagy fog megjelenni, egy honap mulva senki(a tobbseg) nem fog vele jatszani, nem lesz tema, de most az.

Te is beleestel amugy a hibaba ,hogy mas jatekokhoz hasonlitod. De ha mar itt tartunk inkabb ,nyomnam le a Hollowed Lair strike-ot meg ezerszer mint ,hogy meg egyszer egy ilyen Strongholdot amit a demoba is raktak.

(#188748) BoneDragon válasza Bazsi1987 (#188738) üzenetére


BoneDragon
veterán

Pedig az. Nem a téma miatt, mert az lehetne jo is, hanem maga a körítés. 6 év, igen 6!!!! ennyit tudtak kihozni a játékból. Az első 4 évben kávéztak? A játék brutális bugoktól szenved, nem lehet befejezni a küldetéseket, gagyi a nap designe, stbstb. Nézd meg a videót amit linkeltem, tökéletesen összefoglalta a problémákat és a béta alapján amit próbáltam ugyan ezen a véleményén vagyok -endgame, arrol ugye nem tudok nyilatkozni, de hát az is broken. Azt hittem tanulnak az andromeda után, hát nem...

[ Szerkesztve ]

(#188749) WhiteWalker válasza Deck (#188742) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Azért van egy játék séma aminek illik megfelelni , azt tudjuk be. Játékmenet , hangulata , irányítás , történet , grafika és persze ne legyen bugos nyitáskor stb...
Azért ha ezek nincsenek meg , vagy több elem hiányzik abból azért nem lesz jó játék.

Viszont a közel a tökéletes játék közül , amik azért hozzák a kötelezőt pontokba értékeléskor , 8-9-10 , azért ne kulázzuk az adott játékot , maximum az adott stílus nem tetszik.

Aki látott már videojátékot , nehéz bevinni az erdőbe ... trailerek , ingame videók alapján ... Tipikus példája most megjelent Crackdown 3 , Anthem ....
Első pillantásra is már óvatosságra int.

[ Szerkesztve ]

(#188750) penge111


penge111
addikt

Gyerekek, addig irkáltátok ezt a game modet Tv-n, hogy kipróbáltam a régi ledes Sony tvmen (KDL-W605b), régen bekaribláltam én a Tv-t Ps3-hoz, ps4-en nem is vacakoltam vele, mert youtube videó alapján állítottam be direkt játékokra kihegyezve. No, este bekapcsoltam ez a híres game módot, épp a Final Fantasy XV-öt tolom, kb lefordultam a kanapéról olyan szinten javult a képminőség :Y

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.